Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 120 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 628..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Dane do przelewu
Justyna Kameduła Gabinet Psychoterapii Droga
Bukowska 21/`13
60-*** Poznań
Tytułem sesja online Nazwisko data sesji
nr konta Bankowego 41 **** **** **** **** **** ****

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Bukowska 21/13 Pierwsze piętro, Poznań
Gabinet Psychoterapii Droga

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 628..... Pokaż numer

Psychoterapia dzieci • 120 zł

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Psychoterapia partnerska • 140 zł +1 więcej

Sesja indywidualna • 80 zł


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką. Prowadzę w gabinecie: - psychoterapię indywidualną (50 minut), - psychoterapię par (60 minut), Pracuję w nurcie psycho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Fobie
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Absolwentka Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
 • Podyplomowe studia rodziny UAM w Poznaniu
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży .w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Socjoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


120 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Bukowska 21/13 Pierwsze piętro, Poznań

120 zł

Gabinet Psychoterapii DrogaBukowska 21/13 Pierwsze piętro, Poznań

120 zł

Gabinet Psychoterapii DrogaBukowska 21/13 Pierwsze piętro, Poznań

140 zł

Gabinet Psychoterapii DrogaBukowska 21/13 Pierwsze piętro, Poznań

80 zł

Gabinet Psychoterapii Droga

Opinie

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga psychoterapia indywidualna

Pani Kameduła jest bardzo dobrą specjalistką z dużą cierpliwością i doskonałą intuicją. Na początku myślałem, że będzie to pewien rodzaj coachingu, ale już po kilku pierwszych spotkaniach okazało się, że to zupełnie coś innego. Przez kilka lat wspólnej pracy miałem momenty lepsze i gorsze, ale zawsze czułem się bezpiecznie i komfortowo, szczególnie poruszając trudne tematy. Czasami udawało nam się nawet trochę pożartować, co pozwało rozładować ciężkie emocje. To jest niesamowite, że przychodząc do gabinetu byłem po prostu nieszczęśliwy, a kończąc terapię inaczej patrzę na świat i mam kilka pomysłów na szczęśliwe życie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne - polecam! wszystko lepiej niz sobie wymyslilam a ciezko znalezc lekarza za 1 razem


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga psychoterapia indywidualna

Współpraca z Panią Justyną szybko zaczęła przynosić efekty, które przerosły moje oczekiwania. Pomogła mi przejść przez kryzys i wskazała pole do dalszej pracy nad sobą, aby czuć się lepiej. Na sesjach panuje miła atmosfera, która sprzyja pokonaniu barier i zachęca do podzielenia się swoimi problemami. Pani Justyna ma ogrom wiedzy, a przy tym potrafi w przystępny sposób wyjaśnić mechanizmy rządzące zachowaniem. Szczerze polecam psychoterapię z Panią Justyną, gdyż jest to odpowiednia osoba na tym stanowisku, która potrafi udzielić wsparcia i odpowiednich wskazówek ku temu jak wyjść na prostą i zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Od czasu rozpoczęcia współpracy moje życie zmieniło się na lepsze.
Po 1,5 roku w terapii i jej zakończeniu mogę dodać tylko tyle, że podtrzymuję swoją opinię. Profesjonalizm oraz zaangażowanie to jedne z wielu cech Pani Justyny, które pomogły skutecznie rozprawić mi się z problemami, które kiedyś wydawały się nie do przejścia. Jakość mojego życia zmieniła się diametralnie, wraz z pomocą Pani Justyny udało mi się skutecznie wprowadzić zmiany w moim myśleniu i podejściu do wielu spraw. Uważam, że Gabinet Droga to miejsce, w którym można znaleźć naprawdę fachową pomoc i przy tym czuć się swobodnie, co jest naprawdę ważne w procesie przepracowywania swoich problemów. A samo uczucie, gdy już uporamy się ze swoimi problemami, chociaż w jakimś stopniu, jest nie do opisania. Dzięki Pani Justynie moje życie zmieniło się na lepsze i zawsze będę Jej wdzięczna za całą pomoc, której mi udzieliła.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga psychoterapia indywidualna

Zdecydowałam się na podjęcie terapii w przełomowym momencie życia - po zakończeniu studiów, rozpoczynając pracę w zawodzie. Wcześniej borykałam się z zaburzeniami lękowymi, już od dawna, chociaż w momencie podjęcia terapii były one raczej wyciszone - stwierdziłam jednak, że ten moment jest dobry na pracę nad sobą, wglądem w siebie, zmierzeniem się z bolesną przeszłością pod okiem profesjonalisty. Chociaż wiedziałam, że moje problemy wynikają z przeszłości, po kilku sesjach chciałam zrezygnować z terapii tłumacząc sobie i pani Justynie, że nurt psychodynamiczny nie jest dla mnie, że powinnam chyba poszukać terapii w innym nurcie. Pani Justyna skonfrontowała mnie z tym, że chcę zrezygnować z terapii, ponieważ dotykamy trudnych, ciężkich dla mnie doświadczeń i łatwiej będzie mi uciec, niż się z nimi zmierzyć - i ta konfrontacja otworzyła mi oczy i pozwoliła zrozumieć, że rzeczywiście tak działam w sytuacji wymagającej ode mnie dużo wysiłku i energii. Po półtora roku w terapii, dzisiaj zakończonej, mogę z całą pewnością polecić panią Justynę jako psychoterapeutkę, ponieważ dzięki jej trafnym interwencjom i relacji, jaką udało się nam zbudować nie tylko pogodziłam się z różnymi wydarzeniami z przeszłości, połączyłam je w całość i odniosłam do teraźniejszości, ale też poznałam mechanizmy swoich zachowań w różnych relacjach tu i teraz, nad czym nigdy się nie zastanawiałam. Niektóre sesje były dla mnie bardzo męczące emocjonalnie, tak że czułam fizyczne zmęczenie - w tym momencie jestem przeszczęśliwa, że pani Justyna odwiodła mnie od zakończenia terapii po takim emocjonalnym wysiłku, a zamiast tego pomogła dostrzec z czego to zmęczenie wynika. Dziś jestem osobą, która jest wypełniona poczuciem kompetencji, sprawstwa i z radością patrzę w przyszłość, a jeszcze niedawno określałam siebie przez pryzmat zaburzeń lękowych, które były moją etykietką. Myślę, że czas spędzony na terapii z panią Justyną był jednym z najbardziej wartościowych okresów w moim życiu. Pozwolił dojrzeć do kochania siebie i pozwolenia sobie na niepowodzenia, jednocześnie nie uważając ich za coś niewybaczalnego i określającego moją wartość.
Z całego serca polecam panią Justynę każdej osobie chcącej podjąć terapię.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga psychoterapia indywidualna

Skuteczna i konkretna pomoc w sytuacji, w której problemy zaczęły bardzo utrudniać mi życie. Nie żałuje decyzji i szczerze polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga wsparcie w trudnej sytuacji

Pani Justyna jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, co ułatwia pacjentowi bardzo szybkie otowrzenie się na spotkaniach i poruszanie bardzo intymnych spraw. Czuję się rozumiana i wspierana przez przez Panią Justynę. Po każdej sesji wychodzę uspokojona i silniejsza. Bardzo polecam Panią Justynę wszystkim, którzy przeżywają trudności.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga psychoterapia indywidualna

Do pani Justyny trafiłam w trudnym momencie mojego życia.
W rozsypce, na skraju depresji, zmęczona, bez sił do działania.
Pani Justyna szybko zidentyfikowała przyczyny mojego stanu i problemów. Razem udało nam się zmienić mój sposób myślenia o sobie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Justyny. Po wizycie wychodzę pełna energii i gotowa na zmiany.
Terapia jeszcze trwa, efekty są widoczne bardzo szybko.
Szczerze polecam tego psychologa każdemu, kto przeżywa trudności.
Pozdrawiam, Anna


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga psychoterapia depresji

Dzięki Pani Justynie w ciągu kilku miesięcy uporałam się ze swoimi największymi zmartwieniami a moje samopoczucie znacząco się poprawiło. Pani Justyna podczas sesji odznaczała się profesjonalnym podejściem do sprawy i ogromną empatią, przez co spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze a ja czułam się bardzo komfortowo. Dodatkową ważną dla mnie zaletą była bezproblemowość w ustalaniu terminów wizyt oraz dogodna lokalizacja blisko centrum Poznania. Bardzo się cieszę, że udałam się właśnie do tej specjalistki i szczerze polecam ją każdemu, kto oczekuje fachowej pomocy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Droga

Jestem bardzo zadowolona, pani Justyna jest ciepłą i empatyczną osobą. Czuję się swobodnie na spotkaniach. Juz po kilju wizytach odnalazła źródło problemów.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii ALTEA psychoterapia indywidualna

Na psychoterapię uczęszczam drugi miesiąc i już dostrzegam pozytywne zmiany. Pani Justyna wnikliwie słucha, a jej pytania i komentarze sprawiają, ze problem zaczynam widzieć inaczej. Wydaje się możliwy do uzdrowienia. Dziękuję Pani Justyno!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • chory konsekwencją udaru mózgu do jakiego lekarza zwrócić się w celu uzyskania opinii na uzyskanie niepełnosprawności

  Witam serdecznie. Najpierw do lekarza rodzinnego, potem do neurologia. Ponadto psychologa lub neuropsychologia. Z tą całą dokumentacją na komisję do lekarza orzecznika. Pozdrawiam Justyna Kameduła

  mgr Justyna Kameduła

 • Dzien dobry,
  Poszukujemy wraz z Zona terapii malzenskiej przez Skype lub inny komunikator w poznych godzinach wieczornych. Mieszkamy za granica i mamy dwojke malych dzieci. Mamy mozliwosc nieskrepowanej rozmowy najwczesniej 22:30 czasu polskiego. Czy ktos podjalby sie zadania o takiej porze?

  Dzień dobry Państwu
  Jest taka możliwość sesji przez znany lekarz lub Skype w poniedziałek na godz 22.30
  Zapraszam do kontaktu
  Pozdrawiam
  Justyna Kameduła gabinet psychoterapii droga

  mgr Justyna Kameduła

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutką. Prowadzę w gabinecie: - psychoterapię indywidualną (50 minut), - psychoterapię par (60 minut), Pracuję w nurcie psycho...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Lęki
 • Fobie
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Absolwentka Podstaw Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
 • Podyplomowe studia rodziny UAM w Poznaniu
 • Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży .w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Socjoterapia

Staże

 • Staż w Poradni Rodzinnej w Poznaniu od 2012
 • Staż w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie 150h


Zdjęcia


Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

Powiązane wyszukiwania