Adresy (2)

ul. 27 Grudnia 9/4A, Stare Miasto, Poznań
Dialogownia


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto
61 628..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 120 zł


61 628..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1) Po zakończeniu konsultacji zrób przelew na moje konto (nr konta prześlę w smsie)
2) Wpisz swoje imię i nazwisko oraz datę konsultacji w opisie przelewu.
3) To wszystko. Dziękuję za Twoje zaufanie.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym, a także Praktykiem IFS (ukończyłam Poziom 1 ścież...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys emocjonalny
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu (2018)
 • Uniwersytet Gdański (2006)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


ul. 27 Grudnia 9/4A, Poznań

120 zł

Dialogownia


120 zł

Konsultacje online

konsultacja online


Konsultacja psychologiczna


ul. 27 Grudnia 9/4A, Poznań

120 zł

Dialogownia

Pozostałe usługi

Poradnictwo dla rodziców


ul. 27 Grudnia 9/4A, Poznań

od 120 zł

Dialogownia


Psychoterapia indywidualna


ul. 27 Grudnia 9/4A, Poznań

120 zł

Dialogownia


Wizyta domowa


ul. 27 Grudnia 9/4A, Poznań

od 200 zł

Dialogownia

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dialogownia psychoterapia indywidualna

Od pierwszej wizyty czuję ogromne wsparcie, zrozumienie i szczerą chęć pomocy ze strony pani Katarzyny. Dzięki jej metodzie pracy coraz lepiej rozumiem siebie i swoje emocje.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pani Katarzyna jest bardzo kompetentną i skrupulatną osobą. Wzbudza ogromne zaufanie, a praca z nią przynosi efekty!

Katarzyna Andrys

Cieszę się i bardzo dziękuję.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dialogownia

Pani Katarzyna pomogła zrozumieć mi wiele rzeczy podczas naszej wizyty, jest bardzo sympatyczna, co pomaga przy opowiadaniu o swoich problemach, serdecznie polecam wszystkim


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dialogownia konsultacja i terapia psychoterapeutyczna

Do Pani Kasi dotarłem z polecenia i jestem ogromnie zadowolony, że to właśnie do Niej trafiłem we właściwym momencie, w niezwykle trudnym etapie życia, wydawać by się mogło, że bez wyjścia, czy iskry nadziei na cokolwiek dobrego. Dzięki właściwemu podejściu, ogromnej wiedzy, wsłuchiwaniu się w drugą osobę, starannej analizie i chęci pomocy w rozwiązywaniu problemów, możliwe było poznanie przyczyn ich powstania, a także wprowadzenie istotnych zmian oraz wypracowanie metod i zachowań ich rozwiazywania. Kolejne wizyty to nieodparta chęć pracy nad sobą, zarówno nad głębszym poznaniem siebie i przede wszystkim odkrywaniu mocnych stron, pod okiem absolutnie profesjonalnej psychoterapeutki, psychologa, która w bardzo przyjazny i kreatywny sposób potrafi pokierować rozmową tak, że odpowiedzi nasuwają się niemal od razu. Od kilku miesięcy korzystam z wiedzy i doświadczenia, które przyniosło ogromne pozytywne efekty - dlatego szczerze polecam Panią Kasię każdemu, kto również potrzebuje odpowiedniej pomocy i szuka właściwego specjalisty.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dialogownia

Trafiłam do Pani Katarzyny podczas trudnego okresu w moim życiu, z którym sama nie mogłam sobie poradzić. Spotkania pomogły mi uporać się ze stresem i niepokojem, a także poznać ich prawdziwa przyczynę. Bardzo polecam spotkania z Panią Kasia dla każdego kto czuje się zagubiony czy zestresowany.

Katarzyna Andrys

Dziękuję serdecznie!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dialogownia

Pani Kasia jest uważnym słuchaczem i wnikliwym obserwatorem. Przyszłam na wizytę z pewnym wąskim nastawieniem, żeby potem wyjść ze zdecydowanie szerszą perspektywą problemu i świadomością, w jakich obszarach zacząć pracę, by osiągnąć cel. Spostrzeżenia Pani Kasi były dla mnie z jednej strony osobiście trudne, gdyż dotykały zawiłych osobistych tematów, a z drugiej strony niezwykle celne. A wszystko to w atmosferze życzliwości, empatii i nieoceniających wypowiedzi. Serdecznie polecam Panią Kasię!

Katarzyna Andrys

Bardzo dziękuję


Użytkownik zweryfikowany

Zrozumienie podłoża sytuacji, w której można się znaleść jest kluczem do poradzenia sobie z nią. Myślę, że rozpoczęłam ten proces. Czuję, że trafiłam na właściwą osobę, która będzie mi w tym towarzyszyć i nada szerszą optykę temu, co widzę.

Katarzyna Andrys

Dziękuję i życzę powodzenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dialogownia

Jestem dopiero po pierwszej wizycie u Pani Kasi, natomiast już zdążyłam poczuć się swobodnie oraz zrozumiana. Bardzo doceniam, że nie pełniła jedynie roli biernego słuchacza, lecz również wyjaśniała mi różne mechanizmy, dzięki czemu byłam w stanie zrozumieć, skąd mogą pochodzić dane problemy - za najfajniejszą część pracy nad sobą uważam bowiem momenty, w których dowiaduję się ciekawostek psychologicznych oraz tajników funkcjonowania ludzkiej psychiki z zaufanego źródła, bo zwyczajnie pozwala mi to zrozumieć zachowania swoje i innych :) Pani Kasia opowiedziała mi o planie działania, jaki dla nas przewiduje, pozwoliła mi zadecydować o częstotliwości kolejnych spotkań i dzięki temu wiem, że założony przeze mnie cel terapii z każdym spotkaniem będzie coraz bliżej (na poprzedniej terapii u kogoś innego czułam chaos i brak określonego planu - terapeuta zdawał się sam nie wiedzieć, co ze mną począć - co akurat dla mnie jest dość istotnym elementem). Intuicja podpowiada mi, że będzie tylko lepiej - kolejne spotkania to zweryfikują :)

Katarzyna Andrys

Dziękuję Pani Martyno!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące fobia społeczna

  Chciałabym zacząć leczyć fobie społeczną.
  Od czego zacząć? Psycholog, psychiatra?
  Bardzo proszę o wskazówki.
  Dziękuję i pozdrawiam.

  Szanowna Pani,

  Widzę, że o propozycji skorzystania z psychoterapii i być może konsultacji psychiatrycznej w sytuacji, gdyby nie byłą Pani w stanie podjąć się pracy z terapeutą napisali już koledzy i koleżanki. Chciałabym jeszcze tylko dodać, że kluczową rzeczą w pracy terapeutycznej jest to żeby Pani nawiązała tzw. bezpieczną relację z osobą, która będzie z Panią pracowała. Warto poszukać sobie takiej osoby, gdyż tylko wtedy praca będzie miała sens. Może się tak zdążyć, że osoba do której Pani pójdzie nie będzie tą osobą, nie poczuje się Pani w kontakcie z nią w miarę bezpiecznie (a już w żadnym wypadku krytykowana, oceniana, zmuszana do czegokolwiek) , warto wtedy umówić się na wizytę do innego specjalisty i szukać aż poczuje Pani że trafiła na tę odpowiednią. Życzę powodzenia!

  Katarzyna Andrys

 • Szukam pomocy z zakresu psychoterapii dla męża lub może innej będzie potrzebował. Jest bardzo ambitnym człowiekiem, pedantycznym i mocno niestałym jeśli chodzi o humor. Rano potrafi być mega zły, klnie, czasami coś zniszczy. A później jest niby wszystko ok, uśmiecha się itp. Niestety ostatnio ze złości tak uderzył ręką, że ją sobie złamał. Było wiele problemów związanych z naszymi rodzicami, kupiliśmy piękny dom, ale w trakcie transakcji wyszło, że nas były właściciel oszukał, nawarstwiło się wiele nieprzyjemnych sytuacji i widzę, że już sobie z tym nie radzi. Stąd ta reakcja i złamanie ręki. Nie wiem do kogo się udać po pomoc - czy psychoterapeuta będzie odpowiedni? A może psycholog? Sam chce iść. Ale ponieważ wiem, że ma bardzo trudny charakter, nikt mu nic nie "wmówi". To musi być ktoś również z bardzo mocnym charakterem i autorytetem. Przeszedł swoje w życiu - znęcano się nad nim gdy był dzieckiem.

  Szanowna Pani,
  Jeżeli Pani mąż chciałby skorzystać z konsultacji z psychoterapeutą to dobrze żeby znalazł osobę, która wzbudzi jego zaufanie i przy której będzie się czuł na tyle bezpiecznie, że będzie się w stanie otworzyć i skorzystać z pomocy. Dlatego warto szukać tak długo aż naprawdę poczujemy że trafiliśmy na odpowiednią osobę. Myślę, że również Pani jest narażona na stres i napięcia związane z trudnym czasem u męża i zastanawiam się na ile dla Pani taka wizyta mogłaby być użyteczna i wspierająca. Pozdrawiam serdecznie
  Katarzyna Andrys

  Katarzyna Andrys

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym, a także Praktykiem IFS (ukończyłam Poziom 1 ścież...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Kryzys emocjonalny
 • Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wydział Zamiejscowy Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu (2018)
 • Uniwersytet Gdański (2006)

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania