Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej pragnie służyć pomocą, radą i troskliwą opieką dla swoich wszystkich Pacjentów. Jesteśmy placówką medyczną powstał... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze - NZOZ

Tużycka 31

03-683 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne MEDICERS Przychodnia Zacisze – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej pragnie służyć pomocą, radą i troskliwą opieką dla swoich wszystkich Pacjentów. Jesteśmy placówką medyczną powstałą w 2007 roku. Oferujemy szeroki wachlarz specjalizacji jak również podstawową opiekę zdrowotną w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz świadczymy wizyty prywatne. Zatrudniamy znakomity zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, pracujących w warszawskich szpitalach.

Nasz wykwalifikowany personel dba o to, by sprostać oczekiwaniom każdego Pacjenta. Staramy się, aby nasi Pacjenci byli zadowoleni z naszych usług, w związku z tym prowadzimy systematyczne kursy doszkalające personel oraz wyposażamy placówkę w nowy sprzęt i aparaturę medyczną.

Miło nam poinformować Państwa, że nasze starania zostały zauważone przez renomowane Firmy takie jak: Allianz, Generali, Medica Polska, Mondial Assistance, PZU S.A., Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna S.A oraz Swissmed.

Dzięki ścisłej współpracy z tak znanymi partnerami, możemy Państwu oferować najwyższe standardy wykonywanych usług medycznych. Serdecznie zapraszamy osoby posiadające pakiety wyżej wymienionych firm.

Dążymy do tego, aby Przychodnia Zacisze była miejscem przyjaznym, przytulnym, a co najważniejsze by kojarzyła się naszym pacjentom profesjonalną i szybką obsługą. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą abonamentową, która skierowana jest też do osób indywidualnych oraz do klientów instytucjonalnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz zarejestrowania się w Centrum Medycznym MEDICERS – Przychodni Zacisze.

Zapraszamy Serdecznie

Zabiegi

 • Zabiegi chirurgiczne wg indywidualnej wyceny
 • Krioterapia – wymrażanie brodawek
 • Założenie wkładki antykoncepcyjnej w ramach wizyty na NFZ
 • Założenie wkładki antykoncepcyjnej prywatnie
więcej

Badania

 • Cytologia
 • USG ślinianki
 • USG jamy brzusznej
 • USG sutka
 • USG tarczycy/szyi
 • USG mięśni
 • USG prostaty przez powłoki
 • USG układu moczowego
 • USG węzłów chłonnych
 • USG stawu kolanowego
 • USG dwóch stawów kolanowych
 • USG doppler 1 noga
 • USG doppler 2 nogi
 • USG doppler szyja
 • USG doppler z opisem i konsultacją lekarską
 • Holter RR
 • Holter EKG
 • Echo serca
 • EKG
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Ziaja Inny

  Najlepszy ginekolog w Warszawie - bez dwóch zdań. Pogodny, spokojny i opanowany. Trafiłam do Pana Doktora z problematyczną do usunięcia wkładką domaciczną - bałam się, że skończy się na szpitalu i zabiegu pod narkozą. Pan Doktor poradził sobie po mistrzowsku, zlecił niezbędne badania. Niestety terminy do niego są nieprawdopodobnie odległe (pół roku czekania) i zawsze kolejka pacjentek. Brakuje takich wspaniałych lekarzy...


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Małecka konsultacja dermatologiczna

  Bardzo dziękuję za dobrą opiekę nad moim dzieckiem.Widziałam egzamin zawodowy, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Małecka konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor to świetny specjalista, uważna, empatyczna. W przystępny dla pacjenta sposób przedstawia diagnozę i omawia proponowane sposoby leczenia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Małecka konsultacja dermatologiczna

  Spóźnienie przeszło 30 min mimo że byliśmy pierwsi w kolejce. Dodam, ze bylismy z malym dzieckiem co stwarza pewien problem bo ono się niecierpliwi nieco szybciej niz osoba dorosła. Ok pomińmy to. Mam wrażenie , że Pani doktor nie do konca wiedziała co nam zaproponować na dolegliwość z ktorą przyszliśmy. Może to tylko moje odczucie. Dla małego dziecka nie koniecznie. Coś poradziła ale ostatecznie odesłała do innego specjalisty bo sama nie chce brać odpowiedzialności za zaproponowaną przez siebie opcje leczenia. Jako matka wyszłam przestraszona.

  lek. Katarzyna Małecka

  Szanowni Państwo

  U dziecka 5-miesięcznego jedyną opcją leczenia ogromnego naczyniaka jamistego jest włączenie Propranololu doustnie.

  Włączenie tego leku u tak małego dziecka wymaga uprzedniej konsultacji kardiologicznej, stąd też zostali Państwo skierowani do lekarza pediatry, a następnie ze skierowaniem od niego do lekarza kardiologa.

  Oczekiwanie od lekarza dermatologa, żeby włączył Propranolol bez uprzedniej konsultacji kardiologicznej jest niezgodne ze sztuką lekarską i w związku z tym Państwa komentarz jest bezzasadny.

  Dodatkowo należy wykonać badanie USG naczyniaka, żeby sprawdzić, czy nie ma on głębiej położonych połączeń naczyniowych, z tego powodu otrzymaliście Państwo skierowanie do lekarza specjalisty, który tego typu badanie USG wykona u niemowlęcia.

  Wszystkie te zalecenia zostały Państwu przekazane w trakcie wizyty, proszę się więc do nich odnieść. Im wcześniej włączymy Propranolol, tym lepsze będą efekty, ale nie wolno tego robić bez monitorowania parametrów kardiologicznych.

  Pozdrawiam.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grochowski konsultacja ginekologiczna

  Wspaniały, zaangażowany lekarz. Prowadzi już drugą moją ciążę, podczas wizyty bardzo dokładnie prowadzi badania w razie konieczności zleca kolejne, nigdy nie pozostawia niedomówień, szczegółowo i cierpliwie odpowiada na pytania. Podczas wizyty czuję się traktowana z szacunkiem. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Rafał Żak psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie najlepszy psycholog, na jakiego kiedykolwiek trafiłam. Dopiero teraz naprawdę czuję dużą motywację, żeby pracować nad swoimi problemami. Nauczyłam się w trakcie psychoterapii wielu strategii radzenia sobie ze zniekształceniami poznawczymi, mgr Żak pomaga przwrócić bardziej racjonalny punkt widzenia, dzięki czemu czuję się milion razy lepiej. Ponadto jego nieskończona empatia, niebywały takt, o którym już pisano oraz poczucie humoru sprawiają, że można się przy nim czuć bezpiecznie, przyjaźnie. Z całego serca polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Rafał Żak psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo wdzięczna losowi za to, że to akurat Pan Rafał prowadził moją terapię. Profesjonalne, rzetelne i sympatyczne podejście Pana Rafała pozwoliły mi zrobić spory postęp w walce z depresją i poczuć się naprawdę wspaniale. Otrzymałam sporo narzędzi, które mogę wykorzystywać w mojej codzienności, żeby uchronić się przed negatywnymi skutkami pogorszenia samopoczucia. Dziękuję po stokroć za pomoc i polecam z całą mocą Pana Rafała!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Urbankowski konsultacja alergologiczna

  Na szczególną uwagę zasługuje fakt dużego zaangażowania lekarza. Proprowadzono szczegółowy wywiad oraz dokładne badanie. Zaordynowano leki oraz polecono zrobić badania, które mają potwierdzić wstępną diagnozę.
  Doktor ma świetne podejście do dzieci. Mój 4-latek sam chciał z nim współpracować.
  Z całą pewnością wrócimy z wynikami badań po pełną diagnozę.
  Serdecznie polecam dr. Tomasza Urbankowskiego


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Małecka konsultacja dermatologiczna

  Bardzo szczegółowe podejście do problemu. Podczas wizyty zdecydowanie wyczerpane zostały tematy z jakimi przyszłam. Polecam.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Rafał Żak psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam. Każda wizyta u Pana Rafała to progres. Psycholog niezwykle kulturalny, empatyczny, cierpliwy, wspierający i zaangażowany w rozmowę z pacjentem. Potrafi celnie analizować i wyjaśniać. Czuję się, że to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu :-)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania