Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

(428 opinii)

Poliklinika Arciszewscy jest wyjątkową kliniką stworzoną z myślą o kobietach. Misja kliniki to zapewnienie pacjentkom i nowo narodzonym dzieciom profesjonalnej i indywidualnej opieki, bezpieczeństwa o... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poliklinika Ginekologiczno-Położnicza Arciszewscy

Zamenhofa 19

15-435 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poliklinika Arciszewscy jest wyjątkową kliniką stworzoną z myślą o kobietach. Misja kliniki to zapewnienie pacjentkom i nowo narodzonym dzieciom profesjonalnej i indywidualnej opieki, bezpieczeństwa oraz komfortu.
Zatrudnieni u nas są wykwalifikowani specjaliści z zakresu ginekologii, położnictwa, anestezjologii oraz radiologii. Nasi specjaliści zdobywali doświadczenie w Polsce i Europie.Lekarze Polikliniki posiadają certyfikaty londyńskiej organizacji Fetal Medicine Fundation do wykonywania USG ciąży szczególnie w II trymestrze. Nasi najmłodsi pacjenci są otoczeni szczególną opieką przez wyspecjalizowany personel pediatryczny i neonatologiczny. Praca to nasza pasja, dlatego też poświęcamy pacjentowi tyle czasu i uwagi ile potrzebuje.
Nasz ośrodek ciągle rozwijamy i modernizujemy, dzięki temu staliśmy się pionierem w zakresie wprowadzania nowych technologii. Nasze działania zostały nagrodzone przez Urząd Marszałkowski oraz Uniwersytet w Białymstoku tytułem "Podlaski Innowator 2011".

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poliklinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kuć diagnostyka niepłodności

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Przede wszystkim Doktor jest bardzo sympatyczny, przyjazny, kompetentny i widać ze chce pomóc. Była to moja i męża pierwsza wizyta i jesteśmy pozytywnie nastawieni do całego leczenia, daje nadzieje, przedstawił plan leczenia, dopytywał kilka razy czy nie mamy pytań żeby wszystko było jasne. Mimo ze wizyta niepłodnościowa jest „trudna” to z mężem czuliśmy się bardzo komfortowo. Dodatkowo w życiu nikt tak delikatnie mnie nie zbadał a byłam już u wielu lekarzy. Na plus jest napewno to że Pan Doktor nie chciał nas naciągać na niepotrzebne badania, bazował na tym co już mieliśmy. Teraz czekamy na skuteczność leczenia i polecamy wizytę u Pana Doktora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kuć diagnostyka niepłodności

  Pan Doktor na wizycie omówił bardzo rzetelnie, dokładnie i sumiennie nasze wyniki. Jest człowiekiem bardzo sympatycznym.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Karwowski Inny

  Bardzo dobry lekarz.
  Bardzo empatyczny, zaangażowany i kompetentny. Wszystko na spokojnie wyjaśnia i nie bagatelizuje żadnych obaw pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kuć konsultacja ginekologiczna

  Doktor o bardzo wysokiej kulturze osobistej, kompetentny, konkretny, w przypadku pytań cierpliwie odpowiada, delikatnie bada, potrafi zadbać o poczucie bezpieczeństwa, dla mnie idealny. Szczerze polecam!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Wnuczko Inny

  Praktycznie od narodzin synka liczyliśmy go u dr Wnuczko, niestety po ostatniej wizycie bardzo zawiodłam się na tym lekarzu. Dziecko od ponad tygodnia miało gorączkę 40 stopni a lekarz po zmierzeniu temperatury (mial po lekach przeciwgoraczkowych 38 st.) stwierdził, że jest ok temperatura i dziecko wcale nie wygląda na chore. Przez tą chorobę dziecko było rozdrażnione i płakało podczas badania, więc ciężko było go odsłuchać, więc dr stwierdził, że niestety nic nam nie pomoże jak się nie uspokoi. Nawet nie kontynuował dalszych badań np. zbadanie uszu (przecież do tego badania dziecko nie musi być cicho). Niestety odprawił nas z niczym. W nocy stan dziecka się pogorszył i trafiliśmy na sor, z czego się okazało że ma Rsv, zapalenie płuc, obustronne zapalenie uszu.... Zawiodłam się bardzo na tym lekarzu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kuć konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor podchodzi z wielkim zaangażowaniem do pacjenta. Wszystko dokładnie i jasno wyjaśnia. Badanie przebiegło bezboleśnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i już umówiłam się na kolejną.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Oleński Inny

  Bardzo fajny lekarz. Miły, spokojny, rzeczowy, szybkie badanie. Jedyne co to było opóźnienie (badanie było w Eskulapie) , ale wydaje mi się że to bardziej wina rejestracji (kilka osób na tą samą godzinę), bo kolejka bardzo szybko się przesuwala. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wiesław Kurzątkowski Inny

  Lekarz przyjazny pacjentce, nawet zażartował. Dokładnie opisywał usg. Wytłumaczył dlaczego nie może zrobić zdjęcia 3D. Mimo tego pokazał rączki i nosek. Nie krytykował za nadwagę. Uśmiechnięty. Odpowiedział na zadane pytania dokładnie i fachowo.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Przepieść Inny

  Dr Przepieść prowadził moją bliźniaczą ciążę, której prowadzenia nikt nie chciał się podjąć w moim mieście z powodu mięśniaków. Na pierwszą wizytę pojechałam bardzo zestresowana po prognozach wcześniejszych lekarzy. Po wyjściu od Dr Przepieścia czułam spokój, że wszystko będzie dobrze. Odpowiedział na każde moje pytanie, nie spieszył się jak to mają w zwyczaju inni "wielcy", z ogromnym szacunkiem i empatią do pacjenta, że świetnym poczuciem humoru. Po porodzie miałam wysokie ciśnienie. Przyjął mnie pomimo później godziny, przepisał skuteczne leczenie, poczekał na obniżenie ciśnienia i odprowadził na parking. Jest to lekarz z powołania. Serdecznie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kuć diagnostyka niepłodności

  Wizyta u Pana doktora przewyższyła moje oczekiwania. Tego samego dnia miałam wykonane badanie ginekologiczne badanie hormonu i omówienie wyników. Lekarz dokladnie omówił etapy postępowania, wszystko szczegółowo wyjaśniając.
  Bardzo polecam Pana doktora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania