Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 276..... Pokaż numer


NIP

5213586713

Adres firmy

Wilanowska 333, Warszawa

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Al. Wilanowska 333, Warszawa

190 zł

Reumatika - Centrum Reumatologii

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Katarzyna Jankowiak. Jestem dietetykiem z ponad 10-letnim doświadczeniem. Ukończyłam wydział Żywienia człowieka w Szkole Głównej Gospodars...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • 2012 - 2013 AWF – Podyplomowe Studia w zakresie Żywienia i Wspomagania Dietetycznego w sporcie
  • 2006 - 2007 SGGW - Podyplomowe Studia Poradnictwa Żywieniowo-Dietetycznego
  • 1994-1999 SGGW - Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji - mgr inż

Zakres porad

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyk sportowy

Certyfikaty

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta. Konkretnie opracowywany plan działania. Dowiedziałem się kliku nowych rzeczy w sprawie odpowiedniego żywienia. Na pewno jeszcze powrócę do Pani dr.

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Reumatika - Centrum Reumatologii konsultacja dietetyczna

Bardzo miła wizyta. Pani Katarzyna wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy. Widać, że ma wiedzę i chętnie się nią dzieli.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Uzyskałam dokładne informacje odnośnie diety, którą mam stosować. Na wizycie wyjaśniony został sposób budowania posiłków przy cukrzycy ciążowej, dokładnie została rozpisana przykładowa dieta. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania.


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Lekarz z dużą wiedzą i bardzo przyjaznym nastawieniem.Ułożyła dla mnie smaczną i prostą w przygotowaniu dietę.
Z przyjemnością chodzę na wizyty.


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Reumatika - Centrum Reumatologii konsultacja dietetyczna

Sprawny wywiad nt. zwyczajów żywieniowych, interesujące wskazówki dietetyczno-żywieniowe.
Dzięki i polecam!


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jest to osoba bardzo życzliwa i kompetentna. Polecam wszystkim szukającym dobrego dietetyka.


M
Profil zweryfikowany

Świetny dietetyk, po dokładnym badaniu, wywiadzie i analizie moich wyników morfologii etc dobrała dietę składającą się z naprawdę pysznych dań i sałatek. Dostałam dietę na każdy dzień oraz szczegółowe przepisy kulinarne. Cały czas można mieć kontakt telefoniczny,tak aby wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Udało mi się osiągnąć moje dietetyczne cele, a na dodatek w mojej kuchni dzięki diecie Pani doktor stosuje do dziś nowe potrawy i dodatki. Polecam rownież konsultacje dla kobiet w ciąży/ dzięki wskazówkom tej Doktor nie musiałam zażywać dodatkowych witamin podczas ciąży i prawidłowo (nie za mało i nie za dużo) przybrałam na wadze.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Dzień dobry, mam niedoczynność tarczycy, alergie na mieszankę siedmiu zbóż i histaminę - z diety wyeliminowany jest gluten oraz żywność z histaminą jednak są dni w których pojawiają się wzdęcia, które utrudniają mi ćwiczenia ( 3-4 razy w tygodniu ) oraz powolny spadek masy ciała. Jakie badania można jeszcze wykonać? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dzień dobry, jeśli chodzi o wzdęcia warto jeszcze sprawdzić czy nie ma Pani nietolerancji laktozy i fruktozy. W tym celu wykonuje się wodorowy test oddechowy.

mgr inż. Katarzyna Jankowiak

Dzień dobry, mam 26 lat, niedoczynność tarczycy od 5 lat (brak skutków ubocznych, TSH unormowane, dobre samopoczucie), jestem bardzo aktywna fizycznie, a do tego od 3 lat jestem na diecie wegańskiej (wczesniej ponad 10 lat na diecie wegetariańskiej). Za niecały miesiąc wybieram się do Pani Doktor na konsultację, jednak chciałabym zapytać, jak w moim przypadku przygotować się do tej wizyty. Czy powinnam zrobić badania krwi? Jeżeli tak, to jakie? Będę wdzięczna za wskazówki. Serdecznie pozdrawiam

Dzień dobry, dobrze byłoby gdyby na wizycie miała Pani świeżą morfologię wykonaną w ostatnim półroczu oraz dokładny tygodniowy dzienniczek żywienia z zapisem godzin i składu posiłków oraz treningów. Serdecznie pozdrawiam

mgr inż. Katarzyna Jankowiak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania