dr n. med.

Jerzy Przepieść

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Dostępność

  Lekarz Jerzy Przepieść przyjmuje w 3 gabinetach

 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 880 osób

 • Specjalizacja

  Lekarz Jerzy Przepieść to jeden z 144 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Białystok na ZnanyLekarz.pl

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

35 opinii

 • Idealny, wspanialy lekarz. Prowadzi juz moja druga ciaze. Ogromne zainteresowanie pacjetka, szereg badan kontrolnych a w razie czego ciagle kontrole stanu zdrowia zarowno ciezarnej jak i malenstwa. Dokladny, rzeczowy, potrafiacy podniesc na duchu w trudnych momentach. Nie zamienilabym tego lekarza na nikogo innego

 • prowadzi moją 3-cia ciąże pierwsza była od początku zagrożona (plamienie, skurcze ,odhcodzące wody a ż w końcu indukcja nie pozwalał użyć kleszczy lecz próżnociąg córka urodzona zdrowa dzięki jego starań druga ciąża wcześniak i teraz dobiegam końcówki(3 tygodnie zostało ) szczerze polecam bardzo dobry ,profesjonalny specjalista a to że komuś jakieś jego żarty nie podpasowały to co innego niż opinia jako specjalisty POLECAM POLECAM !!!

 • SS

  Do czynienia miałam z nim tylko raz - na porodówce w PSK. Nie znałam go wcześniej, nie miałam wyrobionej o nim żadnej opinii. Teraz muszę stwierdzić, że nie byłam zadowolona z jego podejścia. Trafiłam na porodówkę z powodu sączących się wód płodowych. Zlecił zrobić usg, by ocenić, jak dużo wód już ubyło. Gdy się okazało, że wód jest bardzo mało i wciąż ich ubywa, myślałam, że skończy się na cesarskim cięciu. Niestety musiałam czekać na tę cesarkę 15 godzin - byłoby jeszcze więcej, ale mój mąż zrobił mu awanturę (wlał we mnie w międzyczasie kilka butelek oksytocyny). Wód już praktycznie nie było, a rozwarcie wynosiło 1,5 cm. W końcu wykonano mi cesarskie cięcie. Córka urodziła się z zamartwicą. Na szczęście okazała się niegroźna i córka jest zdrowa jak ryba :) Kiedy po dwóch dniach wychodziłyśmy już z córką ze szpitala do domu, również trafiłam na doktora - akurat miał obchód, gdy wychodziłam. Skojarzył mnie od razu i "na odchodne" stwierdził, że powinnam rozwieść się z mężem,bo straszny z niego nerwus i kłótnik.. Cóż, z lekarzem miałam do czynienia tylko raz, ale serdecznie go nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Nie polecam, odradzam. Prowadził całą moją ciążę prywatnie. Nie powiem-dobrze się mną zajął, miałam problemy z układem moczowym ale doprowadził mnie do końca bez antybiotyku, co bardzo cenię. Problem zaczął się gdy skończyły się pieniążki wpadające z mojego portfela do jego kieszeni-a mianowicie na porodówce w USK. Dziecko duże, u mnie zwężenie kanału rodnego, brak rozwarcia przy regularnych skurczach (skurcze co 2 min), sztywna szyjka macicy i twardy pęcherz płodowy, który nie pękał...do tego zakażenie paciorkowcem i bakterie w układzie moczowym. Aha-i co jakiś czas spadające tętno dziecka. Mimo tego dr stwierdził, że urodzę sama. Po 13 godzinach!!! w potwornych bólach i stresie doszedł jednak do wniosku, że bez sensu jest czekać na pełne rozwarcie w moim przypadku, bo i tak przecież sama nie urodzę. Dodam, że inny lekarz i 2 położne będące na zmianie po 2 godz. na porodówce powiedzieli, że kwalifikuję się z marszu na cesarkę przy tylu wskazaniach. Dziecko urodziło się z sinicą dystalnych części kończyn. Na szczęście jest zdrowe

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Lekarz bardzo konkretny i profesjonalny- szczerze polecam kobietom będącym w ciąży, prowadzenie jej aż do porodu:)

 • AP

  w czerwcu szczęśliwie urodziłam synka . Ciążę prowadził dr Przepieść byłam po 5 cesarkach i po 2 poronieniach a ciąża była zagrożona Pan dr zajął się moją ciążą wspaniale i każdemu mogę polecić tego lekarza

 • 17 lat temu urodziłam syna w PSK w Białymstoku, poród był ciężki, rodziłam siłami natury i naprawdę już nie dawałam rady dr Przepieść przeprowadził perfekcyjnie mnie i moje rodzące się dziecko przez ten trudny czas i nigdy Mu tego nie zapomnę. Ten człowiek ma dar, niesamowite wyczucie. Mówiąc o powołaniu, etosie zawodu lekarza - myślę o Nim.

 • Lekarz konkretny, uczciwy i zarazem przesympatyczny człowiek. Do konca zycia bede mu wdzieczna za podejscie, realne wyjasnienie mojej sytuacji i oczywiscie wspaniala opieke. Mialam cc wykonane przez Niego, w szpitalu PSK. Miesiac wczesniej przed planowanym terminem ten czlowiek dzialal jak balsam na dusze. Uspokajał, zapewnial prawdziwy komfort psychiczny w szpitalu panstwowym. Moze ma poczucie humoru,ktore nie kazdy lubi. Ale czy lekarz musi byc powazny 24/24? Moim zdaniem Jego sposob bycia rozluznia calą sytuacje. Z reką na sercu mogę polecic tego lekarza innym kobietom oczekującym malenstwa.
  Jest mnostwo lekarzy polozników, ale On ma powołanie do swojej pracy.

 • Uważam, że Doktor jest świetnym fachowcem. Prowadził moje trzy ciąże. Dwie były prawie bezproblemowe, ale zawsze zlecał badania, dość regularnie, czułam się bezpiecznie. Chodziłam do niego prywatnie, na usg do szpitala, tak więc kilka wizyt wypadło mi "państwowo":) Prawdziwym sprawdzianem jego fachowości, ale przede wszystkim jego podejścia do pacjentki była jednak moja druga ciąża, kiedy okazało się, że dziecko ma najprawdopodobniej wadę genetyczną. Stwierdził to dr Lemancewicz (doskonały ultrasonografista), do którego poszłam prywatnie, bo chciałam szybko zrobić usg bez chodzenia do szpitala). Potem było już błyskawicznie: następnego dnia rano konsultacja w PSK, na której był też mój lekarz prowadzący dr Przepieść, potwierdzenie podejrzeń, wstępna, ale jak się później okazało trafiona w !00% diagnoza, no i rozmowy, rozmowy, rozmowy. Nigdy mnie nie zbył, wertował literaturę w poszukiwaniu wiadomości - synek ma dość rzadką wadę. Nie straszył, ale i uczciwie wyjaśnił każdą ewentualność. Poród "ustawił" na swój dyżur, próbowałam rodzić naturalnie, w końcu zrobił cesarkę, założył piękny szew:)
  Potem prowadził jeszcze jedną moją ciążę. I zawsze pyta o tamtego, średniego synka. Cały czas pozostaję jego pacjentką, nigdy nie zapomnę, jak się mną wtedy zajął, jego wsparcia i fachowości.

 • trafiłam na niego w USK jak leżałam na połogu, po cesarce, ma dość specyficzne poczucie humoru co nie każdemu może odpowiadać, my miałyśmy z jego żartów niezły ubaw. Jako specjalista-dobry.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online