dr n. med.

Jerzy Nazar

Ortopeda, Chirurg

Umów wizytę 35 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Publikacje

 • Indications for usage of oncological prostheses in the treatment of proximal femur methastases.
 • Surgical treatment of neoplasm metastasis to the spine.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Ortopedyczny im. W. Degii w Poznaniu pod opieką prof. dr hab.n. med. Andrzeja Nowakowskiego

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz z ogromną wiedzą, a do tego wspaniały Człowiek z ogromnym sercem dla pacjenta.
  Dziękuję za otrzymaną nadzieję na lepsze życie.
  Zdzisław Wieczorek

 • bardzo dobry

  trafiłam do Pana Doktora po raz pierwszy,przyjął mnie po ludzku(a nie jak co niektórzy lekarze-tu nic złego sie nie dzieje,i garść tabletek a ja walcze z bólem od kwietnia 2016r ,)z dużym zrozumieniem,od razu na pierwsze uśmierzenie bólu doktor założył mi blokade w bolące miejsce i w tej chwili czekam na dalsze etapy leczenia

 • bardzo dobry

  Lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci, a przerażeni rodzice nie dość że uspokojeni to jeszcze wychodzą z gabinetu z wiedzą której nie uzyskali od innych lekarzy.

 • bardzo dobry

  Najlepszy ortopeda w Poznaniu. Po roku bezskutecznego poszukiwania diagnozy u innych ortopedów, na podstawie wyniku badania który przyniosłem, podjął dokładniejszą diagnostykę oraz błyskawicznie skierował do szpitala i zoperował chorą stopę.

 • bardzo dobry

  Odebrane nadzeje w innym szpitalu zostaly szybko zweryfikowane.Wiemy ze to co niemozliwe dla dr.Nazara mozliwe.Przystepny ,uczciwy ,ludzki...Malo takich lekarzy .Dzieki doktorowi syn odzyskal wiare w normalne zycie.Choroba onkologiczna nie jest juz taka straszna do przejscia dla niego i dla nas rodzicow.Dziekujemy za slowa otuchy i odzyskanie wiary w ludzi.
  Sylwia.M.

 • bardzo dobry

  Dziś byłam na wizycie u dr Nazara po jakimś czasie. Oczywiście świetnie pamięta swoich pacjentów po imieniu. Ale nie to najważniejsze tak jak poprzednio to i teraz dodał mi nadziei i podjął się dalszego leczenia, kiedy wszędzie mnie skazano na prowadzenie paliatywne i amputację nogi. Wiedziałam,że mogę zdesperowana z chorobą nowotworową zawsze liczyć tylko na dr Nazara, Jego pomoc i wielkie serca, a przede wszystkim nieocenioną wiedzę dlatego jechałam ponad 250 km w jedną stronę. To jest jedyny w całej Polsce ortopeda-onkolog. Polecam. A Panu dr jeszcze raz wielkie dzięki za to co dla mnie zrobił i jeszcze dalej zrobi. Nie da się tak poprostu opisać w kilku słowach. Poprostu jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na dr Nazara i już raz uratował mi nogę przed amputacją i postawił do pionu z wózka inwalidzkiego gdzie poruszam się o kulach i wierzę, że jeszcze raz się to uda i będzie robił wszystko, aby tak było. Po tej wizycie chce mi się dalej żyć i walczyć z nieuleczalną chorobą. Pozdrawiam i z całym szacunkiem polecam. Pacjentka I.K

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz. Doskonały fachowiec o dobrym sercu. Poświęcony całkowicie pacjentom. Walczy o zdrowie każdego pacjenta jakby był członkiem jego rodziny. Polecam z całego serca! Marek Błachnio

 • bardzo dobry

  Sympatyczny i konkretny lekarz. Profesjonalna porada i zaproponowane leczenie oraz kontynuacja badan. Gabinet w wysokim standardzie, czystość, mila obsluga. Poleca Pan doktora.

 • bardzo słaby

  Moja wizyta u dr.Nazara , po wejściu do gabinetu pan.dr. zostawił mnie na około 5 minut następnie wrócił i zaczoł pisać sms jak by mnie nie było.Po chwili znów wyszedł 2 razy .Moja rozmowa trwała 2 mnuty i zła diagnoza. Wizyta kosztowała 200 zł.
  Nie polecam DR. który ma pacjęta w nosie!!!!!!

 • bardzo dobry

  Najbardziej kompetentny lekarz ortopeda jakiego w życiu spotkałam. Pan doktor bardzo zaangażowany w swoją pracę - pasję. Zauważyłam "iskierki" w Jego oczach jak trafia się trudny przypadek :)
  Dziękuję za wszystko co Pan dla mnie zrobił, czyli 2 trudne endoprotezy bioder. Już samo przebywanie w pobliżu Pana doktora sprawia, że czujemy się spokojniejsi i zdrowsi.