Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 276..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Medicover


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna podróży

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja pediatryczna


Sarmacka 10C lok. B, Warszawa

Dowiedz się więcej

Przychodnia Wilanów

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
13 opinii

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wilanów konsultacja pediatryczna

Pani doktor jest wspaniała osobą. Ma olbrzymią wiedzę, jest skrupulatna i tak tez podchodzi do pacjenta i problemu zdrowotnego. Nie przypisuje zbędnych leków i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Zajmuje się dwójka moich dzieci i obydwoje ją uwielbiają. Jest ciepła, rzeczowa, zawsze wysłucha dokładnie sytuacji i nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów. Polecam każdemu rodzicowi, który chce, żeby jego dziecko miało najlepsza opiekę pediatryczna.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest przede wszystkim wspaniałym człowiekiem, wspaniałym lekarzem, który potrafi nie tylko leczyć ale też pocieszyć, dodać otuchy. Teraz spotyka się mało takich lekarzy. Dla mnie to lekarz z powołania, dla którego dobro pacjenta jest najważniejsze. Zanim postawi diagnozę, zleci szereg badań, nie podejmuje pochopnie decyzji. Ufam jej bezgranicznie i nie wyobrażam sobie innego lekarza rodzinnego, jak i pediatry dla moich dzieci. Z całego serca polecam Dr.Przybyszewską


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Przychodnia Wilanów konsultacje pediatryczne

Awaryjna wizyta z 4mies dzieckiem. Pani Dr bardzo dokładnie zbadała syna, zwróciła uwagę również na inne niepokojące Ją objawy, stosownie doradziła co zrobić, odpowiedziała również na wszystkie moje inne pytania, również te niezwiązane bezpośrednio z przyczyną wizyty. W razie potrzeby na pewno wrócimy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Wilanów

Pani Doktor jest nie tylko kompetentnym lekarzem ale rownież ma wspaniałe podejscie do małego pacjenta. Mnie jako rodzicowi potrafi rozwiać każda wątpliwość, doradzić i uspokoić. Nie zdarzyła mi sie sytuacja aby diagnoza postawiona przez Pania Doktor czy wskazówka była błędna. Gorąco polecam:)


S
Użytkownik zweryfikowany

Ja również gorąco polecam dr Justynę Przybyszewską! Chodzę do niej z moją córeczką i jeszcze nie miałam przyjemności spotkac tak troskliwego i kompetentnego lekarza jak pani doktor. Ma niesamowite podejście do dzieci, jest cierpliwa i dokładna.


A
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z poprzednimi opinami na temat Dr Justyny Przybyszewskiej, jest ona lerzem mojej córki jak i moim. Ja chodzę do Przychodni Wilanów, gdzie Pani Justynka przyjmuje i wiem że tam również cieszy się bardzo dobrą opinią.Jest ona przede wszystkim zawsze uśmiechnięta, co od razu świetnie wpływa na mnie i na córeczkę, a na wszystkie pytania przeze mnie zadane zawsze na wyczerpującą i satysfakcjonującą odpowiedź. Polecam tym którzy jeszcze u Pani Justyny nie byli.


G

Pani doktor jest osobą o ogromnej wiedzy, okazuje szacunek zarówno dzieciom jak i rodzicom. W bardzo taktowny i rzeczowy sposób tłumaczy nawet najbardziej zawiłą problematykę. Mój maluszek leczony jest przez "doktor Justynkę" od urodzenia i wprost uwielbia do Niej chodzić, bo zawsze wita go ciepłym uśmiechem. Nawet tak przykre doświadczenie jakim jest szczepienie dla naszego synka nie było niczym strasznym. Ogromny żal, ze odchodzi z piaseczyńskiego Medvitu!


G

Wspaniały lekarz,przemiły czlowiek, z doskonałym podejściem do dzieci w szczegółności, rzeczowa i bardzo kompetentna, słucha i rozmawia z pacjentem (odpowiada na wszelkie wątpliwości), a przede wszystkim go szanuje, co u nas jest rzadkością! Życzmy sobie tylko takich lekarzy!


G

Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Rzeczowa, miła. Polecam! Zresztą to jest widoczne w ilości pacjentów do niej zapisanych. Ciężko się do niej dostać.


G

Witam,
Gorąco polecam Panią doktor. Jest lekarzem rodzinnym moim i córki. Zawsze znajdzie dla nas czas, odpowie na potania i doradzi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Medycyna podróży

Powiązane wyszukiwania