dr n. med.

Jerzy Nazar

Ortopeda

25 opinii +dodaj

Umów wizytę 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Indications for usage of oncological prostheses in the treatment of proximal femur methastases.
 • Surgical treatment of neoplasm metastasis to the spine.

Opinie pacjentów

 • neutralny

  Jak dla mnie najmilszy i najlepszy lekarz u którego byłam :) Pan Dr. Wszystko nam ze zrozumieniem wytłumaczył i teraz wogóle nie boimy sie operacji . Powinno być więcej tak miłych i dobrych lekarzy

 • bardzo dobry

  Polecam wszystkim Doktora J.Nazara bardzo kompetentna osoba z podejsciem do pacjenta z szacunkiem, lecze sie od lipca na kolano i jestem mega zadowolony.Takich lekarzy powino byc wiecej

 • bardzo dobry

  PRAWDZIWY LEKARZ - taki z powolania, uratowal moja noge przed amputacja i mnie przed chemio-terapia. Skonczylo sie na endoprotezie kolana, choc byl to nowotwor zlosliwy na kosci. Operacje wykonal w szpitalu w mojej miejscowosci Ostrow Wlkp., choc sam pracuje w Poznaniu, po operacji ( mimo bardzo napietego grafiku ) kilkakrotnie prywatnie kontaktowal sie ze mna telefonicznie by po prostu zapytac "co slychac" i jak sie czuje. Jestem mu bardzo wdzieczny i bede juz do konca zycia. Naprawde polecam wspanialy lekarz, wyjatkowy czlowiek.

 • bardzo dobry

  Najbardziej kompetentny lekarz ortopeda jakiego w życiu spotkałam. Pan doktor bardzo zaangażowany w swoją pracę - pasję. Zauważyłam "iskierki" w Jego oczach jak trafia się trudny przypadek :) Dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił, czyli 2 trudne endoprotezy bioder. Już samo przebywanie w pobliżu Pana doktora sprawia, że czujemy się spokojniejsi i zdrowsi.

 • bardzo dobry

  Dr J. Nazar to świetny lekarz specjalista, którego warto polecić. Miły, kompetentny, oby więcej takich sympatycznych lekarzy.

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz i człowiek , po wizycie poczucie zagrożenia jest mniej odczuwalne - szkoda ze tak rzadko mam porównywalne odczucie po wizytach u i innych specjalistach

 • bardzo dobry

  Przemiły i profesjonalny, przy tym konkretny. Wszystko wyjasnił i podał dokladne zalecenia. Właśnie taki lekarz był nam potrzebny.

 • bardzo dobry

  Dr Nazar to kompetentny lekarz i życzliwy człowiek. Jest rzetelny i opanowany. Wie jak rozmawiać z ludźmi. Jednak przede wszystkim to świetny specjalista o jakich dziś niestety trudno. Może i bywa niesłowny, ale na specjalistę takiego formatu warto czekać.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Jerzy Nazar - Wspaniały Człowiek, lekarz duszy i ciała, specjalista traumatolog od trudnych przypadków onkologicznych. Nowotwór płuc u męża dał przerzut do kości ramiennej, kość pękła jak skorupka jajka. Doktor Nazar wszczepił endoprotezę - ręka jest sprawna a 13.02.2016 jest szczęśliwym dniem. Pan Doktor dał nam siłę i nadzieje. Dobry lekarz dla którego najważniejszy jest człowiek. Wdzięczny pacjent Janusz z żoną.

 • bardzo dobry

  Jako człowiek osoba jedna z fajniejszych z jakimi miałem kontakt w służbie zdrowia, Jako lekarz, specjalista również same superlatywy. postawił moje kolano " na nogi" i do tego zrobił to w sposób daleki od typowego chłodnego "obowiązku" z jakim podchodzą niektórzy "wyrobnicy" w tym fachu. Panie Doktorze dziękuję i szacunek za podejście do pacjenta , któremu niejednokrotnie czarne myśli krążą po głowie.

Zobacz podobnych specjalistów: Marek Łagoda - ortopeda

Najbliższe terminy:

kolejne dni