Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Przybyszewskiego 49

60-355 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Balcerowiak Badanie, konsultacje laryngologiczne + USG szyi

  Lekarz przez duże L. Wybitny fachowiec i wspaniały człowiek. W przystępny sposób cierpliwie wszystko dokładnie tłumaczy. Troska o pomyślność pacjenta jest widoczna przez cały czas.

 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Joanna Jackowska Inny

  Bardzo zaangażowana, profesjonalistka. Super podejście do pacjenta, trafnie stawiane diagnozy, umiejętność poszukiwania skutecznych rozwiązań. A wszystko to z uśmiechem i miłym podejściem do pacjenta. Serdecznie dziękuję za zdrowie które między innymi dzięki Pani odzyskałem.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Adriana Polańska Inny

  Doskonały lekarz. Z ogromną wiedzą i zaangażowaniem w leczenie pacjenta. Widać, że ma bardzo duże doświadczenie i wszystko jasno tłumaczy. Cieszę się, że trafiłam pod opiekę takiego lekarza.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Magdalena Czarnecka-Operacz Inny

  Bardzo konkretna Pani Profesor nastawiona na efekt leczenia. Będąc na wizycie pacjent czuje, że trafił na lekarza z powołania. 300% zaangażowania.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Banaszewski Inny

  Fantastyczny specjalista od poważnych laryngologicznych (porażenie strun głosowych na skutek blizn pointubacyjnych). Nowatorskie podejście do leczenia.

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Łuczkowska Inny

  Bardzo dobra Pani doktor. Wyleczyła mojego tatę z trądziku oraz mnie mimo, że miałem mocną odmianę. Byłem na wizycie prywatnie ale Pani doktor zadbała o to żebym później przychodził do niej do szpitala na nfz. Pani doktor jest bardzo miła i sympatyczna oraz robi wszystko by wyjaśnić nie ścisłości w wynikach badań.

 • V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Joanna Jackowska Inny

  Tytułem wstępu zawsze sceptycznie podchodziłam do wystawianych opinii na portalach internetowych, ale finalnie sama się zdecydowałam takową napisać chcąc wyrazić ogromną wdzięczność za pomoc i zaangażowania Pani Doktor Asi Jackowskiej w moje leczenie :)


  Z pełną odpowiedzialnością i w 100% polecam leczenie u Pani Doktor Asi, która u mnie bezapelacyjnie zajmuje 1. miejsce na podium w kategorii najlepszy lekarz otolaryngolog :)


  Od ponad 2 lat jestem pod stałą opieką Pani Doktor Asi Jackowskiej a w ubiegłym miesiącu doczekałam się operacji FESS i aktualnie przechodzę przez okres rekonwalescencji – niemniej już teraz wiem, że warto było to przejść.


  Z serii moich historycznych doświadczeń to przez 9 lat męczyłam się z przewlekłym zapaleniem zatok przynosowych… Chodziłam w Poznaniu od jednego lekarza do drugiego itd. zataczające błędne koło. Momentami wręcz odnosiłam wrażenie, że stanowię obiekt w postaci „królika doświadczalnego”. Ok. 6 lat temu miałam zrobioną punkcję prawej zatoki szczękowej, której efekty po niespełna kwartale już dawno poszły w zapomnienie (a trauma z zabiegu w znieczuleniu miejscowym tj. wygięcia 3 igieł i finalnie zastosowania 4. igły „od kręgosłupa” pozostała w pamięci) . Ostatecznie byłam tak bardzo zdemotywowana, że przyzwyczaiłam się do codziennego bólu i leczenia objawowego – tj. antybiotyki steroidowe i tabletki przeciwbólowe (niestety długotrwale brane odbiły się na problemach m.in. z żołądkiem i jelitami). Punktem zwrotnym był mój wypadek w drodze do pracy i niefortunny upadek skutkujący złamaniem nosa z przemieszczeniem. Ostatecznie wylądowałam na SORze w szpitalu na ul. Przybyszewskiego i w trybie pilnym wykonano mi operację, którą przeprowadziła właśnie Pani Doktor Asia Jackowska – szczęście w nieszczęściu, ponieważ dzięki temu się poznałyśmy :)


  Bardzo szanuję Panią Doktor Asię za to, że reprezentuje na najwyższym poziomie podejście do pacjenta (a nie petenta), jest bardzo konkretna, merytoryczna i ma szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu operacji - mam do Niej 100% zaufanie i jeżeli mój elaborat przyczyni się do tego, że choć jedna niezdecydowana Osoba zażegna codzienny ból i dozna ulgi, to niezmiernie się ucieszę! Warto poświęcić czas i stosować się do zaleceń lekarza by zniwelować/całkowicie wyeliminować źródło bólu a nie tylko jego skutki :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartosz Sokół Inny

  Prawdziwy Doktor z powołania! Pomaga mi bezinteresownie. Nieoceniona pomoc w diagnozowaniu, nie tylko w chorobach neurologicznych. Kiedy na sor powiedzieli mi, że nie pomogą nic więcej ledwo chodząc udałem się do szpitala. Błądząc po korytarzach podszedł do mnie i spytał jak może mi pomóc. Zdziwiłem się. Od razu wziął mnie do gabinetu zbadał. Długo nie czekając byłem na sali operacyjnej. Po jakimś czasie odezwałem się do niego telefonicznie od razu mnie poznał. Wszystko pamiętał o mojej chorobie.W najbliższym czasie mam wizytę. Oddaje się w jego ręce bo jestem pewny, że napewno pomoże. Najlepszy "fachowiec" jakiego poznałem. Polecam

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Jenerowicz Zapalenie skóry

  Pani doktor bardzo miła, odpowiada wyczerpująco na pytania i.. tyle w temacie. Mam dziwne odczucie bo byłem pierwszy raz jednak wizyta jak dla mnie mało konstruktywna. Pomylona nazwa leku (w aptece się okazało) oraz bardzo wysoki koszt 180zl (20 min) a co za tym idzie słaba diagnoza pozwala mi sądzić że można było ten czas i poeniądze przeznaczyć lepiej.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Ratajczak operacja przepukliny pepkowej

  Świetny specjalista i doskonały chirurg w dziedzinie przepukliny pepkowej, serdeczny człowiek który zawsze znajdzie po operacji czas dla pacjenta, doradzi i wytłumaczy. Polecam wszystkim z całego serca. Pozdrawiam serdecznie Panie Doktorze i życzę dalszych sukcesów. Pacjent.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania