Karolina Cudzich-Gunia verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Proporcja WrocławUsługa: nadwaga

  Świetny specjalista, bardzo oddany swojej pracy. Osobiście 13 kg w 3 mc bez większych trudności. Dieta dostosowana do moich potrzeb i przyzwyczajeń.

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Estera Barrek
  Estera Barrek
  Dietetyk, Psychoterapeuta, Specjalista medycyny naturalnej
  Hubska 96/100, lok. 105, I piętro, Budynek "A" ELWAT, Wrocław
  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pani Estera dokładnie wysłuchała wszystkiego, co miałam do powiedzenia,… więcej
  Umów wizytę

  Agnieszka Midek
  Agnieszka Midek
  Dietetyk
  aleja Armii Krajowej 2/5, Wrocław
  Przez kilka miesięcy próbowałam sama bezskutecznie zrzucić zbędne kilogramy, aż natrafiłam na panią Agnieszkę Midek.… więcej
  Umów wizytę

  Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)
  Zuzanna Cybulska (Mroczkowska)
  Dietetyk
  aleja Armii Krajowej 2/5, Wrocław
  Indywidualne podejście do pacjenta. Dokładny wywiad zdrowotny ułatwiający znalezienie problemu. Zaangażowana i… więcej
  Umów wizytę

  Aleksandra Pichur
  Aleksandra Pichur
  Dietetyk
  Krasińskiego 29 (I piętro), Wrocław
  Polecam w 100%! W ciągu 5 tygodni schudłem 5kg:) Pani Dietetyk wypytała dokładnie co lubię i czego nie lubię jeść… więcej
  Umów wizytę

  Agata Cezari
  Agata Cezari
  Dietetyk
  Czysta 4, Wrocław
  Pani doktor Agata Cezari to osoba, która chce i potrafi słuchać pacjenta. W sposób bardzo miły i życzliwy przeprowadziła… więcej
  Umów wizytę

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dyplom Dietetyka uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu na kierunku Dietetyka. Studia magisterskie z dietetyki kontynuowałam na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na Wydziale Lekarskim. Poza tym uczestniczyłam w wielu konferencjach naukowych oraz warsztatach i kursach dotyczących żywienia w konkretnych jednostkach chorobowych oraz sporcie.

   Na przestrzeni ostatnich lat poszerzyłam doświadczenie poprzez prowadzenie wykładów, zajęć warsztatowych oraz wielu prezentacji dotyczących prawidłowego odżywiania dzieci i młodzieży, osób dorosłych oraz osób w podeszłym wieku. Jestem wykładowcą na Uniwersytecie Dzieci w Krakowie, współpracuję z Towarzystwem Przyjaciół Skawiny, byłam koordynatorem projektu szkoleń dla pacjentów z rozpoznaną cukrzycą t. II, prowadzę konsultacje dietetyczne wraz z możliwością ułożenia plany żywieniowego dla pacjentów anglojęzycznych, brałam udział w audycjach radiowych Radia WAWA dot. zdrowego żywienia, oraz wiele innych.

   W swojej pracy szanuje przede wszystkim czas pacjentów oraz ich indywidualne preferencje smakowe, ponieważ w życiu kieruje się zasadą: „Jeść należy z przyjemnością, a nie tylko się odżywiać”.

   Jestem specjalistą w zakresie wspomagania oraz terapii chorób dietozależnych, takich jak cukrzyca, zespół metaboliczny, choroby autoimmunologiczne, celiakia, alergie pokarmowe oraz wiele innych, w okresie okołozabiegowym, jak również w terapii nadwagi i otyłości oraz niedowagi. Prowadzę również konsultacje dla sportowców różnych dyscyplin sportowych.

   Jestem osobą pełną energii i pozytywnego nastawienia, zawsze dążę do celu i mam w sobie wiele chęci pomocy innym. Jestem wolontariuszem fundacji „Bądź aktywny”, w ramach której prowadzi na terenie całej Polski bezpłatne warsztaty na temat zdrowego stylu życia.

  Specjalizacje

  • Dietetyk dziecięcy
  • Dietetyk kliniczny

  Usługi

  Proporcja Wrocław

  Jesionowa 35/1, Krzyki, 50-504 Wrocław, dolnośląskie

  Pierwsza wizyta 1-osobowa 90 zł
  Wizyta kontrolna 1-osobowa 50 zł
  Indywidualny 7-dniowy plan żywieniowy 100 zł
  Indywidualny 14-dniowy plan żywieniowy 170 zł
  Pierwsza wizyta 2-osobowa 160 zł
  Wizyta kontrolna 2-osobowa 70 zł
  Indywidualny 7-dniowy plan żywieniowy dla 2 osób 160 zł
  Indywidualny 14-dniowy plan żywieniowy dla 2 osób 280 zł

  Gabinety Lekarskie DERMADERM

  aleja Armii Krajowej 48s, Krzyki, 50-541 Wrocław, dolnośląskie

  Pierwsza wizyta 90 zł
  Plan żywieniowy 7 dniowy 100 zł
  Plan żywieniowy 14 dniowy 170 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  15 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Proporcja WrocławUsługa: nadwaga

   Świetny specjalista, bardzo oddany swojej pracy. Osobiście 13 kg w 3 mc bez większych trudności. Dieta dostosowana do moich potrzeb i przyzwyczajeń.

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie DERMADERMUsługa: redukcja wagi

   Z czystym sumieniem polecam. Pierwsza wizyta bardzo szczegółowa w przyjaznej atmosferze. Plan dietetyczny w pełni uwzględnia moje upodobania i oczekiwania. Posiłki smaczne, zróżnicowane i sycące a jednocześnie proste w przygotowaniu.
   Czekam na wizytę kontrolną ale waga zmierza w dół :)

   Karolina Cudzich-Gunia2018-06-26

   Uprzejmie dziękuję Agato:). Pozdrawiam

  • P
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie DERMADERMUsługa: redukcja masy ciała

   Z czystym sumieniem mogę polecić Panią dietetyk Karolinę. Na wizytę zdecydowałam się ze względu na nadmiar tłuszczyku, który pozostał po ciąży:) Na pierwszym spotkaniu został przeprowadzony bardzo dokładny wywiad i na jego podstawie p. Karolina przygotowała mi dietę, dostosowaną do mojego stylu życia, wiecznego braku czasu przy małym dziecku i pracy oraz do preferencji smakowych. Dania smaczne, proste w przygotowaniu i sycące. Waga z dnia na dzień pokazuje coraz mniej:) Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam p. Karolinę:)

   Karolina Cudzich-Gunia2018-05-29

   Dziękuję i pozdrawiam:)

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chciałam zmienić swój sposób odżywania, unormować dzienne godziny posiłków, poczuć się lepiej, a przy okazji zrzucić parę kilogramów przed latem. Trafiłam do Pani Karoliny i wszystko się udało :) Dieta bardzo smaczna. Myślę, że z niektórych przepisów będę dalej korzystać. Bardzo serdecznie polecam Panią Karolinę!

   Karolina Cudzich-Gunia2018-05-29

   Serdecznie pozdrawiam:)

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: utrata tkanki tłuszczowej, budowanie tkanki mięśniowej oraz wyrabianie zdrowych nawyków żywieniowych

   Praca z Panią Karoliną całkowicie zmieniła moje życie. Być może brzmi to bardzo poważnie i patetycznie, ale ona była pierwszym dietetykiem, który mnie wciągnął w świat zdrowego odżywiania w taki sposób, że stało się to dla mnie przyjemne i ciekawe. Bardzo szybko współpraca z Panią Karoliną przestała być dla mnie jedynie realizowaniem danego celu "w drodze do lepszej sylwetki", ale przede wszystkim całkowitą zmianą w podejściu do żywienia. To co było dla mnie rownież wartościowe to jej wiedza od storny dietetyki dla osób intensywnie ćwiczących i sportowców :)

   Iść i się nie zastanawiać!

   Karolina Cudzich-Gunia2018-05-15

   Pani Heleno, praca z Panią to dla mnie przyjemność. Pozdrawiam:)

  • Ł

   Panią Karolinę charakteryzuje profesjonalizm i szczera chęć pomocy. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, gruntownie wypytała o nawyki żywieniowe, choroby, tryb zycia i na tej podstawie ułożyła dobrą dietę pomimo wielu produktów, których mój organizm nie toleruje lub za którymi po prostu nie przepadam. Waga spadła do wartości przeze mnie oczekiwanej a przy tym fizycznie czuję się lepiej, sypiam spokojniej, mam więcej siły, wyniki badań książkowe. Dziękuję za wszelką pomoc, motywację i wsparcie :)

   Karolina Cudzich-Gunia2018-05-15

   Panie Łukaszu serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

  • M

   Trafiłam do Pani Karoliny w ciąży. Ponieważ mam tendencje do tycia bałam się, że w ciąży przybędzie mi dużo za dużo dodatkowych kilogramów. Dzięki diecie przygotowanej przez Panią Karolinę tych kg nie była, aż tak dużo ale co ważniejsze miałam rewelacyjne wyniki badań krwi przez całą ciąże i czułam się świetnie. Teraz radzę się Pani Karoliny w sprawie rozszerzania diety maluszka i jestem bardzo zadowolona z pomocy i zaangażowania. Szczerze polecam!

   Karolina Cudzich-Gunia2018-02-16

   Dziękuję Pani Majeczko za miłe słowa. To Pani jest mistrzem:) Pozdrawiam:)

  • V
   Lokalizacja: Proporcja Wrocław

   Pani Karolina jest świetnym specjalistą, ma wyczucie i podejście. Posiłki w diecie są smaczne i łatwe w realizowaniu. Cała dieta mi bardzo pasuje i w końcu chudnę.
   Polecam!!!

   Karolina Cudzich-Gunia2018-01-11

   Dziękuję bardzo i pozdrawiam:)

  • M
   Lokalizacja: Proporcja WrocławUsługa: redukcja masy ciała

   Pani Karolina, jest wybitnym specjalistą, nie dość, że pomogła mi w redukcji masy to zidentyfikowała insulino-oporność która potwierdziła się po badaniach. Jestem jej bardzo wdzięczny, pewnie uratowała mi tym parę lat życia, dziwiło mnie to bardzo, że żaden lekarz wcześniej nie postawił mi takiej diagnozy. Panią Karolinę gorąco polecam, jest stworzona do swojego zawodu.

   Karolina Cudzich-Gunia2018-01-11

   Dziękuję uprzejmie za miłe słowa. Pozdrawiam:)

  • M

   Do Pani Karoliny trafiłam przypadkiem kiedy to "dołączyła" się do mnie cukrzyca ciążowa a razem z nią obawa nad moim Maleństwem..Jej konkretne rady, podpowiedzi, harmonogramy i podniesienie na duchu pozwoliło mi na zapanowanie nad nią. Ciekawe rozwiązania posiłków pozwoliły, że cukry są jak najbardziej w normie a ja jem smacznie, zdrowo i różnorodnie! Jestem niezmiernie wdzięczna! Z czystym sumieniem - polecam!

   Karolina Cudzich-Gunia2016-09-06

   Dziękuje uprzejmie za miłe słowa. Nasze rozwiązanie już coraz bliżej. Do zobaczenia, pozdrawiam.