dr n. med.

Maciej Jędrzejowski

Endokrynolog, Internista

40 opinii +dodaj

Umów wizytę 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul.... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • poradniaendokrynologiczna.com.pl - Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Jędrzejowski

  ul. Wokalna 4 200 m od metra Ursynów, Ursynów
  02-787 Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

  Usługi

  Wizyta pierwszorazowa od 120 zł
  Wizyta + usg tarczycy od 180 zł
  Usg od 100 zł
  Wizyta kontrolna od 100 zł
  Zwykła wizyta od 100 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Jestem endokrynologiem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz ultrasonografistą. Przez większą część swojej pracy zawodowej związany byłem z Centralnym Szpitalem Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie, pracując początkowo w Zakładzie Medycyny Nuklearnej, a następnie w Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii. Od 2010r zatrudniony jestem głownie w sektorze prywatnej służby zdrowia, współpracując z wieloma renomowanymi firmami medycznymi (m.in. Medicover, Enelmed, Luxmed).

  Oprócz endokrynologii moją pasją od wielu lat jest ultrasonografia, w szczególności ultrasonografia tarczycy. Znalazło to odzwierciedlenie w tematyce pracy doktorskiej pt. „Ultrasonograficzna charakterystyka wola guzkowego w polskiej populacji pacjentów z uwzględnieniem oceny ryzyka procesu nowotworowego”. Przez wiele lat prowadziłem samodzielną pracownię usg przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii w szpitalu przy ul. Banacha.

  Od 2001r jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. W latach 2007-2011 byłem członkiem amerykańskiego towarzystwa naukowego American Association of Clinical Endocrinologists.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Bardzo pozytywne wrażenia . Dokładnie wyjaśnia specyfikację choroby i sposób jej leczenia. Jestem bardzo zadowolony

 • bardzo dobry

  Kompetentny, wyczerpująco wyjaśnił na czym może polegać problem, zlecił dodatkowe badania celem potwierdzenia swojej teorii. Niebawem odbędę kolejną wizytę

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i przyjemny lekarz, dokładnie tłumaczy pacjentowi w przystępny sposób specyfikę choroby. Jestem bardzo zadowolony z wizyty u p. Macieja i z pewnością pójdę jeszcze raz.

 • bardzo dobry

  Zna doskonale problem z którym się udałam. Mam nadzieję, że dzięki wskazówkom pana doktora, uporam się z nim.

 • bardzo dobry

  Byłam już u wielu lekarzy ale pierwszy raz spotkałam się z tak wspaniałym podejściem do pacjenta :D Pan Maciej wszystko dokładnie wytłumaczył i udzielił odpowiedzi na każde zadane mu pytanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jest to lekarz z najbardziej profesjonalnym podejściem do pacjenta jakiego kiedykolwiek spotkałam :)

 • bardzo dobry

  To moja kolejna wizyta u doktora Jędrzejowskiego. Bardzo kompetentny specjalista, szczegółowo wyjaśnia mechanizm obserwowanych objawów oraz cel dalszych podejmowanych kroków. Niezwykle rzeczowy uprzejmy, gorąco polecam.

 • dobry

  Jestem zadowolona z wizyty. Lekarz utrzymuje dobry kontakt z pacjentem, udziela rzetelnych informacji i poświęca tyle czasu ile w danym przypadku jest potrzebne.

 • bardzo dobry

  Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz w miły sposób wyjaśnił istotę schorzenia i zalecił wykonanie dodatkowych badań. Polecam.

 • bardzo dobry

  Na wizycie była moja ponad 70-letnia mama, która wyszła zachwycona profesjonalizmem lekarza i podejściem do pacjenta. Lekarz wytłumaczył jej wszystkie wyniki dotychczasowych badań, zlecił nowe, wyjaśniając przy tym przyczyny zlecenia kolejnych badań. Mama zdecydowała, że chciałaby, aby to był jej lekarz prowadzący pod kątem endokrynologicznym.

 • bardzo dobry

  Pan doktor to wybitny specjalista,bardzo dobrze zdiagnozowal moj przypadek, skierowal na dalsze badania dzieki temu szybko poddalam sie operacji, Pan doktor to czlowiek z ogromną kulturą i cierpliwoscia dla pacjenta.