Adres

Domaniewska 37,
Klinika Chirurgii Kolana SŁYNARSKI (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja ortopedyczna

Konsultacja ortopedyczna

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego. O...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja ortopedyczna


Domaniewska 37,

Brak informacji o cenie

Klinika Chirurgii Kolana SŁYNARSKI


Domaniewska 37,

Brak informacji o cenie

Klinika Chirurgii Kolana SŁYNARSKI

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Kolana SŁYNARSKI konsultacja ortopedyczna

Lekarz bardzo miły i rzetelny, widać że zna się na swoim fachu. Niestety nie był w stanie pomóc mi z moim problemem, ale polecił innych fachowców, którzy po wizycie zadeklarowali, że mogą mi pomóc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Kolana SŁYNARSKI konsultacja ortopedyczna

Bardzo dobry lekarz, poświęca tyle czasu, ile potrzeba, jest konkretny, ale dokładny, z szacunkiem do pacjenta. Minus ogromny
za to, że na wizytę (umówioną na konkretną godzinę) czekałam prawie 3 godziny !!!


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klinika Chirurgii Kolana SŁYNARSKI ból przy wyproście lewego kolana

Pan doktor przedstawił dwie metody leczenia w przypadku mojego problemu zdrowotnego. Dokładnie obejrzał ostatni wynik NMR i przedstawił dwie propozycje leczenia. Wizyta dodała mi otuchy, że nie koniecznie leczenie to endoproteza kolana są jeszcze inne możliwości.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Kolana SŁYNARSKI złamanie obojczyka

Pan dr.uratował moją córkę! Złamała obojczyk, miała konsultacje z 4 innymi ortopedami, którzy wsadzili ją w źle założony gips i wyginali obojczyk w drugą stronę! Dr.Słynarski skonsultował córkę dodatkowo w wolnym dniu, poświęcił swój wolny czas i sam zdejmował szybko gips, żeby szybko jej pomóc, aby miała jak najmniej powikłań. Lekarz z powołania, z podejściem do pacjenta, miły i bardzo profesjonalny.


Użytkownik zweryfikowany

Trudno byłoby chyba znaleźć lepszego ortopedę, specjalistę od kolan. To profesjonalista w każdym calu a do tego super człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Polecam bardzo!


J
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest fenomenalny - nie spotkałem jeszcze takiego lekarza - kompetentnego, uprzejmego i zaangażowanego. Patrzy na człowieka całościowo, łączy fakty, analizuje, wyciąga wnioski. Panu Doktorowi faktycznie zależy na pacjencie, na jego wyleczeniu - gotowy jest poświęcić nawet prywatny czas, jeśli zajdzie taka konieczność. Prawdziwy specjalista. Dziękuję Panie Doktorze.


B
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora i bez wahania zdecydowałam się,by podjął się naprawić moje kolano. Doktor ma bardzo dużą wiedzę, doświadczenie i super profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo wnikliwie przeanalizował mój przypadek i zaproponował konkretne rozwiazanie. Mam nadzieję, że mi pomoże. Pozdrawiam Pana doktora i dziękuję za pomoc. Wszystkim polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo konkretnie i fachowo dr Słynarski przeprowadził badanie ,wszystko dokładnie i prosto wytłumaczył,cierpliwie słuchał i odpowiadał na pytania,nie patrzył nerwowo na zegarek.Gorąco polecam!!!


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Zawsze na wizycie w gabinecie u Pana Doktora panuje bardzo sympatyczna obsługa. Dokładnie i kompleksowo lekarz wytłumaczył mi mój problem.Pan Doktor również zaszczepił we mnie nadzieję że wszystko będzie dobrze. Polecam gorąco Pana Doktora każdemu znajomemu.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Bardzo kompetentny i rzeczowy Lekarz. Wie o co chodzi w kościach, poza tym przesympatyczny. Polecam każdemu, kto ma problemy ze stawami :) !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Na zajęciach z piłki nożnej przy rotacji miałam wypadek: mocny trzask w kolanie i padnięcie na ziemię. Dopiero aż na 3 dzień trafiłam do ortopedy po ubezpieczeniu. Ortopeda nie zrobił żadnego USG czy prześwietlenia, postawił diagnoz, że mam zwichnięcie, skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł kolana. Wszystko musiałam wyciągać od ortopedy, kiedy mogę wrócić do sportu, jego odp.że on nie wie.
  Pod koniec dał mi tylko zwolnienie z pracy, i fizycznego wysiłku, wypisał leki i ortezę na kolano prawej nogi z ruchomym stawem.
  Z moją prośbą w końcu napisał skierowanie na USG..
  Objawy które mam: po wczorajszym chodzeniu mocny ból w kolanie i pieczenie, zgiąć s trudem mogę, nie do końca.Po prawej stronie kolana uzbierał się płyn.Co by mogliście doradzić mi? Co mogę robić a czego nie? Czy potrzebuję kulę czy raczej czołgać małymi krokami? Bardzo mi zależy na nodze tak jak skoro zawody mam

  Takie objawy mogą sugerować uszkodzenie więzadeł w kolanie, z pewnością należy zgłosić się ponownie do ortopedy i wykonać badanie diagnostyczne (rezonans byłby lepszy). Jeśłi w kolano jest spuchnięte, może być konieczne wykonanie nakłucia stawu i usunięcie płynu. Jeśli potwierdzi się zerwanie więzadła, być może potrzebna będzie operacja. Zazwyczaj po kilku lub kilkanastu miesiącach po operacji można powrócić do sportu.

  dr n. med. Konrad Słynarski

 • Mam wyniki rezonansu a ortopedę mam dopiero w listopadzie, stąd moje pytanie. Jestem po artroskopii kolana lewego. Usunięto część MM i ML. Po operacji gdy wróciłam do pracy nastąpiło przeciążenie kolana i ból. Nie mogę wyprostować nogi ani za bardzo ją zgiąć. Wynik rezonansu: znaczna redukcja objętości i ekstruzja pozostałości ML, dyskretne zmiany zwyrodnieniowo-przeciazeniowe przedziału bocznego i chondromalacja rzepki III stopnia.
  Czy grozi mi ponowna artroskopia?

  Prawdopodobnie dokucza Pani brak odpowiedniej amortyzacji kolana wynikający z częściowego usunięcia łąkotek. Jest to niestety często spotykany problem i jego nasilenie jest tym większe im więcej usunięto łąkotki. Czasami może być konieczne uzupełnienie brakujących fragmentów łąkotek. Wykonuje się wtedy zabieg operacyjny przeszczepu implantów łàkotkowych (kolagenowe lub poliuretanowe) lub przeszczep całej łąkotki od dawcy narządów.

  dr n. med. Konrad Słynarski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego. O...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu