Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Przybyszewskiego 49

60-355 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marian Grzymisławski Inny

  No niestety ale wizyta u Pana Doktora na NFZ była bardzo burzliwa. Pan Doktor spóźniając się od razu na wejściu był bardzo nie miły krzycząc w moją stronę nie dał dojść mi do słowa . Nie przeglądając moich wyników stwierdził że jestem zdrowa. Dawał mi do zrozumienia że nie potrzebnie do niego przyszłam i nic mi nie jest. Dopiero spoglądając na wyniki od innych specjalistów zaczął mi wierzyć w to co mówię że źle się czuje a moje objawy o czymś świadczą i od niechcenia zaczął wypisywać skierowania na badania krwi i obrazowe. To była druga wizyta u Pana Doktora i za pewne ostatnia. Wizyta bez szacunku do pacjenta. Nie umiem zrozumieć takie zachowania. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Balcerowiak Badanie, konsultacje laryngologiczne + USG szyi

  Super lekarz specjalista odpowiednie badania trafna diagnoza z czystym sercem polecam doktora jak ktoś szuka super lekarza specjalista doktor kwalifikowanie do wszczepu implantu Baha na przewodnictwo kostne wszystko doktor wyjaśnił na czym będzie to jak jak to wszystko będzie wyglądało mogłam sobie nawet wybrać kolor procesora dźwięku pół dnia spędziłam Ale warto było Bo cudownie poświęcony czas dla pacjenta dzisiaj mogę się cieszyć światem dźwięków z czystym sercem polecam doktora jak ktoś szuka super lekarza specjalistę


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Banaszewski Inny

  W czerwcu 2021 Pan docent Banaszewski wykonał u mnie rynoseptoplastykę w Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Jest świetnym specjalistą, wszystko dokładnie tłumaczy, posiada ogrom wiedzy, interesuje się pacjentem, a efekty samego zabiegu przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Jestem bardzo wdzięczna Panu docentowi za tak fachowe leczenie i jego doskonałe efekty. Takich lekarzy, z powołania jak p. doc. Banaszewski powinno być więcej. Pozdrawiam serdecznie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Baliński Inny

  Dr. Marek Baliński błyskawicznie zdiagnozował u mnie ostre zaburzenia rytmu serca oraz skutecznie zadziałał. Kontrolne EKG oraz USG serca już po 2 godzinach od interwencji wykazało rytm miarowy serca. Doktor Marek Baliński po raz kolejny pomógł mi skutecznie i szybko wrócić do zdrowia. Dziękuję Doktorze!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Sajdak Inny

  Zdecydowanie odradzam wizytę u tej Pani, strata czasu. Byłam dziś pierwszy i ostatni raz. Dowiedziałam się że jestem za młoda na chorowanie, alergie nie istnieją (nawet te potwierdzone przez profesora alergologii), badania są niewiarygodne...
  Dodatkowo Pani ciągle powtarzała że gdybym była na wojnie i musiała uciekać przed kulami to by mi wszystkie choroby minęły.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Joanna Jackowska Inny

  Bardzo dobry lekarz, super zaangażowanie, mila atmosfera, rzetelne podejście do pacjenta plecam gorąco, bardzo


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Banaszewski Inny

  Pan dr hab. nauk medycznych Jacek Banaszewski to świetny lekarz otolaryngolog chirurg, po przeprowadzeniu w styczniu 2021 roku w klinice w Poznaniu skomplikowanej trwającej prawie 7 godzin operacji, dzięki jego fachowości, profesjonalizmowi wracam powoli do normalnego życia. Ta operacja to „mistrzostwo świata”, Wielkie Dzięki Panie Docencie !!! wdzięczny pacjent Tomasz Dominik z Raciborza


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Banaszewski Inny

  Jeden z lepszy lekarzy na jakich trafiłem, a miałem okazję rozmawiać z wieloma laryngologami i onkologami. Trudno dostępny, to fakt ale to o czymś świadczy. Z pomocą Pana Doktora udało się uleczyć Babcię z ze schorzenia, które było przez 99% innych lekarzy skazane na niepowodzenie. Doceniam za wiedzę i kompetencje. Babcia od ponad roku w dobrym zdrowiu, bez komplikacji śmiga wszędzie sama. Polecam wszystkim z całego serca!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Balcerowiak Badanie, konsultacje laryngologiczne + USG szyi

  Lekarz przez duże L. Wybitny fachowiec i wspaniały człowiek. W przystępny sposób cierpliwie wszystko dokładnie tłumaczy. Troska o pomyślność pacjenta jest widoczna przez cały czas.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Joanna Jackowska Inny

  Bardzo zaangażowana, profesjonalistka. Super podejście do pacjenta, trafnie stawiane diagnozy, umiejętność poszukiwania skutecznych rozwiązań. A wszystko to z uśmiechem i miłym podejściem do pacjenta. Serdecznie dziękuję za zdrowie które między innymi dzięki Pani odzyskałem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania