Katarzyna Moszczyńska

Ginekolog

25 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  U Pani doktor prowadzę swoją pierwszą ciąże i jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Niesamowicie kompetentna, miła, delikatna i zawsze z uśmiechem na buzi :) Polecam!

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   U Pani doktor prowadzę swoją pierwszą ciąże i jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Niesamowicie kompetentna, miła, delikatna i zawsze z uśmiechem na buzi :) Polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

   Bardzo polecam Panią doktor. Jestem w szostej ciazy, ale urodzilam tylko raz zdrowego dzidziusia. 3 razy poronilam a raz miałam usuwaną ciąże z powodu pustego jajeczka, ale się nie poddaję i walczę dalej.
   Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej. Pani doktor punktualna, rzeczowa, odpowiada na pytania, nie daje nadziei, tylko mówi jak jest. Bardzo miła i kulturalna.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor prowadziła moją ciąże. Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, z nieziemskim zaangażowaniem do swojej pracy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Bardzo spokojny lekarz, za każdym razem wyczerpująco odpowiada na najdziwniejsze pytania. W trakcie ciąży zmieniłam lekarza prowadzącego właśnie na Panią Kasie i absolutnie nie żałuję. Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży przez kogoś innego. Dodatkowym atutem jest gabinet z nowoczesnym sprzętem (Centrum medyczne Victoria). USG 3D/4D, płytka z filmem oraz zdjęcia malucha to tutaj standard. Z czystym sumieniem gorąco polecam!

  • M

   Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas wizyty wszystko wyczerpująco tłumaczy. Cierpliwie odpowiada na pytania zaniepokojonych przyszłych rodziców. Samą barwą głosu uspokaja :) Z czystym sumieniem mogę polecić.

  • D

   Pani Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Prowadziła całą moją ciążę i mimo że nie byla przy porodzie powierzyła mnie i moją córeczkę zaufanym sobie osobom. Będę jej zawsze za to wdzięczna. Śmiało mogę polecić Panią Kasię, mam do niej ogromne zaufanie.

  • M

   Pani doktor to świetny specjalista, przesympatyczna, wszystko dokładnie wytłumaczy. Jeśli nie ma możliwości wizyty a ma się jakieś wątpliwości zawsze odbierze telefon i udzieli porady. Polecam

  • L

   Poszłam do Pani doktor , po przeczytaniu pozytywnych opinii, i muszę przyznać że opinie są jak najbardziej wiarygodne. Pani Doktor jest naprawdę lekarką z powołania , ona robi to co lubi, jest przesympatyczna, świetnie wszystko tłumaczy. Bardzo dobrze orientuje się w nowościach medycznych.

  • A

   U dr Moszczyńskiej zjawiłam się pierwszy raz na usg pierwszego trymestru i po tej wizycie zdecydowałam się żeby to ona prawodziła dalej moją ciąże. Kobieta anioł! Sympatyczna, pełna emaptii, świetny fachowiec! Każda wizyta u Pani dr była prawdziwą przyjemnością! Dziękuję za wspaniałe prowadzenie ciąży!

  • M

   Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo miła, wszystko tłumaczy, z poczuciem humoru. Wizyta ok. 200 zł

  Jesteś tym lekarzem?

  423

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1300

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.