Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ EuroMed

Kosynierska 10

60-241 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kazimierz Janicki Inny

  Najlepszy alergolog z powołaniem na jakiego trafiłam. Wykazuje się bardzo dużą wiedzą z alergologi i laryngologii. Przez lata lekarze nie potrafili prawidłowo zdiagnozować zalegającej wydzieliny w gardle, a okazało się, że to alergia.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wlazło Inny

  Wspaniały człowiek .Lekarz z powołania ,nie faszeruje lekami bez powodu .Szuka rozwiązań.Byłam z córeczką i wlasnie znalazłam juz dla niej specjaliste.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wlazło

  Polecam z czystym sercem! świetny lekarz- cierpliwy w stosunku do dzieci, mamy idealnie dopasowane leki przez co syn nie choruje tak długo jak wcześniej polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Czyżewski

  Niestety wizyty u Pana doktora nie mogę zaliczyć do udanych. Jakiekolwiek pytania z mojej strony powodowały u niego zniecierpliwienie i zauważalną niechęć im więcej dopytywałem.
  Lekarz ten można powiedzieć ze „załatwił” moją wizytę w niespełna 7 min.
  Uznał, ze nie potrzebuje oglądać opisu badania rezonansu magnetycznego a tym bardziej oglądać obrazu płyty.
  Poprosiłem o wyjaśnienie pewnego terminu z opisu zdjęć, ponieważ nie wszystko rozumiałem ale niestety zbył mnie mówiąc, ze nie wie o co chodziło lekarzowi opisującemu zdjęcia i że nie zna tej terminologii (neurochirurg który pracuje codziennie ze zdjęciami z rezonansu magnetycznego?!). Podsumowując: pierwsza i ostatnia wizyta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Katarzyna Ziemnicka

  Zaufałam pozytywnym opiniom oraz tytułowi i udałam się prywatnie do pani doktor. Wstępnie wzbudziła moją sympatię, skierowała mnie na badania na fundusz, była sympatyczna. Wizyta niestety bardzo krótka - ledwie 10 minut. Jako że na badania w szpitalu czekałam długo to zdecydowałam się zapisać do poradni w której przyjmuje profesor na fundusz - aby nie płacić za wizyty, skoro miałam skierowanie od rodzinnego. Niestety albo doktor miała zły dzień albo nie spodobało jej się to, że przyszłam na fundusz, gdyż nie była dla mnie miła. Spojrzała pobieżnie na moje wyniki, które zrobiłam też prywatnie za prawie tysiąc złotych, lecz powiedziała, że jest ok mimo iż miałam zaburzone normy hormonów. Gdy zasugerowałam pewną chorobę gdyż miałam wszystkie jej objawy, to pani doktór mnie zrugała mówiąc, ze to ona jest lekarzem. Powiedziała, że pod względem endokrynologicznym jestem zdrowa (mimo iż miałam negatywne objawy związane z hormonami) i że mam więcej nie przychodzić. Jedyny plus taki, że zrobiła mi usg tarczycy.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adrian Sobkowiak

  Bardzo dobrze wspominam wizytę u tego lekarza. Dokładnie zbadał i wszystko wyjaśnił. Poświęcił dużo czasu mimo że był już po godzinach przyjmowania. Wyjaśnił skąd się biorą dolegliwości. Trafił z lekami i poinformował o ewentualnych powikłaniach. Podsumowując dokładnie zbadał, trafna diagnoza i leczenie. Polecam


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Czyżewski

  Kierując się pozytywnymi opiniami zarejestrowałam się na wizytę w ramach NFZ. Oczywiście odczekałam kilka miesięcy na tę wizytę i niestety zmarnowałam nie tylko skierowanie ale również czas. Na prywatna wizyte za 140 zł na pewno bym sie nie wybrała!! Lekarz jest nieprzyjemny, wyniosły, odpowiada zdawkowo na zadane pytania, jakby łaskę robił. Nawet nie spojrzał na dokumentację medyczną, nie odtworzył płyty z rezonansu magnetycznego, kwitując, że nie widzi takiej potrzeby. Bez pytan z mojej strony odnosnie dalszego leczenia mojej choroby raczej odsiedzielibyśmy te wizyte w niezrecznej ciszy. Niczego konkretnego na tej wizycie sie nie dowiedzialam, raczej lekarz mnie skutecznie zbył.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adrian Sobkowiak

  Byłam u tego lekarza chyba 4 razy. Nie czeka się do niego tak długo na NFZ w stosunku do innych lekarzy (Ok.2 miesięcy) co o czymś świadczy. Na ostatniej wizycie, po 2 latach od ostatniej wizyty u niego, zupełnie o nic nie pytał. Czekał aż ja się odezwę i nie słuchał bo przerywał. Uznał że wie wszystko o mnie bez pytania, bardziej interesowało go zwierzanie się pacjentowi na co on choruje i że kiedyś operował wiele godzin dziennie a dziś mu zdrowie na to nie pozwala. Powiedział mi, że zatoki nie bolą a to co odczuwam to newralgia i nic na to nie poradzi... może przestanie może nie? Tj takie gadanie, że nie łamie się nogi tylko kość. Przy chorych zatokach bolą okolice oczodołów, policzków, zęby - potocznie więc mówi się że bolą zatoki. Najważniejsze podczas wizyty było wyjaśnienie mi tego że zatoki nie bolą! A leczenie? Nie ma!!! Brawo.
  Prywatne wycieczki Pan doktor robił zawsze, ale na ostatniej wizycie bardzo się nasilyły. W ostateczności przepisał skierowanie na tomograf zatok a po to tam byłam. Ale nie polecam tego lekarza. Nie słucha co mówi pacjent, nie przeprowadza żadnego wywiadu. Bada ale nic nie mowi na ten temat. Wie wszytko o tobie po 2 latach nieobecności. Pamięć doskonała ale o tym że już opowiadał o swoich problemach zdrowotnych podczas poprzednich wizyt nie pamięta. Jeszcze nigdy nie pomógł ale skierowania na badania wypisuje bez problemu. Za to 1 gwiadeczka.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kazimierz Janicki

  Leczę się u dr od 2 lat, bezbłędnie postawiona diagnoza i wdrożoną terapia. Współpracuje z pacjentem, nie pozostaje głuchy na zgłaszane problemy z lekiem (u mnie były to skutki uboczne) i od razu wprowadza zmianę leku. Podejście konkretne i indywidualne, wyjaśnia wszystko jeśli coś tego wymaga lub kiedy zadaje pytanie nie zostawia mnie w niewiedzy. Podejście do dzieci jak i dorosłych oceniam na 5+ .


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wlazło astma

  Pan doktor to nie tylko wspaniały lekarz ale i wspaniały człowiek. Zawsze miły , uśmiechnięty , konkretny i z cudownym podejściem do dzieci :) Zawsze ma czas , zawsze wysłucha i pomoże ...Syna leczy od 3 lat i myślę ,że do póki będziemy korzystać z poradni pulmonologicznej będziemy zawsze leczyć się u tego Pana doktora :) Polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania