Centrum Medyczne „CORDIS” działa na rynku usług medycznych od 1991 roku. Założył je znany i ceniony kardiochirurg prof. dr hab. n. med. Ryszard Kalawski. Z początku oferta kierowana była głównie do os... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Cordis

Al. Niepodległości 2

61-874 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne „CORDIS” działa na rynku usług medycznych od 1991 roku. Założył je znany i ceniony kardiochirurg prof. dr hab. n. med. Ryszard Kalawski. Z początku oferta kierowana była głównie do osób z chorobami serca. Z czasem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów otwarto kolejne gabinety specjalistyczne, dzięki czemu „CORDIS” stał się jedną z najbardziej znanych placówek medycznych w Poznaniu.
Misją Centrum Medycznego „CORDIS” jest świadczenie usług według modelu – „Pacjent jest partnerem lekarza”. W trosce o zdrowie oraz jakość wykonywanych usług, pacjentami opiekuje się wykwalifikowany personel medyczny oraz znakomity zespół lekarzy, składający się z ponad 40 specjalistów, wśród nich wielu uznanych profesorów i doktorów nauk medycznych. Gabinety lekarskie wyposażone są w nowoczesną aparaturę do badań diagnostycznych.
Gdy chodzi o zdrowie bardzo ważny jest czas. Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania na badania oraz wysokie standardy świadczonych usług.

Badania

 • EKG, ECHO serca, HOLTER, USG, RTG

Zabiegi

 • usuwanie zmian skórnych, usuwanie wrastającego paznokcia,

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Podsiadło Inny

  W swoim życiu miałam kontakt z różnymi specjalistami. Jednak ostatnio była to najgorsza wizyta na jakiej byłam!! Kiedykolwiek!!! Stanowczo odradzam. Chciałam sprawdzić czy po upadku u Bobaska wszystko dobrze. Zdrowie fasolki jest dla mnie najważniejsze. Wizyta trwała 2 minuty? Jechałam z końca miasta i nawet USG nie zdażyło ostrości złapać a lekarz już kończył wizytę. Za każdym razem lekarz wyraźnie pokazuje mi Bobaska i jego bijące serduszko tutaj nic takiego nie miało miejsca. Dodam, że ewidentnie lekarzowi się spieszyło. Placówka dzwoniła, przed wizytą, abym była jak najszybciej… Zostałam potraktowana jak nigdy wcześniej… A ginekologia to jednak dość wrażliwa strefa… Błąd zrobiłam, że nie poczytałam opinii wcześniej…. Nie chciałam czekać i umówiłam się na najszybciej możliwą wizytę…


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Kwinecka- Dmitriew Inny

  U Pani Doktor prowadzę swoją pierwsza ciąże. Na pierwszy rzut może wydawać się delikatnie oschła, ale ja bardzo lubię, ze wszystko mi tłumaczy, wyjaśnia. Wizyta zawsze jest dość długa, zleca wszystkie badania. Naprawdę polecam :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Małek prowadzenie ciąży

  Skuteczny specjalista w zakresie problemów z zajściem w ciążę - w moim przypadku udało się naturalnie! :) Obecnie lekarz prowadzący moją pierwszą ciążę. Dodatkowo kiedy wystąpił błąd systemu i moja wizyta nie została zarejestrowana - lekarz był na tyle uprzejmy, ze przyjął mnie na końcu dyżuru (w przypadku planowania ciąży wizyta w konkretny dzień jest istotna). Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Michalski Inny

  Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, zainteresowany pacjentem, zawsze dokładny i niepopadający w rutynę! Dodatkowo Pan Doktor prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. Serdecznie polecam dr Michalskiego.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Stelmaszyński Inny

  Niestety lekarz bez zainteresowania pacjentem. Od początku miałam wrażenie "po co Pani tu przyszła". Zostałam wysłana na TK zatok (bo z takim problemem przyszłam) - gdy przyszłam z wynikami lekarz nawet nie spojrzał na zdjęcia - wystarczył mu opis, a wiadomo, że nie opisują tego lekarze, nie był to opis stricte "czysty". Moim zdaniem nie warto iść z lekkim problemem - miałam wrażenie, że moja dolegliwość nie była wystrająco interesująca, by się nią zająć.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Stelmaszyński Inny

  Bardzo konkretny lekarz. Rzeczowe wyjaśnienia dot. problemu z jakim przyszedłem i informacja jak mogę złagodzić objawy. Nie będę krytykował poprzedniego lekarza u, którego byłem, ale szkoda, że nie trafiłem do Pana Doktora wcześniej.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Maria Sajkowska Inny

  Niestety moja wizyta u Pani doktor przebiegła w atmosferze pośpiechu, komunikacja z lekarzem prawie żadna. Mimo tego, że mam wadę serca, Pani doktor wykonała badanie bez zaangażowania, spiesząc się i generalnie w ciągu 10min wizyty dowiedziałam się, że to w ocenie Pani doktor nic poważnego. Później okazało się, że tak nie jest - inny lekarz kardiolog do którego się na szczęście udałam skierował mnie na dodatkowe badania i dał zalecenia (podczas gdy Pani doktor wcześniej ekspresowo stwierdziła, że nic nie trzeba robić).


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Kwinecka- Dmitriew Inny

  Dowiedziałam się o ciąży w połowie marca jednak wówczas byłam to potwierdzić u innego lekarza, ale stwierdziłam, że wolę kontakt z kobietą więc zaczęłam szukać odpowiedniego ginekologa. W ramach mojego ubezpieczenia PZU umówiłam się w cordisie do dr Kwineckiej-Dmitriew. Pani Doktor byla zawsze oschła, raczyła niepotrzebnymi komentarzami, sprawiała wrażenie jakby wizyta nie mogła trwać dłużej niż 5 minut. Nie założyła mi karty ciąży bo stwierdziła że nie ma po co. Od końca marca do końca lipca mniej więcej do niej chodziłam i tylko raz dostałam skierowanie na badania krwi i moczu. Wydało mi się to dziwne tym bardziej, że wszystkie koleżanki mówiły, że nigdy nie będę mieć tyle badań co w ciąży A ja jednak tego nie doświadczyłam. Zdawkowo odpowiadała na pytania, nie wysluchiwała do końca, zawsze miałam wrażenie jakby mnie popędzała. Podczas badań mówiła tylko że wszystko ok, nie mówiła o wymiarach dziecka (chyba że zapytalam), o wadze nie wspominając, nigdy nie wiedziałam nic o moim rozwijającym się dziecku. Tylko że wszystko dobrze. Na początku zapytalam kiedy będzie w stanie określić płeć to wręcz mnie wysmiala stwierdzając, że no na pewno nie teraz. Potem dodała, że może w połowie ciąży. Nie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Krzysztof Podsiadło Inny

  Nie polecam. Lekarz zrobił mi USG piersi w 2 sekundy na stojąco po czym stwierdził że wszystko ok, w USG nic zlego nie widzi i nie wie skąd wynika ból. Na tym wizyta się zakończyła. Wizyta trwała łącznie 3 minuty. nastepnego dnia bylam u innego ginekologa i dostałam skierowanie do szpitala!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Katarzyna Ziemnicka

  Pani Doktor była miła, wzięła mnie na oddział dzienny i zleciła badania, jednak mimo iż nie wyszły one najlepiej, powiedziała, że wszystko dobrze i mam się niczym nie przejmować. Teraz po paru latach moje problemy zdrowotne się pogorszyły (te, które były przez panią profesor uznane za "dobre").


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania