dr n. med.

Krzysztof Pietrzak

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy, Chirurg

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jest członkiem redakcji kilku międzynarodowych naukowych czasopism medycznych m.in.: - „Clinics and Practice”, -„SM Musculoskeletal Disorders”, -„Journal of Orthopedics”, -„Jacobs… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Jestem bardzo zadowolona z dzisiejszej wizyty u Pana doktora, jest rzeczowy, dokladnie przeanalizował złamanie lewej kości przedramienia 4 letniej córki, zlecił dodatkowe rtg dla pewności i wszystko wytłumaczył, polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley Poznań

  Pan doktor Pietrzak podjął się leczenia dysplazji bioderka naszej malutkiej córeczki. Trwało to kilka miesięcy, wykonywaliśmy wszystkie jego zalecenia, bo bardzo mu ufaliśmy. Zdarzało się, że podczas jednej wizyty pan doktor twierdził, że bioderko jest już prawie wyleczone i profilaktycznie mamy kontynuować leczenie zachowawcze przez 2 tygodnia, a na następnej wizycie pełni nadziei na zakończenie leczenia dowiadywaliśmy się, że bioderko jest wciąż niestablilne i istnieje groźba leczenia gipsem.

  Postanowiliśmy skonsultować opinię u innych specjalistów, którzy niezależnie wskazali na stopień dysplazji wyższy niż określony przez pana doktora na początku leczenia. Ponieważ wydawało się, że leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów postanowiliśmy kontynuować je u innego lekarza, w tym celu poprosiliśmy o dokumentację medyczną. Zawierała niespójności - raz opisywane jako chore było lewe, a raz prawe bioderko. Według innych lekarzy opisy rozpoznania nie pokrywały się ze zdjęciami USG.

  Pan doktor Pietrzak podczas wizyt był profesjonalny i cierpliwie tłumaczył nam zawiłości choroby naszej córeczki. Trudno jednoznacznie ocenić przebieg leczenia - pan doktor mówił, że sytuacja się poprawia, jednak późniejsze konsultacje temu zaprzeczyły. Skończyło się na tym, że leczenie kontynuowaliśmy jeszcze wiele miesięcy u innego specjalisty, niedawno pomyślnie się zakończyło.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: Konsultacja ortopedyczna dzieci

  Bardzo mily doktor, przyjemna wizyta dla dziecka, bez stresu. Pan doktor wszytsko dokladnie i cierpliwie tlumaczy. Zdecydowanie polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor był bardzo cierpliwy, pomimo histerii, w jaką wpadła moja 1,5 roczna córka podczas badania. Spokojnie zdiagnozował i wytłumaczył, co jest nie tak, powtarzając wszystko chyba 3 razy:) Zabrakło jedynie przyjemniejszego podejścia do zestresowanego dziecka, z uśmiechem, a nie powagą.

 • S

  Doktor Krzysztof Pietrzak wykonał zabiegi endoprotezy obu kolan, z dobrym skutkiem zonie Mari.Dal sie poznac jako fachowiec.W czasie leczenia cierpliwie tłumaczył, jak powinna przebiegac rehabilitacja.Cechuje go wysoka kultura osobista , a pacjenta traktuje z szacunkiem.Lekarz godny zaufania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze, lekarz udzielał wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania, udzielił fachowych porad dotyczących poprawy postawy na obecną chwilę bez wsparcia farmakologicznego, polecam

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna diagnoza, wraz z wyjaśnieniem, szybko, sprawnie, ale też miło i grzecznie. Bardzo ujelo mnie, że lekarz się przedstawił i przywitał podaniem ręki, to rzadkie w tym świecie, a przecież tak powszechne i dobrze przyjęte w biznesie.

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor bardzo sympatyczny, dokładnie tłumaczył i jestem spokojna o nogi mojej córki.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zamieszanie w recepcji - wizyty poprzesuwane bez wiedzy kilku pacjentów, niektóre umówione co 5 minut - w rezultacie czas oczekiwania >60 minut. Doktor wykonał pobieżne badanie i mało szczegółowy wywiad, widać było że mocno się spieszy. Po prywatnej wizycie oczekiwałem więcej uwagi i szacunku dla mojego czasu.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  P. doktor zbadał syna (8 lat) dokładnie, porównał wyniki badania do informacji zapisanych w kartotece podczas poprzedniej wizyty. Po zakończeniu badania p. doktor w sposób przystępny i wyczerpujący wyjaśnił, co stwierdził, co jest, a co nie jest odstępstwem od normy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jest członkiem redakcji kilku międzynarodowych naukowych czasopism medycznych m.in.:
  - „Clinics and Practice”,
  -„SM Musculoskeletal Disorders”,
  -„Journal of Orthopedics”,
  -„Jacobs Journal of Physiotherapy and Exercise”.

  Interesuje się: ortopedią dziecięcą (w tym usg bioder dziecięcych) i ortopedią dorosłych (endoprotezoplastyka bioder i kolan, operacje artroskopowe, urazy, bóle kręgosłupa i inne).

  Moje hobby to muzyka, podróże i tenis

  więcej można się dowiedzieć na stronie www.centrummedycznestanley.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Joint preserving surgery versus arthrodesis in operative treatment of patients with neuromuscular polyneuropathy: questionnaire assessment.
 • Patient-related outcome questionnaires in the assessment of the results of total hip replacement.

Nagrody i wyróżnienia

 • /

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi

Zdjęcia