Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne Medi-Medic prowadzi swoją działalność od 2009 r. ciesząc się coraz większym uznaniem i zaufaniem szerokiego grona pacjentów.

Dynamiczny rozwój naszej placówki spowodował, że w roku 2019 otworzyliśmy kolejny oddział w Gdańsku.
Medi-Medic Centrum Medyczne współpracuje z lekarzami specjalistami, wykwalifikowanymi położnymi i pielęgniarkami, rehabilitantami oraz biologami molekularnymi.W zakres struktury Centrum Medycznego Medi-Medic wchodzą nowoczesne poradnie specjalistyczne. Dysponujemy własnymi salami zabiegowymi oraz laboratorium biologicznym. Nasze Centrum Medyczne wyposażone jest w dwie nowoczesne sale zabiegowe, gdzie lekarze specjaliści przeprowadzają procedury zabiegowe w dziedzinie ortopedii, chirurgii naczyniowej, ginekologii, ginekologii estetycznej, urologii oraz uroginekologii, medycynie estetycznej. W naszej ofercie można znaleźć kompleksową opiekę w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii oraz kroplówki witaminowe.
Odpowiadając na potrzeby pacjentów nasz oddział w Gdańsku nieustannie się rozwija. Dajemy możliwość ze skorzystania z usług lekarzy specjalistów w dziedzinie ginekologii (również konsultacje do zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej), urologii, andrologii, ortopedii, radiologii, chirurgii i medycyny estetycznej, a także usług pielęgniarskich, barów kroplówkowych, refleksologii, fizjoterapii oraz psychologii.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (95)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Wiktoria Niedzielska-Galant konsultacja online

  Cudowna Pani psychoterapeutka z ogromnym sercem, wiedzą! i zaangażowaniem. Trafne porównania, nakierunkowania. Po wizycie nie tylko chce sie wrócić do "żywych", ale chce sie działać, ma sie dużo nadziei na lepsze jutro. Bardzo polecam, szczególnie że mam porównanie po spotkaniu z innymi psychologami

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Wiktoria Niedzielska-Galant konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Pierwsza wizyta bardzo pozytywna. Pani psycholog o dużej wiedzy i empatii.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kwieciński inseminacja domaciczna

  Bardzo polecam Pana Doktora w leczeniu niepłodności. Po kilku latach zmarnowanych w klinice leczenia niepłodności z polecenia umówiłam się na wizytę do Doktora. Po 2 miesiącach zobaczyłam upragnione dwie kreski. Obecnie synek ma 2 miesiące. Ciąże również prowadziłam u Doktora i jestem zadowolona z jej prowadzenia.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Romanowicz-Sołtyszewska konsultacja kardiologa dziecięcego

  Bardzo polecam Panią doktor. Empatyczna, szczegółowo wyjaśniła mi problem w prostym przekazie zrozumiałym dla osoby, która nie zna się na terminologii medycznej. Zakwalifikowała synka do zabiegu i zaopiekowała się nami, ustalając termin dogodny dla nas i angażując się w całą procedurę przyjęcia do szpitala. Bardzo polecam Panią doktor!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Joanna Buszman-Kuziemska konsultacja endokrynologiczna

  Polecam wizyty u Pani doktor. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty i uzyskanych informacji.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Pilecki konsultacja kardiologiczna

  Skrupulatne i rzetelne podejście do tematu. Bardzo wnikliwe przeanalizowanie dokumentacji z jaką przyszedłem. Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Pilecki konsultacja kardiologiczna + EKG

  Świetny specjalista, podczas wizyty dokładnie omówił stan zdrowia i przedstawił zalecenia. Polecam.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Pilecki konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

  Bardzo dobry specjalista, szczegółowo informujący o chorobie i metodach leczenia. Empatyczny, dbały o dobry kontakt z pacjentem.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Kwieciński Inny

  Lekarz bardzo nieuprzejmy. Miałam zlecone badanie przez Pana Kwiecińskiego. Wynik był poza normą, dlatego uprzejmie zapytałam czy o czymś to świadczy. Rozumiem, że skoro zleca się wykonanie takiego badania to musi mieć na coś wpływ. Zarzucono mi od razu, że naczytałam się jakiś bzdur w internecie, że Pan Kwieciński ma już dość takich osób, że ja nic nie wiem. Jak chce to mi wypisze leki na zbicie tego. Powiedziałam, że się na tym nie znam i to Pan jest lekarzam, po czym uslyszalam,, To chce Pani te leki?" Dodam, że oprócz mojego pytania nie sugerowałam, żadnych diagnoz i nie wspominałam, że czytałam o czymkolwiek w internecie. Lekarz prowadził swój monolog, nakręcając się przy tym, coraz bardziej był nieuprzejmy, a ja milczałam. Żadna pacjentka nie zasługuje na takie traktowanie. Nie polecam.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anna Romanowicz-Sołtyszewska konsultacja kardiologa dziecięcego

  Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Synek autysta czuł się bardzo bezpiecznie i komfortowo. Pani Doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła, bardzo starannie i drobiazgowo przeprowadziła badanie wraz z ekg i echo serca. Moje spostrzeżenia po wizycie u Pani doktor to przede wszystkim jej duże zaangażowanie, podejście indywidualne do pacjenta, poświęcony czas na rozmowę i radę oraz uśmiech i życzliwość.
  Dziękuję Pani Doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kolbudy, Przedszkolna 46, 83-050 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Wrzeszcz, Stanisława Staszica 6/2, 80-262 Gdańsk Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE, Gdańsk?
  MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE, Gdańsk dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: alergologia, alergologia dziecięca, andrologia, anestezjologia, dermatologia, dermatologia dziecięca, dietetyka, endokrynologia, fizjoterapia, fizjoterapia dziecięca, ginekologia, interna, kardiologia, kardiologia dziecięca, laryngologia, laryngologia dziecięca, medycyna estetyczna, medycyna sądowa, ortopedia, ortopedia dziecięca, psychologia dziecięca, psychologia, pulmonologia, radiologia, rehabilitacja medyczna, seksuologia, ultrasonografia, urologia, genetyka.
 • Oferta MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE obejmuje 52 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ginekologiczna + USG, konsultacja leczenia niepłodności (pierwsza wizyta), badania drożności jajowodów, monitorowanie owulacji, założenie wkładki domacicznej Mirena, usunięcie wkładki domacicznej, łyżeczkowanie jamy macicy, cytologia, KTG - kardiotokografia, Szczepienie przeciw HPV.
 • Tak, MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 95 osób dodało swoją opinię o placówce MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • MEDI-MEDIC CENTRUM MEDYCZNE ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Kolbudy, Przedszkolna 46 Gdańsk
  • Wrzeszcz, Stanisława Staszica 6/2 Gdańsk
Powiązane wyszukiwania