Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Wilanów

Sarmacka 10C lok. B

02-972 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dominika Mękal konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Polecam p. dr Dominikę Mękal. Wizyta była pomocna, wywiad dokładny, wyjaśnienia zrozumiałe i przystępne. Dieta dopasowana do stanu przedcukrzycowego uwzględniała preferencje smakowe i uzgodnione składniki. Jadłospis bardzo urozmaicony; różnorodne i smaczne potrawy. Również druga wizyta bardzo konkretna i pomocna, precyzująca różne elementy diety. Pani dr jest bardzo komunikatywna i empatyczna, zachęcająca do współpracy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska badania laryngologiczne

  Bardzo polecam. Bardzo rzeczowa wizyta, która przebiegła w przyjemnej atmosferze. Dzięki temu synek nie był spięty ani wystraszony ułatwiło przeprowadzenie badania.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Agnieszka Korkosz-Mierzejewska badania laryngologiczne

  Przemiła Pani , wysłuchała mnie , dokładnie wypytała, zbadała i wyjaśniła wszystkie wątpliwości !
  Bardzo polecam :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Przybyszewska konsultacja pediatryczna

  Pani doktor jest wspaniała osobą. Ma olbrzymią wiedzę, jest skrupulatna i tak tez podchodzi do pacjenta i problemu zdrowotnego. Nie przypisuje zbędnych leków i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta. Zajmuje się dwójka moich dzieci i obydwoje ją uwielbiają. Jest ciepła, rzeczowa, zawsze wysłucha dokładnie sytuacji i nie bagatelizuje nawet najmniejszych problemów. Polecam każdemu rodzicowi, który chce, żeby jego dziecko miało najlepsza opiekę pediatryczna.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Kowalewska-Majewska Inny

  Z Panią doktor miałam kontakt dwa razy, w trakcie pierwszej wizyty, Pani doktor była niesympatyczna i obcesowa, ale założyłam, ze każdemu zdarza się mieć gorszy dzień-jesteśmy tylko ludźmi. Druga wizyta niestety była jeszcze gorsza, Pani doktor była wyraźnie poirytowana i nie była zainteresowana problemem. Bardzo nieelegancko wypowiadała się o decyzjach medycznych innych lekarzy i dała do zrozumienia, ze ona wie lepiej niż prowadzący specjalista. Zaskoczeniem było również negowanie dotychczasowej dokumentacji medycznej i leczenia. Pani doktor prowadzi monolog, komunikacja nie ma miejsca. Do tego zbędne i mało stosowne komentarze na temat pacjenta. Każdemu rodzicowi serdecznie odradzam. Pani doktor trzeciej szansy już nie dostanie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Czech

  Wspaniały lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczył,szczegół po szczególe. Bardzo fachowe podejście do dzieci i młodzieży (ponieważ bylam u Pana doktora z nastolatką i 12 letnim synem).Nie śpieszy się, w jego gabinecie pacjent czuje się otoczony opieką. Cieszę się, że trafilam do dr.Czecha. Prawdziwy lekarz z powołania.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Dominika Mękal

  Byłam u Pani Dominiki z moją Mamą. Pani Dominika przeznaczyła sporo czasu na spotkanie. Przeanalizowała wyniki badań Mamy. Udzieliła odpowiedzi na pytania. Uzyskując informacje potrzebne do ułożenia jadłospisu zapytała o preferencje żywieniowe Mamy. Jadłospis nie jest bardzo skomplikowany. Pani Dominika sprawia wrażenie osoby empatycznej. Bardzo wspierała Mamę podczas spotkania. Udzieliła także odpowiedzi drogą e-mailową na dodatkowe pytania. Polecam Panią Dominikę!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Dominika Mękal

  Już druga wizyta i pełen profesjonalizm jak ostatnio. Już jestem 4 tygodnie na diecie i efekty są bardzo zadowalające! Przepisy pyszne i dostosowane do moich smaków.... przepyszna Pizza!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dominika Mękal konsultacja dietetyczna, jadłospis 21-dniowy

  Serdecznie polecam Panią Doktor znakomity kontakt,świetna współpraca,straciłam odpowiednią ilość kg- tak jak to zaplanowałyśmy. Dieta okazała się bardzo ciekawa i smaczna, jadłam więcej niż przed jej zastosowaniem a mimo to chudłam… a nawyki żywnościowe oraz uprawianie sportu pozostały do dnia dzisiejszego.
  Polecam każdemu kto sam nie potrafi się zmobilizować.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Dominika Mękal

  Serdecznie polecam wizytę u p. Dominiki. Pani doktor jest świetnym specjalistą, a przy tym przesympatyczną osobą. Podczas wizyty szczegółowo analizowany jest skład ciała oraz wyniki badań. Ułożony przez p. dr jadłospis jest w 100% dopasowany do preferencji smakowych i trybu życia pacjenta. Posiłki są smaczne, łatwe w przygotowaniu i sytne. W ciągu 3 m-cy współpracy udało mi się zgubić 10 kg, z którymi walczyłam po chemioterapii,a jestem w trakcie hormonoterapii podczas leczenia raka piersi. Pani dr świetnie motywuje do aktywności fizycznej i zawsze służy pomocą utrzymując kontakt mailowy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania