dr n. med.

Justyna Chojdak-Łukasiewicz

Neurolog

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl
Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Posiadam II stopień specjalizacji z neurologii, jestem doktorem nauk…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl
  Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Posiadam II stopień specjalizacji z neurologii, jestem doktorem nauk medycznych. .
  Doświadczenie zdobywałam pracując w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

  Uczestniczyłam w licznych kursach i konferencjach z zakresu neurologii. Jestem współautorką wielu publikacji naukowych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.
  Cenię sobie holistyczne podejście do problemów pacjenta.
  Przyjmuję także pacjentów anglojęzycznych.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śl. we Wrocławiu

Publikacje

 • Ocena wzajemnych korelacji zaburzeń funkcji poznawczych, stężenia białka tau
 • i amyloidu u osób z chorobą Parkinsona

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
24 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: migreny

  Ludzie idealni nie istnieją, a jednak. Rewelacyjny specjalista. Wyjątkowo zaangażowany lekarz. Byłem u naprawdę wielu lekarzy, ale takiego nigdy nie spotkałem. Jestem ogromnie wdzięczny za Wszytsko, co Pani doktor dla mnie zrobiła. Przede wszystkim absolutnie nie zostawiła mnie z żadnym problem samego. Wszytsko zostało dokładnie wyjaśnione, na początku zawsze przeprowadzany bardzo dokładny wywiad. Dzięki Pani Dotkor dziś czuję się zdecydowanie lepiej, migreny ustały, czuję się jakbym dostał nowe życie - życie bez wiecznych bóli głowy jest zdecydowanie lepsze!:) wszyscy rozkładali ręce, ale jednak można... polecam z całego serca, nie znajdziecie nigdzie lepszego specjalisty!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne, rzetelne podejście do pacjenta. Po wizycie u kilku specjalistów to wlasnie Pani Doktor postawila wlasciwa diagnozę. Specjalista wyjątkowo zaangażowany w swoją pracę

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Justyna to lekarz z powołania.
  Wnikliwie przeprowadziła wywiad odnośnie mojej choroby, a także przebadała.
  Wytłumaczył na czym polega mój problem od podstaw i w jaki sposób można sobie z nim poradzić.
  Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor to wspaniały specjalista, który potrafi wysłuchać pacjenta i przekazać informacje medyczne w sposób jasny i zrozumiały. To lekarz z powołania, posiadający imponującą wiedzę medyczną. Pani Doktor jest osobą bardzo ciepłą, serdeczną i posiadającą dużo empatii. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor bardzo rzeczowa, wnikliwie zajęła się moją sprawą, dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem. Dostałam wskazówki dalszego postępowania, myślę że mogę spokojnie Panią Doktor polecić.

 • K

  Ogromnie polecam Panią Doktor bardzo skrupulatna, dokładna, poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi. Była to moja pierwsza wizyta, ale czułam się na prawdę w dobrych rękach. Pani Doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad, zbadała mnie i wyjaśniła wszystko dokładnie i bez pośpiechu. Pani Doktor ma bardzo przyjazne podejście do pacjenta co nie zawsze jest normą u lekarzy niestety . Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani Doktor to lekarz z powołania i bardzo dużą wiedzą , o wielkim sercu. Będąc na pierwszej wizycie byłem w szoku że zostałem tak dokładnie i rzetelnie zbadane .Trafna diagnoza i co ważne świetny kontakt. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Doktor

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Prawdziwy lekarz z powołania. Z szacunkiem, empatią, szczerym zainteresowaniem traktujący pacjenta. Pamięta pacjenta, zbiera szczegółowy wywiad, z uwagą i cierpliwością słucha. Diagnoza trafna oraz skuteczna pomoc. Polecam!

 • W
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor to nie tylko wspaniały specjalista,, stawiający trafne diagnozy, ale także ciepły i wyrozumiały lekarz, z troską i uwagą podchodzący do pacjenta. Podczas pierwszej wizyty mamy, Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i już wówczas przewidywała trafną diagnozę, potwierdzoną zleconym badaniem rezonansowym. Doskonale pamięta swoich pacjentów i nawet po skierowaniu na leczenie operacyjne w szpitalu, pozostaje w stałym kontakcie i zawsze służy radą. Jedyne, czego żałuję, to że nie trafiłyśmy do Pani doktor wcześniej, Polecam wszystkim wymagającym konsultacji neurologicznej, Pani Doktor to lekarz z prawdziwego powołania.

 • B
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Mila,pelna empatii,cierpliwa z duza wiedza a przy tym skromna mloda lekarka z powolania! Doskonale zorganizowana,dokladnie bada,radzi,pociesza,rozumie potrzeby pacjenta,objasnia ile trzeba,nie patrzy na zegarek,pomocna w kazdej przeszkodzie niepelnosprawnosci,umie patrzec sercem,prawdziwa duchowa posredniczka!