Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy

Ujejskiego 75

85-168 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Kaźmierczak Inny

  Jest bardzo rzeczowa, cierpliwa i konkretna. Leczyła mnie kilka lat, na każdym etapie leczenia tłumaczyła dlaczego coś zapisuje. Zlecała badania, objaśniała gdzie trzeba się udać. Z natury jestem nieśmiała, Pani dr to wyczuła i tak prowadziła wizyty, że czułam się swobodnie. Wydawało mi się, że mój przypadek jest trudny i objawy niespecyficzne, ale doszła do tego co mi dolega, dając mi nadzieję. Dzięki niej teraz mam dziecko. Dla mnie to spełnienie marzeń, do końca życia będę jej za to wdzięczna. Bardzo polecam!

 • L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Powierza Inny

  Chodź minęło ponad 6 lat skutki leczenia przez doktora odczuwam do dzisiaj. Pojechałam do szpitala po upadku z małej wysokości. Z obrzękiem stawu skokowego. Po rtg nie zauważył złamania kości piętowej. Przepisał maści i kazał 10 dni odpoczywać.Po miesiącu pojechałam na prywatną wizytę do innego lekarza i od razu na zdjęciu że szpitala zauważył złamanie kości piętowej. Niestety mimo włożeniem nogi w gips po 1- cu noga cały czas puchnie i boli po dłuższym chodzeniu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Lisewski Inny

  Serdecznie polecam. Po miesiącach odsylania z kwitkiem jako pierwszy postawił wstępną diagnozę. Załatwił szybko badania, wyjaśnił, zaproponował leczenie plus leczenie dodatkowe, gdyby pierwsze nie zadziałało. Bardzo sympatyczny i komunikatywny. Wizyta prywatną plus NFZ. Profesjonalny i życzliwy lekarz :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Domagalska Inny

  Gorąco polecam tę Panią Doktor. Pani Doktor jest dociekliwa, precyzyjna, rzetelna, do tego emanuje ciepłem i serdecznością. Umie słuchać. W przystępny sposób tłumaczy przyczyny problemów ze wzrokiem, wykonuje szereg badań. Pani Doktor ma holistyczne podejście do pacjenta. Lekarz z powołania, zdecydowanie godny polecenia.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Milena Świtońska Inny

  Pani neurolog dr Milena Świtońska to wspaniały lekarz! Bardzo profesjonalna i skuteczna. Bardzo mi pomogła i postawiła na nogi. Z czystym sumieniem polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Świstek Inny

  Pan doktor potrafi słuchać chorego i dostosować się do jego problemów. Miły, rzeczowy- po prostu ludzki. Bardzo polecam Pana doktora!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Lisewski Inny

  Profesjonalny i życzliwy z dużą wiedzą medyczną . Bardzo pomocny w leczeniu choroby , świetny kontakt z pacjentem . Jeden z nielicznych lekarzy których polecam w przypadku choroby

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Anita Kazdepka-Ziemińska cesarskie cięcie

  Profesjonalna Pani Doktor z ogromnym doswiadczeniem, wiedza. Lekarz z powolania, z bardzo empatycznym podejsciem do zdrowia pacjentki i dziecka. Dziekuje bardzo za opieke i leczenie! Polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Kaźmierczak Inny

  Pani doktor nie oszczędzała mi przykrych komentarzy nt nadwagi, pokusiła się nawet o stwierdzenie, że nie znajdę sobie faceta. Gdzie jestem mężatką. Podczas kilkuletniego leczenia pcos, gdzie wydawałoby się ze ten specjalista, jest od leczenia tej choroby przepisywane miałam tylko i wyłącznie tabletki antykoncepcyjne. Badanie usg raz (oczywiście zlecone, bo w szpitalu pani doktor nie ma usg w gabinecie), badania krwi dwa razy. Jedno na testosteron, drugie na krzepliwość. Za kazdym razem z wiyty wychodziłam z płaczem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Lisewski Inny

  Bardzo miłe podejście lekarza do pacjenta, sympatyczny i profesjonalny. Zrozumiałe przekazanie informacji o mojej chorobie. Zlecono badania. Na pewno wrócę z wynikami po diagnozę. Polecam bardzo !!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania