lek.

Katarzyna Koncewicz

Neurolog

131 opinii +dodaj

Umów wizytę 893 odwiedziny w ciągu 30 dni

Witam serdecznie! Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym. Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!! Wizyty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
131 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: ból głowy

  Polecam Panią Koncewicz, bardzo dobry kontakt również po wizycie - meilowy i telefoniczny, słucha pacjenta, wyjaśnia wszystko cierpliwie , nie traktuje zdawkowo co jest niestety często teraz spotykane. Polecam!

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  U Pani doktor leczę się już od ponad 15 lat. Na każdej z wizyt Pani doktor bardzo uważnie i wnikliwie słucha. Wykorzystuje czas wizyty do maksimum. Sama wizyta jest prowadzona w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Pani Katarzyna ma rozległą wiedzę i duże doświadczenie. W przypadku jakichś wątpliwości czy awaryjnych sytuacji zawsze można zadzwonić i uzyskać pomoc. Nawet jeśli w danej chwili Pani doktor nie może odebrać, zawsze oddzwania. Mam ogromne zaufanie do Pani doktor i nie wyobrażam sobie leczenia u innego specjalisty. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem, ciepłym i pogodnym, podchodzącym do pacjenta w sposób całościowy - holistyczny. Cierpliwie słucha i odpowiada na pytania, robiąc wywiad lekarski pyta o wiele aspektów towarzyszących danej jednostce chorobowej. Po skończonej wizycie czułam, że nie tylko dostaję lek na swoją dolegliwość ale również wytyczne co do jej zapobiegania.
  Lekarz i psycholog w jednym. Serdecznie polecam tego lekarza, a sama na pewno wrócę do Pani doktor.
  Serdecznie dziękuję Pani Kasiu.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna

  Miałam wizytę bo nie mogłam ruszać i używać ręki jak normalne i miałam kilka innych symptomów i ona oświadczała, że mam za dużo stresu i muszę pić więcej wody i poleciła mnie iść do kardiologa bo prawdopodobnie jest problem serca. Na szczęście, znalazłam innego lekarza i on szybko wiedział że mam dyskopatie szyi i kręgosłupa. Jeśli masz prawdziwy problem polecam innego lekarza bo niestety wizyta dla mnie nie była pomocna i była droga.

  Katarzyna Koncewicz2018-04-15

  Szanowna Pani!

  Pani opinia nie tylko podważa mój autorytet, ale przede wszystkim wprowadza w błąd potencjalnych i byłych pacjentów.
  W większości treść jest nieprawdziwa,co może sugerować, ze u kolejnego neurologa podała Pani inne dolegliwości, a to może być niebezpieczne dla Pani zdrowia!!!

  Zwracam się do Pani przede wszystkim w trosce o Pani zdrowie!!!
  W przyszłości proszę o rozsądek i obiektywne precyzowanie swoich problemów zdrowotnych!
  Incydent zaniewidzenia trwający godzinę, oraz zasłabnięcia są groźną symptomatologią mózgową, w tym niedokrwienia mózgu. Zleciłam Pani pełną diagnostykę kardiologiczną, endokrynologiczną , ocenę ciśnienia krwi, oraz rezonans magnetyczny mózgu, by wykluczyć najgroźniejsze choroby neurologiczne.
  Miała Pani możliwość skorzystać z bezpłatnych dalszych moich konsultacji telefonicznych, po wykonaniu zleconych badań.
  Większość pacjentów korzysta z tej wygodnej formy kontaktu z mną-są bardzo zadowoleni.

  Leczę wielu pacjentów,tak jak Pani , niezadowolonych z wcześniejszych konsultacji neurologicznych, ale nigdy nie dyskredytowałam lekarzy prowadzących tych pacjentów. Każdy z nas ma indywidualne podejście do pacjenta i może okazać się, ze diagnoza jest trafna i słuszna z obu stron.

  Cena o której Pani wspomniała, jest ceną uśrednioną większości neurologów, zdarzają się także niższe i wyższe kwoty.
  Możliwość wielokrotnych ,gratisowych konsultacji telefonicznych ze mną do momentu wyleczenia, zdecydowanie lokuje mnie w grupie tańszych lekarzy.

  Liczę na dalszy Pani rozsądek, przemyślany i jednoznaczny wywiad zdrowotny, wsłuchanie się w zalecenia wszystkich lekarzy.
  Wówczas na pewno dolegliwości zdrowotne będą ustępowały szybciej, a Pani będzie leczona bezpiecznie i efektywnie.

  Z wyrazami szacunku
  K. Koncewicz

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Oceniam dr Koncewicz na podstawie kilku wizyt. Wizyty odbywały się punktualnie, zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani doktor znała doskonale przebieg poprzednich wizyt i zaleceń. Szczegółowo omówiła wyniki badań diagnostycznych. Pani doktor jest osobą kompetentną, o rozległej wiedzy. Bardzo mi pomogła, mam do niej pełne zaufanie i mogę polecić z dużą przyjemnością.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna

  Pani Doktor jest rzeczową i kompetentną osobą. Ma bardzo ciepłe i miłe podejście do pacjenta. Jest bardzo otwarta i wszystko dogłębnie wyjaśnia, co rzadko się zdarza. Widać, że do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i poświęca mu tyle czasu ile potrzeba. Stara się pomóc pacjentowi, dokładnie badając i analizując wyniki. Gorąco polecam Panią Doktor.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani bardzo sympatyczna, ciepła, poświęca tyle uwagi ile potrzeba. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze ale Pani mnie bardzo uspokoiła. Czekam na badania i napewno wrócę do tej Pani

 • D

  Pani Katarzyna - serce na dłoni. Uśmiechnięta, pogodna, potrafiąca przede wszystkim uspokoić. Nie tylko barzo dobry Neurolog ale również psycholog, który na spokojnie wysłucha, doradzi. Na pewno polecę innym wizytę w potrzebie u Pani Katarzyny. Jestem bardzo zadowolony. Po konsultacji dała mi wiarę w to, że moje schorzenie naprawdę beż żadnych zachodów można wyleczyć. Wyszedłem od Pani Doktor pełny energii, z optymizmem. Dzięki Pani Kasiu :).

  Katarzyna Koncewicz2018-03-30

  Dziękuję Panu i Państwu za tak przychylne i ciepłe oceny !
  To dla mnie zaszczyt móc efektywnie leczyć i poprawiać komfort życia pacjentów. Cieszę się z tego powodu i mam nadzieję na mój dalszy pozytywny udział w dobrym zdrowiu potrzebujących. Liczę na dalsze Państwa zaufanie, postaram się go nie zawieść!
  Z wyrazami szacunku Katarzyna Koncewicz

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Trafiłam do Pani doktor z problemem dretwiejacych palcy w prawej dłoni. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani doktor zbadała mnie i rzeczowo opowiedziala o problemie, przy okazji badania odkryła także inny problem zdrowotny, ktory inni lekarze zignorowali. Otrzymałam szczegółowe wytyczne co do leczenia oraz zlecenie wykonania dalszych badań.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor, bardzo sympatyczna, rzetelna i wyrozumiała.
  Przeprowadza dokładny wywiad i daje zalecenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie!

  Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym.

  Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!!
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie , jak i przez kalendarz wizyt.
  Możliwe są także wizyty domowe po uprzednim telefonie

  UWAGA!
  Zapraszam także osoby dorosłe na badanie EEG.:Można je wykonać po uprzednim osobistym umówieniu ze mną- tylko przez kontakt telefoniczny ze mną
  1. W środy między 8.00-12.00 , poniedziałek 17.00-19.00 do mojego gabinetu na nowoczesnym aparacie EEG .-cennik zróżnicowany, zależnie od czasu opisu- w trybie planowym- w ciągu tygodnia- 100zł, w trybie pilnym- 150zł.  Prowadzę treningi relaksacyjne mózgu techniką Biofeedback EEG, do których zachęcam w szczególności osoby narażone na przewlekły stres, z migrenami, zaburzeniami snu i nerwicami.

  Udzielam bezpłatnych konsultacji telefonicznych, każdemu mojemu pacjentowi.

  ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA www.zwalczaniestresu.pl

Specjalizacje

 • Neurologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl