Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

NZOZ EuroMed
Kosynierska 10, 60-241 Poznań
NZOZ EuroMed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (25)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Krzysztof Frąckowiak konsultacja ortopedyczna

  Zawdzięczam wiele temu człowiekowi. Po ciężkim wypadku na motocyklu trafiłem do niego z uszkodzeniem więzozrostu obojczykowo- barkowego 3ciego stopnia. Trafiłem pod opiekę Pana Krzysztofa, który mnie dwukrotnie operował. Po roku rekonwalescencji wróciłem spowrotem do pełnej formy. Facet uratował moją karierę sportową i wiele mu zawdzięczam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Wlazło Inny

  Polecam. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Córka na początku wizyty płakała bo po prostu się bała. Ale pan doktor miał bardzo dużo cierpliwości i spokoju. Gdy córka się oswoiła spokojnie zbadał do dziecko. Lekarz zapisał leki, wytłumaczył leczenie. Oby przyniosło skutek. Wizyta NFZ.

  F
  Profil zweryfikowany
  Mieczysław Cebulski Inny

  Lekarz wykazał się dużą dociekliwością. Przeprowadził ze mną dość szczegółowy wywiad, który nawet był lekko irytujący, ale jak się okazało potrzebny. Dzięki odpowiednim radom do zmiany niektórych nawyków jak i odpowiednio wdrożone leczenie sprawiły, że moje migreny wraz z lekkimi zawrotami głowy ustały.

  Minus to tłok w przychodni, ale tego to już chyba nikt nie zmieni.

  E
  Profil zweryfikowany
  Artur Leśniewski konsultacja okulistyczna

  Pan doktor pełen zaangażowania, stara się aby pacjent zrozumiał z jaką chorobą się boryka. Udziela wyczerpujących informacji na temat jak radzić sobie ze swoim schorzeniem, aby żyć w jak największym komforcie pomimo przypadłości. Miły, empatyczny. Jeszcze nie spotkałam takiego specjalisty. Bardzo dziękuję.

  P
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Wlazło Inny

  Nasz 5-letni synek jest od 4 lat leczony z powodu astmy oskrzelowej. Rok temu ze skierowaniem trafiliśmy do dr Wlazlo w Euromedzie. Po zebraniu wywiadu i zbadaniu dziecka, doktor zmienił sposób leczenia, wytłumaczył nam jak postępować w przypadku pogorszenia oraz jak prawidłowo podawać leki. Po zastosowaniu się do zaleceń, ani razu nie musieliśmy jechać na SOR. Wcześniej zdarzało to się często.
  Wizyty są zawsze miłe, syn chętnie na nie idzie, wcześniej bywało różnie. Dla nas najważniejsze jest to, że mimo zmniejszonej ilości leków jest o wiele lepiej. Dzięki doktorowi odkryliśmy tez grotę solną. Polecamy Doktora w 100%

  A
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Wlazło Inny

  Trafiliśmy do p. Wlazło w grudniu 2022, ponieważ chcieliśmy skonsultować z nim sposób leczenia astmy oskrzelowej naszego syna (tło alergia na roztocza). Przyszliśmy przygotowani, mieliśmy wyniki wszystkich badań realizowanych w ciągu ostatnich miesięcy, historię leczenia (również szpitalnego) oraz wyniki badań alergicznych. Pan doktor jednak nie był zbyt zainteresowany nimi, a przeprowadzony wywiad był bardzo skąpy. Poinformowałem go natomiast na wstępie, że jesteśmy kilka dni po infekcji krtani/parakrupu i że już wyszliśmy na prostą. Lekarz usłyszał jak syn kaszle, osłuchał go, stwierdził że kaszel syna nadal jest bardzo brzydki i zapisał mu Encorton oraz lek...na uspokojenie, nie wiem dlaczego.
  Nie podaliśmy mu ani Encortonu ani tego drugiego leku, a po 3 dniach od wizyty kaszel u syna minął całkowicie.
  Przyznam szczerze, że jestem rozczarowany wizytą, być może po przeczytaniu opinii moje wyobrażenia były zbyt wygórowane. Na pewno nie była warta swojej ceny.

  E
  Profil zweryfikowany
  NZOZ EuroMed Inny

  Byłam na wizycie nfz u Pana Doktora bardzo przyjazny i sympatyczny człowiek wszystko wyjaśnił, wykonał szczegółowe badanie, przyszłam z problem kręgosłupa i głowy uzyskałam informację które nigdy wcześniej żaden lekarz mi nie przekazał .Jestem bardzo zadowolona z wizyty dostałam zalecenia i przepisane leki.
  Dziękuję Panie Doktorze za zaangażowanie i pomoc oby więcej takich lekarzy z powołaniem

  N
  Profil zweryfikowany
  Piotr Dudlik Inny

  Jestem po pierwszej wizycie u kardiologa i bardzo się cieszę że trafiłam to tego lekarza.
  Muszę przyznać że Pan Dudlik jest bardzo kontaktowym, kulturalnym, kompetentnym czlowiekiem:) odpowiedni czlowiek na odpowiednim miejscu. Takich lekarzy ,Ja osobiście znam bardzo mało.
  Bardzo pozytywny człowiek.

  Najwyższa punktacja.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dariusz Łuniewicz Inny

  Bardzo miły lekarz, z podejściem do dzieci, pełen spokój ( co jest bardzo ważne w przypadku małych pacjentów , bez pośpiechu, wszystko dokładnie tłumaczy .

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kazimierz Janicki Inny

  Najlepszy alergolog z powołaniem na jakiego trafiłam. Wykazuje się bardzo dużą wiedzą z alergologi i laryngologii. Przez lata lekarze nie potrafili prawidłowo zdiagnozować zalegającej wydzieliny w gardle, a okazało się, że to alergia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania