lek.

Katarzyna Koncewicz

Neurolog

123 opinie +dodaj

Umów wizytę 1520 odwiedzin w ciągu 30 dni

Witam serdecznie! Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym. Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!! Wizyty… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
123 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Trafiłam do Pani doktor z problemem dretwiejacych palcy w prawej dłoni. Po przeprowadzonym wywiadzie Pani doktor zbadała mnie i rzeczowo opowiedziala o problemie, przy okazji badania odkryła także inny problem zdrowotny, ktory inni lekarze zignorowali. Otrzymałam szczegółowe wytyczne co do leczenia oraz zlecenie wykonania dalszych badań.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor, bardzo sympatyczna, rzetelna i wyrozumiała.
  Przeprowadza dokładny wywiad i daje zalecenia.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: konsultacja neurologiczna pierwszorazowa

  Bardzo dobre przyjecie Pani doktor. Pełne wytlumaczenie podstaw choroby. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza. Najważniejsze ze Czlowiek czuje się wysluchanym wszystko bez pospiechu. Gorąco polecam

 • Pani Katarzyna jest bardzo dobrym lekarzem. Wysłuchała wszystko, zapisała moje symptomy , odrazu powiedziała co ze mną się dzieje , podała wskazówki co do leczenia i już na następny dzień czułam ulgę w swych bólach . Bardzo jestem wdzięczna i szczerze polecam Pani od całego serca.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Pani doktor Katarzyna, to wspaniała, ciepła i wyrozumiała osoba, w każdych niepokojących chwilach zawsze jest ze mną w stałym kontakcie. Po pierwszej wizycie już wiedziałem że mam do czynienia z lekarzem z powołania i ogromnym doświadczeniem! Szybkie rozpoznanie problemu i szybko wdrożone leczenie, tylko szkoda że nie trafiłem do Pani doktor kilka lat temu bo na pewno wielu kłopotów bym uniknął. Wykonałem również badanie EEG u Pani doktor w gabinecie i muszę przyznać że czułem się bardzo swobodnie i bezpiecznie, a nowoczesny sprzęt dał mi pewność w wiarygodność wyniku badania.

  Pani doktor, jest Pani cudowna! :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Życzę Państwu i sobie więcej tak dobrych specjalistów. Pani Doktor to konkretna, bezpośrednia i rzeczowa osoba. Nie oszczędza czasu na pacjencie. Ujęła mnie wnikliwością, spokojem oraz umiejętnością stworzenia atmosfery bezpieczeństwa. Bardzo dziękuję Pani Doktor, a wszystkim gorąco polecam. Iza Jakubiszyn

 • D
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna Koncewicz

  Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie o Pani doktor zawarte w dotychczasowych opiniach internetowych. Doskonały kontakt z pacjentem, duża empatia i kultura.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Prywatny Gabinet Neurologiczny Katarzyna KoncewiczUsługa: Dodatkowa diagnoza

  Pani doktor jest bardzo dociekliwa osoba - wypytuje o wszystkie sprawy, choć wydaje się, że nie są związane z problemem. Analizuje problem i wyciąga wnioski. Wydaje się bardzo rzeczową i kompetentna osobą. Jestem umówiony na dodatkowe badania i powtórną konsultacje.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo profesjonalna i konkretna. Wizyta długa, szczegółowa. Profesjonalnie i kulturalnie - jestem bardzo zadowolona.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Do Pani doktor udałem się w zasadzie po skierowanie do szpitala. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad a następnie badanie. Dostałem konkretne zalecenia, których stosowanie już po kilku dniach przyniosło ulgę. Każdemu mogę szczerze polecić Panią doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam serdecznie!

  Jestem neurologiem z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem w lecznictwie otwartym i zamkniętym.

  Zapraszam do mojego gabinetu tylko osoby dorosłe!!!
  Wizyty można umawiać zarówno telefonicznie , jak i przez kalendarz wizyt.
  Możliwe są także wizyty domowe po uprzednim telefonie

  UWAGA!
  Zapraszam także osoby dorosłe na badanie EEG.:Można je wykonać po uprzednim osobistym umówieniu ze mną- tylko przez kontakt telefoniczny ze mną
  1. W środy między 8.00-12.00 , poniedziałek 17.00-19.00 do mojego gabinetu na nowoczesnym aparacie EEG .-cennik zróżnicowany, zależnie od czasu opisu- w trybie planowym- w ciągu tygodnia- 100zł, w trybie pilnym- 150zł.  Prowadzę treningi relaksacyjne mózgu techniką Biofeedback EEG, do których zachęcam w szczególności osoby narażone na przewlekły stres, z migrenami, zaburzeniami snu i nerwicami.

  Udzielam bezpłatnych konsultacji telefonicznych, każdemu mojemu pacjentowi.

  ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA www.zwalczaniestresu.pl

Specjalizacje

 • Neurologia

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl