Jesteśmy przychodnią lekarza rodzinnego. Jak wskazuje nazwa jesteśmy „dla całej rodziny”. Leczymy zarówno dorosłych jak i dzieci. W naszej przychodni przyjmują lekarze wielu specjalności: internist... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Alterida

Haliny 14

61-054 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 61 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy przychodnią lekarza rodzinnego.

Jak wskazuje nazwa jesteśmy „dla całej rodziny”. Leczymy zarówno dorosłych jak i dzieci. W naszej przychodni przyjmują lekarze wielu specjalności: internista, pediatra, kardiolog (dzieci i dorośli), neurolog, pulmunolog i wielu innych. Pomożemy Ci jeśli potrzebujesz rehabilitacji. Świadczymy też usługi z zakresu medycyny pracy.

Może zabrzmi to nieskromnie, ale – jesteśmy niemal wszechstronni.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aldona Renata Juchacz

  Pulmonolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9Usługa: konsultacja pulmonologiczna

   Wizyta u Pani dr przebiegła bez pośpiechu, cierpliwie wysłuchała pacjenta i rzetelnie przeprowadziła wywiad.Wykonała spirometrię, trafnie postawiła diagnozę i przepisała odpowiedni lek. Pani dr jest osobą bardzo życzliwą i uśmiechniętą przy tym kompetentna i pełna profesjonalizmu. Każdemu Polecam wizytę u Pani dr!!! Cudowny pomocny człowiek :-)

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9Usługa: wizyta pulmonologiczna

   Do Pani doktor chodzę od lat, najpierw z ojcem a później sama. Super pulmonolog i internista. Cierpliwie wysłucha i zawsze pomoże. Przy leczeniu bierze pod uwagę współistniejące choroby, i zażywane na nie leki.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marta Ożadowicz

  Dietetyk, mgr inż.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: Wizyta kontrolna ( wizyta +indywidualna dieta )

   Pani Marta jest po prostu mistrzem swojej dziedziny, wszystko dokładnie tłumaczy a je diety są pyszne, szybkie i łatwe w przygotowaniu. Na koniec dodam ,że nie czujesz że jesteś na diecie a zbędne kg same lecą:)

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: Pierwsza konsultacja dietetyczna ( wizyta + indywidualna dieta )

   Pierwsza wizyta - bardzo pozytywne wrażenia, Pani Marta wypytała bardzo szczegółowo o tryb życia i dotychczasowe odżywianie. Wizyta odbyła się w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Dieta została przesłana jeszcze tego samego dnia! Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


 • Jacek Chmielecki

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Wybrałam się do Pana doktora z moją starszą mamą. Przebieg wizyty zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Człowiek z podejściem do osób starszych. Zaangażowany . Wszystko dokładnie nam wytłumaczył. Naświetlił nam przyczyny choroby.Trafiliśmy pod dobre skrzydła. Polecamy gorąco..

  • A
   Lokalizacja: Klinika PromienistaUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

   Pan Doktor bardzo miły i rzeczowy. Badanie przeprowadzone bez zarzutu. Pan Dokor chętnie odpowiadał na pytania i wszystko wyjaśnił.

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pietrzak

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, Chirurg, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: GabinetUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Z przykrością muszę stwierdzić, że bardzo zawiodłam się na kwalifikacjach Pana Dr. Byłam z synem na kilku wizytach, zgłosiliśmy się z bólem stawu biodrowego. Po pobieżnym badaniu Pan Doktor stwierdził, że wszystko jest w porządku nie zalecając żadnych dodatkowych badań. Stwierdził również, że syn ma ból w głowie. Zaczął sugerować, że to nastolatek i pewnie chce wyciągnąć zwolnienie z W-F. Zapisał wkładki ortopedyczne do butów (800 zł i wymiana co trzy miesiące) żeby dziecko nie utykało. Krótko po wizycie syn trafił do szpitala i tam inny ortopeda stwierdził, że to jest złuszczenie panewki kości udowej, że syn bardzo cierpiał z bólu, że jest to schorzenie przewlekłe. Ten ortopeda dodał również, że Pan Pietrzak musiał widzieć zmiany chorobowe na zdjęciach RTG które zlecał. Powikłaniem tej choroby było złamanie szyjki kości udowej. W tej chwili dziecko czternastoletnie jest ześrubowane, grozi mu proteza panewki.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za zaangażowanie i za wnikliwe podejście do tematu. Widać, że jest to lekarz z ogromną pasją dla wykonywanego zawodu, a przede wszystkim z dużą empatią i sercem dla pacjentów. Mówiąc krótko - przesympatyczny człowiek i wybitny specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (102) o tym lekarzu


 • Sylwia Ławrynowicz

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: konsultacja ginekologiczna + cytologia

   Pani doktor wykazała się wiedza, talentem w budowaniu relacji jak i uspokojeniu rozemocjonowanej pacjentki, szczegółowym badaniem oraz jego opisem. Udało się wykonać niezbędne badania i po ludzku porozmawiać.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wspaniały lekarz! :) Pani Sylwia jest konrketną a zarazem czułą osobą. Wszystko wyjaśnia szczegółowo i trafnie stawia diagnozy. Wszystkie problemy zostały zażegnane :) szczerze polecam !:)

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Błażej Kierzkowski

  Ginekolog, lek.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Była to moja pierwsza wizyta ,ale na pewno nie ostatnia. Do takiego lekarza można iść spokojnie z każdym problemem.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia AlteridaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Profesjonalne podejście do badania w miłej atmosferze. Szczegółowe wyjaśnienie badania usg. Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (432) o tym lekarzu


 • Tomasz Łuczak

  Internista, Kardiolog,

  • W dniu 27.02.2013 miałem wykonywaną koronarografię przez dr. Tomasza Łuczaka. Podejście do pacjenta i w ogóle cały personel na wysokim poziomie. Otwartość brak uprzedzeń do pacjentów, którzy nie zgadzają się na transfuzję krwi to przymioty lekarzy , o których dawniej mówiło się , że to lekarz z powołania. Bardzo dziękuję
   p.Doktorze wdzięczny pacjent Tadeusz

  • D

   Niesamowicie konkretny, pewny swej diagnozy specjalista, który dał mi nadzieję na zdrowie wbrew opinii poprzedników. Jestem mu wdzięczna bo pomógł mi w sposób kompetenty i całowściowy. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maciej Barełkowski

  Laryngolog,

  • G

   Do Pana dr trafiłam z przewlekłym zapaleniem zatok tuż po zapaleniu ucha środkowego, które nadal było niedoleczone :( Dolegliwości jakie miałam w dniu wizyty to: zatkane ucho, szumy w uchu,ropny katar, kaszel z ropną wydzieliną, chrząkanie, stan podgorączkowy, nasilone objawy astmy oskrzelowej. Pan dr obejrzał uszy, nos, niestety gardła już nie :( przepłukał ucho ciepłom wodą, dał receptę na maść do ucha i leki wykrztuśne. Powiedział, że ucho nadal będzie zatkane bo jest tam stan zapalny i kazał przyjść za miesiąc :( Niestety po tygodniu nie było żadnej poprawy :( Inny lekarz do którego poszłam ( tym razem prywatnie ) powiedział, że takie objawy jak ropny katar, kaszel z ropną wydzieliną, podwyższona temp. wskazują na nadkażenie bakteryjne i leki miejscowe tu nic nie pomogą tylko antybiotyk :( Więc moja wizyta u dr Barełkowskiego była tylko stratą czasu, pieniędzy i zdrowia. Ale sama sobie jestem winna, że nie poszłam do lekarza "z polecenia" tylko do pierwszego lepszego do którego był krótki termin oczekiwania na wizytę.


 • Wioletta Danuta Budych-Nowak

  Internista,

  • P

   Bardzo uprzejma, zawsze uśmiechnięta lekarka. Sumiennie , dokładnie bada pacjenta, zawsze wysłucha , co dolega , interesuje się historią choroby, dokłądnie wszystko tłumaczy, trafia z lekami. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!


 • Marek Popielarz

  Alergolog, Pediatra, Pulmonolog,

  • M

   Od lat leczy córkę chorą na astmę. Wyprowadził ja na prostą dopasowując leki dzięki czemu córka może uprawiać sport, tańczyć i gdyby nie codzienna dawka leków mogłaby spokojnie zapomnieć o chorobie.
   Uważnie słucha naszych uwag i radzi jak postępować. Przemiły człowiek i naprawdę świetny specjalista.

  • M

   Chodziliśmy z synkiem do tego lekarza na NFZ na Szamarzewskiego. Szkoda gadać NIE POLECAM. Ma w nosie pacjentów, spóźnia się a jak już przyszedł i ubrał fartuch to co zrobił? Wyszedł z kwiatkiem doniczkowym z gabinetu (chyba zeby go podlać). Wszyscy w poczekalni spóźnieni (dzieci do szkoły rodzice do pracy) ale przecież pana doktora to nie obchodzi. On w przychodni rządzi. Chyba zapomniał po co wybrał ten zawód. Arogancki i nie miły, zero podejścia do dzieci!

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania