lek.

Katarzyna Koncewicz

Neurolog

Witam serdecznie! Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym. Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!! Wi... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam serdecznie!

  Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym.

  Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!!
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie , jak i przez kalendarz wizyt.
  Możliwe są także wizyty domowe po uprzednim telefonie

  UWAGA!
  Zapraszam także osoby dorosłe na badanie EEG.:Można je wykonać po uprzednim osobistym umówieniu ze mną- tylko przez kontakt telefoniczny ze mną
  1. W środy między 8.00-12.00 , poniedziałek 19.00-20.00 do mojego gabinetu na nowoczesnym aparacie EEG .-cennik zróżnicowany, zależnie od czasu opisu- w trybie planowym- w ciągu tygodnia- 120zł, w trybie pilnym- 150zł.
  2.W czwartki do godz. 13 do Pracowni EEG Międzywojewódzkiej Poradni Sportowej- Stadion Olimpijski
  Rejestracja-telefoniczna


  Prowadzę treningi relaksacyjne mózgu techniką Biofeedback EEG, do których zachęcam w szczególności osoby narażone na przewlekły stres, z migrenami, zaburzeniami snu i nerwicami.

  Udzielam bezpłatnych konsultacji telefonicznych, każdemu mojemu pacjentowi.

  ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA www.zwalczaniestresu.pl

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Do P.Doktor trafiłam po raz pierwszy sugerując się opiniami. Moje dolegliwości związane z bólem kręgosłupa ostatnimi czasy dawały mi się we znaki. Mieszkam w Irlandii i śmiem twierdzić, ze brakuje nam tam takich lekarzy jak P. Kasia????Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. P. Doktor jest bardzo sympatyczna i konkretna. Wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie i odpowiednio pokierowała w dalszych czynnościach. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i napewno wrócę kontrolnie w ramach zaleceń. Dziękuje bardzo i życzę mnóstwa zadowolonych pacjentów!!! Polecam w 100%. Nikt się nie zawiedzie. Będę polecać!!!Dziekuje+++++

 • N
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Byliśmy z mężem na wizycie u Pani Doktor, wizyta była szczegółowa, dokładna, Pani doktor zebrała szczegółowo wywiad odpowiadała szczegółowo na wszystkie pytania. Diagnoza trafna, Pani doktor skierowała nas na kolejne badania które doprowadziły do całkowitego rozwiązania problemu męża. Atmosfera bardzo miła, Pani Doktor spokojna, nie daje odczuć ze gdzieś się spieszy. Cudowna wizyta, polecamy z całego serca!

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad miesiąca. Po wieloletnich lepszych i gorszych doświadczeniach z innymi neurologami/szukałam u nich pomocy w związku z bólami głowy i komplikacjami związanymi z kręgosłupem/, muszę powiedzieć, że jest to doskonały specjalista. Pierwsza wizyta przebiegła bardzo spokojnie na wnikliwym wywiadzie i badaniu i trafnej decyzji doboru leków i dalszego postępowania. Okazało się, że można prostymi sposobami pomóc znerwicowanej osobie jaką jestem. Trafna diagnoza pomogła mi wrócić do lepszego samopoczucia. Na wizycie kontrolnej tak samo, miłe sympatyczne podejście. Proste tłumaczenie jak postępować dalej. Widzę, że pani doktor chce mi pomóc. To jest bardzo ważne dla pacjenta. Polecam, i mam pewność, że dobrze trafiłam. Pozdrawiam panią doktor i obiecuję, że będę się stosować do zaleceń. Małgorzta D.

 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: Inny

  Na przestrzeni wielu lat miala kontakt z wieloma lekarzami neurologami w zwiazku z problemami z kregoslupem. W UK, gdzie mieszkam i pracuję moje dolegliwości zostały zignorowane. Do Pani Doktor Koncewicz trafilam przypadkiem szukajac dobrego neurologa we Wroclawiu. Potrzebowałam szybkiej i skutecznej pomocy w rozwiazaniu mojego bardzo dokuczliwego problemu. Mój przypadkowy wybór okazała sie strzałem w 10tke! Pani Doktor nie tylko wykonala wstepne badanie ale skierowala mnie na badania i zaordynowala skuteczne leczenie. Pani Doktor Koncewicz ma empatyczny stosunek do pacjenta, wrażliwość i intuicje medyczną podpartą ogromna wiedzą.To jest wysokiej klasy neurolog. Polecam każdemu Panią Doktor Koncewicz z pelna odpowiedzialnością za moje słowa.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Pani doktor to przemiła osoba, która jako pierwszy doktor zainteresowała się mną i moja choroba. Od pięciu lat choruje na epilepsję i żaden z lekarzy nie przeprowadził ze mną tak obszernego wywiadu. Zazwyczaj wizyty ograniczały się do wypisania recepty, ale nie u Pani doktor Po przeanalizowaniu historii mojej choroby zaproponowała zmianę leku oraz prowadzenie dzienniczka choroby, dzięki czemu czuję się coraz lepiej a stan mojej choroby jest pod stałą kontrolą.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz komunikatywny, cierpliwie odpowiada na pytania, swobodnie można z nim o wszystkim porozmawiać,odbiera telefony i odpisuje na smsy. Mam nadzieję,że trafnie zdiagnozowala siostrę,okaże się za kilka dni. Jedno jest pewne,po wizycie wyszłyśmy zadowolone,że w końcu ktoś nas wysłuchał i podszedł do sprawy poważnie,dziękujemy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo przyjemna w kontakcie, rzeczowa i kompetentna. Przeprowadziła staranny wywiad, odpowiedziała na pytania, a także poleciła dodatkowe konsultacje. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę, jeśli zajdzie taka potrzeba.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  I recommend! She is very professional and pleasent, as well different than other doctors who are sending their pacients straight to surgery or to useless CT scans.
  She takes the time to know her pacients before any recommendations or advices.
  What I noticed, at least in my case, she prefers natural methods to treat and cure her patients and not stuff them with pills that destroy your body like other doctors are doing.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest staranna w badaniach i wnikliwa. Postawiła trafną diagnozę, zleciła badania, które ją potwierdziły. Wyjaśnia pacjentowi wszelkie wątpliwości, jest do dyspozycji pod telefonem w sprawach bieżących. Polecam.

 • Długo błądziłam po wielu lekarzach, aż wreszcie trafiłam do Pani doktor - z czego bardzo sie cieszę. Pani doktor poświęciła mi dużo czasu, dokładnie przeprowadziła wywiad, postawiła trafną diagnozę i odpowiedziała na każde moje pytanie. Od czasu wizyty moje dolegliwości zniknęły, stosuje sie do wszystkich jej zaleceń i czuje sie świetnie. Dostałam prywatny numer w razie potrzeby kontaktu. Pani doktor to przesympatyczna osoba. Jestem bardzo zadowolona. Polecam w 100% :)