O nas

Pomorskie Centrum Psychiatrii powstało jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na pomoc psychiatryczną i psychologiczną. Dokładamy wszelkich starań, by nasza kadra medyczna i psychoterapeutyczna leczyła zgodnie z najnowszymi osiągnięciami i odkryciami nauk medycznych. Dbając o dobre samopoczucie pacjentów staramy się zapewnić miłą atmosferę, przyjazne, intymne i estetyczne gabinety, niedługie terminy oczekiwania na wizytę, a także kompleksowość opieki lekarskiej i terapeutycznej w naszej placówce. Naszym celem i hasłem przewodnim jest pomaganie potrzebującym w powrocie do równowagi najbardziej profesjonalnie, najlepiej i najmilej jak możemy. Zapraszamy do naszego Centrum w Gdańsku Oliwie, w sąsiedztwie pięknego Parku Oliwskiego.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (1158)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Wojciech Pączek konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jestem pod opieką Pana doktora ponad rok. Czy żałuję? Tak - że nie przyszłam wcześniej :) Zastosowane leki przynoszą ulgę i zaczynam wierzyć, że można żyć bez lęku. Wszystkim chcącym poprawić jakoś swojego życia polecam!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Aleksandra Wielewicka konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor to przemiła, pomocna osoba, która jest specjalistką w swoim fachu. Szybko zdiagnozowała problem i wprowadziła skuteczne leczenie. Bardzo mocno polecam

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kacper Kąkol konsultacja psychiatryczna dzieci (pierwsza wizyta)

  Fantastyczny kontakt z młodzieżą. Pan doktor nie owija w bawełnę. Córka do łatwych nie należy, ale Pan doktor znalazł podejście.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Olivia Strandberg konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Jestem wdzieczna za pelne zaangazowanie Pani doktor jakim obdarzyla mnie podczas wizyty oraz szczegolowym objasnieniem co sie dzieje i jak sobie pomoc. Wizyta byla bardzo prywatna i pelna zrozumienia oraz empatii.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Jacek Komorowski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Zaangażowany, słuchający i szukający najlepszych rozwiązań. Mam nadzieję, że po zakończeniu leczenia nie będę wracać :), ale z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim potrzebującym pomocy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania