Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku
Waszyngtona 17, 15-274 Białystok
Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny im. L. Zamenhofa w Białymstoku logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Ewa Topczewska-Lach Inny

  Pani Doktor pełen profesjonalizm, skupienie na pracy, wspaniały specjalista. Jej ogromną wiedzę dosłownie czuć kiedy zajmuje się pacjentem. Wielka cierpliwość do dziecka i rodzica. Szczegółowe, zrozumiałe wyjaśnienia choroby,leczenia,rekonwalescencji. Zaangażowana,empatyczna,wrażliwa na dziecko i jego emocje. Serdecznie polecam. Światowy specjalista w wojewódzkim mieście.

  M
  Profil zweryfikowany
  Bożena Władysława Skotnicka Inny

  Lekasz opryskliwy nie miły do rodzica jak i do dziecka mówiąc że dziecko jest źle wychowane nie każdy powinien leczyć moim zdaniem brak podejścia do dziecka badanie zrobione na siłę bez żadnego zaangażowania jeszcze pretensje do pielęgniarki że poprosiła o pomoc żenada

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  Bożena Władysława Skotnicka Inny

  Rozumiem że to podobno dobry laryngolog, jeżeli chodzi o rozpoznanie, wykonanie procedury lub ustalenie leczenia. Diagnoza została postawiona trafnie i leczenie przyniosło skutek.
  Podejście do pacjenta i opiekuna to już inna bajka. Zero komunikacji, wyjaśnienia co będzie się robiło (jakie badanie itp). Do tego niecenzuralne przytyki do małego pacjenta na temat tego, jak znosi badanie. O diagnozie, dowiedzieliśmy się z notatek. Była tam też wzmianka o gardle, do którego ta lekarz nawet nie zajrzała. Nie polecam, omijać szerokim łukiem, jeżeli zależy Wam aby wiedzieć co się dzieje podczas konsultacji i nie wyjść w totalnym szoku że w 2024 roku, pracują jeszcze lekarze z takim podejściem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Kwiatkowski Inny

  Pan doktor uratował rękę naszego syna po poważnym złamaniu, za co będziemy wdzięczni do końca życia. Z całego serca polecam pana doktora, ma świetne podejście do małego pacjenta, jest zaangażowany i profesjonalny w każdym calu.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Maksimowicz Inny

  Dzień Dobry, Doktor operował rękę mojej córki po wypadku wspaniały lekarz, odpowiadał na każde pytanie mimo nocnych godzin, wykazał bardzo duże wsparcie dla nas w sytuacji stresowej, widać ogromną wiedzę i ogromne wyczucie do rodziców i dziecka. Wykazał niesamowite wsparcie. Odpowiadał na wszystkie nasze pytania, zaproponował możliwe rozwiązania i przebieg leczenia. Bardzo dobry lekarz, widać że ciepły człowiek, jesteśmy szczęśliwi że do niego trafiliśmy. Oby więcej takich lekarzy.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Artur Weremijewicz Konsultacja chirurgiczna

  Jeśli szukacie chirurga dziecięcego godnego polecenia to tylko Pan Artur Weremijewicz. Bardzo dobry specjalista,z podejsciem do dzieci. Dla rodzica wszystko szczegółowo omówi i wszelkie wątpliwości stara się rozwijać. Polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Bożena Władysława Skotnicka Inny

  Pani doktor w pełni zaangażowana, profesjonalna, wyrozumiała, pozwoliła przełamać obawy i wszystko wyjaśniła.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Maksimowicz Inny

  Lekarz z powołania , z rewelacyjnym podejściem do dziecka. Wszystko dokładnie tłumaczy zarówno dziecku jak i rodzicowi. Jest pełny ciepła i empatii, uspokaja przerażonych rodziców i pacjentów ;)

  P
  Profil zweryfikowany
  Bożena Władysława Skotnicka Inny

  Moja córka miała 2 operacje usunięcia torbieli środkowej szyi, pierwsza w Lublinie, druga (poprawka) również w Lublinie. Pozostawiam bez komentarza fakt, że w Lublinie nie zostały wykonane żadne badania, które miałyby na celu ujawnić dlaczego torbiel odrosła drugi raz (po 2 miesiącach od pierwszej operacji). Finalnie nie chcieliśmy jechać tam ponownie. Po wielu poleceniach trafiliśmy do Docent Skotnickiej i to był strzał w 10! Pani Docent wykonała wszystkie niezbędne badania, wyjaśniła dlaczego wcześniej tak się działo i powiedziała jaki mają plan działania. Opiekę przed operacją jak i po oceniam 10/10. Pani Docent to złoty człowiek, jest pełna zrozumienia dla dzieci i dla rodziców, żałuję, że nie trafiliśmy do niej od razu. Nie mam słów aby wyrazić swoją wdzięczność!!! Specjalista w swojej dziedzinie, polecam!!! Dziękujemy!

  I
  Profil zweryfikowany
  Barbara Artemowicz Inny

  Cudowny lekarz i człowiek. Miła, sympatyczna, życzliwa i uśmiechnięta. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem jak i rodzicem. Dla niej nie ma głupich pytań, odpowie na każde. Zleci wszystkie konieczne badania, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie "faszeruje" lekami jeśli nie ma takiej potrzeby. Mam wrażenie, że jest to lekarz z powołania. Żeby każdy lekarz tak podchodził do swojej pracy to świat byłby lepszy. Jakie to szczęście, że trafiliśmy akurat pod opiekę Pani doktor Artemowicz.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania