dr n. med.

Justyna Chojdak-Łukasiewicz

Neurolog

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Posiadam II stopień specjalizacji z neurologii, jestem doktorem nauk med... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl
  Ukończyłam Akademię Medyczną we Wrocławiu. Posiadam II stopień specjalizacji z neurologii, jestem doktorem nauk medycznych. .
  Doświadczenie zdobywałam pracując w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

  Uczestniczyłam w licznych kursach i konferencjach z zakresu neurologii. Jestem współautorką wielu publikacji naukowych.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.
  Cenię sobie holistyczne podejście do problemów pacjenta.
  Przyjmuję także pacjentów anglojęzycznych.

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna im. Piastów Śl. we Wrocławiu

Publikacje

 • Ocena wzajemnych korelacji zaburzeń funkcji poznawczych, stężenia białka tau
 • i amyloidu u osób z chorobą Parkinsona

Nagrody i wyróżnienia

 • _

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Prawdziwy lekarz z powołania. Z szacunkiem, empatią, szczerym zainteresowaniem traktujący pacjenta. Pamięta pacjenta, zbiera szczegółowy wywiad, z uwagą i cierpliwością słucha. Diagnoza trafna oraz skuteczna pomoc. Polecam!

 • W
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor to nie tylko wspaniały specjalista,, stawiający trafne diagnozy, ale także ciepły i wyrozumiały lekarz, z troską i uwagą podchodzący do pacjenta. Podczas pierwszej wizyty mamy, Pani doktor przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i już wówczas przewidywała trafną diagnozę, potwierdzoną zleconym badaniem rezonansowym. Doskonale pamięta swoich pacjentów i nawet po skierowaniu na leczenie operacyjne w szpitalu, pozostaje w stałym kontakcie i zawsze służy radą. Jedyne, czego żałuję, to że nie trafiłyśmy do Pani doktor wcześniej, Polecam wszystkim wymagającym konsultacji neurologicznej, Pani Doktor to lekarz z prawdziwego powołania.

 • B
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Mila,pelna empatii,cierpliwa z duza wiedza a przy tym skromna mloda lekarka z powolania! Doskonale zorganizowana,dokladnie bada,radzi,pociesza,rozumie potrzeby pacjenta,objasnia ile trzeba,nie patrzy na zegarek,pomocna w kazdej przeszkodzie niepelnosprawnosci,umie patrzec sercem,prawdziwa duchowa posredniczka!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacje neurologiczne

  Byłem na wizycie u Pani Doktor. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pani Doktor niezwykle skrupulatnie przeprowadziła wywiad, zbadała bardzo dokładnie. Od razu postawiła diagnozę i zaleciła odpowiednie leczenie (do tej pory inni neurolodzy przepisywali leki, nie szukając przyczyny). Dziś czuję się znacznie lepiej - bez leków przeciwbólowych. Pani Doktor jest w stałym kontakcie ze mną. Polecam serdecznie. To lekarz z prawdziwym powołaniem. Do tej pory nie spotkałem takiego, który naprawdę chce leczyć (a nie tylko zarabiać na chorych pacjentach).

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Rzadko jestem w stanie wystawić opinię po jednej wizycie - ciężko po jednorazowym kontakcie wydać sprawiedliwą ocenę, ale tym razem nie mam wątpliwości - Pani Doktor jest rewelacyjna! Posiada szeroką wiedzę, którą w przystępny sposób się dzieli, klarownie wyjaśniając problem. Wywiad medyczny to nie kolejna stresująca seria pytań, ale pełna zrozumienia rozmowa w świetnej atmosferze. W końcu trafiłam na kogoś, kto starał się mnie uspokoić i objaśnić wszystkie wątpliwości. Jestem zachwycona podejściem Pani Doktor do wykonywanej pracy. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad, badanie, przedstawienie diagnozy i propozycji leczenia.

 • A

  Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz na wizycie. Pani doktor przeprowadziła bardzo obszerny wywiad, dokładnie zbadała. Nie spieszyla się. Wszystko dokładnie wyjaśniła, dała konkretne zalecenia. Wg mnie Pani doktor ma obszerną wiedzę (i nie tylko ze swojej dziedziny). Przekazała mi także cenne wskazówki dotyczące innej mojej dolegliwości. Dodatkowo Pani doktor jest miła i sympatyczna. Polecem tego lekarza bardzo serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo skrupulatna pani doktor, wnikliwie bada pacjenta, obserwuje i słucha, przegląda dotychczs wykonane badania i kieruje na badania uzupełniające Najlepszy neurolog jakiego dotychczas spotkałam, polecam.

 • Bardzo konkretna Doktor. Szczegółowo wypytuje, radzi, nie owija w bawełnę. Uśmiechnięta z empatycznym podejściem, widać, że chce pomóc.Dostałam bardzo dużo możliwości rozwiązania mojego problemu. Polecam każdemu, lekarz z powołania !

 • M

  Bardzo dobra lekarka. Długi i dokładny wywiad. Widać troskę i zainteresowanie pacjentem. Duża wiedza. Pani doktor poświęca pacjentowi sporo czasu i nie zagląda na zegarek. Lekarka z powołania. Śmiało polecę każdemu kto szuka dobrego neurologa.