dr n. med.

Maciej Jędrzejowski

Endokrynolog, Internista

42 opinie +dodaj

Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul.... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • poradniaendokrynologiczna.com.pl - Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Jędrzejowski

  ul. Wokalna 4 200 m od metra Ursynów, Ursynów
  02-787 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa od 120 zł
  Wizyta + usg tarczycy od 180 zł
  Usg od 100 zł
  Wizyta kontrolna od 100 zł
  Zwykła wizyta od 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie, pracując początkowo w Zakładzie Medycyny Nuklearnej, a następnie w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii. Od 2010r zatrudniony jestem głownie w sektorze prywatnej służby zdrowia, współpracując z wieloma renomowanymi firmami medycznymi (m.in. Medicover, Enelmed, Luxmed).

  Oprócz endokrynologii moją pasją od wielu lat jest ultrasonografia, w szczególności ultrasonografia tarczycy. Znalazło to odzwierciedlenie w tematyce pracy doktorskiej pt. „Ultrasonograficzna charakterystyka wola guzkowego w polskiej populacji pacjentów z uwzględnieniem oceny ryzyka procesu nowotworowego”. Przez wiele lat prowadziłem samodzielną pracownię usg przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w szpitalu przy ul. Banacha.

  Od 2001r jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. W latach 2007-2011 byłem członkiem amerykańskiego towarzystwa naukowego American Association of Clinical Endocrinologists.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  stara się wytłumaczyć dokladnie na czym polega problem i jakie będą dalsze działania, bardzo przyjazny dla pacjenta

 • bardzo dobry

  Jest to lekarz z powołania. Ma ogromną wiedzę. Na wizycie zawsze jest uprzejmy i cierpliwy. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie mogłam lepiej trafić :) z całego serca polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo pozytywne wrażenia . Dokładnie wyjaśnia specyfikację choroby i sposób jej leczenia. Jestem bardzo zadowolony

 • bardzo dobry

  Kompetentny, wyczerpująco wyjaśnił na czym może polegać problem, zlecił dodatkowe badania celem potwierdzenia swojej teorii. Niebawem odbędę kolejną wizytę

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i przyjemny lekarz, dokładnie tłumaczy pacjentowi w przystępny sposób specyfikę choroby. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u p. Macieja i z pewnością pójdę jeszcze raz.

 • bardzo dobry

  Zna doskonale problem z którym się udałam. Mam nadzieję, że dzięki wskazówkom pana doktora, uporam się z nim.

 • bardzo dobry

  Byłam już u wielu lekarzy ale pierwszy raz spotkałam się z tak wspaniałym podejściem do pacjenta :D Pan Maciej wszystko dokładnie wytłumaczył i udzielił odpowiedzi na każde zadane mu pytanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to lekarz z najbardziej profesjonalnym podejściem do pacjenta jakiego kiedykolwiek spotkałam :)

 • bardzo dobry

  To moja kolejna wizyta u doktora Jędrzejowskiego. Bardzo kompetentny specjalista, szczegółowo wyjaśnia mechanizm obserwowanych objawów oraz cel dalszych podejmowanych kroków. Niezwykle rzeczowy uprzejmy, gorąco polecam.

 • dobry

  Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz utrzymuje dobry kontakt z pacjentem, udziela rzetelnych informacji i poświęca tyle czasu ile w danym przypadku jest potrzebne.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz w miły sposób wyjaśnił istotę schorzenia i zalecił wykonanie dodatkowych badań. Polecam.