dr n. med.

Maciej Kupajski

Urolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kaminica nerkowa

  Pod opieka pana Macieja jestem od ponad roku.Pan doktor jest bardzo profesjonalny ,o wszystko pyta kazdy szczegol zwiazany ze zdrowiem pacjeta jest istotny.Kontaktowy,nawet na błache pytanie odpowiada rzeczowo jak sie czegos,nie wie to pytac odpowie z detalami.Błyskotliwy,dowcipny lekko prowadzi wizyte by sie nie stresowac.Pomocny,podczas badan np.Usg pomoze czy to starszej czy nie sprawnej osobie.Ja chodze do niego z NFZ i nie czuje jakiego dystansu,czy ,,odklepania'' pacjeta.Zawsze ma miłe slowo i zarcik ,Nie mam porownania z wizytami prywatnymi, ale tez nie widze potrzeby.W ogole nie czuc ze ma sie doczynienia z ordynatorem neurologi ( nawet niewiedzialam o tym idac do niego)Z czystym sumieniem polecam pana doktora,Oby wiecej takich lekarzy!

 • K

  Super lekarz! Musiałem zdecydować się na zabieg, który wykonał dr Kupajski. Rewelacja! Profesjonalizm na najwyższym poziomie i bardzo ludzkie, bezpośrednie podejście do pacjenta.

 • A

  Jestem pacjentką dr Kupajskiego od ponad roku. To lekarz, który zawsze służy pomocą i ma indywidulne podejście do pacjenta. Cierpliwy i konkretny, można liczyć na wyczerpujące informacje na temat schorzenia, przełożone na zrozumiały dla pacjenta język. Dr Maciej jest miłą osobą o wysokiej kulturze osobistej. Polecam, Agnieszka

 • B

  kompetentny, uprzejmy, dobry kontakt z pacjentem. Ciesze się, że do niego trafiłem, oby więcej takich ludzi w służbie zdrowia.

 • Pozostaję w leczeniu u Pana doktora Macieja Kupajskiego od kilku lat w związku ze zwężeniem cewki moczowej. W styczniu b.r. poddany zostałem operacji poszerzenia przewodu cewki, operacji bardzo skomplikowanej, ponieważ przewód ten niestety zarósł całkowicie - wskutek zaniedbania przeze mnie leczenia. Operacja przyniosła efekt, choć zostałem uprzedzony ( także przez ordynatora ), że nie gwarantuje ona zamierzonego rezultatu. Tym bardziej więc chcę wyrazić zadowolenie i wdzięczność Panu doktorowi z powodu powrotu do zdrowia, jak i jego stosunku do pacjenta: cierpliwości w wyjaśnianiu przyczyn schorzenia jak i tego rodzaju opieki, którą mogę określić jako serdeczną.
  pacjent S.M.

 • Bardzo Dobry i Rzetelny lekarz leczę się u niego od lipca na kamice nerkową potrafi wysłuchać pacjenta doradzić i pomóc nie lekceważąc Go . Zawsze do Pana doktora są duże kolejki ale warto czekać Bo jest Lekarzem Bardzo Dobrym Polecam !!

 • Niesamowity profesionalista umie pomagać ludziom wysłucha porozmawia jest rzetelny i posiada ogromną wiedzę, jest bardzo życzliwy i nie unosi się ponad nikogo :) wysłucha i powie. Przeprowadzono mi zabieg usunięcia stulejki części naskórka na żołędziu :) rewelacja dziękuję zagoiło się po 2 miesiącach WIĘCEJ TAKICH LEKARZY!

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online