Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Przez kilka lat pracowałam w Klinice Dermatologii przy ul. Koszykowej 82 w Warszawie i tam też u...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Atopowe zapalenie skóry
 • Trądzik młodzieńczy
 • Trądzik niemowlęcy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Konsultacja dermatologiczna


Tużycka 31, Warszawa

od 150 zł

Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
I
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ konsultacja dermatologiczna

Gorąco polecam. Pani doktor bardzo dokładnie zbadała córkę po czym dostałyśmy szczegółowe wskazówki co do leczenia. Miła, rzetelna, przyjazna atmosfera.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

U Pani Doktor byłam już kolejny raz. Miałam trądzik na płacach jest już prawie wyleczony. Jest bardzo miła osoba i cierpliwa ze szczegółami odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Serdecznie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ konsultacja dermatologiczna

Wielu dermatologów próbowało pomóc. Bezskutecznie. Terapia pani doktor działa. Lekarz nie rozpieszcza pacjenta ale jego metody leczenia są skuteczne, kompleksowe i jasne dla pacjenta.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ konsultacja dermatologiczna

Polecam lekarza dermatologa Panią dr Małecką. Jest bardzo zaangażowanym lekarzem w proces leczenia. Do mojego problemu Pani Doktor podeszła holistyczne, zleciła odpowiednie badania krwi i bardzo skutecznie zdiagnozowała problem, z którym się pojawiłam w gabinecie. Dziękuję bardzo Pani Doktor.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ wysypka na skórze

W dniu wczorajszym mieliśmy z synkiem (2,5 roku) wątpliwą przyjemność odbyć wizytę u Pani dr. Pomijam fakt opóźnienia wizyty (40min), bo mógł on zirytować zarówno pacjenta jak i lekarza. Niemniej jednak staraliśmy się wejść z dobrym nastawieniem, czego nie można powiedzieć o Pani doktor. Od samego początku była niezbyt uprzejma, jakbyśmy to my ponosili winę za opóźnienie. Pacjentem był syn, Pani doktor nie raczyła się z nim nawet przywitać. Po bardzo powierzchownych oględzinach stanu skóry, Pani doktor stwierdziła, że to zwykłe potówki i że syn ma bladą skórę więc ma takie tendencje po prostu. Diagnoza: wyprysk z podrażnienia. W pierwszym rzucie zapisany został takrolimus i pielęgnacja z apteki. Ponieważ miałam wcześniej z pierwszym dzieckiem styczność z tą maścią, pozwoliłam sobie na uwagę, że nie chce tego leku, bo że syn jest jeszcze mały. W końcu to pierwsza taka reakcja skórna więc po co tak z grubej rury. Pani doktor strasznie się oburzyła, że śmiem podważać jej zalecenia. I to ona jest tu lekarzem nie ja - co jest prawdą, niemniej jednak uważam, że dobry lekarz umie rozmawiać z pacjentem. Mnie chodziło tylko o dobro mojego dziecka, liczyłam po przeczytaniu dobrych opinii, że trafiłam do osoby otwartej na potrzeby pacjenta i empatycznej. Niestety nic z tych rzeczy. Podczas wizyty poprosiłam również o zbadanie jednego znamienia na głowie. W pierwszej reakcji, dostałam reprymendę, że to przy następnej wizycie, bo przez takie właśnie zakusy pacjentów są opóźnienia (dodam, że byliśmy w gabinecie ok 5-7min i było już po oględzinach skórnych). Poprzedni pacjent siedział ponad 40min, także też nie było to dla mnie zrozumiałe, dlaczego Pani doktor organizuje sobie w ten sposób czas, że jednym poświęca więcej innym mniej uwagi. Podsumowując: znamię zostało zbadane, bo jednak zostało trochę czasu, takrolimus, mimo moich obiekcji został zapisany, a gdy zapytałam czym ma smarować zajady dowiedziałam się, że również tym lekiem. Skoro to zwykłe potówki, a ja wiem, że syn mimo bladej skóry nie miał wcześniej tendencji do wyprysku i nadmiernej suchości, postanowiłam nie wykupywać recepty. Zastosowałam bepanthen baby, który miałam w domu (pani dr zaleciła kupić bepanthen na egzemę), dziś jest o niebo lepiej i obyło się bez leków immunosupresyjnych czy sterydów.
Nie namawiam nikogo do samoleczenia się, bo nie po to jest ta opinia. Być może Pani doktor miała zły dzień - nie wiem, ale więcej tam się nie wybiorę i odradzam każdemu.(wizyta była płatna)

lek. Katarzyna Małecka

Weryfikuję nieprawdziwe informacje, zawarte w opinii :
1. Wizyta trwała od 17.19 do 17.42, a więc 23 minuty.
2. Lek Protopic w stężeniu 0,03 % jest zarejestrowany u dzieci od
2. roku życia, oczywiście na ograniczone powierzchnie i na ograniczony czas leczenia. Takie wskazania były u pacjenta i nie zostały przekroczone zasady leczenia.
3. Nie rozpoznałam "potówek i bladej skóry". Rozpoznaniem był wyprysk z podrażnienia, na podłożu genetycznie uwarunkowanej suchej skóry, która zdarza się częściej u osób z jasną, naczyniową skórą. Protopic został przepisany w celu szybkiego wyleczenia wyprysku. Potówki w okolicy szyi były dodatkowym problemem, nie wymagającym użycia Proptopicu.
4. Pacjent na wizycie był w dniu 7 lutego, a opinia jest z 8 lutego. Nie ma możliwości, żeby zmiany o charakterze wyprysku ustąpiły całkowicie po jednym dniu stosowania Bapanthenu Baby, może jedynie dojść do wstępnej poprawy. W przeciwnym razie proszę o dostarczenie do gabinetu dokumentacji fotograficznej z przebiegu leczenia.
4. Czas wizyty jest orientacyjny i uzależniony od problemu zdrowotnego. Oczekiwanie, że każda wizyta będzie trwała tyle samo, jest nierealne i szkodliwe dla sumiennego i profesjonalnego przeprowadzenia wizyty.
5. W gabinecie czasem dochodzi do dyskusji między lekarzem a pacjentem w kwestii rozpoznania czy zleconego leczenia. Lekarz ma obowiązek informacji pacjenta o dostępnych sposobach leczenia, jak również pacjent do odmowy podjęcia terapii, zwłaszcza że to nie zagrażało jego życiu i taka sytuacja miała miejsce. Zrozumienie tych zasad pozwoli nie pisać o "oburzeniu" lekarza, tylko o prawie do wyjaśnienia swoich wskazań do terapii i spokojnej rozmowy, jaką odbywam z rodzicami dziecka. Tutaj nie miałam takiej szansy, ponieważ matka pacjenta już na wstępie była zbulwersowana, że przepisuję Protopic jej dziecku, ponieważ, jak twierdziła, była uczestnikiem "szkoleń dermatologicznych" , na których mówiono podobno, że lek jest szkodliwy i nie wolno stosować u dzieci. Na moje pytanie, czy były to szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów, ratowników medycznych czy innych zawodów opieki zdrowotnej, odpowiedziała przecząco i stwierdziła, że nie wykonuje żadnego z tych zawodów. Lekarz nie odpowiada za poziom interpretacji przez pacjenta wyczytanych w internecie lub wysłuchanych gdzieś informacji na temat choroby czy leku, natomiast ma obowiązek sprostowania nieprawdziwych informacji. Jak napisałam wcześniej, Protopic 0,03 %, odpowiedzialnie używany nie jest lekiem zagrażającym dzieciom. Mało tego, stosujemy go również u dzieci poniżej 2 roku życia, ponieważ wskazania rejestracyjne leku, zawarte m.in. w ulotce leku, nie są wiążące. Obowiązuje nas aktualna wiedza medyczna i doświadczenie lekarskie, a te jest często inne od wskazań wpisanych przy rejestracji leku.
6. Na początku wizyty witam się z pacjentem i jego opiekunami i zapraszam do gabinetu i nie jestem zobligowana do zwracania się do każdego z osobna. Pacjent przy wchodzeniu do gabinetu zareagował płaczem na widok białego fartucha, co jest zrozumiałe, zważywszy ilość wizyt u pediatry w pierwszych latach życia , połączonych dodatkowo z iniekcjami szczepiennymi. W takiej sytuacji daję pacjentowi czas na przytulenie do rodzica i przekonanie się, że na tej wizycie nie będzie bolesnych procedur i w tym przypadku to również zadziałało. Pacjent szybko uspokoił się, pozwolił się zbadać, a na koniec oceniłam dermatoskopowo znamię, bez protestu i płaczu.

Podsumowując, prawdziwe informacje w opinii matki pacjenta to :

1. Czas wizyty poprzedniego pacjenta trwający 40 minut, ponieważ pacjent miał dużo poważniejszy problem zdrowotny. Takie postępowanie było więc wyrazem szacunku do pacjenta oraz starannego podejścia do jego problemu, a nie brakiem szacunku do następych pacjentów, których wizyty w związku z tym musiały być opóźnione.

2. Nie przywitałam się osobno z pacjentem, tylko łącznie z nim i jego mamą i zaprosiłam do gabinetu. Przeczekałam napad lęku i płaczu w spokoju, co zaprocentowało w dalszym etapie spokojnym zachowaniem dziecka.

3. Wizyta była płatna, natomiast widocznie nie każdy pacjent lub jego opiekun zdaje sobie sprawę, że każda z nich jest płatna, przy czym za jedne płaci pacjent, a za inne NFZ lub towarzystwo ubezpieczeniowe. Niezależnie od tego na każdej wizycie, niezależnie od sposobu płatności, obowiązuje lekarza dochowanie standardów oraz odpowiedniej staranności i takież standardy zostały zachowane. Pacjent ma prawo do odczuć odnośnie sympatyczności lekarza, ale w żaden sposób nie uprawnia go to do zamieszczania informacji kłamliwych.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ konsultacja dermatologiczna

Pierwsza wizyta ok, Pani doktor kompetentna, spokojna, wszystko tłumaczy dokładnie .Mimo mojego przerywania gdyż chciałem coś dodać nie denerwowała się . Póki co rozpocząłem leczenie. Następna wizyta zaplanowana na koniec stycznia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ konsultacja dermatologiczna

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Kasia poświęciła wystarczająco dużo czasu, żeby wszystko wyjaśnić, nie ponaglała. Przejrzyście przedstawiła plan leczenia, więc liczę że do następnej wizyty będzie widać poprawę. Jedyny minus to lekka obsuwa wizyty.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ konsultacja dermatologiczna

Byłam pierwszy raz na wizycie i myślę że nie ostatni,,, Pani doktor bardzo miła, ciepła, pomocna i profesjonalna. Polecam każdemu,,, więcej lekarzy z takim podejściem do pacjenta,,,


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ

Ok. Profesjonalnie i fachowo. Polecam. Córka zachwycona porada i profesjonalizmem . Miła atmosfera . Wszystko o wyznaczonym czasie .


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ

Pierwsza wizyta ok, Pani doktor kompetentna, spokojna, wszystko tłumaczy dokładnie. Póki co po kilku dniach już widzę poprawę stanu skóry. Za 1,5 miesiąca kolejna wizyta.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Białymstoku. Przez kilka lat pracowałam w Klinice Dermatologii przy ul. Koszykowej 82 w Warszawie i tam też u...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Atopowe zapalenie skóry
 • Trądzik młodzieńczy
 • Trądzik niemowlęcy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

Polski

Powiązane wyszukiwania