lek.

Krzysztof Dąbrowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

84 opinie +dodaj

Umów wizytę
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Krzysztof Dąbrowski -Specjalista położnictwa i ginekologii, lekarz medycyny estetycznej, ultrasonografista. Absolwent prestiżowych uczelni, Śląskiego Uniwersytety Medycznego w Katowicach… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
84 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarza na jakiego mogłam trafić. Pan doktor prowadzi pierwszą moją ciążę i jak dotąd nigdy mnie nie zawiódł. Odpowiada na każde pytanie, zleca mnóstwo badań przez co mam pewność, że wszystko jest ok. Pan doktor odbiera każdy telefon, odpisuje na smsy.
  Naprawdę mam ogromne szczęście, że jeszcze istnieją tacy lekarze. Polecam

  Krzysztof Dąbrowski2018-06-19

  Dziękuję i pozdrawiam !!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11

  Doktor Dąbrowski to człowiek z wielką klasą i lekarz z powołania! Bardzo kompetentny i konkretny, specjalista w każdym calu, a przy tym bardzo uprzejmy i życzliwie nastawiony do pacjentki. Prowadził moje dwie ciąże, obie zakończone cesarskim cięciem, po których błyskawicznie wróciłam do formy. Przez cały przebieg ciąży zawsze służył pomocą i dobrą radą, odpowiadał na tysiące pytań, zachowując przy tym cierpliwość :) Doktor Dąbrowski nie zawiódł mnie ani razu i mam do niego pełne zaufanie. Polecam z całego serca! Jeszcze raz za wszystko dziękujemy!!! :)

  Krzysztof Dąbrowski2018-06-12

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie !!

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  W kwietniu otrzymałam skierowanie do szpitala ze względu na wykrycie torbieli na jajniku i tak trafiłam na pana Krzysztofa. Był to mój pierwszy tak poważny kontakt ze służbą zdrowia i nie ukrywam, że trochę się stresowałam. Pan doktor na każde, nawet najbardziej trywialne pytanie odpowiadał rzeczowo i dokładnie. Umówił mnie na zabieg laparoskopowego usunięcia tejże torbieli. Przed zabiegiem jeszcze raz wytłumaczył po kolei jak wszystko będzie wyglądać i jeszcze raz odpowiedział na szereg moich pytań. Dokładnie opowiedział jakie mogą wystąpić komplikacje, więc doskonale wiedziałam czego mogę się spodziewać. Na szczęście wszystko odbyło się tak jak powinno, udało się usunąć całą torbiel zostawiając znaczną część jajnika, co miało dla mnie niebagatelne znaczenie. Po zabiegu zostały mi trzy niewielkie blizny, które już teraz są ledwo widoczne. Moge w stu procentach polecić pana doktora zarówno kobietom w ciąży jak i tym, które mają różne problemy ginekologiczne i szukają kogoś kto pomoże w ich rozwiązaniu. Ja bardzo dziękuję i mam nadzieję, że następnym razem spotkamy się już w powiększonym składzie.

  Krzysztof Dąbrowski2018-06-05

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję !!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11

  Zdecydowanie najlepszy lekarz, jakiego dane było mi poznać. Pan Doktor prowadził moją ciążę i przez cały ten czas wiedziałam, że jestem pod dobrą opieką. Zawsze na wizytach dokładnie sprawdzilaśmy stan dziecka, wszelkie parametry, dzięki czemu czułam, że jestesmy w dobrych rękach. Pan Doktor oprócz tego, ze jest super lekarzem, jest również bardzo sympatycznym człowiekiem, co napewno ułatwia kontakt w relacji lekarz-pacjent. W gabicenie nie czuło sie zbędnego skrępowania, można było pytać o wszystko i zawsze uzyskałam odpowiedzi na nurtujące pytania. Nie wyobrażam sobie, zeby ktoś inny mógł prowadzić moją ciążę, a w przyszlosci napewno nie raz skorzystam z pomocy Pana Doktora.

  Krzysztof Dąbrowski2018-06-04

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Krzysztof DąbrowskiUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam pierwszy raz u Pana dr Dąbrowskiego i na pewno nie ostatni . Wszystko szczegółowo tłumaczył i mówił co robi. Pełen profesjonalizm i zadbane miejsce co jest bardzo ważne w każdej placówce czy gabinecie. (ja przynajmniej na wszystko zwracam uwagę w szczególności na czystość)
  Polecam serdecznie ;)
  Klaudia S.

  Krzysztof Dąbrowski2018-05-15

  Dziękuję i pozdrawiam!!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: prowadzenie ciąży

  Fenomenalny lekarz. Trafiłam do Pana Krzysztofa z przypadku w 28 tygodniu ciąży i spotkała mnie miła niespodzianka. Znalazłam lekarza który okazał zainteresowanie, cierpliwość, wytłumaczył, opowiedział, wysłuchał. Pomagał nie tylko na wizytach, służył radą kiedy zaczął się poród oraz już po wypisie ze szpitala. Dziękuję za poświęcony czas :)

  Krzysztof Dąbrowski2018-05-15

  Serdecznie pozdrawiam i dziękuję!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: prowadzenie ciąży

  Pan doktor prowadził dwie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Podczas wizyt czułam się swobodnie, co jest bardzo istotne dla kobiety. Wizyty są prowadzone w niezwykle sympatycznej atmosferze, przez co nie wstydzę się pytać o cokolwiek. Długo szukałam dobrego ginekologa i cieszę się, że trafiłam właśnie do Pana doktora, bo jest naprawdę świetnym specjalistą i widać, że robi to z pasją.

  Krzysztof Dąbrowski2018-04-23

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie !!

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Bogucicka 14Usługa: prowadzenie ciąży

  Pan Doktor to człowiek, który wzbudza zaufanie. Wyczerpująco odpowiada na pytania i wątpliwości, dodatkowo studząc nieco niepotrzebną panikę u ciężarnych. Prowadzi moją ciążę, zlecając wszystkie potrzebne badania. Jest profesjonalny i delikatny w swoim zawodzie co dla Pań ma duże znaczenie w odczuciu komfortu podczas wizyty. Polecam tego lekarza z całego serca.

  Krzysztof Dąbrowski2018-04-17

  Dziękuję i pozdrawiam!

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: badanie ogólne

  Do Pana Doktora trafiłam dzięki internetowym poleceniom pacjentek. Podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami pacjentek. Kompetentny, miły, rzetelny itp. Jestem już po operacji wykonanej przez Pana Doktora, wszystko przebiegło prawidłowo i wszystkim kobietom życzę takiej opieki lekarskiej. Pana Doktora bardzo polecam.

  Krzysztof Dąbrowski2018-04-16

  Dziękuję i pozdrawiam !!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam wrażenie, że brakuje słów by opisać jak wyjątkowym człowiekiem jest lekarz, do którego trafiłam podczas mojej ciąży. Pana doktora cechuje nie tylko stuprocentowy profesjonalizm i ogromna wiedza, którą w bardzo przystępny sposób dzieli się ze swoimi pacjentkami, lecz również ogromna życzliwość i troska o dobro i zdrowie kobiety. Patrząc na Pana doktora można od razu wyczuć, że jest lekarzem z powołania, z wielkim sercem, służącym pomocą i dobrą radą. Nie spotkałam jeszcze na swojej drodze tak wybitnego lekarza, dlatego każda kobieta, która szuka profesjonalnej opieki, a przy tym bardzo ludzkiego podejścia i traktowania, bez wahania powinna umówić się na wizytę do Pana doktora Dąbrowskiego.

  Krzysztof Dąbrowski2018-04-16

  Bardzo dziękuję! Pozdrawiam serdecznie !!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Krzysztof Dąbrowski -Specjalista położnictwa i ginekologii, lekarz medycyny estetycznej, ultrasonografista.
  Absolwent prestiżowych uczelni, Śląskiego Uniwersytety Medycznego w Katowicach oraz Politechniki Śląskiej. Już w trakcie studiów zaangażowany praktycznie i naukowo w tematykę położnictwa i ginekologii. Swoją karierę zawodową rozpoczął w Oddziale Klinicznym Położnictwa i Ginekologii w Rudzie Śląskiej, gdzie zdobył doświadczenie od najlepszych specjalistów z zakresu perinatologii ,niezbędne do opieki nad pacjentką w ciąży wysokiego ryzyka. Obecnie Krzysztof Dąbrowski pracuje w Szpitalu Kolejowym w Katowicach.
  Pacjentki przyjmuje także w Lux Medzie, Centrum Zdrowia i Urody Medea w Tarnowskich Górach oraz w prywatnym gabinecie w Zabrzu. Zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem schorzeń kobiecych oraz prowadzeniem ciąży.
  Wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne.
  Dr Krzysztof Dąbrowski zajmuje się uroginekologią, ginekologią plastyczną i estetyczną oraz medycyną estetyczną.
  Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnictwem w konferencjach i szkoleniach zarówno w Polsce jak i zagranicą.
  Członek towarzystw naukowych :
  - Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego
  - Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego-sekcja usg
  - Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej
  - Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej
  - Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej- ESAG.
  - Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej
  i Anti-Aging
  -The Fetal Medicine Fundation -FMF.

Specjalizacje

 • Ginekologia estetyczna
 • Konsultant Laktacyjny
 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny
 • Politechnika Śląska

Znajomość języków

 • angielski