Zobacz lekarzy

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach

ul. Kleeberga 2

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.

Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.

W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.

W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.

Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.

Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Dzikowska Nieregularne miesiączkowanie

  Wielka Pani doktor kompletnie zbagatelizowala mój problem a wręcz z niego zadrwila. Stwierdziła że żadnego problemu nie mam tylko nasluchalam się opowieści swoich koleżanek (cokolwiek to znaczy?!). Kazała mi zaznaczać z kalendarzyku kiedy mam miesiączkę a kiedy chciałam jej ten kalenadzryk pokazać w swoim telefonie zbyla mnie mówiąc '' proszę zaznaczać na papierowym bo nie będę grzebać i szukać w telefonie ''.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Dzikowska kontrolna

  Pani doktor za kazdym razem szczegolowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem, a jestem nim od wielu lat

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Wojnicka-Lach ciąża

  Jestem zadowolona, że trafiłam do tej Pani doktor. Wykonywała wszystkie badania zalecane na dany czas ciąży. Przy podejrzeniu, że coś może odbiegać od normy skierowała na badanie w Warszawie aby upewnić się czy wszystko jest dobrze. Nie mam nic do zarzucenia, jeżeli moją drugą ciąże poprowadziłaby tak samo sumiennie zgłosiłabym się właśnie do niej.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania