Adresy (2)

Świętojańska 116/1A, Śródmieście, Gdynia
Gabinet psychoterapeutyczny Positivo


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
58 765..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych
58 765..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Opłata za Konsultację online

Pacjent ma obowiązek opłaty za Konsultację online najpóźniej do 24 godzin przed planowaną Konsultacją na konto bankowe wskazane poniżej oraz przesłanie potwierdzenia wpłaty na adres mailowy: ************************.
Positivo Usługi psychologiczno-edukacyjne Karolina Walczykowska
Santander Bank: ************************** (tytułem: data konsultacji)

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta

Pacjent może odwołać Konsultację online do 24 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (a) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (b) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (c) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.


2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę

W przypadku, gdy (a) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (b) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (c) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem

.
3. Zasady dodatkowe

W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz psychotraumatologiem interwentem. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego T...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu
 • Szkolenie z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium (tytuł psychotraumatologa interwenta)
 • Szkolenie z Psychotraumatologii Zaawansowanej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium (w trakcie)
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • Psychotraumatologia
 • Terapia długoterminowa

Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Świętojańska 116/1A, Gdynia

200 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Czas trwania wizyty: 50 minut200 zł

Konsultacje online

Czas trwania wizyty: 50 minut.Świętojańska 116/1A, Gdynia

200 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Czas trwania wizyty: 50 minut.
W gabinecie nie ma poczekalni, proszę przyjść punktualnie.Świętojańska 116/1A, Gdynia

200 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Czas trwania wizyty: 50 minut.
W gabinecie nie ma poczekalni, proszę przyjść punktualnie.

Pozostałe usługi


Świętojańska 116/1A, Gdynia

200 zł

Gabinet psychoterapeutyczny Positivo

Czas trwania wizyty: 50 minut.
W gabinecie nie ma poczekalni, proszę przyjść punktualnie.

40 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Dwuletnia praca z Panią Karoliną odmieniła moje życie. Nie była to prosta droga, często wyboista, jednak Pani Karolina była ze mną na każdym etapie. Gorąco polecam współpracę z Panią Karoliną wszystkim borykającym się z zaburzeniami, traumami i z trudami życia z tym związanymi oraz każdemu, kto potrzebuje zrozumieć swoje emocje i pragnie nabrać samoświadomości i pewności siebie. Jeszcze raz dziękuję za wszelkie nauki, wskazówki i wsparcie! :)

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za miłe słowa:)

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna

Polecam Panią Karolinę. Rozmowa z nią pomogła mi się otworzyć i pokazać na światło dzienne problemy z którymi się zmagałem.

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za miłe słowa!

J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo Inny

Moją terapię u Pani Karoliny skończyłam pół roku temu.
Specjalnie czekałam z opinią, żeby sprawdzić, czy efekty się utrzymają.
Z całą pewnością mogę stwierdzić, że terapia mi pomogła, a efekty się utrzymują. Terapia trwała 3 lata. Trudno było mi się na nią zdecydować, nie wierzyłam, że to mi pomoże. Jednak leki nie rozwiązywały problemu mojego złego samopoczucia i nie pozwalały mi ruszyć miejsca. Na pierwszą sesję szłam z nastawieniem bardzo sceptycznym i chęcią, aby szybko zobaczyć zmiany. Pani Karolina wyjaśniła mi, że terapia nie działa tak szybko. Że potrzeba czasem więcej czasu. Okazało się, że moje problemy z gorszym nastrojem i różnymi obawami wiązały się z nierozwiązanymi sprawami z moimi rodzicami i rodzeństwem. Wracanie wspomnieniami do tych relacji było dla mnie bardzo trudne. Pani Karolina pomogła mi spojrzeć na wiele spraw inaczej. Mogłam uwolnić wiele emocji, które nie pozwalały mi cieszyć się życiem obecnym. Wiele razy chciałam zakończyć terapię, bo czułam, że nie pomaga mi. Pani Karolina zachęcała mnie do wytrwania i teraz wiem, że miała rację, że to był trudny proces a efekty przychodziły powoli ale były trwałe. Po dwóch latach terapii zakończyłam przyjmować leki i do tej pory daję radę bez nich. Terapia była najlepszą pomocą.

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za miłe słowa!

P
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

W mojej opinii Pani Karolinie brakuje wnikliwości w wyczuciu tego, co myślą i czują inni ludzie, a przynajmniej podczas mojej wizyty tego niestety zabrakło. Jeśli szukasz wsparcia - nie polecam, jeśli chcesz się wygadać - Pani Karolina jest doskonałym biernym słuchaczem.

mgr Karolina Walczykowska

Nie rozumiem skąd takie wnioski, uważam, iż sesja wyglądała inaczej. Rozumiem, iż miała Pani inne oczekiwania co do konsultacji.

B
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Terapia u pani Karoliny pozwoliła mi uporać się ze swoimi doświadczeniami, które wydawało mi się, że są niemożliwe do przerobienia. Oczekiwałam pomocy, żeby przetrwać a otrzymałam możliwość życia pełną piersią a nie tylko przetrwania. A wszystko to w atmosferze spokoju, bezpieczeństwa, akceptacji i poczucia stałości. Przez czas terapii osoba terapeutki i sam gabinet były dla mnie bezpieczną przystanią, gdzie dowiedziałam się o sobie rzeczy, które rozjaśniły mi wiele w mojej historii i pozwoliły na nowo spojrzeć w przyszłość. Odzyskałam spokój, radość życia i pozbyłam się paraliżującego lęku. Za to bardzo pani Karolinie dziękuję a innym serdecznie polecam.

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę wszystkiego dobrego!


K
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Po bez mała trzech latach terapii mogę szczerze polecić panią Karolinę jako dobrą i zaangażowaną terapeutkę. Byłam jak dotąd na kilku terapiach (w różnych nurtach i u różnych specjalistów) i każdą z nich wspominam dość dobrze, natomiast z pewnością terapia z panią Karoliną wniosła najwięcej. Może dlatego że trwała najdłużej, a może po prostu dlatego, że to był odpowiedni moment. Pani Karolina okazała się świetną profesjonalistką i z dużym wyczuciem pomagała mi skonfrontować się nawet z tymi najtrudniejszymi rzeczami, jednocześnie nie naciskając i nie nalegając na nic, co byłoby ponad moje siły. Decyzję o terapii podjęłam ze względu na zdiagnozowanie depresji, która w moim życiu nawracała niejednokrotnie i obawiałam się, że okaże się to dla mnie chorobą nie do przeskoczenia. Tymczasem po trzech latach psychoterapii i piętnastu miesiącach farmakoterapii udało mi się wyzdrowieć. Po zakończeniu tego procesu jestem bardziej świadoma jak dbać o siebie (swoją psychikę i ciało). Z pomocą pani Karoliny pozwoliłam sobie przeżyć żałobę po śmierci i stracie kilku bliskich mi osób. Nauczyłam się przy tym wyłapywać szkodliwe schematy oraz powoli zastępować je lepszymi. Terapię zakończyłam ponad trzy miesiące temu i nie zanosi się na to, by mój stan zdrowia miał się pogorszyć :) Wręcz przeciwnie. Jestem bardzo wdzięczna za to, że trafiłam w tak dobre ręce, jak i za cały spędzony wspólnie czas oraz zaangażowanie. Sam gabinet jest bardzo przytulny, przyjazny i dobrze się w nim czułam, choć warto zaznaczyć, że znajduje się na piętrze, przez co może być trudniej dostępny dla osoby mającej problemy z poruszaniem się.

Pani Karolino, raz jeszcze dziękuję za wszystko

mgr Karolina Walczykowska

Pani Kathrin, dziękuję bardzo za opinię i miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc!

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Pani Karolina jest bardzo cierpliwa i doskonale naprowadza na odpowiednie wnioski podczas terapii :)

mgr Karolina Walczykowska

Dziękuję bardzo za miłe słowa:)

J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo konsultacja psychoterapeutyczna (pierwsza wizyta)

Szczegółowy wywiad, rozpoznanie problemu. Pani Karolina wyjaśniła na czym mogłaby polegać terapia, pozwolila samodzielnie podjąć decyzję czy jej potrzebuję, uprzednio analizując krok po kroku problemy z którymi się borykam. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za pomoc i polecam każdemu!

mgr Karolina Walczykowska

Panie Janku, dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłam pomóc.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Jestem bardzo zadowolona z psychoterapii. Po paru miesiącach postawiła mnie na nogi. Czuję się teraz znacznie lepiej. Dziękuję za pomoc.

mgr Karolina Walczykowska

Pani Karolino, cieszę się, że mogłam pomóc. Życzę wszystkiego dobrego!

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapeutyczny Positivo psychoterapia indywidualna

Uczęszczam do Pani Karoliny na reguralną terapię co tydzień już od jakiegoś czasu. To był pierwszy wybór jeśli chodzi o psychoterapeutę, ale strzał w dziesiątkę. Atmosfera jest bardzo dobra, sprzyja otworzeniu się. Gabinet cichutki i przytulny, Pani Karolina jest bardzo mądrą i empatyczną osobą. Do skutecznego prowadzenia terapii używa różnych nurtów, dzięki czemu wspólnie odkrywamy wiele emocji, które siedzą we mnie od wielu lat. Razem przepracowujemy moje aktualne problemy, po każdej wizycie czuję się o wiele lepiej. Zawsze na koniec wizyty Pani Karolina znajduje coś pozytywnego, zapewnia o następnej wizycie i szczerze się uśmiecha. To naprawdę uspokaja, z całego serca polecam każdemu, kto boryka się z jakimikolwiek problemami. Co najważniejsze, Pani Karolina chętnie pomaga i jest naprawdę zaangażowana w rozmowę. Jest świetną słuchaczką, zadaje trafne i pomocne pytania, wręcz perfekcyjnie nakierowuje człowieka.

mgr Karolina Walczykowska

Panie Michale, dziękuję za miłe słowa!

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji oraz psychotraumatologiem interwentem. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego T...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Szkolenie przygotowujące do egzaminu na certyfikat psychoterapeuty SNP PTP oraz samodzielnego prowadzenia psychoterapii pod kierunkiem Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Psychoterapii we Wrocławiu
 • Szkolenie z zakresu Psychotraumatologii Praktycznej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium (tytuł psychotraumatologa interwenta)
 • Szkolenie z Psychotraumatologii Zaawansowanej w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku przy współpracy z Instytutem Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium (w trakcie)
Zobacz więcej

Zakres porad

 • Psychoterapia
 • Psychotraumatologia
 • Terapia długoterminowa

Doświadczenie

 • Staż kliniczny w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku (Oddział Psychiatrii Sądowej i Zaburzeń Osobowości)
 • Staż kliniczny w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie (Oddziału Dziennego Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju)
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Przychodnia Medyczna Gdynia 3cityMed Sp. z o.o.
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

 • Polski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)