lek.

Kamila Nowak

verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

7 opinii +dodaj

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Studia ukończyła w 2005 roku, a następnie w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: badania profilaktyczne

  Do Pani doktor trafiliśmy całkiem przypadkiem z masą pytań.
  Zostaliśmy bardzo wnikliwie wysłuchani i uzyskaliśmy wyczerpujących odpowiedzi. Przy okazji Pani doktor zbadała naszego maluszka meega dokładnie. Ma bardzo dobre podejście zarówno jako lekarza pediatra jak i psycholog. Serdecznie polecam!

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Wrocław, Plac Dominikański 3Usługa: konsultacje pediatryczne

  Doctor Nowak is very comprehensive, patient and professional pediatric.
  She answered all our concerns and prescribed exactly what we needed.
  As she speaks quite well English, we will keep going with her for the next visits.

 • L

  Trafiłam do Pani doktor nie z wyboru a z przypadku i jestem bardzo zawiedziona. Pani doktor więcej czasu poswieca na pisanie na komputerze,niż na wysłuchanie rodzica z chorym pacjentem.Ignoranckie podejscie, brak zrozumienia i kiepska opieka merytoryczna- to wyniosłam z gabinetu p.Nowak. Według Pani doktor aby 9mc dziecku wkropic do oczu lek, należy siąść na nim okrakiem, przycisnac kolanami rączki, jedna Reka trzymać głowę a druga, na siłę roztwierac zacisniete powieki niemowlaka. Bowiem cytuję "czasem trzeba wybrać albo dyskomfort albo lepsze samopoczucie dziecka" . Mokry kaszel, utrudniajacy sen i powodujący płacz i dyskomfort jest naturalny przy katarze i nie powinno się brac żadnych medykamentow. ( córka pomimo uciazliwego kaszlu, gorączki i nieprzespanych nocy nie otrzymała nic). Na moja uwagę, iż katar ostatnio trwał długo i przerodzil się w wysiekowe zapalenie ucha i prośbę by poleciła coś na przyspieszenie jego ustapieniu, usłyszałam że nie ma potrzeby na tym etapie i oczywiście zawsze może tak się zdarzyć że katar spowoduje komplikacje. Podczas 20min wizyty usłyszałam parę "kwiatków" od pani doktor ale najważniejsze jest to, że pani doktor, przyjmując w prywatnej placówce nie posiada za grosz empatii i wyrozumiałości. .

 • M

  Pani Doktor jak najbardziej godna polecenia. Nie dość, że cechuje ją fenomenalne podejście do dziecka to także z rodzicem ma bardzo dobry kontakt. Udziela wielu rad związanych nie tylko z leczeniem dziecka, ale także wychowawczych, które na moją buntowniczą dwulatkę świetnie działają. Po kilku wizytach u Pani dr Nowak zaczęłam nawet podejrzewać, że ma nie tylko specjalizację z pediatrii ale także z psychologii dziecięcej. Z całą stanowczością polecam!

 • P

  Polecam wizyty u Pani Doktor. Badanie przeprowadza szczegółowo, jest bardzo mila i ma dobre podejście do dzieci co jest bardzo ważne w tym zawodzie. Polecam!

 • K

  Polecam Panią Doktor, trafnie zdiagnozowała anginę u mojego syna, dodatkowo bardzo sympatyczna, z doskonałym podejściem do dziecka. Przede wszystkim bardzo rozsądna.
  Gorąco polecam!

 • K

  Najlepsza lekarka jaką znam, bardzo profesjonalna miła wszystko tłumaczy, pamięta pacjentów i historię. Zaangażowana. Profesjonalna, pełna empatii. Same plusy! z pełnym przeświadczeniem polecam Panią Kamilę.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Studia ukończyła w 2005 roku, a następnie w 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w zakresie pediatrii. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Ratunkowym oraz Oddziale Dziecięcym a także w Poradniach Dziecięcych. Swoje kwalifikacje poszerzyła kończąc studia na Wydziale Nauk o zdrowiu Akademii Medycznej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie w opiece zdrowotnej. Ukończyła kurs organizowany przez WHO i Unicef „Integrated Managment In Neonatal and Childhood Illnesses" w Indiach. Interesuje się medycyną tropikalną. Obecnie należy do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu.

Specjalizacje

 • Pediatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Poznaniu

Znajomość języków

 • polski
 • angielski