Adres

Zamiejska 17, Targówek , Warszawa
Vivamed (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja psychiatryczna • 120 zł

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

Psychiatra jest lekarzem, którego celem jest pomoc Pacjentom cierpiącym z powodu zaburzeń i chorób psychicznych. Konsultacja u lekarza psychiatry opi...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna


Zamiejska 17, Warszawa

120 zł

Vivamed

Pozostałe usługi

Zwykła wizyta


Zamiejska 17, Warszawa

Brak informacji o cenie

Vivamed

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu choroba afektywna dwubiegunowa

Świetna lekarka, dobrze ustawia leki, bardzo rzeczowa a przy tym dowcipna. Szkoda, że wyjechała do Szwecji!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Nie mam porównania z innymi psychiatrami, ale pani doktor bardzo rzeczowa, dociekliwa, nie traci czasu na zbędne ceregiele tylko zadaje prosto z mostu konkretne, czasem trudne pytania. Być może komuś taki styl rozmowy nie odpowiada, dla mnie jest idealny, pozwala skrócić dystans. Poza tym pani doktor sprawia wrażenie osoby prawdziwie zainteresowanej pacjentem i pomocnej. Na pewno będę jeszcze korzystać z jej pomocy. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor wielkie lata temu uwierzyła mojej mamie, że słyszę głosy i mam wizje. Przekonywałem ją, że nie mam, a ona zrozumiała to tak, że ukrywam psychozę i odmawiam leczenia. Zapisała mi stary lek Sulpiryd. Na szczęście nie brałem go, bo tylko by mi zrobił gorzej (ma mnóstwo nieciekawych efektów ubocznych, np. ginekomastia). Pani dr nie zbadała mnie właściwie, tylko wystawiła diagnozę na podstawie tego, co jej moja mama naopowiadała o mnie. Głosów po dziś dzień nie słyszę, nigdy nie słyszałem, wizji też nie miałem i nie mam. Podobno namawiała mamę, żeby mi ten Sulpiryd podawała również w ukryciu. Szybko zrezygnowałem z leczenia. Na plus - wtedy wizyty u niej trwały bardzo długo.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pełna zrozumienia od pierwszej wizyty, pełen profesjonalizm, budząca zaufanie od pierwszego spotkania, przesympatyczna.
Każda myśl o zbliżającej się wizycie i sama wizyta to przypływ pozytywnych i optymistycznych odczuć.
Trafna i skuteczna diagnoza na pierwszej wizycie.


G
Użytkownik zweryfikowany

Doktor Szymanowska jest świetnym specjalistą o ciepłym a jednocześnie profesjonalnym podejściu do pacjenta. Jako jedyna była w stanie mi pomóc.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


P
Użytkownik zweryfikowany

bylen u jiej, byla u niej moja matka i moja konkubina, szymanowska to świetny specjalista, wszsytkim nam dobrala odpowiednie leki juz na pierwszej wizycie, czasem zastosowala bardzo skutecznie leczenie dwutorowe a nie w moim wypadku samym antyderpresantem, ale jeszcze lekarswem na poporawienie nastroju, ktore w depresji jest tragiczne.
No i najwspanialsza rzecz jakiej juz nie spotykam u lekarzy wszelkich specjalnosci lek.szymanowska najpierw opisuje pacjentowi grupy lekow glosno sie nad tym zastanawiajac, pozniej po przedstawieniu wybraneej kuracji, mowi jak te leki bede dzialac i co powinno byc lepiej.
I do tego naprwdę piękna kobieta, a jak wyksztalcona i kontakt z pacjentem(jest taki, ze momentami pacjent sie odpreza jak u psychologa)
jeszcze jedno, Pani lek. kazdemu npacjentowi zaleca przede wszystkims dzialania psychoterapeutyczne, procz lekow, a to dziwne, bo po psychoterapii bedzie miec mniej klientow, bo pewnie psychoterapeuci pomogo, wiec tym wiekszy szaczunek dla tego lekarza za to, ze liczy sie dla niego pacjent, a nie mozelwisc potencjalnego/badz nie klienta na porade lekarska


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Psychiatra jest lekarzem, którego celem jest pomoc Pacjentom cierpiącym z powodu zaburzeń i chorób psychicznych. Konsultacja u lekarza psychiatry opi...

Zobacz pełen opis