lek.

Katarzyna Koncewicz

Neurolog

<strong>Witam serdecznie!</strong>

Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym.

<strong>Zapraszam…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam serdecznie!

  Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym.

  Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!!
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie , jak i przez kalendarz wizyt.
  Możliwe są także wizyty domowe po uprzednim telefonie

  UWAGA!
  Zapraszam także osoby dorosłe na badanie EEG.:Można je wykonać po uprzednim osobistym umówieniu ze mną- tylko przez kontakt telefoniczny ze mną
  1. W środy między 8.00-12.00 , poniedziałek 19.00-20.00 do mojego gabinetu na nowoczesnym aparacie EEG .-cennik zróżnicowany, zależnie od czasu opisu- w trybie planowym- w ciągu tygodnia- 120zł, w trybie pilnym- 150zł.
  2.W czwartki do godz. 13 do Pracowni EEG Międzywojewódzkiej Poradni Sportowej- Stadion Olimpijski
  Rejestracja-telefoniczna


  Prowadzę treningi relaksacyjne mózgu techniką Biofeedback EEG, do których zachęcam w szczególności osoby narażone na przewlekły stres, z migrenami, zaburzeniami snu i nerwicami.

  Udzielam bezpłatnych konsultacji telefonicznych, każdemu mojemu pacjentowi.

  ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA www.zwalczaniestresu.pl

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
103 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani doktor. Przede wszystkim to, że zawsze wysłucha pacjenta i ma w sobie dużo empatii.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna kolejna

  Szczerze mówiąc, nie znoszę pisać opinii o lekarzach, ale niby skąd potencjalny pacjent ma się dowiedzieć o dobrym lekarzu. Tak zwany szeptany marketing funkcjonuje raczej w zaprzyjaźnionych ale zamkniętych kręgach. Polecam Panią doktor wszystkim, którzy szukają pomocy u dobrego lekarza . Jest kompetentna, rzeczowa, komunikatywna. Rozmawia z pacjentem patrząc mu w oczy a nie w komputer. Czas, który poświęca Pani doktor pacjentowi jest naprawdę wystarczający, aby dogłębnie rozpoznać problem. Jak już pisałam, Pani doktor jest osobą bardzo komunikatywną nie stwarza dystansu, a w przypadku lekarza neurologa to bardzo istotne. Co ważne nie pogrąży pacjenta, wręcz przeciwnie. Ja w każdym razie wyszłam z gabinetu bardzo uspokojona, mimo, że mój problem żyje ze mną . Lekarz godny polecenia:)
  Kania

 • W
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Przesympatyczna Pani doktor, wysluchala i odpowiedziala na wszystkie nasze pytania i watpliwosci, zbadala zlecila potrzebne badania .Takich lekarzy niestety jest malo w naszym kraju,bylam u wielu lekarzy prywatnie, wiec mam porownanie .Polecam wizyty u Pani doktor

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Pani Doktor bardzo spokojna, miła, rzeczowa i kompetentna. Przeprowadziła szczegółowy wywiad. W razie nagłych sytuacji można skontaktować się SMS i zawsze odpisuje. Po pierwszej wizycie Pani Doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. Dziękuje :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowa i obrazowa konsultacja pozwoliła na poznanie prawdopodobnych przyczyn dolegliwości, które będą sprecyzowane po dokonaniu dodatkowych badań laboratoryjnych oraz konsultacji z lekarzem innej dziedziny. Dotychczasowe wizyty u lekarza pierwszego kontaktu nie przyniosły oczekiwanego rezultatu, ponieważ nie określił w sposób zrozumiały powodu moich dolegliwości co zmusiło mnie do szukania pomocy na portalu ZnanyLekarz.pl . Jestem zadowolony z odbytej konsultacji.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Lekarz, który słucha i rozmawia - wbrew pozorom ciężko na takiego trafić. Ma bardzo dobre podejście, zamiast od razu wypisywać recepty, stara się najpierw znaleźć wspólnie inne rozwiązania, które mogą poprawić stan zdrowia fiz. i psychicznego. Podchodzi bardzo indywidualnie i profesjonalnie do pacjenta. Przez lata przewinęłam się przez całą masę różnych lekarzy i na palcach jednej ręki mogę policzyć tych, których mogłabym innym polecić. Pani Katarzyna jest wśród nich.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Od ponad 10 lat choruję na epilepsję. Miałam już kilku lekarzy prowadzących, ale dopiero Pani doktor podeszła do mnie i mojej dolegliwości indywidualnie, nie zakładając z góry tylko farmakologicznych rozwiązań. Od ponad 5 lat jestem jej pacjentką i mogę bez problemu polecić ją każdemu, kto zmaga się z moją chorobą. U mnie ataki prawie całkowicie zanikły, a na wizyty kontrolne chodzę z przyjemnością.
  Pozdrawiam,
  Ania

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Do P.Doktor trafiłam po raz pierwszy sugerując się opiniami. Moje dolegliwości związane z bólem kręgosłupa ostatnimi czasy dawały mi się we znaki. Mieszkam w Irlandii i śmiem twierdzić, ze brakuje nam tam takich lekarzy jak P. KasiaWizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. P. Doktor jest bardzo sympatyczna i konkretna. Wytłumaczyła mi wszystko bardzo dokładnie i odpowiednio pokierowała w dalszych czynnościach. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i napewno wrócę kontrolnie w ramach zaleceń. Dziękuje bardzo i życzę mnóstwa zadowolonych pacjentów!!! Polecam w 100%. Nikt się nie zawiedzie. Będę polecać!!!Dziekuje+++++

 • N
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Byliśmy z mężem na wizycie u Pani Doktor, wizyta była szczegółowa, dokładna, Pani doktor zebrała szczegółowo wywiad odpowiadała szczegółowo na wszystkie pytania. Diagnoza trafna, Pani doktor skierowała nas na kolejne badania które doprowadziły do całkowitego rozwiązania problemu męża. Atmosfera bardzo miła, Pani Doktor spokojna, nie daje odczuć ze gdzieś się spieszy. Cudowna wizyta, polecamy z całego serca!

 • M
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Jestem pacjentką Pani Doktor od ponad miesiąca. Po wieloletnich lepszych i gorszych doświadczeniach z innymi neurologami/szukałam u nich pomocy w związku z bólami głowy i komplikacjami związanymi z kręgosłupem/, muszę powiedzieć, że jest to doskonały specjalista. Pierwsza wizyta przebiegła bardzo spokojnie na wnikliwym wywiadzie i badaniu i trafnej decyzji doboru leków i dalszego postępowania. Okazało się, że można prostymi sposobami pomóc znerwicowanej osobie jaką jestem. Trafna diagnoza pomogła mi wrócić do lepszego samopoczucia. Na wizycie kontrolnej tak samo, miłe sympatyczne podejście. Proste tłumaczenie jak postępować dalej. Widzę, że pani doktor chce mi pomóc. To jest bardzo ważne dla pacjenta. Polecam, i mam pewność, że dobrze trafiłam. Pozdrawiam panią doktor i obiecuję, że będę się stosować do zaleceń. Małgorzta D.