Tutaj jesteś: 
Strona Główna
Created with Sketch.
Laryngolog
Created with Sketch.
Created with Sketch.
Krzysztof Szafałowicz
To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Specjalizacja

  Lekarz Krzysztof Szafałowicz to jeden z 79 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Białystok na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Krzysztof Szafałowicz przyjmuje w jednym gabinecie

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 880 osób

 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

4 opinie

 • Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny. Byłam z synem u wielu różnych lekarzy. Cieszę się że trafiłam do dr. K.Szafałowicza, który zajął się moim synem bardzo dobrze. Polecam.

 • Pan doktor Szafałowicz jest rzeczowy i konkretny, znakomity laryngolog dziecięcy. Wyleczył moją córkę i syna. Lekarze, do których chodziłam wcześniej, faszerowali dzieciaki lekami - jak się później okazało całkowicie nie związanymi z faktycznym problemem. Po kilku miesiącach bezowocnego leczenia trafiłam do dr Szafałowicza. Od razu postawił trafną diagnozę i po zakończeniu zaleconej kuracji wszystko się unormowało. Dzięki niemu moje dzieci normalnie funkcjonują. Śmiało mogę polecić tego lekarza rodzicom, których dzieci mają problemy laryngologiczne - lepiej pójść do jednego dobrego specjalisty, niż chodzić do kilku i wydawać tylko pieniądze na nic nie pomagające lekarstwa.

 • Miał świetne podejście do dziecka. Badanie trzeciego migdałka przebiegło bezboleśnie. Od tamtego badania zawsze chodzimy z córką do tego laryngologa. Bardzo gorąco polecam !!!

 • Tego lekarza polecało mi wiele osób. Mojemu dziecku niestety nie pomógł. Wyciął za płytko migdał. Zabieg był robiony, choć nie było badania grupy krwi... Jeżdżę z dzieckiem gdzie indziej i jestem zadowolona.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online