Centrum Medyczne „CORDIS” działa na rynku usług medycznych od 1991 roku. Założył je znany i ceniony kardiochirurg prof. dr hab. n. med. Ryszard Kalawski. Z początku oferta kierowana była głównie do os... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Cordis

Al. Niepodległości 2

61-874 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne „CORDIS” działa na rynku usług medycznych od 1991 roku. Założył je znany i ceniony kardiochirurg prof. dr hab. n. med. Ryszard Kalawski. Z początku oferta kierowana była głównie do osób z chorobami serca. Z czasem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów otwarto kolejne gabinety specjalistyczne, dzięki czemu „CORDIS” stał się jedną z najbardziej znanych placówek medycznych w Poznaniu.
Misją Centrum Medycznego „CORDIS” jest świadczenie usług według modelu – „Pacjent jest partnerem lekarza”. W trosce o zdrowie oraz jakość wykonywanych usług, pacjentami opiekuje się wykwalifikowany personel medyczny oraz znakomity zespół lekarzy, składający się z ponad 40 specjalistów, wśród nich wielu uznanych profesorów i doktorów nauk medycznych. Gabinety lekarskie wyposażone są w nowoczesną aparaturę do badań diagnostycznych.
Gdy chodzi o zdrowie bardzo ważny jest czas. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na badania oraz wysokie standardy świadczonych usług.

Badania

 • EKG, ECHO serca, HOLTER, USG, RTG

Zabiegi

 • usuwanie zmian skórnych, usuwanie wrastającego paznokcia,

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Teodora Przybylska Inny

  Lekarz wyszedł z gabinetu a następnie z placówki mimo że byłem na korytarzu, dopiero po telefonie z recepcji Pani Lekarz wróciła.
  W gabinecie :
  - brak zrozumienia, ciągle pytania z czym przychodzę
  - pytania czemu nie poszedłem do swojego lekarza ( po to wykupiłem ubezpieczenie, żeby do swojego lekarza nie czekać 5 lat)
  - brak możliwości wypowiedzenia się
  - na koniec recepta i dowidzenia w połowie mojego zdania.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Kwinecka- Dmitriew konsultacja ginekologiczna

  Gorąco polecam.
  Pani Doktor prowadziła moją ciążę, lepiej trafić nie mogłam.
  Dzieki Pani Doktot bardzo szybko została wykryta cukrzyca ciążowa.
  Dokładnie i rzeczowo mi wszystko wyjaśniała.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Kwinecka- Dmitriew konsultacja ginekologiczna

  Lekarka przez 8 lat nie zauważyła u mnie ani zespołu policystycznych jajników ani insulinooporności. Zgłaszane przeze mnie wielokrotnie objawy były bagatelizowane, a zaniepokojenie bezpodstawnym przybieraniem na wadze zostało skwitowane oschłym „więcej ruchu”. Zapisana antykoncepcja doprowadziła mnie do tak silnych migren, że z rozpaczy sama z niej zrezygnowałam, bo nie byłam w stanie funkcjonować przed miesiączką. Lekarz, do którego trafiłam wyjaśnił mi, że brane przeze mnie tabletki są przestarzałe i w tak dużej dawce hormonów, że już się takich dawno nie zapisuje. Nie wiem co mną kierowało, że przez tyle lat pozostawiałam swoje ciężko zarobione ( i to niemałe!) pieniądze lekarce o braku empatii, zaangażowania, z niewybrednymi komentarzami i wiecznie sprawiającej wrażenie wściekłej, że musi przyjmować pacjentkę. Nie wspominając nawet o podejściu do badania piersi - usg się w tym gabinecie nie robi, a zbadać piersi „no może”, ale równie dobrze można to zrobić samemu w domu. Dramat, żal i rozpacz, bo po tylu latach braku leczenia jajniki są w tak złym stanie, a FSH tak wysokie, że o powiększeniu rodziny w wieku 29 lat mogę praktycznie mogę zapomnieć. Omijać szerokim łukiem takich lekarzy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Maria Gługiewicz-Olmińska Inny

  Rzadko trafia się na takiego lekarza. Zaangażowana, pełna empatii i pozytywnej energii specjalistka.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Herman Gnarowski Inny

  Pan doktor nie skupia się na pacjencie , rozkładana na kilka wizyt pobranie wycinka, twierdząc, że to i tak PZU płaci. Brak slow. Polowe wizyty twierdził, że nie widzi żadnych zmian, gdzie asystentka podsumowała to jako dziury w twarzy


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Stelmaszyński Inny

  Serdecznie pozdrawiam i polecam Dr Michała Stelmaszyńskiego.
  Widać zaangażowanie i profesjonalne podejście.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Katarzyna Ziemnicka Inny

  Pani Dr Katarzyna Ziemnicka jest świetnym specjalistą, leczenie jest skuteczne i przynosi zamierzone efekty, do tego jest bardzo sympatyczna.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Kwinecka- Dmitriew konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor prowadzi obecnie moją ciążę bliźniaczą i jestem bardzo zadowolona. Przemiła, konkretna, poświęca tyle czasu na badanie i pytania ile trzeba, wykonuje swój zawód z pasją i dużym zaangażowaniem. Szczerze polecam! :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Stelmaszyński Inny

  Bardzo konkretny lekarz. Rzeczowe wyjaśnienia dot. problemu z jakim przyszedłem. Bardzo szybko podjął plan leczenia, rzeczowy. Bardzo Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Stelmaszyński Inny

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz, jestem zadowolona zarówno z opieki jak i efektu leczenia. Jak najbardziej polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania