lek. Karolina Gorki

Endokrynolog · Więcej O specjalizacjach

Gliwice 1 adres

Nr PWZ: 2634011

14 opinii
Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem specjalistką w dziedzinie endokrynologii i chorób wewnętrznych, absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie endokrynologii odbyłam w Zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowym Instytucie Badawczym w Gliwicach, zaś w zakresie chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych szpitala VITO-MED w Gliwicach. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób układu dokrewnego tj. tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy, gonad oraz leczeniem otyłości. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w zjazdach i szkoleniach z zakresu endokrynologii i chorób wewnętrznych. Posiadam szereg certyfikatów ze staży, kursów i szkoleń, m.in.: certyfikat zaawansowanego kursu USG tarczycy, certyfikat biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej tarczycy oraz certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Endokrynologia
  • Obesitologia

Rodzaje konsultacji

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Usługi i ceny

  • Konsultacja endokrynologiczna

    260 zł

  • Konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

    250 zł

  • Analiza składu ciała

    60 zł

  • Konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

    320 zł

Adres

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik

Telefon

451 58...

14 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczegółowe wyjaśnienia leczenia. Zaangażowanie lekarza w leczenie.

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)  • 

  • D

    Polecam bardzo Panią doktor. Wyjaśniła wszystko co potrzebowałam wiedzieć :)

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

  • A

    Pani doktor jest bardzo sympatyczna osoba , epatyczna ,bylam po raz pierwszy i napewno wrócę..odpowiednia osoba na stanowisku ...napisze jeszcze o pani z recepcji bardzo miła sympatyczna osoba miło czekało sie na wizytę, wiele innych przychodni powinno sie uczyc od tej przychodni..:))))

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

  • D

    Polecam, Pani doktor naprawdę zależy na zdrowiu i samopoczuciu pacjenta. Jest bardzo zaangażowana i wszystko szczegółowo wyjaśnia.

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

  • Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Lekarz był uprzejmy, dokładnie wysłuchał wszystkich objawów i wszystko spokojnie wyjaśnił. Badanie zostało przeprowadzone profesjonalnie i bez pośpiechu. Czuć duże zaangażowanie oraz troskę o pacjenta. Zdecydowanie polecam.

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

  • W

    Pani doktor jest bardzo sympatyczną, wyrozumiałą i kompetentną osobą. Jestem niezmiernie zadowolona z wizyty. Polecam

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

  • R

    Polecam, Pani doktor dokładnie przeglądała wszystkie wyniki badań
    Bardzo przyjemna i profesjonalna wizyta

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

  • M

    Z całego serca polecam Panią Doktor jako wybitnego specjalistę w dziedzinie endokrynologii. To lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem i co równie ważne niezwykłą empatią.
    Podczas wizyty czułam się wysłuchana i potraktowana z pełnym szacunkiem. Pani Doktor dokładnie przeanalizowała moje wyniki, wszystko szczegółowo wyjaśniła w zrozumiały sposób i odpowiedziała na każde pytanie bez pośpiechu. Z całego serca polecam panią Karolinę

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)  • 

  • D

    Serdecznie polecam Panią doktor. Wszystko jasno wyjaśnione, precyzyjne badanie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

  • A

    Bardzo polecam Panią Doktor. Dokładna, empatyczna, wszystko cierpliwie tłumaczy i poświęca dużo uwagi pacjentowi

     • ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy  • 

    ZDROWISKO stomatologia i medycyna specjalistyczna

    Dziękujemy za opinię, tak właśnie pracują nasi lekarze :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania