Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Poliklinika Arciszewscy jest wyjątkową kliniką stworzoną z myślą o kobietach. Misja kliniki to zapewnienie pacjentkom i nowo narodzonym dzieciom profesjonalnej i indywidualnej opieki, bezpieczeństwa oraz komfortu.
Zatrudnieni u nas są wykwalifikowani specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, anestezjologii oraz radiologii. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w Polsce i Europie.Lekarze Polikliniki posiadają certyfikaty londyńskiej organizacji Fetal Medicine Fundation do wykonywania USG ciąży szczególnie w II trymestrze. Nasi najmłodsi pacjenci są otoczeni szczególną opieką przez wyspecjalizowany personel pediatryczny i neonatologiczny. Praca to nasza pasja, dlatego też poświęcamy pacjentowi tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.
Nasz ośrodek ciągle rozwijamy i modernizujemy, dzięki temu staliśmy się pionierem w zakresie wprowadzania nowych technologii. Nasze działania zostały nagrodzone przez Urząd Marszałkowski oraz Uniwersytet w Białymstoku tytułem "Podlaski Innowator 2011".
Dowiedz się więcej

Adres

Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy
Zamenhofa 19, 15-435 Białystok
Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy logo
Ubezpieczenia
Allianz

Specjaliści

Opinie o specjalistach (85)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Nowak Inny

  Dr Nowak prowadził moją ciążę, wykonywał cesarskie cięcie w Klinice u Arciszewskich. Bardzo, bardzo polecam. Nastawienie do pacjentki jest wzorowe. Wszelkie wątpliwości zawsze dokładnie wyjaśniał i rozwiewał, w razie jakiś komplikacji, byliśmy pod telefonem. Doktor z powołania! Zdecydowanie kolejną ciążę będę też prowadziła u Niego. Wzbudził we mnie ogromne zaufanie! Polecam z całego serca ;)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Jan Oleński Inny

  Byłam z córką, która dość nie współpracowała podczas badania, lekarz zupełnie nie próbował do dziecka przemówić tylko wzdychał i był poirytowany że czas ucieka, zero jakiejkolwiek interakcji. Zalecił poszerzoną diagnostykę bo " być może dziecko ma guza ", zero informacji o stanie innych narządów i komentarza gdzie do kogo się udać. Każde pytanie było zbędne bo lekarz twierdzil, że narazie niee ma poszerzonej diagnostyki to gdybanie jest bez sensu. TRAGEDIA

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Karwowski konsultacja ginekologiczna

  Nie polecam wizyt u Dr Karwowskiego. Po zdiagnozowaniu ciąży pozamacicznej dr na pytanie co uważa o każdej z metod leczenia odpowiedział: "ja nic nie uważam". Doktor poinformował, że nie musimy śpieszyć się z decyzją i możemy czekać nawet do 3 tygodni. Po konsultacjach z innymi ginekologami każdy z nich uznał ten stan za zagrażający życiu. Następnego dnia byłam już po operacji a chirurg stwierdził, że był to ostatni moment przed pęknięciem jajowodu. Brak profesjonalizmu i empatii.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Karwowski konsultacja ginekologiczna

  Pan Wojciech, jest bardzo uprzejmy, konkretny prowadził naszą pierwszą ciążę i prowadzi drugą.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Leśniewicz Inny

  Cudny lekarz! Klasa przez duże K.
  Prowadziłam pierwszą ciąże u Pana Doktora, mimo że mieszkam w Warszawie, to po 13 tygodniu przeniosłam się do Kliniki Arciszewskich i Doktora Leśniewicza. Ujął nas swoim ciepłem, zaangażowaniem już od pierwszej wizyty. Bardzo szczegółowo wszystko opowiadał, badał dokładnie. Wrecz czasami domagał się o więcej pytań z mojej strony, których nie miałam - doktor sam wyczerpywał temat ;-). Duży szacunek do pacjentki, wspaniałe podejście i świetne poczucie humoru. Opieka podczas prowadzenia ciąży, świetne cięcie cesarskie. Noooo uwielbiam :) polecam z czystym sercem każdej kobiecie. Po porodzie aż tęskniłam za wizytami :). Klasa.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Karwowski konsultacja ginekologiczna

  Profesjonalny lekarz, wizyta bez skrępowania, świetny specjalista, który zna się na rzeczy. Polecam każdej kobiecie, chętnie wrócę w przyszłości. Bardzo mily i wysoka kultura osobista

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Paweł Kuć

  Całkiem przypadkiem trafiłam do Pana Doktora na początku pierwszej ciąży będąc jeszcze bardzo młodą dziewczyną, Pan Paweł bardzo mnie uspokoił i zawsze na wszystkie pytania odpowiadał cierpliwie, przy drugiej ciąży to już było oczywiste kto ją będzie prowadził. Od ponad 10 lat jestem pacjentką Pana Doktora. Na każde kontrolne badanie, również wracam w to samo miejsce. Polecam!

  dr n. med. Paweł Kuć

  Pani Ewo, dziękuję za zaufanie. Bardzo się cieszę, że jest Pani zadowolona z naszych wizyt. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie!

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Leśniewicz Inny

  Myśląc o najbardziej rzetelnym specjaliście w zakresie ginekologii przed oczami mam doktora Tomasza Leśniewicza.
  Na doktora trafiłam przez przypadek, szukając ginekologa, który poprowadzi moją drugą ciąże - lepszego lekarza nie mogłam sobie wymarzyć - po trudnym przebiegu ciąży urodziłam, w terminie, zdrowego synka, I tak to w głównej mierze zasługa doktora Leśniewicza, który nie tylko wsparł mnie odpowiednim leczeniem, ale i pokierował myśli na właściwe tory.
  Doktor mimo młodego wieku ma ogromną wiedzę, doświadczenie, świetną rękę do cięcia, łatwość w przekazywaniu w informacji - zawsze upewnia się czy pacjentka wszystko zrozumiała oraz czy nie nurtują ją dodatkowe pytania, traktuje pacjentkę z szacunkiem oraz wspiera uśmiechem i dobrym słowem.
  W gabinecie czuję się zaopiekowana, bezpieczna i w pełni poinformowana o przebiegu wizyty, mogę bez krępacji spytać o najmniejszy szczegół. W razie potrzeby liczyć można na nieograniczony kontakt telefoniczny.
  Każdej kobiecie życzę takiego lekarza z powołania, jakim jest doktor Tomasz Leśniewicz.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Leśniewicz Inny

  Doktor Tomasz Leśniewicz prowadził moją pierwszą ciążę i śmiało mogę stwierdzić, że to przegenialny lekarz, który już na pierwszej wizycie sprawił, że trauma po wcześniejszej wizycie u innego ginekologa, a właściwie "ginekolożki" zniknęła :) Jest profesjonalny, a do tego bardzo sympatyczny. Na wszystkich wizytach mogłam liczyć na konkretne i rzeczowe odpowiedzi na wszelkie nurtujące mnie pytania. Ogromnie cieszę się, że trafiłam w tak dobre ręce, dzięki którym blizna po cesarskim cięciu wygląda jak zadrapanie przez kota, a sam zabieg minął tak szybko i bezstresowo, że do dziś jestem pod wrażeniem sprawności jego przeprowadzenia. Z całego serca dziękuję!

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Karwowski konsultacja ginekologiczna

  Polecam z całego serca! Przesympatyczny lekarz z bardzo dużą wiedzą. Bardzo dobrze prowadzi ciąże, wychodzac z gabinetu kobieta czuje sie na prawdę dobrze zaopiekowana. :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania