Informacje o placówce

Gabinety

SIS-MED Lekarze Specjaliści

Jana Pawła II 1

41-100, Siemianowice Śląskie, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Kupajski

  Urolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nowotwór nerki

   Trafiłam do dr Kupajskiego pełna obaw z wynikiem guz nerki. Pan dr bardzo profesjonalnie podszedł do problemu. Po długiej wizycie, badaniu, otrzymaniu karty DiLO i rozmowie zostałam skierowana do szpitala na Medyków, gdzie dalej byłam pod jego opieką. Na szczęście guz okazał się łagodnym i następna wizyta dopiero za pół roku. Polecam Pana dr za jego profesjonalizm, szybką reakcję i wiedzę medyczną, a empatia i dobro w stosunku do pacjenta jest na równie wysokim poziomie. To szczęście spotkać w tak trudnym dla pacjenta czasie takiego człowieka. Pacjentka z okolic Zawiercia

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nowotwór nerki

   Ponad 4 lata temu trafiłam na Strzelecką w Katowicach z diagnozą - nowotwór nerki. Byłam operowana właśnie przez Pana doktora i był opiekunem sali na której leżałam. Gorąco polecam tego człowieka, jako profesjonalistę w swoim fachu z empatią podchodzącego do pacjenta. Dzisiaj po upływie tych lat po operacji nadal czuję wdzięczność za uratowanie mi życia i przeprowadzenie tej trudnej operacji. Dzięki zdolnością tego lekarza nie mam żadnych problemów i mogę patrzeć jak rosną moje wnuki... Wdzięczna pacjentka z Częstochowy.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Mateusz Gajkiewicz

  Chirurg Naczyniowy, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TysiąclecieUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego + USG Doppler

   Lekarz bardzo uprzejmy, rzeczowy, staranny. Przystępnie wyjaśnia swoją diagnozę i daje jasne wskazówki pacjentowi.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne TysiąclecieUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego, USG Doppler

   Wizyta odbyła się w terminie który został ustalony, godzina wizyty planowo o czasie.Sam wizyta u lekarza-5+ pozytywna opinia z mojej strony.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Przemysław Kutrzyk

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Klara

   Super lekarz, miły, odpowiada rzeczowo na każde pytania, nie zbywa pacjenta. Zaczynam z nim swoją drogę leczenia tarczycy.

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Ośrodek Medyczny Mistaza

   Pan doktor jest osobą cierpliwą, spokojną i skupioną. Wizyty u doktora to przyjemność. Od dłuzszego czasu prowadzi mnie przez leczenie tarczycy, zleca dodatkowe badania, które pozwalają na szybką reakcję w chorobie. Dzięki trafnej diagnozie (wcześniej pół roku chodziłam od drzwi do drzwi... ) zarówno tarczycy jak i insulinoodporności, udało sie wdrożyc leczenie które sprawia ze w koncu moge funkcjonować prawidłowo oraz udało mi się schudnąć. Lekarz do rany przyłóż! Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Puszko

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KatowiceUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pani doktor bardzo dobrze zna się na tym co robi, przeprowadziła dokładny wywiad i badanie. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśniła, a nawet rozrysowała. Przedstawiła bardzo kompleksowy plan leczenia. Przy całym swoim profesjonalizmie Pani Doktor jest także sympatyczna i wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Lekarz godny polecenia.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział KatowiceUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pani doktor bardzo miła i sympatyczna.Bardzo dokładnie i rzeczowo w bardzo prosty sposób wytłumaczyła mi problem tzw. ,,ostrogi pietowej" .Pokazała ćwiczenia jakie i jak wykonywać.Dziękuję Pani doktor.Polecam gorąco tą lekarkę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Aleksander Targoński

  Urolog, Androlog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Urologiczny - Aleksander Targoński

   Z czystym sumieniem mogę polecić p. Doktora. Fachowe podejście do pacjenta, przesympatyczny, wszystko na spokojnie wyjaśnia a kontakt mailowy jest po prostu błyskawiczny! Staramy się z mezem bezskutecznie o kolejne dziecko dr. Targoński znalazł przyczynę niepowodzeń i odrazu zareagował. Mąż jest już po zabiegu, który odbył się bez komplikacji. Czekamy teraz na efekty - oby owocne :) Lekarz z powołania! Polecamy !!

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Urologiczny - Aleksander TargońskiUsługa: obrzezanie

   Witam. Świetny lekarz. Fachowo wykonuje swoją pracę. Musiałem poddać się obrzezaniu dlatego iż miałem stulejke. 2 wizyty w tym jedna na zabieg i po kłopocie. Jestem mega zadowolony. Naprawdę polecam pana doktora ????

  Zobacz wszystkie opinie (171) o tym lekarzu


 • Wojciech Jabłoński

  Diabetolog, Internista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poliklinika Dąbrowska Prinn Sp. z o.o.

   - Niczego nowego o moim stanie zdrowia się nie dowiedziałem;
   - Do otrzymanego darmowego glukometru paski są trudno dostępne (trzeba je zamawiać w aptece);
   - Recepta została wystawiona na druku, który nie upoważnia do zniżek - brak kodu kreskowego (refundacja została zaznaczona na ww. kartce).


 • Mariola Kozłowska-Laskowska

  Kardiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba serca

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u P.dr n med. Marioli Kozłowskiej- Laskowskiej . Bardzo dobrze przeprowadziła wywiad lekarski dochodząc do trafnej oceny mego stanu zdrowia, co poparte zostało szczegółowymi badaniami aparatowymi tj echo serca, ciśnienie, puls oraz badaniami wysiłkowymi na specjalistycznej bieżni. To pozwoliło na postawienie właściwej diagnozy, zaordynowanie zestawu leków oraz innych zaleceń dotyczących trybu życia i odżywiania.

  • R
   Lokalizacja: Elmadent Elżbieta Fabian-Capiga, Małgorzata Fabian-Laskowska i wspólnicy

   Rzetelny, kompetentny lekarz. Bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Lekarz, który potrafi wysłuchać pacjenta z wręcz anielską cierpliwością. Super dobrane leki.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu