prof. dr hab. n. med. Maciej Kostrubiec

Kardiolog, Internista więcej

Warszawa 2 adresy

Nr PWZ: 1165869

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

EKG - elektrokardiografia • 30 zł

Zwykła wizyta


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych kardiologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Lindleya 4, Warszawa

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia ObrażeńKonsultacja online https://trustedoctor.com/maciej-kostrubiec/request

Pozostałe usługi


Cicha 5, Śródmieście, Warszawa

30 zł

CardioTeamCicha 5, Śródmieście, Warszawa

CardioTeam

Moje doświadczenie

O mnie

od 2021r. - profesor Kliniki Chorób Wewnętrznych i Kardiologii z Centrum Diagnostyki i Leczenia Żylnej Choroby Zakrzepowo-Zatorowej Warszawskiego Uniw...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz


Zakres porad

  • Choroby wewnętrzne
  • Kardiologia

Znajomość języków

  • Angielski

38 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
K

Kasia Sz.

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska wizyta kardiologiczna

Rewelacyjny lekarz. Przewyższył moje oczekiwania co do wizyty i pomocy. Bardzo zaangażowany w swoją pracę i sytuację pacjenta. Patrzący na pacjenta globalnie a nie tylko na jeden problem. Lekarz podczas wizyty przeprowadził kompleksowy wywiad, wszystko wytłumaczył, pokierował dalej. Poświęcił dużo więcej czasu niż było zaplanowane. Jestem zachwycona podejściem tego lekarza do pacjenta- otwarty, sympatyczny, rzetelny, zaangażowany. Mogłabym jeszcze wiele dobrych rzeczy napisać. Jak najbardziej polecam!!! Dziękuję Panie Doktorze!!!

prof. dr hab. n. med. Maciej Kostrubiec

Dziękuję za ciepłe słowa. Niestety musiałem wyjechać zagranicę. W razie potrzeby zapraszam do kontaktu:
https://trustedoctor.com/maciej-kostrubiec/request

M

Małgorzata

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska konsultacja, ECHO serca

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Dr. Kosturbca. Pan doktor zrobił bardzo szczegółowy wywiad ze mną i wyjaśnił mi na czym polega moja dolegliwość w przystępny dla laika sposób. Ta wizyta mnie uspokoiła: wiem co mam robić i czego się spodziewać. Bardzo dziękuję Panie Doktorze i do zobaczenia . Małgorzata

P

Paulina C.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: CardioTeam podejrzenie zaburzeń rytmu serca

Dzisiaj byłam 1 raz i jestem w totalnie pozytywnym szoku. Po pierwsze Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad - coś, co wydaje się oczywistym obowiązkiem lekarza, jednak ja zazwyczaj spotkałam się z pobieżnym zbieraniem informacji "pro forma". Po drugie wykonano mi bardzo szczegółowe badanie (ekg + echo) i po wykluczeniu nieprawidłowości w sercu Pan doktor zasugerował inne schorzenie (bo jest też specjalistą chorób wewnętrznych). Dostałam listę badań i zaleceń co do odżywiania, sportu etc. Wyjaśnił mi potencjalne przyczyny pewnych dolegliwości i korelacje między schorzeniami/objawami. Naprawdę polecam, w pełni uzasadniony wydatek. Na koniec tylko dodam, że wg mnie Pan Doktor jest z powołania, bo rozmawialiśmy też chwilę o psychologicznych aspektach, co nie jest jego specjalizacją, a pokazuje empatię. Na pewno wrócę na kolejne wizyty.


L

lech4421

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl


Pełna empatia i ogromna wiedza,znakomity diagnostyk-poukładał mi moje dolegliwości,patrząc na nie całościowo. Wiem ,że na tym lekarzu mogę polegać i wierzyć Jego lekarskim zaleceniom. Serdecznie polecam.


M

Marcin

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska konsultacja, ECHO serca

Pierwsza wizyta przebiegła nienagannie, mimo że powód wizyty miał bardziej charakter nerwicowy niż kardiologiczny doktor Kostrubiec nie zbagatelizował mojego problemu, przeprowadził dokładny wywiad i badanie utrzymując przy tym sympatyczną atmosferę. Co więcej doktor błyskawicznie odpowiedział na pytanie zadane przez portal Znany Lekarz już po wizycie.

Polecam.


Twoje konto zostało usunięte

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska konsultacje kardiologiczne

Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Czułam się wysłuchana, nie zbagatelizowano mojego problemu. Dostałam wiele wskazówek, jak również zalecenia badań, jakie mam wykonać. Z całą pewnością mogę polecić Pana Doktora, ja po pierwszej wizycie jak najbardziej zapiszę się na kolejną.


E

esteflast

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: CardioTeam

Panu Docentowi można powierzyć życie: na ogromną wiedzę w połączeniu z doświadczeniem, potrafi to w pełni zastosować w praktyce. Ponadto ma ujmujący sposób bycia, traktuje pacjenta z życzliwością i nie oszczędza czasu na wyczerpujące informacje. Bardzo dziękuję Ewa Ł.


P

Pragapr

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska konsultacje kardiologiczne

Na razie byłem na pierwszej wizycie, więc nie jestem w stanie ocenić skuteczności terapii, ale warto podkreślić wysoką kulturę osobistą Pana Doktora i jego zaangażowanie. Z pewnością jest on osobą budzącą zaufanie.


K

koperfilld

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Dr. Kosturbiec to właśnie przykład lekarza z powołania. Jeśli, przez wizyty u innych lekarzy, przywykło się do wychodzenia po trzech minutach z receptą i bez żadnej wiedzy, to można się nieźle zdziwić. Podczas zwykłej rozmowy z tym doktorem czuć, że naprawdę interesuje się pacjentem i podchodzi do niego indywidualnie (wypytuje o różne czynniki związane z potencjalnym schorzeniem itp.).
W moim przypadku okazało się, że nie ma żadnych nieprawidłowości z sercem (bóle w klatce piersiowej nie były z tym związane). Mam pełne zaufanie do diagnozy, bo widać było, że doktor bardzo przykładał się do badania (echo serca w tym przypadku) i wszystko objaśniał, a wiedzę ma ogromną. Wystarczy spojrzeć na ilość jego publikacji naukowych, czym z resztą sam się kierowałem przy wyborze specjalisty. Podsumowując nie tylko świetny specjalista, ale i świetny człowiek. Każdemu polecam.


P

piotr14061969

Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska bóle w klatce

Polecam Pana doktora, bardzo rzetelnie wypełnia swoją pracę i ma wyjątkowe podejscie do pacjenta a w tych czasach to rzadkosc i chyba bardziej powołanie.Nigdy nie spotkałem takiego lekarza ktory mysli wylacznie o chorobie pacjenta i postawieniu go szybko na nogi.oby jak najwiecej takich specjalistów


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

266 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Mam 30 lat. Jakiś czas temu zdarzyło mi się klika raazy że nagle dostałam szybszą akcję serca ale wczoraj nagle(Nie z powodu stresu, zmeczenia) dostałam bardzo silne i szybkie uderzenia serca, myślałam że serce wyskoczy mi z piersi trwało to wszystko ok 4min potem spokój. Jakie badania powinnam zrobić?

Proszę zacząć od spoczynkowego EKG a następnie 24h Holter EKG. Z badań kwri morfologia, Na, K, Mg, Ca, kreatynina i glukoza.

prof. dr hab. n. med. Maciej Kostrubiec

Mój tato (72l.) przyjmuje 2 x dziennie po tabletce preparatu Pradaxa 150. Miał przejść operację, więc tabletki zostały zamienione na iniekcje Clexane 0,6. W związku z tym chciałabym zapytać w jaki sposób mamy teraz powrócić do Pradaxy. Dostał receptę na 20 zastrzyków (mają być wykonywane 2 x dziennie). W zaleceniach w karcie jest napisane, żeby się zwrócić w tej sprawie do lekarza POZ, jednak lekarz taty przyznał, że nie wie jak to miałoby wyglądać. Jako że wizyta u kardiologa w najbliższym czasie nie jest możliwa, postanowiłam zapytać Państwa.

Po 12 godzinach od ostatniego zastrzyku z Clexane powinien przyjąć pierwszą tabletkę Pradaxa i kolejne dalej co 12 godzin. Ważna jest też kontorla funkcji nerek - oznaczenie kreatyniny i wyliczenie GFR, bo to może wpływać na dawkowanie. Pozdrawiam

prof. dr hab. n. med. Maciej Kostrubiec

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania