Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach

ul. Kleeberga 2

08-110 , Siedlce , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Centrum Matki i Dziecka w Siedlcach to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.

Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.

W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.

W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.

Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.

Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Krzyżaniak-Dorobek Inny

  Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zbadała, wyjaśniła nasze wątpliwości, dodała nam otuchy, jesteśmy pod jej stałą opieką! Kobieta anioł! Polecamy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Dzikowska Nieregularne miesiączkowanie

  Wielka Pani doktor kompletnie zbagatelizowala mój problem a wręcz z niego zadrwila. Stwierdziła że żadnego problemu nie mam tylko nasluchalam się opowieści swoich koleżanek (cokolwiek to znaczy?!). Kazała mi zaznaczać z kalendarzyku kiedy mam miesiączkę a kiedy chciałam jej ten kalenadzryk pokazać w swoim telefonie zbyla mnie mówiąc '' proszę zaznaczać na papierowym bo nie będę grzebać i szukać w telefonie ''.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Dzikowska kontrolna

  Pani doktor za kazdym razem szczegolowo bada i przeprowadza wywiad z pacjentem, a jestem nim od wielu lat


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Beata Wojnicka-Lach ciąża

  Jestem zadowolona, że trafiłam do tej Pani doktor. Wykonywała wszystkie badania zalecane na dany czas ciąży. Przy podejrzeniu, że coś może odbiegać od normy skierowała na badanie w Warszawie aby upewnić się czy wszystko jest dobrze. Nie mam nic do zarzucenia, jeżeli moją drugą ciąże poprowadziłaby tak samo sumiennie zgłosiłabym się właśnie do niej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania