lek. dent.

Katarzyna Ratyńska-Afek

Ortodonta

Witam, jestem absolwentką wydziału stomatologii Uniwersytetu Medycznego z 2005 r. Obecnie zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Odbyłam staż kliniczny w zakładzie… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam, jestem absolwentką wydziału stomatologii Uniwersytetu Medycznego z 2005 r. Obecnie zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Odbyłam staż kliniczny w zakładzie ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Ołomuńcu, a doświadczenie zdobyłam pracując pod okiem profesora tej Kliniki. Często uczestniczę w licznych szkoleniach i wykładach o tematyce ortodontycznej m.in. podczas Zjazdów Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje. W swojej praktyce stosuję nowoczesne metody leczenia pozwalające uniknąć usuwania zębów m.in. aparaty samoligaturujące typu Damon, szyny Clear Aligner.
  Śmiało mogę powiedzieć, że w ciągu 7 lat mojej pracy z sukcesem wyleczyłam kilkuset zadowolonych pacjentów.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji MikroskopowejUsługa: Inny

  W dniu dzisiejszym zakończyłam główny etap leczenia ortodontycznego, zdjęto mi aparat. Efekt przeszedł moje najśmielsze wyobrażenia. Dziękuję Pani Doktor za indywidualne podejście do sytuacji oraz pełne zaangażowanie. Pozdrawiam serdecznie.
  Anna Czupryńska

 • K
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji MikroskopowejUsługa: Inny

  Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka z ogromną dozą cierpliwości. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, co pokazuje jej ogromną wiedzę. Moje zęby są teraz proste, a uśmiech piękny:) Polecam wszystkim zainteresowanym, naprawdę warto jej zaufać!

 • Leczyłem się u Pani Doktor dwa i pół roku i zdecydowanie polecam! Wizyty przebiegały sprawnie, na wszystkie pytania uzyskiwałem odpowiedzi. Pani Doktor zawsze była bardzo miła i uprzejma w związku z czyn czułem się na wizytach bardzo swobodnie. Jestem bardzo zadowolony z efektów i bardzo wdzięczny za moje proste zęby :) Jeszcze raz polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Witam,

  Niestety nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z konsultacji. Chciałem dowiedzieć się jak mogłoby przebiegać rozsunięcię dwóch zębów celem zwiększenia przestrzeni dla implantu, jednak zamiast konkretnego planu leczenia biorącego pod uwagę wszystkie kwestie związane z obecnym stanem uzębienia otrzymałem niejasne sugestie, a sam musiałem posusuwać pomysły na kolejność i przebieg zabiegów. Ponadto, Na dziąśle wokół mlecznej piątki, zamiast której, ma zostać wstawiony implan zaczęła robić mi się opuchlizna. Gdy o to zapytałem Pani doktor powiedziała, że faktycznie troche zaczerwienione i, że to pewnie tylko mały stan zpalny. Dziś mam już spuchnięta całą twarz. Rozumiem, że to była knsultacja ortodontyczna, a nie stomatologiczna, ale taki brak zaangażowania w zdrowie pacjenta naprawde zaskakuje. Podsumowując - brak inicjatywy (tak bardzo pożądany w leczeniu ortodontycznym) i zainteresowania oraz opieszałość za 100 zł za 20 min.

  lek. dent. Katarzyna Ratyńska-Afek2017-01-05

  Rozumiem Pana rozgoryczenie z powodu opuchlizny, lecz celem wizyty nie było leczenie zęba tylko konsultacja ortodontyczna. Wizyta konsultacyjna jest wizytą informacyjną i niemożliwe jest ustalenie konkretnego planu leczenia bez modeli diagnostycznych oraz rentgenu cefalometrycznego. Plan leczenia stanowi odrębną wizytę.

 • L

  Pani doktor wywróciła o 180 stopni moje pojmowanie tego, w jaki sposób przebiega wizyta u ortodonty. Wbrew opinii lekarzy u których byłam wcześniej, okazało się że wcale nie trzeba usuwać żadnych zębów :) Przesympatyczna, cierpliwa i rzetelna osoba z naprawdę profesjonalnym podejściem do pacjenta. Polecam!

 • P

  Bardzo profesjonalnie i w dodatky bardzo miła Pani Doktor. Szybko pomogła i rozwiazala problem ktory mialem.

 • A

  Nie jestem zadowolona z wizyty. Chodziło mi o konsultację ortodontyczną, a nasłuchałam się czarnych i negatywnych wizji roztaczanych przez panią doktor, co oczywiście nie znalazło potwierdzenia podczas wizyt u innych lekarzy. Skrytykowała moje zęby właściwie za wszystko, łącznie z kamieniem, pomimo że byłam na czyszczeniu dwa miesiące wcześniej. Wyszłam bardzo niezadowolona. Nie polecam.

 • S

  Na razie byłam tylko na konsultacji w sprawie założenia aparatu. Wrażenia bardzo pozytywne. Uzyskałam wszystkie potrzebne informacje. Pani Doktor cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Do tego jest bardzo miła, czułam się w jej towarzystwie swobodnie, więc na razie jestem bardzo zadowolona :) Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeszcze nie rozpoczęłam leczenia, była to konsultacja. Już na tym etapie pani Doktor budzi moje zaufanie, wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, nakreśliła proces leczenia, które należy zastosować. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani doktor. Dużo empatii, której często u wielu brakuje. Leczenie wciąż w trakcie, ale na razie bardzo pozytywnie.