Adresy (3)

Kosynierska 10, Grunwald , Poznań
NZOZ EuroMed

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu
Al. Niepodległości 2, Stare Miasto , Poznań
Centrum Medyczne Cordis

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych endokrynologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Cordis

Pani Doktor była miła, wzięła mnie na oddział dzienny i zleciła badania, jednak mimo iż nie wyszły one najlepiej, powiedziała, że wszystko dobrze i mam się niczym nie przejmować. Teraz po paru latach moje problemy zdrowotne się pogorszyły (te, które były przez panią profesor uznane za "dobre").

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ EuroMed

Zaufałam pozytywnym opiniom oraz tytułowi i udałam się prywatnie do pani doktor. Wstępnie wzbudziła moją sympatię, skierowała mnie na badania na fundusz, była sympatyczna. Wizyta niestety bardzo krótka - ledwie 10 minut. Jako że na badania w szpitalu czekałam długo to zdecydowałam się zapisać do poradni w której przyjmuje profesor na fundusz - aby nie płacić za wizyty, skoro miałam skierowanie od rodzinnego. Niestety albo doktor miała zły dzień albo nie spodobało jej się to, że przyszłam na fundusz, gdyż nie była dla mnie miła. Spojrzała pobieżnie na moje wyniki, które zrobiłam też prywatnie za prawie tysiąc złotych, lecz powiedziała, że jest ok mimo iż miałam zaburzone normy hormonów. Gdy zasugerowałam pewną chorobę gdyż miałam wszystkie jej objawy, to pani doktór mnie zrugała mówiąc, ze to ona jest lekarzem. Powiedziała, że pod względem endokrynologicznym jestem zdrowa (mimo iż miałam negatywne objawy związane z hormonami) i że mam więcej nie przychodzić. Jedyny plus taki, że zrobiła mi usg tarczycy.

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NZOZ EuroMed

Na niedoczynność tarczycy leczę się od listopada 2013 roku. Od samego początku stwierdzonej niedoczynności byłam na Letroxie. Na początku leczenia samopoczucie było super, jednak tylko przez 2-3 miesiące. Później TSH skakało. Tak było przy każdym zwiększeniu dawki Letroxu. Później mimo zwiększenia dawki + jeszcze kiedy doszła antykoncepcja TSH zaczęło rosnąć. Wahania wyniku zwiększały się, co skutkowało na końcu depresją. Aż w końcu trafiłam do dr prof. Ziemnickiej. To ona od razu zadecydowała zmianę leku na Euthyrox. Co najdziwniejsze, biorę Euthyrox już ponad 2 lata (praktycznie tą samą dawkę) i od tego czasu TSH jest w normie. Dzięki temu nie muszę już co 2 miesiące kontrolować TSH, tylko raz w roku, co też jest dla mnie bardzo ważne, w końcu mogę normalnie żyć. Nie popadam już w panikę, że wynik jest podwyższony. Bardzo dziękuję za pomoc. Szkoda, że Pani Profesor już nie przyjmuje pacjentów. Pozdrawiam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Cordis wysokie TSH

Bardzo przyjemna wizyta, dokładny wywiad oraz dokładny, ale przystępny opis tego, co mi dolega.
Niestety przychodnia przeznacza 10 minut na pacjenta, co wiąże się z opóźnieniami.


D
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do Pani doktor w ciąży, miałam złe wyniki. Bardzo się obawiałam wizyty. Jednak nie słusznie. Pani doktor wszystko starannie mi wytłumaczyła. Odpowiadała na każde moje pytania.Jest bardzo miłą i sympatyczną osobą. Szczerze polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie nie polecam. W dniu dzisiejszym po otrzymaniu kolejnego złego wyniku badań tsh postawiłam, że nigdy więcej nie pójdę do Pani Doktor. W przeciągu 5 tygodniu notuję wyniki od niedoczynności w skrajną nadczynność. Co więcej - każda wizyta trwa nie więcej jak 5 minut wraz z wypisaniem recepty za co Pani Doktor kasuje aktualnie 140 złotych.... Przykro to stwierdzić, ale według mnie lekarz ten kompletnie nie wczuwa się w sytuację pacjenta - od roku staram się o dziecko i przy każdej wizycie jest o tym mowa. Za każdym razem słyszę jednak, że wystarczy że badanie będę robiła co 3 miesiące co niestety jest kompletną nieprawdą, skoro najwyraźniej Pani Doktor nie potrafi nawet zapisać odpowiedniej dawki leku. Absolutnie nie polecam tego lekarza!

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


J
Użytkownik zweryfikowany

Wybrałam dr. Ziemnicką ze względu na na pozytywne opinie w internecie oraz fakt, że do endokrynologa w ramach umowy z NFZ nie sposób się dostać. Pierwsza wizyta był w zasadzie ok, acz wszystko bardzo szybko, hop, hop. Podczas wykonywania badania USG pani dr, zaczęła mi mówić od autoimmunologicznym zapalaniu tarczycy, zleciła kontrolę za 3 miesiące i oznaczenie przeciwciał atyTPO. Zrobiłam badanie (wynik idealny), i poszłam za te 3 miesiące. Błąd. Ponieważ zaraz na wstępie przynałam się do ok. 2-tygodniowej przerwy w braniu Euthyroxu (moja lekarka rejonowa nie chciała mi dać repety, mówiąc że lepiej będzie jak jednak pójdę do endokrynologa drugi raz, w końcu nie mam diagnozy}. Pani Docet "objechała" mnie z góry na dół jak jakiegoś nieznośnego przedszkolak. Wyników antyTPO nie skomentowała, po chwili spytała tylko czy może w młodości brałam sterydy - nie, ani w młodości ani na starość, pudło. No i znalazłam się za drzwiami. Za niepotrzebną (z tym się całkowicie zgodzę), może 3-minutową wizytę zapłaciłam 110 zł. Ponieważ miałam w najbliższym czasie zaplanowane 2 tomografie komputerowe z kontrastem chciałam zapytać, co dr na ten temat sądzi, ale byłam tak zaszokowana, że naturalnie nie powiedziałam nic. Zapłaciłam i uciekłam.
Rzeczywiście, po co tam poszłam? Odczytać normy to ja taż potrafię i dostosować do nich wyniki badań również pozostaje w granicach moich możliwości intelekutalnyh
A dlaczego mam niedoczyność w pierwszym rzędzie - pewnie z powodu takiego, czy innego, motłoch nie musi wszystkiego od razu wiedzieć??

Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


M
Użytkownik zweryfikowany

Dla mnie wspaniała Pani doktor, o wszystko mozna spytac, wyjasni ze spokojem, nie spieszy sie podczas wizyty....chodzic do niej to dla mnie wrecz przyjemnosc ,choc terminy trzeba sobie z rok wczesniej rezerwowac np w Euromedzie) POLECAM!!


A
Użytkownik zweryfikowany

Doc. Katarzyna Ziemnicka to po pierwsze wspaniały człowiek, po drugie lekarz z powołania. To nie tylko kompetentny lekarz i wspaniały pedagog ale (przynajmniej dla mnie) cudowny psychoterapeuta!!!!!!!!! /autentycznie, zaraża chęcią do życia do walki , to niesamowite, ma się wrażenie, że sama chcę walczyć bo jest prawdziwym lekarzem i od <pewnie, bo tego nie wiem> małej dziewczynki chciała "człowiekowi dać siebie" ..../ . Lekarz wykazuje się niesamowitym talentem przekazywania w sposób jasny i zrozumiały wiedzy na temat choroby pacjenta. /Poza tym jest naprawdę kochana - przejmuje się jak matka - nie masz odczucia tzw. rutyny lekarskiej/ . Odkąd wykryto u mnie "Carcinoma Papillare gl. th." troszkę mi się "powykręcał świat" zwłaszcza, że jestem w trakcie doktoratu. Doc. Ziemicka przyjęła mnie z uśmiechem i troskliwie zbadała. Potrafi doadać człowiekowi choremu nadludzkiej siły... Człowiek -Anioł... Dodała mi siły do kontynuowania pracy naukowej. To lekarz, który zdecydowanie wzbudza zaufanie. Potrafi zaszczepić dużo nadziei, uczy optymizmu. Wiem, że terminy wizyt są długie /warto wybrać Cordis w Poznnaiu!!!/, ale naprawdę warto czekać a nawet wybrać się do szefowej /bo uwierzcie mi powinna być profesorem/ prywatnie. Odkąd spotykam się z doc. Ziemnicką zacząłem na swoją chorobę patrzeć zupełnie z innej strony. Zdecydowanie polecam tego lekarza nie tylko ze względu na ogromny zasób wiedzy ale także dlatego, iż potrafi być wspaniałym lekarzem i prawdziwym przyjacielem pacjenta (co ważne nigdy nie dzieliła i nie dzieli pacjentów na prywatnych czy z NFZ-tu, tych lepszych czy gorszych -> ale jak każdy człowiek w tym Układzie Słonecznym ma lepsze i gorsze dni) !!!. Prawdziwy Lekarz !!! Dziękuję Pani docent :) Adam S. /stały pacjent/.... Ludziska to prawdziwy lekarz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

na początku powiem, że bardzo długo zwlekałam z wizyta, bo chcialam znalezc najlepszego urologa w poznaniu. i wlasnie kierujac sie wpisami na tym profilu, wybralam doktor Ziemnicka. umowilam sie na wizyte (z reguly czeka sie ok. 1-2 tygodni w Cordisie). jakiez bylo moje zaskoczenie, gdy zobaczylam radosna, usmiechnieta i mila pania doktor (stosunkowa mloda i ladna z wygladu :)). pani doktor byla bardzo mila, byla to jedna z najlepszych lekarskich wizyt w moim zyciu :) sprawdzila wyniki, rozwiala niektore watpliwosci oraz zlecila badania, niedlugo bede sie leczyc, zobaczymy co z tego bedzie, jak na razie to daje 5 :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil
Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217. ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional