Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (34)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Władysława Skotnicka Inny

  Moja córka miała 2 operacje usunięcia torbieli środkowej szyi, pierwsza w Lublinie, druga (poprawka) również w Lublinie. Pozostawiam bez komentarza fakt, że w Lublinie nie zostały wykonane żadne badania, które miałyby na celu ujawnić dlaczego torbiel odrosła drugi raz (po 2 miesiącach od pierwszej operacji). Finalnie nie chcieliśmy jechać tam ponownie. Po wielu poleceniach trafiliśmy do Docent Skotnickiej i to był strzał w 10! Pani Docent wykonała wszystkie niezbędne badania, wyjaśniła dlaczego wcześniej tak się działo i powiedziała jaki mają plan działania. Opiekę przed operacją jak i po oceniam 10/10. Pani Docent to złoty człowiek, jest pełna zrozumienia dla dzieci i dla rodziców, żałuję, że nie trafiliśmy do niej od razu. Nie mam słów aby wyrazić swoją wdzięczność!!! Specjalista w swojej dziedzinie, polecam!!! Dziękujemy!

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Artemowicz Inny

  Cudowny lekarz i człowiek. Miła, sympatyczna, życzliwa i uśmiechnięta. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem jak i rodzicem. Dla niej nie ma głupich pytań, odpowie na każde. Zleci wszystkie konieczne badania, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie "faszeruje" lekami jeśli nie ma takiej potrzeby. Mam wrażenie, że jest to lekarz z powołania. Żeby każdy lekarz tak podchodził do swojej pracy to świat byłby lepszy. Jakie to szczęście, że trafiliśmy akurat pod opiekę Pani doktor Artemowicz.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Maksimowicz konsultacja ortopedyczna

  Po wizycie u doktora powiedziałam do córki " i to jest prawdziwy lekarz, który faktycznie chce pomóc, a nie tylko papierki uzupełnić". Doktor bardzo szybko nas pokierował, operacje przeprowadził po 2 miesiącach od pierwszej wizyty. Ciepły, przyjazny, fachowy. Uosabia w sobie chyba wszystkie cechy jakie powinien mieć lekarz. Nawet te 3 h w kolejce do poradni w dsk nie są wtedy straszne xD
  Pozdrawiamy serdecznie i życzymy samych sukcesów zawodowych!
  Pacjentka Patrycja z Suwałk :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Komarowska Inny

  Pani doktor przeprowadziła u syna (6lat) laparoskopię. Syn trafił z zapaleniem wyrostka robaczkowego na oddział chirurgiczno-urologiczny UDSK w Białymstoku. Zabieg wykonany zaraz po planowych danego dnia. Bez zbędnego odwlekania.
  Super podejście do małego pacjenta. Syn wizytę w szpitalu zapamięta jako pozytywne doświadczenie. Drugiego dnia po operacji, chodził ,,jak by nigdy nic". No może oprócz tego, że nie mógł jeść i pić, przed i po zabiegu(ale, to już wyższa konieczność niezależna od Pani Doktor)
  Polecamy z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Maksimowicz konsultacja ortopedyczna

  Lekarz o ogromnej wiedzy i takim samym sercu. Widac, ze kocha to co robi. Leczyl syna po dwoch urazach. Trafna diagnoza, mimo ze wcześniejszy "lekarz" uznal ze to tylko male skrecenie I nic mu nie jest. Gdyby nie Pan Michal, nie wiem kiedy wrocilibysmy do pelnej sprawnosci. Konkretnie , bez bez pospiechu wszystko wyjasnia. Ma swietny kontakt zarowno z opiekunem jak I z małym pacjentem. Polecam z calego serca

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Siergiejko Inny

  Polecam doktora Grzegorza Siergiejko. Bardzo dobry kontakt, trafna diagnoza AZS u półrocznego dziecka i leczenie, które szybko przyniosło skuteczne efekty. Lekarz z profesjonalnym podejściem i dużą wiedzą.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Artur Weremijewicz Inny

  Bardzo miły i rzeczowy Pan Doktor. Pacjentka 10 mc - kapryśna przy zmianach opatrunku - Pan Doktor wykazał się olbrzymią cierpliwością i żartem rozładowywał napięcie mamy. Szczegółowo wyjaśniał, przyszedł po zabiegu, odpowiadał na wszystkie pytania. Super podejście do dzieci a i do rodziców też.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Władysława Skotnicka Inny

  Trafiliśmy na sor z czterolatkiem z rozciętą małżowina, ucho zostało zaszyte, i na tym koniec pozytywów. Pani doktor krzyczała na dziecko że ma "nie drzeć gęby" i nie wymyślać bo to nic nie boli, teksty w stylu nie rycz, panikarz, histeryk rzucała jak z rękawa. Dziecko było ciągane i popychane. Nie doświadczyliśmy żadnego przejawu empatii, szacunku ani kultury osobistej ze strony Pani doktor, nigdy nie wróciłabym do takiego lekarza. My nie mieliśmy wyboru, ale zdecydowanie nie polecam!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Baran Inny

  Lekarz dokładny. Zaangażowany. Zależy mu na zdrowiu dziecka. Wszystko dokładnie wyjaśnił i skierował na dalsze leczenie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku Inny

  Wspaniały lekarz, z zaangażowaniem podchodzący do pracy. Z humorem i dużą wyrozumiałością podchodzący do dzieci. Niestety córka niedługo trafi na inny oddział celem poszerzenia diagnostyki. Mam nadzieję, że tam spotkamy choć odrobinę podobnego lekarza.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Waszyngtona 17, 15-274 Białystok Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania