lek.

Katarzyna Koncewicz

Neurolog

Witam serdecznie! Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym. Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!! Wi... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie!

  Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym.

  Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!!
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie , jak i przez kalendarz wizyt.
  Możliwe są także wizyty domowe po uprzednim telefonie

  UWAGA!
  Zapraszam także osoby dorosłe na badanie EEG.:Można je wykonać po uprzednim osobistym umówieniu ze mną- tylko przez kontakt telefoniczny ze mną
  1. W środy między 8.00-12.00 , poniedziałek 19.00-20.00 do mojego gabinetu na nowoczesnym aparacie EEG .-cennik zróżnicowany, zależnie od czasu opisu- w trybie planowym- w ciągu tygodnia- 120zł, w trybie pilnym- 150zł.
  2.W czwartki do godz. 13 do Pracowni EEG Międzywojewódzkiej Poradni Sportowej- Stadion Olimpijski
  Rejestracja-telefoniczna


  Prowadzę treningi relaksacyjne mózgu techniką Biofeedback EEG, do których zachęcam w szczególności osoby narażone na przewlekły stres, z migrenami, zaburzeniami snu i nerwicami.

  Udzielam bezpłatnych konsultacji telefonicznych, każdemu mojemu pacjentowi.

  ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA www.zwalczaniestresu.pl

Specjalizacje

 • Neurologia

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Pani doktor to przemiła osoba, która jako pierwszy doktor zainteresowała się mną i moja choroba. Od pięciu lat choruje na epilepsję i żaden z lekarzy nie przeprowadził ze mną tak obszernego wywiadu. Zazwyczaj wizyty ograniczały się do wypisania recepty, ale nie u Pani doktor Po przeanalizowaniu historii mojej choroby zaproponowała zmianę leku oraz prowadzenie dzienniczka choroby, dzięki czemu czuję się coraz lepiej a stan mojej choroby jest pod stałą kontrolą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz komunikatywny, cierpliwie odpowiada na pytania, swobodnie można z nim o wszystkim porozmawiać,odbiera telefony i odpisuje na smsy. Mam nadzieję,że trafnie zdiagnozowala siostrę,okaże się za kilka dni. Jedno jest pewne,po wizycie wyszłyśmy zadowolone,że w końcu ktoś nas wysłuchał i podszedł do sprawy poważnie,dziękujemy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo przyjemna w kontakcie, rzeczowa i kompetentna. Przeprowadziła staranny wywiad, odpowiedziała na pytania, a także poleciła dodatkowe konsultacje. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  I recommend! She is very professional and pleasent, as well different than other doctors who are sending their pacients straight to surgery or to useless CT scans.
  She takes the time to know her pacients before any recommendations or advices.
  What I noticed, at least in my case, she prefers natural methods to treat and cure her patients and not stuff them with pills that destroy your body like other doctors are doing.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest staranna w badaniach i wnikliwa. Postawiła trafną diagnozę, zleciła badania, które ją potwierdziły. Wyjaśnia pacjentowi wszelkie wątpliwości, jest do dyspozycji pod telefonem w sprawach bieżących. Polecam.

 • Długo błądziłam po wielu lekarzach, aż wreszcie trafiłam do Pani doktor - z czego bardzo sie cieszę. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, dokładnie przeprowadziła wywiad, postawiła trafną diagnozę i odpowiedziała na każde moje pytanie. Od czasu wizyty moje dolegliwości zniknęły, stosuje sie do wszystkich jej zaleceń i czuje sie świetnie. Dostałam prywatny numer w razie potrzeby kontaktu. Pani doktor to przesympatyczna osoba. Jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100% :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dość dokładnie przeprowadza wywiad z chorym, nawet jeśli potrzeba więcej czasu niż przewidziano na standardową wizytę.

 • K

  Pani doktor to wspaniały lekarz i cudowna osoba. Jest nastawiona na dobro pacjenta. Wnikliwie analizuje chorobę, szuka przyczyn z rożnych źródeł . Pomogla bardzo mojemu mężowi choremu na padaczkę. Mozna na nia zawsze liczyć. Gdy z moim mężem działo sie bardzo zle nie bylo problemu by się dodzwonić do pani doktor i poprosić o poradę. Przez telefon udzielala informacji co robic w nagle przypadku, jakie wykonać badania, jakie dawki leki podawać czy tez jakie suplementy diety sa potrzebne. Z całego serca polecam panią doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor Katarzyny Koncewicz ponieważ bardzo wnikliwie przeanalizowała mój problem i udzieliła mi wielu cennych rad jak postępować oraz poradziła do jakich innych specjalistów się udać aby kompleksowo rozwiązać przyczynę moich dolegliwości. Uważam, że Pani doktor jest lekarzem z powołania i rzetelnie wykonuje swój zawód. Pozdrawiam Małgorzata

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  świetny specjalista, w pełni profesjonalna pani doktor. wystarczająco dużo czasu na wizytę, szczegółowe badanie w bardzo komfortowej atmosferze