dr n. med.

Jerzy Nazar

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Chirurg

69 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SOLUMED

  Wspaniałe podejście do pacjenta. Konsultacje i dalsze leczenie na bardzo wysokim poziomie. Pan doktor przejawia dużo empatii w stosunku do pacjenta co daje komfort psychiczny.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SOLUMED

  Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Od razu razu wiedzial jak może pomóc. Pacjent jest dla doktora najważniejszy. Bardzo miły i mądry lekarz.

 • L

  Dr.Nazar jest lekarzem na najwyższym poziomie kompetentny w Swojej dziedzinie otwarty i sympatyczny jako człowiek szczerze polecam tego lekarza☺
  Danuta Tomaszewska

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja ortopedyczna

  Lekarz uprzejmy, sympatyczny, konkretny. Kilka dni po wizycie odbył się zabieg na który mnie zapisał na NFZ- normalnie czekałbym tygodnie jeśli nie miesiące. Bardzo polecam tego lekarza.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SOLUMEDUsługa: Zwykła wizyta

  podczas wizyty bardzo miła atmosfera pan doktor z empatią i zrozumieniem odniósł się do pacjentki ,mojej mamy szanując jej przekonania ,poinformował co jest niezbędne by mogła być przeprowadzona operacja,nakreślił krótko technikę wykonania zabiegu, zapewnił o podniesieniu jakości życia.Na pewno będziemy polecać doktora innym

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacje ortopedyczne

  Wizyta odbyła się o umówionej godzinie. Bardzo kompetentny lekarz, charakteryzujący się dużą empatią w stosunku do pacjenta. Bardzo szybko podjął decyzję o konieczności wykonania zabiegu, otrzymałam niezbędne skierowanie, będę jeszcze korzystała z jego pomocy. Widząc mój ból (kręgosłup) osobiście dobrał niezbędny "stabilizator" aby ograniczyć bardzo duże trudności w poruszaniu się do czasu czekającego mnie zabiegu. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja onkologiczna z zakresu ortopedii

  Jestem pod mogą wrażeniem lekarza. Pełne zainteresowanie pacjentem jego historia a co najważniejsze natychmiastowa pomoc i szukanie rozwiązań. Wiele się spodziewałam pon wizycie ale nie sądziłam ze aż tak wiele pozytywnych rzeczy otrzymam. Dziękuję.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i kompetentny lekarz, z wysoką kulturą osobistą , z dokładnością zebrał wywiad i udzielił wyczerpujących informacji. W moim przypadku wyraził chęć pomocy na każdym etapie leczenia i mam nadzieje , ze w razie potrzeby bede mógł skorzystać z jego doświadczenia . Bardzo polecam tego specjalistę

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SOLUMED

  Dr. Nazar to profesjonalista. Trafiłam do niego z problemem, z którym borykałam się ok. 3 miesiące. Inni lekarze zaczęli mnie już straszyć poważnymi problemami zdrowotnymi, skomplikowanym leczeniem. Trafiłam do doktora zachęcona opiniami i były to najlepiej wydane pieniądze jeśli chodzi o wizytę prywatną. Dr. Nazar jest niezwykle uprzejmy, ale też nie zagaduje niepotrzebnie pacjenta - przedstawia konkrety, badana, sprawdza wyniki, podaje wstępną diagnozę (wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć, aby uspokoić pacjenta). Jest realistą, to na pewno. W ciągu 10 minut, zapisał mnie na operację, która odbyła się już 6 dni później, w dodatku na NFZ. Wizyta kontrolna również przebiegła pomyślnie, dostałam informacje na temat dalszego procesu leczenia i wiem na czym stoję. Jest to zdecydowanie lekarz z powołania i z pasją. Jeśli ktoś boryka się z problem, a inni lekarze rozkładają ręce lub wydają opinie, która nas niepokoi- polecam udać się do Poznania, do dr. Nazara.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niezmiernie wysoki poziom kompetencji w połączeniu z rzadko dziś spotykanym, indywidualnym, empatycznym podejściem do pacjenta.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Indications for usage of oncological prostheses in the treatment of proximal femur methastases.
 • Surgical treatment of neoplasm metastasis to the spine.