mgr

Kornel Lipiński

Fizjoterapeuta

17 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Fizjoterapeuta kadry Polski kick-boxingu K-1 w czasie World Games 2017. Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pana Kornela wybrałam się tylko na masaż klasyczny. Nie mam poważnych zwyrodnień lecz mimo to zostałam potraktowana indywidualnie i spytana o dokładny stan zdrowia moich pleców. Pan Kornel dostosował masaż indywidualnie do moich potrzeb co jest rzadkim zjawiskiem w przypadku klasycznego masażu. Bóle w plecach są dużo mniejsze. Serdecznie polecam tego fizjoterapeutę.

 • M
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja

  Przyszłam z bardzo bolącą kostka, ledwo chodząc. Bardzo dokładnie rozpoznał problem i przeprowadził zabieg. Czuć, ze jest świetny w tym co robii. Polecam szczególnie osobom czynnie uprawiającym sport i zmagającym sie z kontuzjami.

 • H
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: shoulder/back pain

  Amazing physiotherapist! I have not meet an more professional one in Wrocław. I had pain in the shoulder and back muscles and contacted Mr. Lipiński for consultation and we booked a massage. And after the session, the pain was tremendously reduced. And I will for sure recommend anyone with bad posture or has a office-job to make an consultation with him.

  Regards
  med s Dr. Habib

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: back pain related to office working

  The best physiotherapist in Wroclaw according to me. He gave me a consultation and massage related to my needs. I can highly recommend to make a visit if you have tensions and if you want to make your posture better. Thank you!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: rozluźnienie spiętych mięśni

  Polecam pracę Pana Kornela - bez zarzutu i jak zawsze wizyta na najwyższym poziomie - zdecydowanie dla osób trenujących intensywnie!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: masaż głęboki

  Swietny masażysta, porządnie wymasował plecy, nie odbębnił jak niektórzy. Doradził ćwiczenia. Polecam

 • K
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: bóle kręgosłupa

  Od dłuższego czasu zmagałam się z bólem kręgosłupa szyjnego oraz ręki. Leczenie farmakologiczne nie przyniosło poprawy. Wyszukałam więc w internecie fizykoterapeuty i umówiłam się na wizytę. Gabinet znajduje się w centrum Wrocławia, więc łatwo do niego się dostać z każdego punktu miasta. Punktualnie o umówionej godzinie, fizykoterapeuta, pan Kornel Lipiński, zaprosił mnie do gabinetu i w spokojnej, wnikliwej rozmowie wypytał o przyczynę wizyty. Pierwszy masaż był bolesny, ale dało się wytrzymać. Następne dwa dni po zabiegu dały mi się mocno we znaki (zwłaszcza w nocy), ale za to poprawiło się napięcie mięśniowe i ostatniej nocy lepiej spałam, ponieważ ból ręki nie był już tak dokuczliwy. Dzisiaj byłam na drugiej już wizycie i masaż zniosłam nadzwyczaj dobrze. Zapisałam się na kolejne zabiegi i mam nadzieję, że z każdym następnym efekty będą coraz lepsze.
  Spotkania odbywają się w miłej atmosferze, którą stwarza pan Kornel swoim spokojnym, profesjonalnym podejściem do pacjenta (pacjent czuje się wysłuchany i zrozumiany).
  Serdecznie polecam ten gabinet i terapeutę pana mgr Kornela Lipińskiego

 • D
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: rehabilitacja pourazowa

  Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Pana Kornela! Widać, że jest to człowiek z pasją i doskonale zna się na sowim fachu. W moim przypadku różnice były już zauważalne po pierwszej wizycie i na pewno zostanę stałym pacjentem.

 • O
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: masaż leczniczy

  Polecam. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Bóle, związane z akywnością sportową, zniknęły po kilku dniach od wizyty.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RELAKS FizjoterapiaUsługa: masaż sportowy

  Świetny fizjoterapeuta! Zdecydowanie osoba godna polecenia! Pomaga przy wszelkich kontuzjach. Szybko diagnozuje powód bólu.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Fizjoterapeuta kadry Polski kick-boxingu K-1 w czasie World Games 2017.
  Jestem absolwentem Akademii Medycznej we Wrocławiu. Studia ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym uzyskując tytuł magistra. Ukończyłem również studia licencjackie na kierunku Ratownictwo Medyczne na tej samej uczelni. W czasie studiów brałem aktywny udział w pracy studenckich kół naukowych SKN Ratownictwa Medycznego oraz SKN Medycyny Górskiej jako jego przewodniczący.
  Po studiach zdobywałem doświadczenie pracując we Wrocławskim Centrum SPA, NZOZ. „Terapia” w Brzegu Dolnym oraz jako fizjoterapeuta drużyny piłkarskiej w klubie „Polonia Świdnica”.
  Od 10 lat zajmuję się rehabilitacją i masażem w domach moich pacjentów, a od 4 lat prowadzę prywatny gabinet. Z powodzeniem pomagam swoim pacjentom wrócić do zdrowia przy różnego rodzaju schorzeniach neurologicznych, ortopedycznych, zespołach bólowych kręgosłupa i wielu innych problemach. Poza tym świadczę również usługi z zakresu różnego rodzaju masaży relaksacyjnych oraz stale współpracuję ze sportowcami zapewniając im nie tylko pełną opiekę fizjoterapeutyczną, ale również support podczas rozmaitych wydarzeń sportowych jak np. ultramaratony. Wśród sportowców, z którymi współpracuję znajdują się mistrzowie Europy i świata. W latach 2015-2016 byłem wykładowcą przedmiotów medycznych w Policealnym Studium Medycznym "Novum".
  Uczestniczyłem w następujących kursach doszkalających:
  - "Terapia manualna kręgosłupa"
  - "Mikrokinezyterapia" moduły A, B i C
  - "Testy kliniczne w praktyce fizjoterapeuty"
  - "Nowoczesne spojrzenie na drenaż limfatyczny po mastektomii"
  - "Powięź w ujęciu osteopatycznym"
  - "Zadaniowe podejście PNF ukierunkowane na odzyskanie funkcji kończyny górnej"

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Publikacje

 • „Zespół zaniedbywania jednostronnego – charakterystyka kliniczna, diagnostyka i postępowanie rehabilitacyjne”
 • „Postępowanie fizjoterapeutyczne w leczeniu objawów osiowych choroby Parkinsona”