O nas

Klinika Ginvita Clinic znajduje się we Wrocławiu, w dzielnicy Nadodrze. Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści (ginekolodzy i położnicy, endokrynolodzy, radiolodzy, pediatrzy, dermatolodzy, urolodzy, ortopedzi), którzy zaopiekują się Państwem z zaangażowaniem i troską. Oferujemy szeroki zakres usług ginekologicznych, m. in. USG I, II i III trymestru, monitoring owulacji, USG 3D/4D, założenie i usunięcie wkładki domacicznej, oraz pełną opiekę endokrynologiczną (USG i biopsja tarczycy).

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem specjalistycznym oraz szeroką gamą badań diagnostycznych. Podchodzimy indywidualnie do pacjentki i pacjenta. Zależy nam na tym, by czuli się u nas swobodnie, komfortowo i bezpiecznie, a wizyty miały charakter spokojnego spotkania dwóch równorzędnych partnerów.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Sprzęt
 • USG Voluson
 • Kolposkop optyczny z torem wizyjnym
 • KTG
 • USG 3D/4D
 • USG przezciemiączkowe
Dowiedz się więcej
Języki
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Sprawdzenie cytologii, Sprawdzenie kolposkopii lub ocena wyniku cytologii/ ocena wyniku kolposkopi.

Dowiedz się więcej

Zakładowa 7cf,Wrocław


Opinie o specjalistach (1248)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr Joanna Kmieć-Nowakowska fizjoterapia uroginekologiczna (kolejna wizyta)

  Od lat, po każdej ciąży przychodzę do Pani doktor, by zaopiekować się rozejściem mięśni prostych brzucha. Pani Joanna zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, przeprowadza skuteczną terapię manualną i zadaje ćwiczenia, dostosowane do mojej kondycji. Szczerze polecam i jeszcze nie raz wrócę do Pani doktor :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Volha Smal konsultacja ginekologiczna + USG

  Це був мій перший візит у цій клініці, пані гінеколог була привітна, задавала різні запитання щоб краще з'ясувати причину. Допомогла розслабитись бо на початку я трішки нервувала, але все пройшло добре. Рекомендую)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Wyrobek - Orska USG jamy brzusznej

  Serdecznie polecam Panią doktor, badanie bardzo szczegółowe. Pani doktor z dużą starannością i zaangażowaniem opowiedziała o wszystkim, odpowiedziała na każde pytanie, sumiennie wyjaśniła ewentualne dalsze postępowanie w diagnostyce. A wszystko z uśmiechem i dużą empatią do pacjenta. Serdecznie polecam!


  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Karolina Maciejewska konsultacja dietetyczna

  Pani dietetyk była bardzo zaangażowana i dobrze przygotowana. Zadawała wiele pytań, przeprowadziła szczegółowy wywiad. Opracowała także zalecenia i zaleciła badania krwi w celu kontrolowania poziomu cholesterolu. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Bardzo polecam usługi!


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Michał Witkowski konsultacja ginekologiczna + USG

  Była to moja pierwsza wizyta (na pewno nie ostatnia), Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko w prosty sposób, będąc przy tym profesjonalnym. Badanie jak i konsultacja były prowadzone w bardzo miłej atmosferze, polecam! :)


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Urszula Sieradzka konsultacja położnicza

  Pani doktor prowadzi już moją trzecią ciążę. Jest osobą niezwykle przyjazną, taktowną i spokojną. Zawsze mogłam czuć się bezpiecznie w gabinecie. Wszystko jest jasne i każde pytanie dostaje odpowiedź, bez zbędnego martwienia na zapas, czy wprowadzania niepokoju. Pani doktor zawsze służy pomocą i nie zostawia z wątpliwościami pacjentki samej. Dodam też, że mając różne doświadczenia ze szpitala nie spotkałam się z delikatniejszym badaniem ginekologicznym niż u dr Sieradzkiej. Bardzo polecam


  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Urszula Sieradzka wizyta ginekologiczna + USG

  Dawno nie byłam u tak sympatycznej Pani Doktor :)


  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Urszula Sieradzka konsultacja ginekologiczna + USG

  Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Zawsze wita pacjenta szerokim uśmiechem. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna. Dodatkowo, Pani Doktor z dużym zaangażowaniem słucha pacjenta oraz szczegółowo wyjaśnia wyniki badań.


  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Khrystyna Scurac konsultacja neonatologiczna + USG

  Konkretną Pani doktor. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania.


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Mateusz Kaczmarek konsultacja ginekologiczna + USG

  Merytoryczna i bardzo komfortowa wizyta. Polecam!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Ginvita Clinic, Wrocław?
  Ginvita Clinic, Wrocław dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: ginekologia, radiologia, endokrynologia, fizjoterapia, pediatria, położnictwo, neonatologia, ultrasonografia, urologia.
 • Oferta Ginvita Clinic obejmuje 106 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja ginekologiczna + USG, konsultacja dla par - zaburzenia płodności, Monitoring owulacji -pierwsza wizyta w cyklu, Monitoring cyklu -kolejna wizyta w cyklu, wizyta położnicza, USG III trymestru, USG II trymestru, KTG - kardiotokografia, usunięcie polipa szyjki macicy w znieczuleniu miejscowym wraz z badaniem histopatologicznym, Wizyta poporodowa.
 • Tak, Ginvita Clinic oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Ginvita Clinic ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Ginvita Clinic może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 1248 osób dodało swoją opinię o placówce Ginvita Clinic. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Adres placówki Ginvita Clinic to Zakładowa 7cf Wrocław.
Powiązane wyszukiwania