Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne Medi-Medic prowadzi swoją działalność od 2009 r. ciesząc się coraz większym uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów.

Dynamiczny rozwój naszej placówki spowodował, że w roku 2019 otworzyliśmy kolejny oddział w Gdańsku.
Medi-Medic Centrum Medyczne współpracuje z lekarzami specjalistami, wykwalifikowanymi położnymi i pielęgniarkami, rehabilitantami oraz biologami molekularnymi.W zakres struktury Centrum Medycznego Medi-Medic wchodzą nowoczesne poradnie specjalistyczne. Dysponujemy własnymi salami zabiegowymi oraz laboratorium biologicznym. Nasze Centrum Medyczne wyposażone jest w dwie nowoczesne sale zabiegowe, gdzie lekarze specjaliści przeprowadzają procedury zabiegowe w dziedzinie ortopedii, chirurgii naczyniowej, ginekologii, ginekologii estetycznej, urologii oraz uroginekologii, medycynie estetycznej. W naszej ofercie można znaleźć kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii oraz kroplówki witaminowe.
Odpowiadając na potrzeby pacjentów nasz oddział w Gdańsku nieustannie się rozwija. Dajemy możliwość ze skorzystania z usług lekarzy specjalistów w dziedzinie ginekologii (również konsultacje do zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej), urologii, andrologii, ortopedii, radiologii, chirurgii i medycyny estetycznej, a także usług pielęgniarskich, barów kroplówkowych, refleksologii, fizjoterapii oraz psychologii.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE
Kolbudy, Przedszkolna 46, 83-050 Gdańsk
MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE logo
MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE
Wrzeszcz, Stanisława Staszica 6/2, 80-262 Gdańsk
MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (100)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wiktoria Niedzielska-Galant konsultacja online

  Długo szukałam odpowiedniego psychologa i z czystym sumieniem mogę przyznać że znalazłam. Mega zaangażowanie, ogromna wiedza, doświadczenie i niesamowite podejście do pacjenta - to wszystko sprawia, że czuje się zaopiekowana w stu procentach. Gdyby każdy lekarz przykładał się tak do swojej pracy to byłoby super. Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wiktoria Niedzielska-Galant Konsultacja psychologiczna

  Najlepsza Pani psycholog !
  Z wielkim sercem i zaangażowaniem.
  Powróciłam po latach, by sięgnąć znów pomocy.
  Pani Wiktoria mnie pamiętała, co bardzo mnie to wzruszyło i dało natychmiastowe poczucie bezpieczeństwa.
  Pani psycholog zawsze stawia mnie na nogi. Wyciągnęła z nie jednego dołka.
  Pełna zrozumienia, empatii.
  Jeśli szukają Państwo dobrego specjalisty , przy którym będziecie mogli się otworzyć i nie bać się oceny , przy czym dostać cenne wskazówki jak pracowac nad sobą to z całego serca mogę polecić Panią Wiktorię.
  Profesjonalizm i chęć pomocy zawsze jest na pierwszym miejscu !
  Nie ma sytuacji bez wyjścia, tylko czasem trzeba dać sobie pomóc, a tutaj tą pomóc Państwo dostaniecie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wiktoria Niedzielska-Galant konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, Pani psycholog była zaangażowana i dała wskazówki do dalszego postępowania.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Kwieciński Inny

  Miałam wykonywany zabieg u dr Kwiecinskiego. Cały zabieg przebiegł w super atmosferze, panie pielęgniarki bardzo miłe i pomocne. Przez cały czas nie poczułam żadnego bólu. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i efektów. Panie doktorze, dziękuję za przywrócony mój lepszy komfort życia :)

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wiktoria Niedzielska-Galant Konsultacja psychologiczna

  Pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera podczas wizyty. Bardzo polecam !

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wiktoria Niedzielska-Galant konsultacja online

  Cudowna Pani psychoterapeutka z ogromnym sercem, wiedzą! i zaangażowaniem. Trafne porównania, nakierunkowania. Po wizycie nie tylko chce sie wrócić do "żywych", ale chce sie działać, ma sie dużo nadziei na lepsze jutro. Bardzo polecam, szczególnie że mam porównanie po spotkaniu z innymi psychologami

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Wiktoria Niedzielska-Galant konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Pani psycholog o dużej wiedzy i empatii.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Kwieciński inseminacja domaciczna

  Bardzo polecam Pana Doktora w leczeniu niepłodności. Po kilku latach zmarnowanych w klinice leczenia niepłodności z polecenia umówiłam się na wizytę do Doktora. Po 2 miesiącach zobaczyłam upragnione dwie kreski. Obecnie synek ma 2 miesiące. Ciąże również prowadziłam u Doktora i jestem zadowolona z jej prowadzenia.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Romanowicz-Sołtyszewska konsultacja kardiologa dziecięcego

  Bardzo polecam Panią doktor. Empatyczna, szczegółowo wyjaśniła mi problem w prostym przekazie zrozumiałym dla osoby, która nie zna się na terminologii medycznej. Zakwalifikowała synka do zabiegu i zaopiekowała się nami, ustalając termin dogodny dla nas i angażując się w całą procedurę przyjęcia do szpitala. Bardzo polecam Panią doktor!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Joanna Buszman-Kuziemska konsultacja endokrynologiczna

  Polecam wizyty u Pani doktor. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty i uzyskanych informacji.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE, Gdańsk?
  MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE, Gdańsk dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: alergologia, alergologia dziecięca, andrologia, anestezjologia, dermatologia, dermatologia dziecięca, dietetyka, endokrynologia, fizjoterapia, fizjoterapia dziecięca, ginekologia, interna, kardiologia, kardiologia dziecięca, laryngologia, laryngologia dziecięca, medycyna estetyczna, medycyna sądowa, ortopedia, ortopedia dziecięca, psychologia dziecięca, psychologia, pulmonologia, radiologia, rehabilitacja medyczna, seksuologia, ultrasonografia, urologia, genetyka.
 • Oferta MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE obejmuje 52 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ginekologiczna + USG, konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta), badania drożności jajowodów, monitorowanie owulacji, założenie wkładki domacicznej Mirena, usunięcie wkładki domacicznej, łyżeczkowanie jamy macicy, cytologia, KTG - kardiotokografia, Szczepienie przeciw HPV.
 • Tak, MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 100 osób dodało swoją opinię o placówce MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Kolbudy, Przedszkolna 46 Gdańsk
  • Wrzeszcz, Stanisława Staszica 6/2 Gdańsk