lek. dent.

Katarzyna Ratyńska-Afek

verifiedCreated with Sketch.

Ortodonta

18 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Witam, jestem absolwentką wydziału stomatologii Uniwersytetu Medycznego z 2005 r. Obecnie zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Odbyłam staż kliniczny w zakładzie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji Mikroskopowej

  Pani Doktor jest genialna:) Jestem po zdjęciu aparatu i zęby są śliczne.
  Efekt leczenia przerósł moje oczekiwania.
  Opieka w trakcie leczenia ortodontycznego jak i po godna wielkiego :) polecenia.

 • Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji MikroskopowejUsługa: aparaty stałe

  Odbyłem u Pani Doktor ponad roczne leczenie - aparat stały estetyczny (samoligaturujący, modelu nie pamiętam). Gabinet wybrałem z uwagi na bliskość od miejsca pracy i pozytywne opinie. Bardzo fajny efekty leczenia udało się osiągnąć szybciej niż zakładaliśmy (trochę ponad rok zamiast 1,5-2 i to pomimo, prośby o modyfikacje diagnozy i nie stosowanie specjalnej płytki na podniebienie, z obawy przed trudnościami z mówieniem). Pani Doktor jest bardzo kontaktową, elastyczną i uprzejmą osobą, dlatego każda wizyta odbywała się w przyjaznej i miłej atmosferze (podobnie personel). Każda wizyta była prowadzona przez Panią Doktor osobiście, każde pytanie cierpliwie odpowiedziane. W początkowej fazie leczenia zamki aparatu odklejały się / odpadały dość często, ale zawsze można było podejść na szybkie opanowanie sytuacji między innymi pacjentami. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam również zabiegi higieniczne wykonywane przez Panią Irenę, bardzo cierpliwa i miła osoba a zęby po czyszczeniu były nie do poznania:). Efekty leczenia super. Polecam!

 • C
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji MikroskopowejUsługa: Inny

  W dniu dzisiejszym zakończyłam główny etap leczenia ortodontycznego, zdjęto mi aparat. Efekt przeszedł moje najśmielsze wyobrażenia. Dziękuję Pani Doktor za indywidualne podejście do sytuacji oraz pełne zaangażowanie. Pozdrawiam serdecznie.
  Anna Czupryńska

 • K
  Lokalizacja: StomaCare - Centrum Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji MikroskopowejUsługa: Inny

  Pani Doktor to prawdziwa profesjonalistka z ogromną dozą cierpliwości. Odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, co pokazuje jej ogromną wiedzę. Moje zęby są teraz proste, a uśmiech piękny:) Polecam wszystkim zainteresowanym, naprawdę warto jej zaufać!

 • Leczyłem się u Pani Doktor dwa i pół roku i zdecydowanie polecam! Wizyty przebiegały sprawnie, na wszystkie pytania uzyskiwałem odpowiedzi. Pani Doktor zawsze była bardzo miła i uprzejma w związku z czyn czułem się na wizytach bardzo swobodnie. Jestem bardzo zadowolony z efektów i bardzo wdzięczny za moje proste zęby :) Jeszcze raz polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Witam,

  Niestety nie mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z konsultacji. Chciałem dowiedzieć się jak mogłoby przebiegać rozsunięcię dwóch zębów celem zwiększenia przestrzeni dla implantu, jednak zamiast konkretnego planu leczenia biorącego pod uwagę wszystkie kwestie związane z obecnym stanem uzębienia otrzymałem niejasne sugestie, a sam musiałem posusuwać pomysły na kolejność i przebieg zabiegów. Ponadto, Na dziąśle wokół mlecznej piątki, zamiast której, ma zostać wstawiony implan zaczęła robić mi się opuchlizna. Gdy o to zapytałem Pani doktor powiedziała, że faktycznie troche zaczerwienione i, że to pewnie tylko mały stan zpalny. Dziś mam już spuchnięta całą twarz. Rozumiem, że to była knsultacja ortodontyczna, a nie stomatologiczna, ale taki brak zaangażowania w zdrowie pacjenta naprawde zaskakuje. Podsumowując - brak inicjatywy (tak bardzo pożądany w leczeniu ortodontycznym) i zainteresowania oraz opieszałość za 100 zł za 20 min.

  Katarzyna Ratyńska-Afek2017-01-05

  Rozumiem Pana rozgoryczenie z powodu opuchlizny, lecz celem wizyty nie było leczenie zęba tylko konsultacja ortodontyczna. Wizyta konsultacyjna jest wizytą informacyjną i niemożliwe jest ustalenie konkretnego planu leczenia bez modeli diagnostycznych oraz rentgenu cefalometrycznego. Plan leczenia stanowi odrębną wizytę.

 • L

  Pani doktor wywróciła o 180 stopni moje pojmowanie tego, w jaki sposób przebiega wizyta u ortodonty. Wbrew opinii lekarzy u których byłam wcześniej, okazało się że wcale nie trzeba usuwać żadnych zębów :) Przesympatyczna, cierpliwa i rzetelna osoba z naprawdę profesjonalnym podejściem do pacjenta. Polecam!

 • P

  Bardzo profesjonalnie i w dodatky bardzo miła Pani Doktor. Szybko pomogła i rozwiazala problem ktory mialem.

 • A

  Nie jestem zadowolona z wizyty. Chodziło mi o konsultację ortodontyczną, a nasłuchałam się czarnych i negatywnych wizji roztaczanych przez panią doktor, co oczywiście nie znalazło potwierdzenia podczas wizyt u innych lekarzy. Skrytykowała moje zęby właściwie za wszystko, łącznie z kamieniem, pomimo że byłam na czyszczeniu dwa miesiące wcześniej. Wyszłam bardzo niezadowolona. Nie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam, jestem absolwentką wydziału stomatologii Uniwersytetu Medycznego z 2005 r. Obecnie zajmuję się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Odbyłam staż kliniczny w zakładzie ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Ołomuńcu, a doświadczenie zdobyłam pracując pod okiem profesora tej Kliniki. Często uczestniczę w licznych szkoleniach i wykładach o tematyce ortodontycznej m.in. podczas Zjazdów Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje. W swojej praktyce stosuję nowoczesne metody leczenia pozwalające uniknąć usuwania zębów m.in. aparaty samoligaturujące typu Damon, szyny Clear Aligner.
  Śmiało mogę powiedzieć, że w ciągu 7 lat mojej pracy z sukcesem wyleczyłam kilkuset zadowolonych pacjentów.

Specjalizacje

 • Ortodoncja

Znajomość języków

 • angielski
 • polski