Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Karta płatnicza
12 201..... Pokaż numer


NIP

8732912041

Adres firmy

Masarska 11/52, Kraków, małopolskie

Viva Medica Centrum Medyczne

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


NIP

8732912041

Adres firmy

Masarska 11/52, Kraków, małopolskie

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Masarska 11/52, Kraków

150 zł

Viva Medica Centrum MedyczneMasarska 11/52, Kraków

200 zł

Viva Medica Centrum Medyczne

Konsultacja dietetyczna - pierwsza wizyta.
Celem prawidłowego przygotowania do pierwszej wizyty uprzejmie prosimy o zapoznanie się i wypełnienie kwestionariusza oraz dzienniczka żywieniowego umieszczonych na stronie internetowej naszej placówki vivamedica.com.pl/strefa pacjenta - druki do pobrania.Viva Medica Centrum Medyczne

Pozostałe usługi


Masarska 11/52, Kraków

Od 130 zł

Viva Medica Centrum Medyczne

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i od 2018 roku praktykuję swoje umiejętności zawodowe. Szczegó...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny

8 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Szczerze polecam współpracę z Panią Klaudią!
Od zawsze borykałam się ze znaczną nadwagą. Trafiłam do Pani Klaudii pół roku temu na początku ciąży.
Chcąc zdrowo dla siebie oraz dziecka przeżyć ten czas zgłosiłam się po pomoc w nauce prawidłowego odżywiania oraz zmianie nawyków. Pani Klaudia szczegółowo wysłuchała moich oczekiwań co do naszej współpracy, przeanalizowała wyniki badań oraz w trakcie diety zalecała badania które powinnam kontrolować. Indywidualnie dobrany plan dietetyczny uwzględniał moje preferencje żywieniowe.
Dzięki pomocy ze strony Pani Klaudii udało się szczęśliwie donosić ciążę, uniknąć cukrzycy ciążowej oraz idealnie kontrolować przyrosty masy ciała.
Jest to osoba bardzo kompetentna, rzetelna, sumienna oraz bardzo ciepła i uprzejma
Mocno polecam!

B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Viva Medica Centrum Medyczne konsultacja dietetyczna

Pani Klaudia jest super dietetykiem! Bardzo pomocna oraz przyjazna,
Super przepisy!
Bardzo polecam!

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam! Niesamowicie zaangażowana i kompetentna Pani dietetyk, która przede wszystkim szuka przyczyny, a nie stara się tylko działać punktowo. Zleciła odpowiednie badania i potrafiła pokierować dalej w przypadku bardzo wysokiego cholesterolu, w którym internista zalecał już tylko terapię lekami. Dzięki konsultacjom, diecie i odpowiednio dobranej suplementacji udało się zejść do normalnego poziomu cholesterolu bez konieczności stosowania leków. Polecam każdemu.


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Viva Medica Centrum Medyczne konsultacja dietetyczna

Na razie jestem po 2 wizytach u Pani Klaudii,ale już wiem,że bardzo dobrze trafiłam! Pani Klaudia wszystko tlumaczy,odpowiada na pytania i ma super podejście do pacjenta. Nie ma podejścia zero-jedynkowego,tylko ludzkie podejście - bez nakazów i zakazów. Naprawdę super!


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Gorąco polecam konsultacje dietetyczne z panią Klaudią. Niezwykle miła i kompetentna osoba. Pani Klaudia szczegółowo przeprowadziła wywiad oraz chętnie i wyczerpująco odpowiedziała na wszelkie pytania i wątpliwości. Dieta została dobrze dobrana, co znacznie wpłynęło na poprawę stanu zdrowia i sylwetki. Przepisy zaproponowane przez panią Klaudię uwzględniały preferencje i ulubione dania. Jestem bardzo zadowolona z efektów.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Klaudia bardzo dokładnie rozpisała mi dietę oraz wytłumaczyła jak z niej korzystać. Dzięki jej rozpisce z wagi 87 kg w trzy miesiące zszedłem do wagi 75 kg. Nie mogłem trafić na lepszego profesjonalistę w tej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolony. W stu procentach i czystym sumieniem polecam jej usługi.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam współpracę z Panią Klaudią. Miałam okazje w trudnym momencie swojego życia skorzystać z jej pomocy dietetycznej. Dieta była dopasowana do mnie, urozmaicona, bardzo smaczna. Czułam się od samego początku zaopiekowana w tym trudnym dla mnie procesie. Pani Klaudia uwzględniła wszystkie moje choroby, wysyłała na dodatkowe badania, tak aby dieta była najlepiej współgrająca z potrzebami i zdrowiem mojego ciała. Nauczyła mnie, że dieta nie musi być wyrzeczeniem i można jeść jeszcze pyszniej właśnie na diecie. Do dziś niektóre przepisy goszczą w mojej kuchni. Dziękuje i polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Viva Medica Centrum Medyczne konsultacja online

Serdecznie polecam współpracę z panią Klaudią. Dbała o moją dietę podczas ciąży kiedy zmagałam się z zaburzeniami tarczycy. Dieta była bardzo urozmaicona, pożywna i dopasowana do moich potrzeb a przede wszystkim pomocna.
Pani Klaudia podeszła bardzo indywidualnie do problemu, czułam się zaopiekowana.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania