Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.
Dowiedz się więcej

Adres

Przychodnia Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach
ul. Kleeberga 2, 08-110 Siedlce
Przychodnia Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Izabela Nowocień Inny

  Bardzo niesympatyczna Pani Doktor, byłam była pacjentka innej Pani doktor i przepisali mnie do tej Pani. Szczerze bardzo niesympatyczna, ciężka komunikacja. Wizyta bezsensu, w niczym mi Pani doktor nie pomogła.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  B
  Profil zweryfikowany
  Joanna Tylżanowska-Kisiel Inny

  Trafiłem do Pani doktor z córką z podejrzeniem i ewentualną diagnoza alergii. Pierwsza wizyta trwała 2 minuty dostaliśmy skierowanie na testy i tyle. Podczas 2 wizyty z wynikami żona usłyszała że wyniki ma sobie skonsultować z wujkiem Google bo ona nie od tego jest.. "przyjmowane leki można odstawić ale jeżeli Pani uważa inaczej to można podawać dalej" - cytat Pani doktor, a po dosłownie 2 minutach wizyty Pani pierwsza powiedziała do widzenia. Ja wiele rzeczy rozumiem i wiem że nie ma co porównywać wizyt na NFZ a prywatnie i nie ma czasu na pogaduszki 30 min w gabinecie ale odsyłanie przez lekarza do Googla i nie wyjaśnienie wyników badań uważam za pogardę w stosunku do mnie jako pacjenta.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Profil zweryfikowany
  Barbara Sołowińska Inny

  Pediatra z powołania. Ogrom wiedzy i doświadczenia. Zawsze trafne diagnozy. Moje dzieci uwielbiają Panią doktor a ja zawsze mogę na nią liczyć. Doktor na medal.

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Krzyżaniak-Dorobek Inny

  Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zbadała, wyjaśniła nasze wątpliwości, dodała nam otuchy, jesteśmy pod jej stałą opieką! Kobieta anioł! Polecamy.

  K
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach Nieregularne miesiączkowanie

  Wielka Pani doktor kompletnie zbagatelizowala mój problem a wręcz z niego zadrwila. Stwierdziła że żadnego problemu nie mam tylko nasluchalam się opowieści swoich koleżanek (cokolwiek to znaczy?!). Kazała mi zaznaczać z kalendarzyku kiedy mam miesiączkę a kiedy chciałam jej ten kalenadzryk pokazać w swoim telefonie zbyla mnie mówiąc '' proszę zaznaczać na papierowym bo nie będę grzebać i szukać w telefonie ''.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  P
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach kontrolna

  Pani doktor za kazdym razem szczegolowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem, a jestem nim od wielu lat

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Beata Wojnicka-Lach ciąża

  Jestem zadowolona, że trafiłam do tej Pani doktor. Wykonywała wszystkie badania zalecane na dany czas ciąży. Przy podejrzeniu, że coś może odbiegać od normy skierowała na badanie w Warszawie aby upewnić się czy wszystko jest dobrze. Nie mam nic do zarzucenia, jeżeli moją drugą ciąże poprowadziłaby tak samo sumiennie zgłosiłabym się właśnie do niej.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania