Umów wizytę Zapytaj lekarza 278 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem dyplomowanym psychologiem. Specjalistą psychologii klinicznej oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Na szczególną uwagę zasługuje duże doświadczenie zawodowe,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii

  Oprócz pomocy w poradzeniu sobie z rozstaniem, co było główną przyczyną wizyty, uzyskałam ją również na innych polach. Terapia pomogła mi uwierzyć w siebie, otworzyła mi oczy na wiele spraw i pozwoliła zacząć doceniać rzeczy w okół. Jestem wdzięczna i mogę śmiało polecić pomoc Pani Kariny.

  mgr Karina Bogucka2017-11-30

  Bardzo sie ciesze:)i gratuluje Pani sukcesu

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i PsychoterapiiUsługa: epizod depresyjny o podłym usposobieniu

  O Pani Karinie mogę się wypowiedzieć tylko i wyłącznie w samych superlatywach. Spokój, opanowanie, ciepłe podejście do pacjenta, co w tej linii terapeutycznej jest szczególnie ważne. Po kilku wizytach widzę dobry wpływ leczenia. Polecam - Pani Karina naprawi każdą rozregulowaną duszę i umysł.

  mgr Karina Bogucka2017-11-21

  Dziękuję i życzę dalszej tak owocnej jak dotąd pracy:)

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani karina jest wspaniałym psychologiem umie słuchać i potrafi pomóc jestem bardzo wdzięczna dziękuje

  mgr Karina Bogucka2017-11-21

  Dziękuję za miłą opinię i życzę dalszych sukcesów:)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani okazała się bardzo pomocna. Zostałam wysłuchana, a na koniec otrzymałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dostałam tez porady i na pewni z nich skorzystam.

  mgr Karina Bogucka2017-09-27

  Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc, pozdrawiam serdecznie!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii Karina BoguckaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Karina jest świetnym specjalistą, lekarzem "wsłuchującym" się w pacjenta.Polecam,naprawdę dobry psycholog.Nie mam zastrzeżeń żadnych.Wystarczyły mi 3 spotkania,a stałam się inną osobą.Pani Karina zajęła się mną profesjonalnie,rzetelnie,sumienie.Jest bardzo sympatyczna i miła osobą i świetnie się z nią rozmawia.Dziękuje.

  mgr Karina Bogucka2017-10-10

  Dziękuję i pozdrawiam życząc dalszych sukcesów!

 • M

  Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z Panią Kariną. Już po pierwszych tygodniach widziałam efekty naszej wspólnej pracy, co było dla mnie przełomowe, ponieważ chodziłam na różne terapie do różnych specjalistów bez powodzenia. Atmosfera na naszych spotkaniach jest bardzo przyjazna. Polecam terapię w nurcie poznawczo - behawioralnym dla osób z lękami.

  mgr Karina Bogucka2017-10-10

  Dziękuję i pozdrawiam!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Karina to profesjonalistka. Umie słuchać, stwarza przyjemną atmosferę i trafnie ocenia. Aktualnie, po prostu ...pomaga mi żyć. Dziękuję. B.S.

  mgr Karina Bogucka2017-10-10

  Dziękuję i pozdrawiam:)

 • Pani Karina to profesjonalny psycholog A jednocześnie przyjazną i otwarta osoba.Po każdej wizycie czuję ze jednak warto żyć i ze ze wszystkim można sobie w zyciu poradzić.Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia.Widać że zawód wybrany przez Panią Karina to jednocześnie jej powołanie.

  mgr Karina Bogucka2017-10-10

  Dziękuję i bardzo się cieszę:)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wszystkim Panią Karinę jako wysokiej klasy psychoterapeutę. Posiada bardzo cenną w tym zawodzie cechę tj. umiejętność słuchania i wsłuchiwania się w problemy pacjenta z wielką uwagą. Przez co potrafi świetnie wychwycić niewypowiedziane lub nawet nieuświadomione przez nas pacjentów istotne kwestie problemu. Wielce kompetentnie krok po kroku prowadzi terapię (w moim przypadku poznawczo-behawioralną), która przynosi widoczne efekty. Bezcenną zaletą Pani Kariny jest także Jej opanowanie, wewnętrzny spokój, ciepło i uśmiech, bo to wszystko już samo w sobie działa na nas pacjentów kojąco i wręcz terapeutycznie. Pani Karino, bardzo dziękuję za to wszystko co wymieniłam oraz za całą energię jaką Pani włożyła w moją terapię ciągu tych kilku miesięcy naszych spotkań !!! Pozdrawiam i życzę samych sukcesów w pracy z pacjentami :-)

  mgr Karina Bogucka2017-10-10

  Dziękuję serdecznie i życzę dalszych sukcesów:)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeśli komuś zależy na rzetelności, skuteczności i konkretnej, fachowej pomocy to trafi pod właściwy adres jeśli wybierze się do Pani Kariny na konsultacje. Korzystam z Jej pomocy od jakiegoś czasu i z czystym sumieniem ją rekomenduję innym, którzy potrzebują porządnego psychologa. Psychologów jest wielu, ale Pani Karina jest jedyna w swoim rodzaju - jako psycholog jest solidna i jako człowiek życzliwa i mega pozytywna. Aż chce się chodzić do niej na sesje ;-) Najważniejsze, że mi pomaga i staję na nogi. Od pierwszego spotkania już jest widoczna poprawa nastawienia u mnie. Wie co robi i jak to zrobić, żeby różne trudne przypadki jak ja ruszyć konkretnie do przodu.
  Polecam wszystkim i pozdrawiam.

  mgr Karina Bogucka2017-10-10

  Dziękuję i pozdrawiam ciepło:)

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem dyplomowanym psychologiem. Specjalistą psychologii klinicznej oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Na szczególną uwagę zasługuje duże doświadczenie zawodowe, szerokie wykształcenie i stale rozwijane wysokie kwalifikacje - dzięki czemu każdy pacjent może poczuć, że znajduje się w naprawdę dobrych rękach.

  Studiowałam Psychologię kliniczną na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie otrzymałam tytuł magistra,
  Dalej rozwijałam swoje kompetencje o Dwuetapowe 4-letnie podyplomowe studia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej,uzyskałam teź Certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego (certyf. nr 244) wydany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) akredytowanego członka European Association for Cognitive and behavioural therapies (EABCT). Ukończyłam roczne podyplomowe Studia z Psychologii Klinicznej na Akademii Medycznej w Gdańsku, zrobiłam podyplomową 5 letnią specjalizacje uzyskując tytuł Specjalisty Psychologii Klinicznej.

  Posiadam też odpowiednie przygotowanie pedagogiczne oraz dyplom ukończenia szkolenia z zakresu leczenia zaburzenia stresowego pourazowego (PTSD) metodą Przedłużonej Ekspozycji.

  W dalszym ciągu podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe i odbywam różnego rodzaju szkolenia podyplomowe - doszkalające wg najnowszych standardów (szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej, z terapii schematów-dedykowanej pacjentom z dłuższą historią problemów). Psychoterapia poznawczo behawioralna jest terapią o naukowo udowodnionej skuteczności.

  Posiadam bogate, wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej, pomocy psychologicznej z dorosłymi, młodzieżą oraz w prowadzeniu szkoleń, treningów.
  Zdobywałam je w wielu różnorodnych miejscach, m.in. w Poradniach Zdrowia Psychicznego, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym, Akademii Medycznej w Gdańsku, Centrum Pomocy Psychologicznej, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

  Obecnie prowadzę prywatną praktykę oraz współpracuję z Trójmiejskimi poradniami Zdrowia Psychicznego.

  PSYCHOTERAPIA POZNAWCZO BEHAWIORALNA
  O udowodnionej naukowo skuteczności w leczeniu wielu zaburzeń, ceniona - zarówno przez lekarzy jak i psychoterapeutów.Jest ograniczona w czasie, zorientowana na cel, oparta na podmiotowej współpracy pacjenta z terapeutą
  Zakłada, że możemy wywołać zmianę w odczuwanych emocjach, zachowaniu poprzez modyfikację
  treści poznawczych, które mają na nie wpływ. Pacjent przygląda się swoim myślom, a dzięki technikom poznawczym i behawioralnym uczy zmieniać nieprzystosowawcze schematy, przekonania będące przyczynami jego problemów na bardziej adekwatne, dzięki czemu może nastąpić poprawa jego samopoczucia i funkcjonowania

  Sesja trwa 50 minut. Psychoterapia nie polega na "doradzaniu"ale na zrozumieniu mechanizmu problemu, tego co się dzieje oraz nabyciu umiejętności by po jej skończeniu potrafić radzić sobie bez terapeuty.
  Pierwsze sesje służą rozpoznaniu problemu.
  W przypadku niemożności przyjścia na kolejny ustalony termin, należy odwołać wizytę z minimum dobowym wyprzedzeniem w innym wypadku należy uiścić za nie opłatę.

  W kontakcie z Pacjentem kieruję się wysokimi standardami etycznymi, zapewniam atmosferę wzajemnego zaufania, a Pacjenta zawsze traktuję podmiotowo z należytym Mu szacunkiem. W celu jak najwyższych standardów wykonywanych usług moją pracę regularnie poddaję superwizji. Praca psychologa, psychoterapeuty jest nie tylko moim zawodem, ale i pasją. Dlatego też permanentnie rozwijam swoje umiejętności i podnoszę kwalifikacje, by jeszcze lepiej pomóc moim Pacjentom. Cieszę się, gdy pozytywne efekty mojej pracy z Pacjentami poprawiają jakość ich życia.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną tych, którzy potrzebują specjalisty, oraz rzetelnego wsparcia, profesjonalnej pomocy w kryzysach i życzliwego, indywidualnego podejścia do każdego problemu.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Magister psychologii klinicznej Uniwersytetu Gdańskiego,
 • Dyplom ukończenia rocznych podyplomowych studiów z Psychologii Kinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (GUM).
 • Uzyskanie tytułu specjalisty z dziedziny psychologii klinicznej - Gdański Uniwersytet Medyczny
 • Podyplomowe dwuetapowe 4-letnie studia z zakresu Psychoterapii Poznawczo – Behawioralnej, SWPS Sopot
 • Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego nr 244 Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej akredytowanego członka European Association for Cognitive and Behavioural Therapies (EABCT).
 • Dyplom ukończenia szkolenia z zakresu leczenia PTSD Metodą Przedłużonej Ekspozycji wg protokołu Edny Foa (Prolonged Exposure Therapy for PTSD E.Foa i współp.)
 • Wprowadzenie do Terapii Schematów
 • Specyficzne populacje Pacjentów z zaburzeniem osobowości borderline i narcystycznym
 • Leczenie zaburzeń lękowych u dzieci i nastolatków-zastosowanie psychoterapii poznawczo behawrioralnej w praktyce
 • Techniki wyobrażeniowe w terapii poznawczo behawioralnej
 • Psychoterapia seksoholizmu w podejściu poznawczo behawioralnym.Parafilie a hiperfilia.
 • Dyplom ukończenia dwuletniego Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego- KCP
więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Poradnie Psychiatryczne Gdynia, Brzeźno, Rumia, Reda
 • Poradnia Psychiatryczno Psychologiczna w Gdańsku.
 • Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych UCK w Gdańsku.
 • Klinika Pediatrii, Hematologii, Onkologii i Endokrynologii UCK w Gdańsku.
 • Klinika Rehabilitacji. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne (UCK) w Gdańsku.
 • Klinika Neurologii Rozwojowej UCK w Gdańsku.
 • Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
 • Zakład Poprawczy w Gdańsku
 • Klinika Chirurgii Onkologicznej UCK w Gdańsku
 • Ośrodek dla osób z autyzmem
więcej

Certyfikaty

 • Karina Bogucka, psycholog w mieście Gdańsk - Certyfikaty
 • Karina Bogucka, psycholog - Certyfikaty