dr n. med.

Maciej Jędrzejko

Ginekolog

UWAGA ! Nie możesz znaleźć dla siebie terminu? Dzwoń bezpośrednio do asystentek i wpisz się na listę rezerwową. BĘDZIN , GISZOWIEC lub , TYCHY Jeśli zwolni się miejsce poinformuj... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA ! Nie możesz znaleźć dla siebie terminu? Dzwoń bezpośrednio do asystentek i wpisz się na listę rezerwową. BĘDZIN , GISZOWIEC lub , TYCHY Jeśli zwolni się miejsce poinformujemy Cię telefonicznie. WAŻNE: na 30 minut przed wizytą upewnij się telefonicznie, że nie ma opóźnienia, ponieważ Pacjentka jest w gabinecie tak długo jak to konieczne a nie zawsze 30 min. Ustaloną godzinę wizyty należy traktować jako : "nie wczesniej niż..." Pozdrawiam. dr n. med. Maciej Jędrzejko
  _______

  1996-2002 Studia na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach-Ligocie.

  2002-2003 Staż Podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Tychach.

  2002-2010 Studium Doktoranckie na Wydz. Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (WSS Tychy)

  2010 Obrona pracy doktorskiej pt. "Ocena wydatku energetycznego w porodzie fizjologicznym" - uzyskanie tytułu doktora nauk medycznych z wyróżnieniem.

  2004-2016 Specjalizacja w zakresie Ginekologii i Położnictwa (Klinika Ginekologii i Położnictwa Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Oddział Kliniczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wydział Lekarski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: Dea SalusUsługa: Wizyta ginekologiczna "standard"

  Szczerze mogę polecić Pana dr Macieja Jędrzejko! Wiedza i jej sposób przekazania, a także stworzona atmosfera pozwalają czuć się swobodnie i pewnie, że jest się we właściwych rękach!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz z wielką intuicją i szeroką wiedzą, wnikliwy, cierpliwy, skupiony na pacjentce, dający stuprocentowe poczucie bezpieczeństwa.

 • Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr Maciej JędrzejkoUsługa: Zwykła wizyta

  To była moja pierwsza wizyta u dr. Jędrzejko. I muszę przyznać, że to było bardzo pozytywne doświadczenie. Wizyta u ginekologa miła nie bywa, to oczywiste, ale profesjonalizm, ujmujący styl bycia i cierpliwość Pana doktora sprawiają, że kobieta czuje, że jest w dobrych rękach: dostaje odpowiedź na każde pytanie, wątpliwości są wyjaśniane w przystępny sposób a ilość zleconych badań sugeruje, że ma do czynienia z diagnostą a nie wróżbitą. Reasumując wyszłam z gabinetu z kompletem informacji i poczuciem, że miałam do czynienia z lekarzem, któremu autentycznie zależy za pacjentce.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny i uprzejmy, zawsze chętnie odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie moje wątpliwości :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niesamowicie zaangażowany lekarz. Dokładnie analizujący pacjenta, objawy. Bez pośpiechu tłumaczy wszystko krok po kroku.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska dr Maciej JędrzejkoUsługa: Wizyta ginekologiczna "standard"

  Bardzo miły i profesjonalny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentce. Zleca duża ilość badań profilaktycznych. Gabinet w Będzinie czysty i estetyczny. Polecam

 • X
  Lokalizacja: Dea SalusUsługa: Inny

  Ja spotkalam na swojej krętej juz drodze wielu lekarzy, ale po paru wizytach wierze ze Pan Doktor JĘDRZEJKO będzie już jedynym i ostatnim lekarzem jaki przy mnie zostanie. Jego wszechstronna wiedza, profesmjsonalizm i serce dla Pacjentki dla mnie na obecną chwile nie mają tu nawet słów uznania.
  Drogie Panie myślę, że jesli chodzi o przypisanie recepty na tabletki antykoncepcyjne lub prowadzenie tzw. "bezproblemowych ciąż" nie jest dla żadnego ginekologa wyzwaniem. Schody pojawiają się, jeśli ktoś taki jak ja przeszedł już wszystko co najgorsze mógł przejść w dziedzinie ginekologii, a inni lekarze rozkładali przy mnie bezradnie ręce.
  -Jednakże nie Pan Dr Jedrzejko! On robi bardzo rzetelny wywiad z pacjentką, szuka przyczyny danych zjawisk (nie na podstawie domniemań a rzetelnej wiedzy), zleca niezbędne badania, baaa dba nawet o zdrowie psychiczne swoich pacjentek a co najważniejsze, w wręcz momentami niewiarygodne jest naprawde do dyspozycji swoich pacjentek. Mi na obecną chwilę już bardzo dużo pomógł, chociaż nie chcę zagłębiać się tutaj w szczegóły, a to dopiero światełko w tunelu którego u innych lekarzy w ogóle zabraklo.
  I szczerze bazując na innych komentarzach ja nie zauważyłam wyciągania żadnych pieniędzy ode
  mnie, a wręcz przeciwnie -ktoś kto to pisał chyba nie spotkał się z prawdzimym wyciąganiem pieniędzy przez lekarzy..
  Polecam Pana Doktora wszystkim bardzo wymagającym Paniom z poważnymi problemami, jednocześnie życząc powodzenia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam dr.Jędrzejko. Była to moja pierwsza wizyta i jak najbardziej będę wracać na kolejne. Widać, że jest profesjonalistą i ma ogromną wiedzę, bo problem próbuje ugryźć z każdej strony, a przy tym jest przesympatyczny. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jak zwykle wszytko w jak najlepszym porządku... dr. Prowadzil moja ciąże i w dalszym cowgu jestem jego pacjentka.. jedyny minus to cena ! Jest duza, na prawde duza... 150 za wizyte jest do zniesienia, natomiast 200 plus cytologia plus jamies usg piersi juz robi cene.. wiadomo jak chodzi sie raz na rok to okej, natomiast w ciąży kwota juz staje sie zaporowa... To jedyny minusy! Reszta same plusy, podejacie do pacjentki... rozmowa, wszytko na wysokim poziomie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest osobą bardzo kompetentną i życzliwą. Potrafi dać pacjentowi przysłowiowego kopa i nadzieję. Póki co jest to najlepszy ginekolog do którego trafiłam.