Karolina Cudzich-Gunia

Dietetyk

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dyplom Dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki kontynuowałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dyplom Dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki kontynuowałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych oraz warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych oraz sporcie.

  Na przestrzeni ostatnich lat poszerzyłam doświadczenie poprzez prowadzenie wykładów, zajęć warsztatowych oraz wielu prezentacji dotyczących prawidłowego odżywiania dzieci i młodzieży, osób dorosłych oraz osób w podeszłym wieku. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Dzieci w Krakowie, współpracuję z Towarzystwem Przyjaciół Skawiny, byłam koordynatorem projektu szkoleń dla pacjentów z rozpoznaną cukrzycą t. II, prowadzę konsultacje dietetyczne wraz z możliwością ułożenia plany żywieniowego dla pacjentów anglojęzycznych, brałam udział w audycjach radiowych Radia WAWA dot. zdrowego żywienia, oraz wiele innych.

  W swojej pracy szanuje przede wszystkim czas pacjentów oraz ich indywidualne preferencje smakowe, ponieważ w życiu kieruje się zasadą: „Jeść należy z przyjemnością, a nie tylko się odżywiać”.

  Jestem specjalistą w zakresie wspomagania oraz terapii chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca, zespół metaboliczny, choroby autoimmunologiczne, celiakia, alergie pokarmowe oraz wiele innych, w okresie okołozabiegowym, jak również w terapii nadwagi i otyłości oraz niedowagi. Prowadzę również konsultacje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych.

  Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia, zawsze dążę do celu i mam w sobie wiele chęci pomocy innym. Jestem wolontariuszem fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzi na terenie całej Polski bezpłatne warsztaty na temat zdrowego stylu życia.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Do Pani Karoliny trafiłam przypadkiem kiedy to "dołączyła" się do mnie cukrzyca ciążowa a razem z nią obawa nad moim Maleństwem..Jej konkretne rady, podpowiedzi, harmonogramy i podniesienie na duchu pozwoliło mi na zapanowanie nad nią. Ciekawe rozwiązania posiłków pozwoliły, że cukry są jak najbardziej w normie a ja jem smacznie, zdrowo i różnorodnie! Jestem niezmiernie wdzięczna! Z czystym sumieniem - polecam!

  Karolina Cudzich-Gunia2016-09-06

  Dziękuje uprzejmie za miłe słowa. Nasze rozwiązanie już coraz bliżej. Do zobaczenia, pozdrawiam.

 • J

  Mam problemy z nadwagą i to dużą. Do Pani Karoliny trafiłem przez przypadek, właściwie to zaciągnęli mnie do gabinetu moi znajomi. Miałem ogromną depresję związaną z moimi zbędnymi kilogramami. Kilka porad, stosowanie się do zaleconej diety i zacząłem stawać na nogi, nie tylko w dosłownym sensie, ale również samopoczucie uległo zmianie o 180 stopni. Tak naprawdę to dopiero początek zrzucania moich kilogramów, ale widzę szansę i jestem zdeterminowany aby kontynuować leczenie u Pani Karoliny. Jestem pełen nadziei. Pozdrawiam

  Karolina Cudzich-Gunia2016-09-06

  Pozdrawiam Panie Janku. Jesteśmy na dobrej drodze. Pozdrawiam

 • A

  Pani Karolina jest świetnym specjalistą. Jej praca nie opiera się tylko na stworzeniu planu żywienia, ale na nauce zdrowego trybu życia. Doradza jakie produkty kupować, gdzie można je znaleźć, na co zwracać uwagę i nie wydać na to majątku - to się nazywa zaangażowanie. Nie sądziłam że plan żywieniowy ułożony przez dietetyka może być tak smaczny - a jednak:). Przekonałam się, że "dieta" to nie tylko sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale przepis na zdrowe samopoczucie. Zachęcam aby zainwestować w siebie i skorzystać z porady tak dobrego fachowca jakim jest Pani Karolina.

  Karolina Cudzich-Gunia2016-02-04

  Dziękuję Pani Agnieszko:) Do zobaczenia w gabinecie w piątek.

 • P

  Młoda, ale kompetentna. Bardzo zaangażowana w pomoc pacjentowi. Ma indywidualne podejście do każdego i dużą empatię.

  Karolina Cudzich-Gunia2016-02-04

  Uprzejmie dziękuję Pani Ewo. Pozdrawiam, do zobaczenia!

 • A

  Mila i serdeczna Pani dietetyk, ktorej nie da sie oszukac:)Programy zywieniowe smaczne i proste w przygotowaniu. Polecam serdecznie:)

  Karolina Cudzich-Gunia2016-01-29

  Uprzejmie dziękuję Pani Alicjo:) Pozdrawiam.

 • K

  Jestem pod stałą opieką pani Karoliny. Jakieś licho zagnało mnie do jej gabinetu i w sumie dzięki istnemu przypadkowi do niej trafiłam. Wiem, że to ostatni dietetyk, którego będę musiała prosić o pomoc.
  To dobry specjalista, który potrafi wyczuć pacjenta. To jeden z tych przypadków, kiedy słowo lekarz aż nie pasuje - no bo przecież lekarz dla osoby borykającej się z nadprogramowymi kilogramami to istne zło wcielone.
  Pani Karolina nie owija w bawełnę, jest świetnym znawcą tematu i wyczuwa gdzie trzeba pomóc i nad czym pracować. Polecam każdemu, kto oczekuje mądrej porady i osoby, która dba o swój samorozwój i trzyma rękę na pulsie a i zna innych specjalistów z zakresów z poza jej zakresu działalności.
  Pod tym, że warto się z panią Karoliną spotkać i że jest cudowna podpisuję się rękoma i nogami. I nie, nie kazała mi dobrze o sobie napisać, ona po prostu zasługuje na dobrą opinię :)

  Karolina Cudzich-Gunia2016-01-29

  Dziękuję za wspaniałe słowa! Pani Katarzyno nie mam słów. Pozdrawiam, do zobaczenia!:)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online