Adres

ul. Płk. Stanisława Dąbka 338, Gdynia
Medicorum Centrum Zdrowia (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
58 770.....

Zwykła wizyta

ul. Jagiellońska 7, Gdańsk
Przychodnia Jagiellońska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Zwykła wizyta


ul. Płk. Stanisława Dąbka 338, Gdynia

Brak informacji o cenie

Medicorum Centrum Zdrowia

Opinie od pacjentów

3

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu USG prenatalne

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, która przebiegła w przemiłej atmosferze. Pani Doktor nie pozostawiła żadnych moich pytań bez odpowiedzi, sprawdziła co trzeba u Maluszka, bez żadnego pośpiechu. To moje drugie dziecko, drugie badanie tego typu (wcześniej u innego lekarza) i zdecydowanie bardziej zadowolona jestem z badania u tej Pani Doktor. Na pewno wrócę na kolejne badania do dr Podsiadło.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Starmed USG płodu

Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście, USG połówkowe przeprowadziła jak należy, czyli aż do momentu kiedy obejrzała dokładnie wszystkie narządy dzidziusia (w przeciwieństwie do innej lekarki, u której byłam ostatnio - stwierdziła że nie zbada wszystkiego, bo mała leży niekorzystnie i badanie muszę powtórzyć tydzień później), co zrobiła z resztą bardzo szczegółowo, odpowiadała na wszystkie pytania, w dodatku dużo mówiła do mnie i do dziecka, co wprowadziło bardzo przyjemną atmosferę. Bardzo polecam panią doktor.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor wykonała usg 4d które trwało zaledwie 15 min. na samą wizytę musiałam czekać godzinę. Widać, że komuś się spieszylo. Generalnie bardzo sympatyczna osoba i uprzejma. Jednak po takim badaniu spodziewałam się zdecydowanie wiecej konkretów.


D
Użytkownik zweryfikowany

Mi ta Pani robi tylko usg na Jagiellońskiej i powiem ze jestem ZACHWYCONA. Jest bardzo dokładna , miło zwraca sie do pacjentki jak i do dzidzi w brzuchu , tak, Pani zawsze mowi " no maleństwo pokaz sie " . Polecam z całego serca, przede wszystkim ze względu na dokładność badania :)


A
Użytkownik zweryfikowany

Co z tego,że miła i przyjemna skoro doprowadziła do poważnych komplikacji poporodowych. Delikatne nacięcie krocza pocerowała tak fatalnie, że później ciężko było pozbyć się tych węzłów marynarskich, które pozostały. Gojenie trwało prawie pół roku i życzę sobie abym już nigdy nie trafiła w ręce tej "krawcowej"


A
Użytkownik zweryfikowany

Wizytę wspominam miło (a byłam "na książeczkę") - pani bardzo miła,cierpliwa, znalazła czas by odpowiedzieć na moje wszystkie pytania, nie czułam presji czasu. Jedyne co mogę dać na minus to fakt, iż pani doktor jest jeszcze dość młoda i mało doświadczona, nie potrafiła zdiagnozować, skierowała mnie do innego ginekologa bo sama nie była pewna co mi dolega - w sumie to może i lepsze niż stawianie błędnej diagnozy - lepiej być zbyt ostrożnym lub zbyt pewnym siebie. Ogólnie wrażenia pozytywne.
Aha i kolejny minus jest jeszcze taki, że często zdarzało jej się nie przychodzić na umówiony termin, czasem siedziałam 2-3 godziny w poczekalni wraz z innymi pacjentkami, a pani doktor w ogóle się nie zjawiła...


Użytkownik zweryfikowany

Wizyty u pani doktor konkretne, profesjonalne, niestresujące, sympatyczne. Podoba mi się podejście do pacjenta: z szacunkiem i cierpliwością odpowiada na pytania, bez niepotrzebnego straszenia, roztrząsania. Pani doktor zwraca uwagę na ogólną kondycję pacjentki, zleca potrzebne badania. Polecam wizyty u pani Podsiadło.


G
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz, rzetelna, konkretna. Zawsze ma mnóstwo pacjentek w przychodni na ul. Jagiellońskiej i znajdzie czas na badanie ich. Bardzo dobry fachowiec.


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jeśli wogóle można ją tak nazwać nie nadaje sie do swojej pracy. Wczoraj okolo północy trafiłam do szpitala z problemami ciążowymi, doktor miała pretensje i była zbulwersowana tym że musiała sie pofatygować by mnie zbadać, mówiła z podniesionym głosem i pretensją zabierania jej cennego czasu. Wyszłam z płaczem i żalem z gabinetu. Do tego przepisała mi leki, co sie później okazało nie dopuszczalne dla kobiet w ciąży.TA KOBIETA JEST NIE KOMPETENTNA, NIE ODPUSZCZE TEJ SPRAWY I NAPEWNO ZGŁOSZĘ TO DO JEJ PRZEŁÓŻONYCH!!! NIECH KLINICZNA SIĘ WSTYDZI ŻE MA TAKIEGO "LEKARZA"


A
Użytkownik zweryfikowany

Pojechałam na kliniczną z silnymi bólami krzyża, Pani doktor po 30 sekundowym badaniu odesłała mnie do domu!!! mało tego cały czas powtarzała, co ja sobie wyobrażam że do szpitala przychodzę bo mnie plecy bolą dodam iż był to 31 tydzień ciąży i godzina 20 wieczorem. Pani nie ukrywała swojego zbulwersowania faktem mojej wizyty. Ja wyszłam prawie płacząc z informacją, iż mam brać nospę i że to normalne. Następnego dnia bóle były już tak mocne że po ścianach chodziłam, mąż zawiózł mnie do wojewódzkiego a tam się okazało że mam regularne skurcze co 5 min i że ciąża zagrożona. Każdemu odradzam kontaktu z tą Panią!!!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie