Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Bardzo rzeczowa i konkretna Pani Doktor, świetnie diagnozuje objawy, przeprowadza wnikliwy wywiad. Wizyty rzeczywiście są szybkie aczkolwiek bardzo konkretne i dużo się z nich wynosi :) Pomogła mi i pomaga nadal podczas leczenia astmy i alergii.

 • E

  Bardzo dobrze i szybko postawiona diagnoza, zaaplikowane leczenie przyniosło wyraźną poprawę już po paru dniach. Komunikacja z panią doktor jest rzeczowa i sprawna, bez zbędnego filozofowania i tracenia czasu, ale z drugiej strony uzyskaliśmy wszystkie ważne informacje i odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Zostaliśmy sprowadzeni na ziemię, że astma i alergia to choroby przewlekłe i nie ma co się łudzić na leczenie ich domowymi metodami babuni. Choć jak pewnie wszyscy inni rodzice wolelibyśmy usłyszeć coś innego...

 • S

  Bez żadnych badań mój 3 letni syn dostał sterydy wziewne. Faktycznie ulżyło mu po nich ale wyszły skutki uboczne, z którymi borykaliśmy się ponad 3 tygodnie. Pani lekarz na kolejnej wizycie bez zawahania przepisała kolejne dawki sterydów wziewnych + nowe zamienniki, po których mogą wystąpić mocne kołatania serca (tak miała małżonka gdy kiedyś spróbowała). Na żadne z moich poniższych pytań nie dostałem odpowiedzi :

  1. Jakie jest rozpoznanie przyczyny kaszlu?
  2. Jaki jest plan dalszego leczenia?
  3. Kiedy mamy znowu przyjść na wizytę i w jakim celu?
  4. Kiedy odstawić sterydy?

  Wygląda to tak jakby p. lekarz miała standardowy zestaw sterydów, który przepisuje każdemu dziecku u którego podejrzewa alergie. Wygląda także, że stwierdziła alergie po tym, że sterydy dały efekt. Zupełnie nie zleca badań, która mają to potwierdzić lub znaleźć inną przyczynę kaszlu. Jest za bardzo pewna siebie i za lekko przepisuje mocne leki.

  Dla porównania, inny lekarz alergolog zbadał mojego syna i od razu podał potencjalne inne przyczyny kaszlu, które nic nie mają wspólnego z alergią. Nawet jeśli wrócimy do sterydów to jako rodzić mam pewność, że ten inny lekarz wie co robi. To jest zasadnicza różnica.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Bardzo miła i rzeczowa. Ponieważ oprócz alergologii ma także specjalizacje z pulmonologii i pediatrii jest doskonałym lekarzem do leczenia dziecięcej astmy, alergii. Ciągle się szkoli i śledzi nowości w swoich dziedzinach - dzięki temu nie opiera się na medycynie sprzed 10 czy 20 lat, ale kompetentnie doradza nowoczesne metody leczenia i nowoczesne leki.

Jesteś tym lekarzem?

70

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

110

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.