lek.

Joanna Morawiecka-Baranek

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog, Pediatra

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1999 roku uzyskała specjalizację I stopnia z zakresu pediatrii, w 2009 roku specjalizację… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Serdecznie polecam wizytę u pani doktor, cudowne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo szczegółowo robi wywiad bez pośpiechu odpowiada na pytania. Napewno odwiedzimy jeszcze nie raz.

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-07-04

  Dziękuję i zapraszam

 • Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje alergologiczna dzieci

  Bardzo polecamy Panią Doktor. Dzięki zleconemu przez Panią Doktor RTG klatki piersiowej nareszcie właściwie zdiagnozowano synka kaszel. Dzięki niemu pulmonolog rozpoznał chorobę i synek jest już właściwie leczony odpowiednim antybiotykiem. Pani Dr z cudownym podejściem do dzieci, jak i do rodzica wszystko dokładnie tłumaczy. Mimo, że to był a nasza pierwsza wizyta Pani Dr podała nam swój numer telefonu aby móc konsultować wyniki i skutki leczenia. Oby takich lekarzy było więcej to i chorowanie będzie mniej dokuczliwe. Polecamy z czystym sumieniem.

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-05-21

  Cieszę się, że mogłam pomóc.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: konsultacje alergologiczna dzieci

  Pani Doktor super. Z podejściem do dzieci mega super. Rzeczowa, kompetentna. Cieszę się bardzo, że trafiliśmy właśnie do Pani Doktor

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-04-11

  Bardzo dziękuję. Też się cieszę.

 • K
  Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: badania alergologiczne

  Bardzo miła Pani doktor. Uspokoiła mnie , zrobiła testy i dokładny wywiad. Nie spieszyła się, tlumaczyła dokladnie co mam robić w razie gdybym miala reakcje alergiczną
  polecam

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-04-11

  Dziękuję za tak pozytywną opinię.

 • K
  Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: azs,infekcje górnych dróg oddechowych

  Bardzo dobra Pani doktor,dokładnie przebadała dziecko i przeprowadziła wywiad,odpowiednio dobrane inhalacje i antybiotyk(dziecko po wielu infekcjach trafiło do Pani doktor już z zapaleniem płuc),poprawiły stan dziecka już na drugi dzień.Polecam ,na pewno będziemy stałymi pacjentami.Dziękujemy.

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-04-08

  Serdecznie zapraszam, ale mam nadzieję że z mniej poważnymi infekcjami. Życzę zdrowia. Pozdrawiam.

 • J
  Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani doktor jest bardzo miła i kompetentna osoba. Byliśmy z córeczką już dwukrotnie i za każdym razem jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu Pani doktor oraz podejścia do pacjenta. Lekarz godny polecenia !:)

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-04-08

  Dziękuję, że Państwo obdarzyli mnie zaufaniem. To bardzo ważne w procesie leczenia.

 • S
  Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani Joanna po wizytach u wielu lekarzy okazała się najrozsądniejszym, najbardziej ludzkim i sympatycznym człowiekiem. Myśli i zastanawia się indywidualnie nad pacjentem a nie z automatu przepisuje te same leki na różne choroby. Razem z żoną stwierdziliśmy że były to najlepiej wydane 100 zł ! Polecamy!
  Ps. lekarstwa pomogły córeczce która wcześniej miala sterydy, antybiotyki wszyscy bładzili w mgle a Pani przepisała nebulizacje solą fizjologiczną, i zyrtec, poprawa po 2 dniach!

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-02-19

  Bardzo dziękuję, cieszę się, że córeczka czuje się lepiej. Pozdrawiam

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Bardzo mila pani doktor. Dokladnie przebadala dziecko. Leki które przyjmuje dziecko pomagają. Polecam każdemu wizytę.

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-02-19

  Miło mi czytać takie słowa. Dziękuję

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Allmedis - Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

  Pani doktor bardzo sympatyczna z super podejściem do dziecka. Podchodzi z sercem do tego co robi. Jak najbardziej polecam!

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-01-10

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią Doktor! Niezwykle życzliwa osoba, która potrafi wysłuchać, jest bardzo kontaktowa, ma świetne podejście do dzieci. Z rodzicem prowadzi dialog, stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie z perspektywy malucha i jego potrzeb. Porada Pani Doktor była fachowa, uprawniała się czy jej zalecenia są zrozumiałe. Już po pierwszej dobie od diagnozy i zaleceń zanotowaliśmy widoczna poprawę u dziecka. Duzy plus za normalna cenę wizyty.

  Joanna Morawiecka-Baranek2018-01-10

  Bardzo dziękuję, ale rola Rodzica jest także nie do przecenienia w trakcie wizyty i po niej (np. stosowanie się do zaleceń). Pozdrawiam

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 1999 roku uzyskała specjalizację I stopnia z zakresu pediatrii, w 2009 roku specjalizację II stopnia z zakresu pediatrii, a w 2013 roku z zakresu alergologii.

  Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w wielu placówkach medycznych, m.in. Oddział Pediatrii Szpitala MSWiA (3 lata), Oddział Dziecięcy SMS im. G. Narutowicza (9 lat), Lux-Med (3 lata), Med.-All (3 lata).
  Obecnie, od 2014 roku, pracuje jako pediatra alergolog w Poradni Alergologicznej i w Oddziale Pediatrycznym Dzieci Starszych z Pododdziałem Gastrologii i Alergologii Szpitala św. Ludwika w Krakowie.

  Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń alergicznych oraz chorób dziecięcych.
  Bierze udział w licznych konferencjach i sympozjach naukowych z dziedziny alergologii i pediatrii. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

  Lekarz z zamiłowania, wykonuje swoją pracę z przyjemnością i zaangażowaniem.

Specjalizacje

 • Pediatria
 • Alergologia