StomaCare - Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji Mikroskopowej

StomaCare - Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji Mikroskopowej

Protetyka , Ortodoncja , Chirurgia stomatologiczna , Chirurgia szczękowa , Stomatologia , Stomatologia dziecięca więcej

68 opinii Warszawa, Łucka 20 LU 21 i 1 więcej · Zobacz wszystkie adresy
StomaCare - Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji Mikroskopowej

StomaCare - Centrum Stomatologii Estetycznej, Ortodoncji, Implantologii, Protetyki i Endodoncji Mikroskopowej

O nas

W naszym zespole pracują doświadczeni ortodonci, stomatolodzy estetyczni, protetycy, implantolodzy, endodonci pracujący pod mikroskopem, chirurdzy szczękowi, chirurdzy stomatologiczni, stomatolodzy zachowawczy i dziecięcy, higienistki i asystentki stomatologiczne. Dokładamy wszelkich starań, aby zabiegi odbywały się w komfortowej atmosferze, bez bólu i stresu. Naszą misją jest edukacja pacjentów i podnoszenie ich świadomości
dbania o zdrowy i piękny uśmiech. Cenimy sobie indywidualność naszych pacjentów i staramy się sprostać ich potrzebom proponując rozwiązania lecznicze na najwyższym poziomie. Nasz zespół specjalistów otacza pacjentów kompleksową opieką, zapewniamy przyjemną i profesjonalną obsługę w kameralnych warunkach oraz
dysponujemy sprzętem medycznym z najwyższej półki. Nieustannie podnosimy kwalifikacje tak, aby w naszej pracy wykorzystywać najnowsze metody lecznicze. Dbamy również, by wystrój wnętrz uprzyjemnił Państwu pobyt w naszej Klinice.

Naszym atutem jest dogodna lokalizacja w dwóch placówkach:
WARSZAWA - w samym centrum Warszawy, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego, autobusy, tramwaje, w sąsiedztwie Warsaw Spire i hotelu Hilton, Platinum Towers, Oxygen,
Ząbki - tuż przy nowej szkole podstawowej nr 6, ul. Dzika 38, posiadamy parking dla naszych pacjentów, w pobliżu przystanki autobusowe Dzika oraz Zieleniecka.

Dla Państwa wygody współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak Interpolska, ScanmedMultimedis

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Miło nam będzie gościć Państwa w
naszej Klinice. Przyjdź, sprawdź i przekonaj się, że warto.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Skaner wewnątrzustny iTero oraz Medit - precyzja i komfort dla pacjenta, bez niewygodnych wycisków
 • Laser SOL - korekta estetyczna dziąseł, łatwe gojenie, eliminacja bakterii
 • Bezbolesne znieczulenia komputerowe SleeperOne - komfort pacjentów bez stresu i bólu
 • Mikroskop Leica oraz Zumax - precyzja i dokładność leczenia kanałowego
 • EMS - najdelikatniejsze z możliwych czyszczenie z kamienia i osadu
 • Lampa wybielająca laserem Beyond Polus Whitening najnowszej generacji
 • Gaz rozweselający - zabiegi w sedacji dla pacjentów bojących się, wywołuje błogie uczucie odprężenia
 • Piezzosurgery - najnowocześniejsze urządzenie, wykorzystywane podczas zabiegów z zakresu chirurgii jamy ustnej, chirurgii ortodontycznej, implantacji oraz periodontologii. Zwiększa precyzję jak i bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu.
 • RTG zębowe z radiowizjografią
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Ukraiński

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (68)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Orlikowski licówki

  Dziękuję doktorowi za pomoc w estetyce zębów. Miałam bardzo małe dwójki. Doktor zrobił mi piękne zęby, kolor idealny, wszystko bardzo estetyczne. Brakowało mi również zębów po bokach. Doktor Orlikowski uświadomił mi jakie to ważne.W dalszym etapie doktor uzupełnił mi je koronami na implantach.Teraz zdecydowanie lepiej mi się żuje i mam piękny uśmiech. Jestem bardzo zadowolona.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Orlikowski licówki

  Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki, byłam po leczeniu ortodontycznym ale nadal brakowało tego czegoś... dr Sebastian wszystko szczegółowo opisał, podał kilka możliwości do wyboru a jednocześnie zaproponował najlepsze rozwiązanie dla mnie. Teraz juz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem ogromnie zadowolona z efektów i Z tego że trafiłam właśnie na doktora Sebastiana Który sprostał moim wymaganiom. Teraz do mnie prezentuje swój piękny uśmiech.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Seweryn Milczarski badania stomatologiczne

  Z wielką przyjemnością polecam pana Doktora jako znakomitego stomatologa.
  Dzięki pełnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu, wizyty u pana doktora stają się bezstresowe i skuteczne. Jest to z pewnością lekarz, któremu można zaufać w pełni i polecić każdemu potrzebującemu profesjonalnej pomocy stomatologicznej.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Orlikowski korony pełnoceramiczne

  Bardzo wysoki poziom usług, pełen profesjonalizm, dobre podejeście do pacjenta i przyjemna atmosfera w gabinecie. Polecam z czystym sumieniem.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Seweryn Milczarski stomatologia estetyczna

  Bardzo polecam tego stomatologa - to lekarz pełen profesjonalizmu, który dba o komfort i zdrowie swoich pacjentów. W trudnym przypadku, pan doktor znalazł najlepsze rozwiązanie, dbając jednocześnie o mój komfort.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Seweryn Milczarski Konsultacja stomatologiczna

  Byłem u Pana doktora na wizycie kontrolnej i higienizacji. Wspaniały lekarz z dużą wiedzą którą chętnie się dzieli. Doktor Seweryn ma profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione, otrzymałem również cenne informacje jak mogę lepiej zadbać o swoje zęby a wykonany zabieg przebiegł bezbólowo. Bardzo polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Seweryn Milczarski Stomatologia zachowawcza

  Pan Doktor Seweryn Milczarski to wysokiej rangi specjalista o dużym doświadczeniu i wyjątkowym podejściu do pracy, która widać jest jego pasją. Z pozycji pacjenta mogę zdecydowanie polecić wszystkim zainteresowanym kontakt i wizytę u Pana Milczarskiego. Zostałem poinformowany o stanie faktycznym mojego zdrowia, zostałem przeprowadzony i zaopiekowany podczas całego procesu szerokiej diagnostyki i został zaproponowany mi plan leczenia i strategię postępowania z plan na najbliższe tygodnie. Jestem przekonany, że to była jedna z najlepszych decyzji, jeśli chodzi o moją inwestycję w zdrowie i dobre samopoczucie. Polecam!

  U
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Orlikowski licówka porcelanowa

  Trafiłam do dr Orlikowskiego po leczeniu ortodontycznym gdyż zostały mi szapary między zębami. Doktor zbadał, sprawdzil i ocenił co może wykonać przedstawił kilka opcji. Zdecydowałam się na licowki. Dr Orlikowski wszystko wyjaśnił I rozplanował. Efekt ostateczny jest niesamowity! Piekne, rozświetlone, błyszczące zęby bez szpar.Teraz wszyscy mi zazdroszczą a ja się ciągle uśmiecham i nabrałam większej pewności siebie.
  Zdecydowanie polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sebastian Orlikowski Inny

  Od wielu lat chodziłem do różnych dentystów i nigdy nikt nie zaproponował mi poprawy estetyki uśmiechu - dla mnie to bardzo ważne bo pracuje w kontakcie z ludźmi.
  Doktor Sebastian Orlikowski był pierwszy. Na konsultacji doktor przedstawił możliwości dla mnie. Wszystko szczegółowo wyjaśnił i zaplanował. Wybrałem licówki i jestem bardzo zadowolony. Razem z doktorem ustaliliśmy kolor i wyszło idealnie. W trakcie zabiegu dobra atmosfera, sprawna współpraca doktora z Panią asystentką Wiktorią. Efekt ostateczny super. Polecam doktora Sebastiana Orlikowskiego każdemu kto marzy o pięknym uśmiechu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Dudek Konsultacja stomatologiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta, byłam pierwszy raz i mimo ogromnych problemów z zębami i ogromnym strachem z przyjemnością będę korzystała z usług. Polecam z całego serca

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania