Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń

Lindleya 4, Ochota

02-005, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń

Nowogrodzka 59, Praga-Południe

02-005, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Radziszewski

  Urolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: MULTIMEDUsługa: leczenie kamicy moczowej

   Pochodzę z Radomia,pojechałem na wizytę do pana profesora do Warszawy.W moim mieście z głupiego 5mm.kamyka zrobili mi problem.Uszkodzili przewód moczowy,przez co trzeba było zastosować nefrostomie.Po wizycie u pana profesora po kilku dniach byłem na oddziale.Tam przy fachowej obsłudze całego personelu,po czterech dniach byłem z powrotem w domu bez żadnych komplikacji.Jest to człowiek bardzo konkretny a zarazem sympatyczny.Są tam również młodzi lekarze a przede wszystkim doktor Piotr Zapała.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Premium MedicalUsługa: konsultacje urologiczne

   Mialam juz 3 operacje z powodu puszczania moczu. Po kazdej gorzej, trafilam w Koncu do Kliniki Piotra Radziszewskiego. Zrobiono mi badania wreszcie, okazalo sie ze tasmy leza zle, pecherz kurczy sie wtedy kiedy nie trzeba i wogole maskara.
   Profesor osobiscie usunal mi stare tasmy, podal botoks do pecherza i teraz czekam na zalozenie nowej tasmy. Jak juz nikt nie pomoze idzcie tam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Konrad Seferyński

  Ortopeda, Diagnostyk, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Belgradzka 18Usługa: diagnoza choroby na podstawie zrobionego usg

   Do lekarza trafiłam z chorymi nadgarstkami. Miałam wcześniej wykonane usg także potrzebowałam diagnozy i sposobu leczenia. Lekarz jest profesjonalny a przy okazji miły. Jest konkretny, odpowiada dokładnie na pytania. Wyjaśnił mi wszystko konkretnie.

  • P

   Sportowy tryb życia nosi za sobą ryzyko wielu urazów. Nie tak dawno naderwałem (jak się później okazało) przyczep środkowy mięśnia klatki piersiowej. Znajomy polecił mi dr Seferyńskiego opisując go jako młodego, ambitnego a przede wszystkim skutecznego i nie bojącego się podejmowania decyzji ortopedę. Moja wizyta potwierdziła w 100% ww. opinie. Uraz został bardzo dobrze przez Doktora zdiagnozowany - otrzymałem dokładne zalecenia na każdy z etapów leczenia wraz z jednoczesnym skierowaniem na fizykoterapię a następnie rehabilitację unieruchomionej na 3 tyg. obręczy barkowej. Mięsień goi się tak jak powinien co bez wątpienia jest zasługą tego lekarza. Z czystym sumieniem polecam dr Seferyńskiego.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Krzysztof Mucha

  Nefrolog, Internista, Transplantolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: konsultacja internistyczna

   Bardzo pozytywne wrażenie po pierwszej wizycie wywarł na mnie Pan Profesor, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to jeden z lepszych o ile nie najlepszy specjalista, do jakiego udało mi się trafic z synam. niezwykle dokładny, wnikliwy, z przeogromną wiedzą i kulturą osobistą. Po zakończonej wizycie wiem, że trafilismy pod opiekę wspaniałego specjalisty. Z całego serca polecam Pana Doktora!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: WMC PORADNIA SPECJALISTYCZNAUsługa: konsultacja

   Wizyta u pana profesora przebiegala w przyjaznej atmosferze bez pospiechu. Rzeczowe i konkretne informacje co do stanu zdrowia mojego taty. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kaźmierczak

  Kardiolog, Hipertensjolog, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski

   Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Pani Doktor łączy profensjonalność z bardzo sympatycznym i pełnym zrozumienia podejściem do pacjenta. Bardzo dokładnie przeprowadza wstępny wywiad i udziela wyczerpujących i zrozumiałych rad.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja hipertensjologiczna

   Absolutny profesjonalizm. Wysoka kultura osobista Pani Doktor. Rozległa wiedza medyczna. To wystarczy na najwyższą ocenę. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Karol Mochocki

  Ortopeda, Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: Ból stopy

   Lekarz bardzo uprzejmy, profesjonalnie podchodzi do pacjentów, przeprowadził szczegółowy wywiad i bardzo dokładnie wyjaśnił na czym polega uraz. Omówił receptę, wytłumaczył jak działa dany lek. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy u jakich byłam, jak nie najlepszy.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: USG stawów śródręcza i palców

   Z olbrzymią empatia do pacjenta, uważnie wysłuchał o dolegliwościach i prawdopodobnej przyczynie. Super wszystko wytłumaczył i opisał :). Szczerze polecam Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marek Rybicki

  Stomatolog, Chirurg Szczękowy, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wszczepienie implantów

   Po konsultacji u pana doktora zdecydowałem się wszczepić u niego implant szóstki. Już na pierwszej wizycie pan doktor rzeczowo wyjaśnił mi co i dlaczego będzie robił. Sam zabieg również okazał się nie taki straszny. Pan doktor ma bardzo sprawne i pewne ruchy, do tego asystentkę więc całość trwała dosyć sprawnie. Gabinet również był przygotowany na moje przybycie, co jest dla mnie dużym plusem i dał mi poczucie bezpieczeństwa. Implant siedzi już rok i wygląda na to, że wszystko udało się zgodnie z planem. Polecam!

  • E
   Lokalizacja: Alchemia UśmiechuUsługa: ząb zatrzymany, górna trójka

   Polecam Doktora Rybickiego każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy, a szczególnie Tym z nas, których poraża strach, przed trudnym czy nietypowym zabiegiem. To wyjątkowy lekarz i szczerze Go polecam. Panie Doktorze - kłaniam się nisko i bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Maurycy Jonas

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Klinika Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej WUMUsługa: termoablacja guza wątroby

   Doktorze z całego serca dziękuję w imieniu całej mojej rodziny za zaangażowanie,wiedzę serce i ciepło którym mnie pan obdarzył podczas pierwszej i drugiej operacji termoablacji guza wątroby.Dla ludzi może być pan człowiekiem i dobrym lekarzem dla mnie jest zaś Pan moim Aniołem Stróżem i chciałbym żeby pan o tym wiedział.Bogu dzięki za takiego człowieka jakim jest Doktor Maurycy Jonas ściskam i pozdrawiam.Marek K.lat 37

  • B
   Lokalizacja: Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-OrdynatorskaUsługa: konsultacja

   Pan Doktor 2 lata temu przeprowadził u mnie zabieg gastroskopii. Wiedziałam, więc do kogo się zgłosić z nietypowym bólem brzucha. Podczas wizyty Pan Dr Jonas dokładnie mnie wysłuchał, przejrzał dokumentację medyczną, zbadał, a następnie przedstawił plan działania. Wiem, że jestem w dobrych rękach. Duży plus za poczucie humoru. To rozładowuje napięcie. Takich lekarzy, ludzi z powołaniem, potrzeba więcej. Bardzo dziękuję, Panie Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Wojciech Michał Glinkowski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Thuasne - Centrum KompresjoterapiiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo dziękuję za znalezienie nieoperacyjnego rozwiązania, które pomoże mi wcześniej rozpocząć rehabilitację. Duża troska, uwaznosc i specjalistyczna wiedza. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania kręgosłupa

   Świetny specjalista, wnikliwy, zleca dużo badań, nie patrzy powierzchownie, szczerze polecam! Oby więcej takich lekarzy jak dr Glinkowski!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Janusz Wyzgał

  Nefrolog, Geriatra, Immunolog, prof. dr hab. n. med.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Prof Wyzgal to lekarz z prawdziwego powołania świetnie wykonujący swój zawód Jego wielka wiedza i kultura osobista, serdeczne i wyrozumiale podejście do pacjenta to główne cechy Pana Profesora. Gorąco polecam każdemu kto oczekuje trafnej diagnozy i skutecznej pomocy lekarskiej.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Pan Profesor jest bardzo konkretny, szczegółowo omawia przebieg choroby. Informuje o zagrożeniach , szansach na poprawę zdrowia .
   Jestem zadowolony z przebiegu wizyty i polecam konsultacje u Pana Profesora .

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Rafał Wiśniewski

  Ortopeda, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dwa miesiące temu miałam mały wypadek, w wyniku którego moje lewe kolano mocno ucierpiało. Na szczęście trafiłam pod opiekę Pana Doktora. Pan Doktor postawił jak najbardziej trafną diagnozę, zlecił wykonanie rezonansu i skierował mnie na rehabilitację. Oprócz tego Pan Doktor okazał się przemiłą osobą, która z cierpliwością odpowiadała na wszystkie moje pytania. Cieszę się, że trafiłam pod tak dobrą opiekę.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Korzystałem z konsultacji z doktorem Wiśniewskim w Enelmedzie i jestem bardzo zadowolony. Reprezentuje on sobą wysoką kulturę osobistą, do pacjenta podchodzi z życzliwością, bez zbędnego wywyższania się i budowania dystansu (na przykład wita się z pacjentem na początku oraz żegna na końcu wizyty co w przypadku większości lekarzy nie jest spotykane). Merytorycznie wzbudza zaufanie, również ze względu na doświadczenie praktyczne w szpitalu na oddziale ortopedycznym. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, tłumaczy, nie pospiesza podczas wizyty a jednocześnie działa sprawnie, konkretnie i rzeczowo. Naprawdę jestem bardzo zadowolony z wizyt.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu