dr n. med.

Jerzy Nazar

Ortopeda, Chirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 32 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Indications for usage of oncological prostheses in the treatment of proximal femur methastases.
 • Surgical treatment of neoplasm metastasis to the spine.

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan dr Jerzy Nazar to jedyny lekarz, który zdecydował ł się operować moje zniszczone przez sepsę biodro. Wcześniej przez wiele lat szukałam pomocy w różnych ośrodkach w całej Polsce, jednak nie znalazłam nikogo, kto by się tego chciał podjąć. Miesiąc temu Pan doktor ze swoim zespołem założył mi endoprotezę, dzięki której powolutku wracam do normanego życia, życia, o którym zapomniałam i o którym przestałam już marzyć. To naprawdę wybitny specjalista, który znajduje rozwiązania tam, gdzie inni bezradnie rozkładają ręce. Ma wielu pacjentów z calej Polski, głównie przypadki trudne i beznadziejne, więc trudno się dziwić, że czasem trzeba na Niego poczekać, ale naprawdę warto uzbroić się w cierpliwość, żeby być dobrze zdiagnozowanym i leczonym!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SOLUMEDUsługa: Inny

  Kiedy byłam małym dzieckiem (lata 90-te) miałam raka złośliwego kości Dr. Nazar uratował mi życie i do dnia dzisiejszego a mam lat 27 jest najlepszym, konkretnym i najbardziej doświadczonym lekarzem jakiego znam! Cenię go nie tylko jako lekarza ale również jako osobę!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały ortopeda onkolog. Konkretny i kompetentny. Posiada szeroką wiedzę. Wyjaśnił wszystko dokładnie, pokierował na dalsze leczenie. A poza tym bardzo miły i sympatyczny. Traktuje pacjentów jak ludzi, a nie jak skarbonkę. Nie można trafić w lepsze ręce. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miły lekarz potrafiący rozładować stres podczas wizyty co przy chorobie nowotworowej jest bardzo ważne. Mimo iż przypadek mojej mamy nie do końca był z dziedziny Pana Doktora to porozmawiał, uspokoił przedstawił metodę leczenia i dał kontakt do innego specjalisty. Super lekarz.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z ogromną wiedzą, a do tego wspaniały Człowiek z ogromnym sercem dla pacjenta.
  Dziękuję za otrzymaną nadzieję na lepsze życie.
  Zdzisław Wieczorek

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  trafiłam do Pana Doktora po raz pierwszy,przyjął mnie po ludzku(a nie jak co niektórzy lekarze-tu nic złego sie nie dzieje,i garść tabletek a ja walcze z bólem od kwietnia 2016r ,)z dużym zrozumieniem,od razu na pierwsze uśmierzenie bólu doktor założył mi blokade w bolące miejsce i w tej chwili czekam na dalsze etapy leczenia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci, a przerażeni rodzice nie dość że uspokojeni to jeszcze wychodzą z gabinetu z wiedzą której nie uzyskali od innych lekarzy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy ortopeda w Poznaniu. Po roku bezskutecznego poszukiwania diagnozy u innych ortopedów, na podstawie wyniku badania który przyniosłem, podjął dokładniejszą diagnostykę oraz błyskawicznie skierował do szpitala i zoperował chorą stopę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Odebrane nadzeje w innym szpitalu zostaly szybko zweryfikowane.Wiemy ze to co niemozliwe dla dr.Nazara mozliwe.Przystepny ,uczciwy ,ludzki...Malo takich lekarzy .Dzieki doktorowi syn odzyskal wiare w normalne zycie.Choroba onkologiczna nie jest juz taka straszna do przejscia dla niego i dla nas rodzicow.Dziekujemy za slowa otuchy i odzyskanie wiary w ludzi.
  Sylwia.M.

 • Dziś byłam na wizycie u dr Nazara po jakimś czasie. Oczywiście świetnie pamięta swoich pacjentów po imieniu. Ale nie to najważniejsze tak jak poprzednio to i teraz dodał mi nadziei i podjął się dalszego leczenia, kiedy wszędzie mnie skazano na prowadzenie paliatywne i amputację nogi. Wiedziałam,że mogę zdesperowana z chorobą nowotworową zawsze liczyć tylko na dr Nazara, Jego pomoc i wielkie serca, a przede wszystkim nieocenioną wiedzę dlatego jechałam ponad 250 km w jedną stronę. To jest jedyny w całej Polsce ortopeda-onkolog. Polecam. A Panu dr jeszcze raz wielkie dzięki za to co dla mnie zrobił i jeszcze dalej zrobi. Nie da się tak poprostu opisać w kilku słowach. Poprostu jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na dr Nazara i już raz uratował mi nogę przed amputacją i postawił do pionu z wózka inwalidzkiego gdzie poruszam się o kulach i wierzę, że jeszcze raz się to uda i będzie robił wszystko, aby tak było. Po tej wizycie chce mi się dalej żyć i walczyć z nieuleczalną chorobą. Pozdrawiam i z całym szacunkiem polecam. Pacjentka I.K