Adresy (2)

Wrocławska 63, Orłowo, Gdynia
Klif-Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Gotówka
58 765..... Pokaż numer

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 150 zł

Konsultacja kontrolna • 150 zł

Program żywieniowy Darmowa usługa


Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Kilka minut przed konsultacją wysyłamy linka na maila do wideokonsultacji w Zoom.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry, jestem dietetykiem hormonalnym i psychologiem. Specjalizuję się w dietoterapii niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych i chorób aut...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niepłodność
 • Niedoczynność tarczycy
 • Choroba Hashimoto
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut żywności i żywienia w Warszawie - poradnictwo dietetyczne
 • Uniwersytet Gdański - psychologia

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
 • Psychodietetyk

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Wrocławska 63, Gdynia

300 zł

Klif-Med


Konsultacja online


150 zł

Konsultacje online

Pozostałe usługi

Konsultacja kontrolna


Wrocławska 63, Gdynia

150 zł

Klif-Med


150 zł

Konsultacje online


Program żywieniowy


Darmowa usługa

Konsultacje online

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pierwsza konsultacja pozytywnie. Myślę, że będzie dobra współpraca. Słyszałam dużo dobrego. Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klif-Med

Każda konsultacja przebiega nie tylko w bardzo miłej atmosferze, ale przede wszystkim jest przepełniona ogromem wiedzy, którym Pani Kamila się ze mną dzieli. Po raz pierwszy mam okazję być pod opieką dietetyczki, która patrzy na mój problem z nadwagą w tak szerokiej skali. Bardzo dokładny wywiad na pierwszej wizycie, a także zalecenie wykonania dokładnych badań sprawiły, że poznałam przyczyny, z których wywodzi się mój problem z wagą. Niezwykłą zaletą Pani Kamili jest to, że jej głównym celem jest to, aby jej pacjent zrozumiał na czym polega odpowiednia suplementacja i zdrowe żywienie. Do tej pory spotykałam się z dietetykami, którzy przygotowywali gotową rozpiskę dietetyczną i kazali się do niej stosować, bez jakiegokolwiek wytłumaczenia jakie produkty są odpowiednie, na co zwracać uwagę i z jakich suplementów korzystać. Widać, że praca Pani Kamili jest dla niej pasją, którą dzieli się z innymi. Dzięki niej nie tylko udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, ale przede wszystkim zrozumiałam jak ważna jest zbilansowana, dobrana do potrzeb organizmu dieta, a także jak istotne jest korzystanie z naturalnych, wysokiej jakości suplementów. Przed nami jeszcze trochę pracy do uzyskania upragnionej wagi, ale jestem przekonana, że z takim wsparciem merytorycznym i psychicznym uda nam się osiągnąć sukces. Bardzo polecam Panią Kamilę wszystkim tym, którzy są zmęczeni i zniechęceni restrykcyjnymi dietami i chcą nauczyć się zdrowiej żyć!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Co tutaj dużo mówić. Widac ze pani zna sie na rzeczy i odrazu zaczęłyśmy działać i wprowadzać konkretny plan leczenia. Czuje ze jestem w dobrych rękach a pani jest z powołania:) ciesze się ze panią poznałam :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klif-Med

Polecam całym sercem i jestem ogromnie wdzięczna! Trafiliśmy do Pani Kamili z polecenia lekarza zajmującego się leczeniem niepłodności (problem - kiepskie nasienie, a jak się później okazało i moje jajeczka). Pani Kamila ułożyła nam całą suplementację oraz specjalistyczną dietę. Współpraca trwała 2 lata, aż do pozytywnego wyniku testu ciążowego :) Zawsze powtarzam, że Pani Kamila jest mega specjalistką, zna się na temacie niepłodności jak mało kto. Do tego jest sympatyczną, kochaną kobietą, która potrafi udzielić wsparcia w tych trudnych chwilach. Dziękuję! No i oczywiście zamierzam zostać w stałej współpracy na dalszych etapach :)


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Napisanie do Pani Kamili ,to była najlepsza decyzja w moim życiu. Bardzo szybko przeszłyśmy do wnikliwej konsultacji (w tych czasach za pomocą kamerki ) . Zrobiłam wszystkie potrzebne badania ,po wysłaniu do Pani Kamili miałam w kilka dni wytyczne + indywidualną suplementację . Pani Kamila ma świetne podejście do każdego pacjenta z osobna ,ogromne serce i doświadczenie Kontakt był cały czas i w razie wątpliwości ,mogliśmy śmiało się skontaktować zawsze W przeciągu 3 miesięcy moje wyniki uległy diametralnym zmianom na lepsze ,ale najważniejsze jest to ,że dzięki Pani Kamili 19tygodni już ,noszę pod sercem swojego upragnionego syneczka Za to będę Pani Kamili wdzięczna do końca życia ,za ogromne zaangażowanie, wiarę i jeszcze większe serce Każdemu mogę z czystym sumieniem polecić Panią Kamilę , która potrafi zdziałać cuda


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klif-Med

Polecam każdemu z całego serca! Do Pani Kamili chodzę już ponad rok, przez ten czas poprawiło mi się ogólne samopoczucie, poprzez uzupełnienie wszelkich niedoborów jakie miałam. Zniknęło ciągłe zmęczenie, problemy z żołądkiem, jelitami, migrenami.. Odchodzą problemy hormonalne związane z odstawieniem antykoncepcji. To jaką Pani Kamila ma wiedzę, jest niesamowite. Nigdy nie spotkałam się z tak doświadczoną osobą, która z chęcią wszystko na spokojnie wytłumaczy i znajdzie sposób na pomoc. Żaden lekarz mi tyle nie pomógł co Pani Kamila. Dziękuję :))


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klif-Med konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Po pierwszej wizycie z całą pewnością mogę napisać jedno - nie było to nasze ostatnie spotkanie. Czas, który spędziłam w gabinecie został wykorzystany co do minuty (a tych było sporo - jeszcze raz dziękuję :) - jeszcze nigdy nie otrzymałam tak szczegółowych wyjaśnień i żaden ze specjalistów z którymi miałam do czynienia wcześniej nie przywiązywał tak wielkiej i czułej uwagi do zależności między ciałem a umysłem. Oprócz ogromu wsparcia otrzymałam plan naturalnej suplementacji i pozostaje mi tylko czekać na rezultaty i kolejne spotkanie. Polecam z najczystszym sumieniem.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klif-Med

Dzięki Pani Kamili w końcu zaszłam w upragnioną ciążę (w dodatku bliźniaczą). To wszystko dzięki jej wnikliwosci, idealnie dobranej suplementacji. Wraz z mężem traciliśmy nadzieję na potomstwo, ponieważ byliśmy po dwóch nieudanych próbach invitro. Dopiero, gdy trafiłam do gabinetu Pani Kamili po pół roku udało się. Z całego serca polecam Panią Kamilę wszystkim parom, które starają się o dziecko i nie tylko. Jestem jej bardzo wdzięczna, do tej pory korzystam z jej pomocy i dzięki suplementacji będąc w ciąży czuje się bardzo dobrze potwierdzają to również moje wyniki badań.

mgr Kamila Rólkiewicz

Pani Joanno, bardzo się cieszę ze wspaniałych efektów naszej współpracy :) Dziękuję za zaufanie i zaangażowanie w stosowaniu się do zaleceń. Pozdrawiam


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klif-Med

Pani Kamila jest lekarzem z powołanie, czuć że chce pomóc pacjentowi. Poświęca dużo czasu dla pacjenta w celu wyjasnienia wszystkiego. Pani doktor jest zaangażowana i konkretna. Polecam!

mgr Kamila Rólkiewicz

Dziękuję za opinię i pozdrawiam :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Klif-Med Inny

Pani Kamila to osoba, którą wyróżniają:
Zaangażowanie (troska o zdrowie pacjenta, dociekliwość przy zbieraniu wywiadu)
Profesjonalizm (ogromna wiedza oraz doświadczenie; wyznaczenie konkretnych i realnych do osiągnięcia celów)
Pozytywne podejście (nastawienie na poprawienie stanu zdrowia i przywrócenie dobrego samopoczucia pacjenta; przekonanie o skuteczności działania).

Opinię wystawiam po drugiej wizycie u Pani Kamili, zatem jeszcze nie znając efektów, jestem jednak przekonana, że świetnie trafiłam. Pani Kamila w czasie pierwszej wizyty zleciła mi wykonanie badań, dzięki którym zdiagnozowano problemy z tarczycą (lekarz endokrynolog nakreślił przede mną dość czarny scenariusz reszty mojego życia). Pani Kamila po przeanalizowaniu wyników wszystkich badań omówiła problemy (nie tylko niedoczynność tarczycy, ale również niedobory witamin i minerałów) i metodycznie nakreśliła, jakie efekty powinien przynieść program żywieniowy (konkretne, mierzalne wyniki morfologii i innych badań) – tak, by w rezultacie przywrócić mi dobre samopoczucie, energię i zdrowie oraz zrzucić zbędne kilogramy. To, co urzekło mnie najbardziej – to właśnie pozytywne podejście, poparte bardzo konkretnym doświadczeniem i wiedzą. Wiem, że jestem w najlepszych rękach.
Myślę, że każdemu przydałoby się trafić pod opiekę kogoś takiego jak Pani Kamila. Jest skupiona na stanie zdrowia i samopoczuciu pacjenta, dba o komfort i bierze pod uwagę preferencje żywieniowe. Dodatkowo oferuje wykonywanie innych badań – np. na nietolerancje żywieniowe czy niedobory minerałów - pozwalające uzyskać kompleksowy obraz stanu zdrowia by w efekcie zaproponować jeszcze bardziej zindywidualizowany program żywieniowy.
Dietetyk idealny.

mgr Kamila Rólkiewicz

Pani Olu, dziękuję za miły komentarz :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Dzień dobry, jestem dietetykiem hormonalnym i psychologiem. Specjalizuję się w dietoterapii niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych i chorób aut...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Niepłodność
 • Niedoczynność tarczycy
 • Choroba Hashimoto
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Instytut żywności i żywienia w Warszawie - poradnictwo dietetyczne
 • Uniwersytet Gdański - psychologia

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny
 • Dietetyk dziecięcy
 • Psychodietetyk

Staże

 • Portal nutri-bobo.pl

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania