Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych alergologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Pediatra, alergolog (dzieci i dorośli) oraz pulmonolog (dorośli, dzieci). Posiada I stopień specjalizacji w zakresie pediatrii i II stopień specjaliza...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Alergologia
  • Pediatria
  • Choroby płuc

Znajomość języków

  • Angielski,
  • Polski

80 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
H
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w Piasecznie Inny

Wspaniały lekarz, dokładny z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zaangażowany. Takich lekarzy się już nie spotyka. Zainteresowany pacjentem, proszący o informacje o wyniku badania , oddzwaniajacy w wolnym czasie do pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna lekarzowi za jego trafną fiagnozę i intuicję terapeutyczną. Trafił w 10 z diagnozą, co potwierdziło badanie obrazowe.

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

He has helped us with three of our kids across simple to complex (allergy) medical issues. His approach to kids, honesty, engagement and pragmatic approach to applying the right method to get to the desired state of health is incredible. He is experienced and tolerance for parents (you know how we get when the kids are sick) is invaluable. Where things require further specialist care, he knows some of the best docs in town. I'm glad this doctor was recommended to us over eight years ago.

I cannot recommend this doctor enough.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie Pana Doktora nie polecam. Byłam z 5-miesiecznym synem z podejrzeniem alergii na bmk objawiającym się głównie krwią w kupie. Pan doktor wysłuchał naszej historii, zobaczyl JEDNO zdjęcie kupy, o nic nie dopytał, nie przebadał syna i:
Pan Doktor stanowczo stwierdził, że syn ma anemie,
że syna może teraz wszystko uczulać. najlepiej żebym przeszła na mm, bo zaraz przy rd nic nie będę mogła synowi podać bo na wszystko będzie reagował, a KP to sobie odbije przytulając syna, bo w ogóle teraz kp jest niepotrzebnie aż tak gloryfikowane
Zapewniałam,że jestem na diecie bez bmk,pan doktor odp. że co z tego i tak gdzieś pewnie zjem
Poczułam ogromne wyrzuty sumienia, że KP robię krzywdę dziecku, za namową pana doktora przenioslam syna do przychodni w której nas przyjmował to wystawi mi wszystkie potrzebne skierowania na badania, po czym się okazało, że nie może mi wystawic nawet skierowania na morfologie, na usg brzuszka wystawił ale mam sobie poszukać gdzie mogę zrobić.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jestem pod opieką Pana doktora od dawna z powodu astmy oskrzelowej i alergii. W chwili obecnej mam całkowita remisję duszności, nie muszę przyjmować leków na stałe. Byłam również odczulana przez Pana doktora z bardzo dobrym efektem.Zdecydowanie polecam


I
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam Pana Doktora. Ogromna wiedza i doświadczenie. Doktor wszystko wyjaśnia i tlumaczy. Dopiero po wizytach u Pana Doktora zrozumiałam swoje alergie i na wszystko znalazłam odpowiedź. Wizyty przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Polecam bardzo lekarza. Doktor przyjechał na wizytę domową do chorego syna, zbadał syna i wystawił diagnozę, wystawił skierowanie do szpitala ze względu na wysięk ropy w uchu wewnętrznym. Kazał nam szybko jechać do szpitala. Kiedy czekaliśmy na izbie przyjęć specjaliści nie zauważyły stanu zapalnego ucha mówił że: ucho zdrowe ładne jest, dopiero kiedy ucho zbadał lekarz laryngolog to potwierdził diagnozę dr Leszka. Bardzo polecam doświadczenie i dobre rozpoznanie.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Spokojne, racjonalne podejście. Dobry wywiad o pacjencie, wszystko jasno i przyjaznie wytłumaczone.


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Super lekarz! Widać, że zależy doktorowi na tym aby pomóc pacjentowi. Dr zlecił mi masę badań, które w końcu ujawniły prawdziwą przyczynę dolegliwości. Widać że dr ma dużą wiedzę i co najważniejsze korzysta z niej. Zdecydowanie polecam!


B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pan doktor jest wspaniałym pediatra, alergologiem i człowiekiem. Od 3 lat córka jest pod opieką pana doktora, zawsze właściwe leczenie, wspaniałe podejście do małego człowieka, wspaniały człowiek.


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Dr skierował syna na badania które wyjasniły przyczynę dlugotrwałego kaszlu. Badania wprawdzie przeprowadzone przez innego lekarza w szpitalu specjalistycznym, diagnoza także, jednak to dzieki dr. Olchowikowi tam trafilismy


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania