dr n. med.

Konrad Słynarski

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
Od wielu lat prowadzę aktywną…
więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalizuję się w leczeniu urazów związanych ze sportem oraz chorób zwyrodnieniowych narządu ruchu, w szczególności dotyczących stawu kolanowego.
  Od wielu lat prowadzę aktywną międzynarodową działalność naukową skupioną na rozwoju nowoczesnych technologii medycznych pozwalających na szybki powrót do zdrowia i sportu. Jestem autorem szeregu publikacji naukowych, członkiem wielu profesjonalnych międzynarodowych towarzystw medycznych, konsultantem naukowym kilku wiodących firm medycznych. Jestem współzałożycielem i wiceprezesem Polskiego Towarzystwa Artroskopowego.
  Wprowadziłem dzięki temu do chirurgii kolana szereg nowych rozwiązań, które są aktualnie szeroko stosowane na całym Świecie, jak np.implanty łąkotek, jednoetapowe przeszczepy chondrocytów i komórek macierzystych metodą INSTRUCT, czy osteotomię iBalance którą współtworzyłem z grupą międzynarodowych ekspertów.
  Jako pierwszy w Polsce, ponad 10 lat temu wykonałem skutecznie przeszczep chondrocytów w miejsce uszkodzonej chrząstki. Przeprowadziłem szereg badań klinicznych dotyczących regeneracji uszkodzonej chrząstki stawowej, dzięki którym wszyscy zoperowani takimi metodami Pacjenci powrócili do aktywności fizycznej, a środowisko ortopedyczne wzbogaciło się o wiedzę dotyczącą tych metod. Co roku udzielam kilkudziesięciu wykładów na międzynarodowych i polskich konferencjach lub szkoleniach.
  W swojej pracy staram się zawsze kierować dobrem Pacjenta i jest ono dla mnie pierwszorzędną wartością.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Trudno byłoby chyba znaleźć lepszego ortopedę, specjalistę od kolan. To profesjonalista w każdym calu a do tego super człowiek z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Polecam bardzo!

 • J

  Pan Doktor jest fenomenalny - nie spotkałem jeszcze takiego lekarza - kompetentnego, uprzejmego i zaangażowanego. Patrzy na człowieka całościowo, łączy fakty, analizuje, wyciąga wnioski. Panu Doktorowi faktycznie zależy na pacjencie, na jego wyleczeniu - gotowy jest poświęcić nawet prywatny czas, jeśli zajdzie taka konieczność. Prawdziwy specjalista. Dziękuję Panie Doktorze.

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pana doktora i bez wahania zdecydowałam się,by podjął się naprawić moje kolano. Doktor ma bardzo dużą wiedzę, doświadczenie i super profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo wnikliwie przeanalizował mój przypadek i zaproponował konkretne rozwiazanie. Mam nadzieję, że mi pomoże. Pozdrawiam Pana doktora i dziękuję za pomoc. Wszystkim polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretnie i fachowo dr Słynarski przeprowadził badanie ,wszystko dokładnie i prosto wytłumaczył,cierpliwie słuchał i odpowiadał na pytania,nie patrzył nerwowo na zegarek.Gorąco polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zawsze na wizycie w gabinecie u Pana Doktora panuje bardzo sympatyczna obsługa. Dokładnie i kompleksowo lekarz wytłumaczył mi mój problem.Pan Doktor również zaszczepił we mnie nadzieję że wszystko będzie dobrze. Polecam gorąco Pana Doktora każdemu znajomemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny i rzeczowy Lekarz. Wie o co chodzi w kościach, poza tym przesympatyczny. Polecam każdemu, kto ma problemy ze stawami :) !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta nie była pierwsza. Pan doktor jak zawsze skoncentrowany na pacjencie, cierpliwie słucha, tłumaczy. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt. Mam zawsze sporo pytań. Doktor stara się na wszystkie rzeczowo odpowiedzieć. Problem rozwiązać. I tym razem zaproponował drobny zabieg następnego dnia wiedząc, że za kilka dni wyjeżdżam. Polecam.

 • W

  Konkretny , kompetentny, kontaktowy-3xK- czy jeszcze coś trzeba? I tego właśnie oczekuję od lekarza.

 • N

  Pan doktor Słynarski uratował moją stopę ! To najlepszy Ortopeda. Dokładnie zdiagnozował moją złamaną kość śródstopia ze znacznym przesunięciem podważając tym samym opinię innych lekarzy, którzy zakuli mnie w gips i zostawili na pastwę krzywego zrostu kości i ból stopy do końca życia. Gdyby nie Pan Doktor dzisiaj pewnie bym kulała... A śmigam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konsultacja u dra KS merytoryczna przy tym bardzo przyjemna. Więcej niczego już nie potrzeba. Polecam.