Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ciąża

  Bardzo polecam Panią doktor. Jestem w szostej ciazy, ale urodzilam tylko raz zdrowego dzidziusia. 3 razy poronilam a raz miałam usuwaną ciąże z powodu pustego jajeczka, ale się nie poddaję i walczę dalej.
  Obecnie jestem w ciąży bliźniaczej. Pani doktor punktualna, rzeczowa, odpowiada na pytania, nie daje nadziei, tylko mówi jak jest. Bardzo miła i kulturalna.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani doktor prowadziła moją ciąże. Przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, z nieziemskim zaangażowaniem do swojej pracy. Ma indywidualne podejście do każdej pacjentki. Bardzo spokojny lekarz, za każdym razem wyczerpująco odpowiada na najdziwniejsze pytania. W trakcie ciąży zmieniłam lekarza prowadzącego właśnie na Panią Kasie i absolutnie nie żałuję. Nie wyobrażam sobie prowadzenia ciąży przez kogoś innego. Dodatkowym atutem jest gabinet z nowoczesnym sprzętem (Centrum medyczne Victoria). USG 3D/4D, płytka z filmem oraz zdjęcia malucha to tutaj standard. Z czystym sumieniem gorąco polecam!

 • M

  Bardzo kompetentna i rzeczowa Pani doktor. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Podczas wizyty wszystko wyczerpująco tłumaczy. Cierpliwie odpowiada na pytania zaniepokojonych przyszłych rodziców. Samą barwą głosu uspokaja :) Z czystym sumieniem mogę polecić.

 • D

  Pani Doktor to wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista. Prowadziła całą moją ciążę i mimo że nie byla przy porodzie powierzyła mnie i moją córeczkę zaufanym sobie osobom. Będę jej zawsze za to wdzięczna. Śmiało mogę polecić Panią Kasię, mam do niej ogromne zaufanie.

 • M

  Pani doktor to świetny specjalista, przesympatyczna, wszystko dokładnie wytłumaczy. Jeśli nie ma możliwości wizyty a ma się jakieś wątpliwości zawsze odbierze telefon i udzieli porady. Polecam

 • L

  Poszłam do Pani doktor , po przeczytaniu pozytywnych opinii, i muszę przyznać że opinie są jak najbardziej wiarygodne. Pani Doktor jest naprawdę lekarką z powołania , ona robi to co lubi, jest przesympatyczna, świetnie wszystko tłumaczy. Bardzo dobrze orientuje się w nowościach medycznych.

 • A

  U dr Moszczyńskiej zjawiłam się pierwszy raz na usg pierwszego trymestru i po tej wizycie zdecydowałam się żeby to ona prawodziła dalej moją ciąże. Kobieta anioł! Sympatyczna, pełna emaptii, świetny fachowiec! Każda wizyta u Pani dr była prawdziwą przyjemnością! Dziękuję za wspaniałe prowadzenie ciąży!

 • M

  Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo miła, wszystko tłumaczy, z poczuciem humoru. Wizyta ok. 200 zł

 • Trafiłam do dr Moszczyńskiej przez przypadek. Miałam umówiony termin u mojego stałego lekarza, ale akurat w ten dzień coś mu wpadło i nie przyjmował. W zastępstwie była Pani Moszczyńska. Bardzo przemiła osoba. Nadzwyczaj delikatna. Jestem bardzo zadowolona.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

508

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1300

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go