Katarzyna Moszczyńska

Ginekolog

27 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG płodu

  Pani doktor jest przesympatyczna i bardzo kompetentna. Ma dużą wiedzę, doświadczenie, ale także umiejętność myślenia i przekazywania logicznych wniosków pacjentowi. Po wizycie u niej nie mam żadnych wątpliwości, czuję się przekonana.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG płodu

   Pani doktor jest przesympatyczna i bardzo kompetentna. Ma dużą wiedzę, doświadczenie, ale także umiejętność myślenia i przekazywania logicznych wniosków pacjentowi. Po wizycie u niej nie mam żadnych wątpliwości, czuję się przekonana.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani dr Moszczyńska prowadziła moją ciążę. Już od pierwszej wizyty wiedziałam że to będzie mój lekarz. Bardzo kompetentna, rzeczowa ale przy tym niezwykle delikatna i zawsze pogodna. Każda wizyta była przyjemnością i warta swojej ceny (200 zł). Szczerze polecam także dla nastolatki na pierwszą wizytę u ginekologa - Pani Doktor w ogóle nie wywołuje uczucia skrępowania. Naprawdę wspaniały lekarz ????

  • U Pani doktor prowadzę swoją pierwszą ciąże i jestem zachwycona podejściem do pacjenta. Niesamowicie kompetentna, miła, delikatna i zawsze z uśmiechem na buzi :) Polecam!

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

   Bardzo polecam Panią doktor. Jestem w szostej ciazy, ale urodzilam tylko raz zdrowego dzidziusia. 3 razy poronilam a raz miałam usuwaną ciąże z powodu pustego jajeczka, ale się nie poddaję i walczę dalej.
   Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej. Pani doktor punktualna, rzeczowa, odpowiada na pytania, nie daje nadziei, tylko mówi jak jest. Bardzo miła i kulturalna.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor prowadziła moją ciąże. Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, z nieziemskim zaangażowaniem do swojej pracy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Bardzo spokojny lekarz, za każdym razem wyczerpująco odpowiada na najdziwniejsze pytania. W trakcie ciąży zmieniłam lekarza prowadzącego właśnie na Panią Kasie i absolutnie nie żałuję. Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży przez kogoś innego. Dodatkowym atutem jest gabinet z nowoczesnym sprzętem (Centrum medyczne Victoria). USG 3D/4D, płytka z filmem oraz zdjęcia malucha to tutaj standard. Z czystym sumieniem gorąco polecam!

  • Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas wizyty wszystko wyczerpująco tłumaczy. Cierpliwie odpowiada na pytania zaniepokojonych przyszłych rodziców. Samą barwą głosu uspokaja :) Z czystym sumieniem mogę polecić.

  • Pani Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Prowadziła całą moją ciążę i mimo że nie byla przy porodzie powierzyła mnie i moją córeczkę zaufanym sobie osobom. Będę jej zawsze za to wdzięczna. Śmiało mogę polecić Panią Kasię, mam do niej ogromne zaufanie.

  • Pani doktor to świetny specjalista, przesympatyczna, wszystko dokładnie wytłumaczy. Jeśli nie ma możliwości wizyty a ma się jakieś wątpliwości zawsze odbierze telefon i udzieli porady. Polecam

  • Poszłam do Pani doktor , po przeczytaniu pozytywnych opinii, i muszę przyznać że opinie są jak najbardziej wiarygodne. Pani Doktor jest naprawdę lekarką z powołania , ona robi to co lubi, jest przesympatyczna, świetnie wszystko tłumaczy. Bardzo dobrze orientuje się w nowościach medycznych.

  Jesteś tym lekarzem?

  441

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1300

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.